Інтернет-магазини: мода стає ближче

% Жовта Оса, автор JustLady. % % %
��������-��������: ���� ���������� �����
% Немислиме кількість інтернет-магазинів пропонують придбати не тільки недорогий одяг невідомих марок, але й речі, що є заповітною мрією всіх модниць світу і позначені зачаровує лейблом. При цьому доставка здійснюється в короткі терміни, є можливість приміряти одяг декількох розмірів, а заплатити за один, і ціни привабливіше, ніж в офіційних точках продажу. Але чи все так добре, як здається на перший погляд?
% Статті за темою «Інтернет-магазини: мода стає ближче» %
Інтернет-магазини: мода стає ближче
% Молодіжна мода: осінь-зима 2013 %
Інтернет-магазини: мода стає ближче
% Молодіжна мода %
Інтернет-магазини: мода стає ближче
% Жертви моди %
Інтернет-магазини: мода стає ближче
% Осіння мода на жіночі костюми 2010 %
% Для того щоб не помилитися з покупкою одягу, взуття або аксесуарів в інтернет-магазині, важливо уявляти, які саме моделі були випущені відповідним брендом в останні кілька років. Інакше є велика ймовірність придбання так званого фейк (від англійського fake - підробка).%

Ці товари являють собою якісну (або не дуже) імітацію існуючого предмета гардероба, аксесуара або взуття відомого бренду з відповідними шильдиками, лейблами, іменними нашивками. При цьому вартість далеко не завжди буває індикатором достовірності товару, можна знайти відверту підробку за оригінальною ціною виробника.

Досвідчене око, звичайно, зможе визначити навіжений фейк, але, на жаль, у багатьох випадках простий споживач не володіє необхідними знаннями та навичками для виявлення обману. Тому має сенс виробляти покупки не на тих сайтах, які пропонують речі десятків брендів, а на офіційних інтернет-магазинах виробників.

Також хорошою альтернативою є іноземні великі сайти продажів відомих брендів. Для того щоб заощадити на вартості доставки, можна вдатися до так званих «колективним покупкам», щоб знайти таке співтовариство, досить набрати в пошуковику відповідне словосполучення або «СП» і назву потрібного міста. У такого способу придбання хороших речей за кордоном є два мінуси - тривалий час очікування доставки, в передсвятковий період він може становити кілька місяців, і випадкова перетарка, тобто невідповідність розміру або кольору замовленому.

Втім, при всіх явних недоліках покупки одягу через інтернет, не можна не відзначити, що цей спосіб має ряд переваг перед тривалим ходінням по магазинах.

По-перше, цей вид шопінгу дозволяє заощадити час, а часом і гроші.

По-друге, є можливість придбати одяг тих брендів, які не представлені на майданчиках торгових центрів.

По-третє, найбільш продумані сайти пропонують скористатися зручною системою сортування одягу по виду, вартості, розміром або забарвленням. Також в деяких інтернет-магазинах є можливість порівняти дві відібрані речі.

Незважаючи на те, що частка продажів інтернет-магазинів зростає рік від року, складно уявити, що такий сегмент ринку, як «жіночий одяг» найближчим часом повністю перейде у віртуальний поле. Адже нам спочатку необхідно приміряти річ, заснути з думкою про неї, подумати, з якими предметами гардеробу вона поєднується, і лише потім прийняти рішення про покупку. А такий підхід навряд чи можливий у випадку з інтернет-покупками.

