Як замовити білизну в інтернеті

% Євген, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� � ���������
% Інтернет-шопінг надає величезну свободу вибору. Немає необхідності витрачати час на обхід багатьох магазинів - потрібну модель можна подивитися з усіх ракурсів, а цікавлять деталі можна завжди дізнатися у фахівця по роботі з клієнтами.
% Статті за темою «Як замовити білизну в інтернеті» %
Як замовити білизну в інтернеті
% Актуальне функціональна білизна %
Як замовити білизну в інтернеті
% З чого почати займатися спортом %
Як замовити білизну в інтернеті
% З чого буває постільна білизна %
Як замовити білизну в інтернеті
% Еротична білизна - важливий елемент жіночого гардеробу %
% Специфіка замовлення білизни через інтернет полягає в тому, що необхідно точно знати свій розмір. Це найбільш критично відносно бюстгальтера. Існує безліч різних міжнародних таблиць розмірів, в яких можна легко заплутатися. Перед тим як вибирати білизну, точно дізнайтеся свої параметри.%

Одягніть простий бюстгальтер і зробіть три виміри: по лінії, що перебуває на сантиметр нижче грудей, і по лінії, що перебуває посередині грудей. Далі перейдіть на сторінку сервісу 85B - International Size Calculator (http://www.85b.org/bra_calc.php). Введіть перше і друге значення в поля Below і Bust, після чого натисніть Calculate. Перед вами з'являться ваш розмір в різних метричних системах. При замовленні білизни звертайте більшу увагу на те, щоб воно підходило вам саме за розміром. Процес повернення грошових коштів, сплачених за покупку, може затягнутися надовго.

Більшість якісного нижньої білизни проводиться за кордоном, тому логічно припустити, що найбільш низька ціна і кращий вибір будуть саме на зарубіжних веб-сайтах. Звичайно, ви можете замовити товар в російських магазинах, але, зробивши ряд простих обчислень, ви побачите, що націнка перекупників є значною.

Для замовлення товару з-за кордону вам буде потрібно лише ваша банківська картка - кредитна або дебетна. При покупці з сайту таких компаній, як Victoria's Secret, дані передаються через шифрування з'єднання, тому вам не варто турбуватися про збереження даних вашої картки. В іншому випадку, якщо веб-сайт не підтримує оплату карткою або ж не доставляє товар до Росії, ви можете скористатися послугами посередника. Перевірте компанію, за допомогою якої ви плануєте зробити покупку. Шукайте відгуки на якість роботи посередника і здійснюйте замовлення, лише повністю переконавшись в його надійності.

Теги: інтернет, магазин, білизна

Переваги зарубіжного веб-шопінгу

������������ ����������� ���-�������
% Все більше російських модниць воліє робити покупки закордоном, при цьому, навіть не виходячи за межі власної квартири. Мова йде про закордонний веб-шопінг. Це модне поняття, яким сьогодні прийнято «козиряти» в колі друзів і знайомих. Але крім своєрідної «престижності», закордонні інтернет-магазини мають деякими додатковими перевагами.
% Покупки в західних країнах обходяться дешевше. Це стосується одягу, ювелірних виробів, прикрас і навіть їжі (делікатесів або напоїв). Зберігається це правило і при покупці через мережу. Ви можете порадувати себе обновкою від відомого модельєра і заощадити на цьому.%

На Заході дуже розвинена система знижок. У святкові дні, наприклад, перед Новим роком, вони можуть досягати 70-80% від вартості товару. Також суттєві знижки можна отримати на речі з колекції вульгарного сезону. І якщо якість для вас набагато важливіше модного актуальності, то ви можете купувати дійсно гарні речі за досить скромним цінами.

До речі про якість. Товари, які пропонують західні інтернет-магазини часто якісніше вітчизняних. Це ще один аргумент на користь зарубіжного веб-шопінгу.

Якщо ви любителька всього ультрамодного, з хвилюванням стежте за новинками, чекаєте виходу модних колекцій, то і в цьому випадку даний вид покупок для вас. Будь-які новинки можна придбати «там» набагато раніше, ніж вони з'являться на російських прилавках.

Правда, хотілося б відзначити, що багатьох зупиняє звичайний страх перед покупками за кордоном. Далеко не всі володіють іноземною мовою, не знають, як відбувається оплата товару, як іде доставка. Хочеться зауважити, що всі ці побоювання марні.

Система реєстрації на сайтах покупок зазвичай дуже проста, її можна пройти з мінімальними знаннями англійської. Оплата товару відбувається через популярні системи електронних платежів. Щоб завести там свій «гаманець» і дізнатися деталі перекладу, досить ознайомитися з докладними інструкціями. Система доставки купленого товару, найчастіше, здійснюється через надійні і відомі транспортні компанії, які гарантують вам отримання купленого товару в цілості й схоронності. Потрібно зауважити, що навіть з вартістю доставки, покупки в зарубіжних веб-магазинах обходяться значно дешевше.

Теги: інтернет, магазин, веб, рубіж, перевага, шопінг, шопінг