Теги: одяг, інтернет, магазин, онлайн, річ, купівля, мода

Особливості віртуального шопінгу

% Ірина Бєлкіна, автор JustLady. % % %
����������� ������������ �������
% В інтернеті продається абсолютно все: від засобів особистої гігієни до зірки на небі. Ходити за покупками онлайн стало традиційним і досить цікавим заняттям зважаючи постійно розширює асортименту численних інтернет-магазинів. Однак і у віртуального шопінгу існують свої підводні камені та особливості.%
% Статті за темою «Особливості віртуального шопінгу» %
Особливості віртуального шопінгу
% Шопінг лежачи на дивані: особливості інтернет-шопінгу %
Особливості віртуального шопінгу
% 10 фактів про шопінг %
Особливості віртуального шопінгу
% Правила шопінгу: що не розоритися %
Особливості віртуального шопінгу
% Худнемо під час шопінгу! %

Шопоголіки вже давно оцінили по достоїнству зручність і комфорт придбання самих різних товарів в інтернет-магазинах. Але не всім ще вдалося позбутися забобонів щодо дистанційної торгівлі та остраху бути ошуканим при замовленні товарів через інтернет.

У Росії поява інтернет-магазинів почалося на початку 2000-х, тільки до сучасних днях таке мережеве явище, як E-shopping (інтернет-шопінг), досягло свого максимального попиту. При цьому за кордоном E-shopping розвинений давно, прекрасно функціонує і виправдовує вкладені кошти.

Електронна торгівля - це комерційний напрямок мережевий діяльності, що грунтується на двох елементах: збут товарів і інтернет-технології. Простіше кажучи, віртуальні магазини, переносячи досвід традиційної торгівлі в область інформаційних розробок, забезпечують користувачів інтернетом можливістю здійснювати покупки, не виходячи з дому.

Сучасні споживачі щодня користуються мережею інтернет для тих чи інших цілей. Всесвітня мережа дозволяє спілкуватися з друзями, отримувати важкодоступну інформацію і навіть працювати. Вона дає можливість переглянути весь асортимент цікавлять товарів, відібрати вподобаний, оплатити і отримати кур'єром додому. Не треба їздити по всіх магазинах, витрачати час, бензин, гроші і сили на доставку.

Через інтернет споживачі вже можуть купувати свіже м'ясо, молоко і яйця. Однак тримати високу планку здатний не кожен інтернет-магазин. У випадку з продуктовим онлайн-шопінгом секрет успіху полягає в бездоганному сервісі. Поставляються продукти повинні бути чудової якості і тільки свіжі.

Найвища оцінка будь-якого магазину - абсолютно задоволені покупці. В інтернеті ж даний фактор має Суперзбільшення значенням. Оскільки оцінювати покупцям більш нічого: сервіс, якість, гарантія. Негативна слава швидко поширюється серед інтернет-користувачів і стає «смертельним вироком» віртуальній вітрині. Щоб з легкістю відокремити несумлінного онлайн-продавця, включіть уважність і обережність:

1. Покупка в інтернет-магазині - це завжди ризик, як би детально не було наведено опис продукту, покупка «кота в мішку» - це оплата за товар, який можна розглянути і оцінити тільки після доставки.
% Тому з особливою ретельністю слід поставитися до вибору продавця. Безумовно, найкраща рекомендація віртуальному продавцеві - рада одного, вже здійснював покупки.

2. Зверніть увагу на характерні ознаки чесного продавця:

- Легко знаходять на сайті юридична адреса магазину та банківські реквізити (на випадок виникнення претензій);
% - Докладний опис умов доставки, способів оплати, скасування замовлення, повернення товару і грошей (уважно прочитавши все це, ви уникнете ряд непорозумінь при купівлі);
% - Можливість консультації по телефону, електронкою (ввічливість і компетентність, оперативність відповідей працівників магазину - «обличчя» і репутація магазину);
% - Прозора інформація про товар (опис, комплектація, ціна, наявність на складі);
% - Можливість відстежувати замовлення і етапи обробки і доставки товару.

Наявність цих ознак мінімізує обман з боку інтернет-магазину і є гарантом приємного і якісного віртуального шопінгу. І, звичайно, не забудьте пошукати в мережі відгуки клієнтів про магазин.

Теги: покупка, інтернет, магазин, онлайн, особливість, шопінг