Як організувати правильно поминки

��� ������������ ��������� �������
% Поминки - досить сумне і відповідальний захід. Рано чи пізно кожній родині доводиться розлучатися з близькими людьми. І людський обов'язок живих - віддати останні почесті пішов від нас людям. Традиція проведення поминок сягає своїм корінням до давньоруських Тризна, на яких згадували убитих у битвах воїнів.%
% Статті за темою «Як організувати правильно поминки» %
Як організувати правильно поминки
% Дивовижний Китай. Трохи про китайські забобони %
Як організувати правильно поминки
% Традиції зустрічі Різдва %

У православному християнстві прийнято влаштовувати поминки на третій, дев'ятий і сороковий день після смерті. Основними вважаються поминки відразу після поховання покійного. Зазвичай на них запрошуються всі, хто був на цвинтарі, і всі, хто бажає пом'янути покійного.

Меню на поминках має бути простим. Воно витримується в традиціях тієї місцевості, де проводяться поминки. Обов'язковою стравою вважається кутя, зварені без солі і цукру зерна рису або пшениці з родзинками. Кутю освячують під час відспівування покійного в церкви, потім ставлять на стіл. Таким же обов'язковою стравою вважаються млинці з медом і кисіль, який п'ється після поминок усіма йдуть.

Після виносу покійного з будинку вимийте підлогу у всьому будинку, воду з відра вилийте на вулицю. Встановіть в приміщенні, де збираєтеся влаштувати поминки, стіл і стільці або довгі лавки. Накрийте стіл, розкладіть тарілки, прилади, чарки, стакани, серветки. Майте про запас кілька зайвих приладів на всякий випадок. Зазвичай народу збирається трохи більше, ніж розраховують. Поставте на чільне столу портрет покійного з траурною стрічкою, порожній прилад перед портретом, склянка, накрита шматком чорного хліба і свічку. Підготуйте їжу так, щоб можна було швидко подати її на стіл. Ємність з киселем, ополоник, розташуйте в зручній близькості. Приготуйте відро води, кухоль, мило, рушник для обмивання рук всіх прийшли на поминки. Перед входом у приміщення кожна людина повинна помити руки з милом. Домовтеся з помічниками про те, хто буде поливати на руки перед будинком.

Посадіть за стіл всіх прийшли зі словами: «Просимо розділити наше горе! ». На чолі столу залиште одне порожнє місце біля портрета покійного. Поруч повинні сідати найближчі родичі та друзі.

Перед поминальною трапезою прочитайте молитву «Отче наш» і роздайте всім по жменьці куті в ліву долоню, правою рукою людина повинна перехреститися і з'їсти кутю. Слідом слід з'їсти млинець з медом.

Решта страви трапези слідують так, як рекомендують традиції даної місцевості.

Після закінчення поминок подякуйте всім, хто прийшов розділити ваше горе і пом'янути покійного. Налийте в стакани кисіль. Саме це означає кінець поминок.

На поминки дев'ять і сорок днів запрошуються тільки найближчі родичі та друзі.

Теги: блюдо, поминки

Чим закінчився фільм «Шлюб за заповітом»

% Тетяна Алексінцева, автор JustLady. % % %
��� ���������� ����� ����� �� ����������
% Гостросюжетна мелодрама «Шлюб за заповітом» не залишає байдужим абсолютно нікого. Про те, як будуть розвиватися події, залишається тільки здогадуватися. Фільм тримає в напрузі з першої хвилини і до фінальних титрів.
% Прем'єра фільму режисера Василя Серікова «Шлюб за заповітом» відбулася 12 квітня 2010 року. Ролі у фільмі виконали: Тетяна Арнтгольц, Олександр Рапопорт, Олександр Армер, Олександр Крашенинников та інші. У першому сезоні серіалу відзнято 12 серій.%

В основу фільму покладено романи Євгенії Жарінової «Шлюб за заповітом» і «Розлучення з магнатом». Головній героїні фільму - скромною продавщиці Олександрі Козинцева, яку зіграла Тетяна Арнтгольц, несподівано дістається спадщину в розмірі дев'яти мільйонів фунтів стерлінгів від англійського мільйонера Теренса Харпера. Спадщина приспіло дуже вчасно. Череда насущних життєвих проблем, які сипалися на Козинцева як з рогу достатку, порядком їй набридли. Сварка з коханим чоловіком, проблеми у відносинах з родиною батька, неприємності на роботі і ДТП, що сталося з найкращим другом, ледь не звели Сашу з розуму, як раптом @.@ Вона отримує нотаріальне повідомлення, в якому йдеться про якийсь невідомому їй спадщині. Гроші Козинцева виявилися вельми доречними. Але і тут все виявилося не так просто. Теренс дуже хотів, щоб Саша стала дружиною його сина Джеймса. Для цього Козинцева довелося перетворитися на американку Сандру Сеймур, життя якої стала схожа на справжнє пекло. Численні родичі Харпера новому члену сім'ї виявилися зовсім не раді і готові були піти на все, щоб позбавитися від неї.

Закінчується перший сезон мелодраматично. По закінченні 7 років Сандру вмовляють змусити чоловіка підписати документи на передачу у володіння частини фірми. Отримавши відмову, дочка Сандри (Саші) викрадають. Чоловікові головної героїні відкривають очі на справжнє обличчя його дружини, розповідаючи про те, що Саша насправді російська і до жінки, чиє ім'я носить, не має ніякого відношення. Розгніваний Джеймс видворяє Сандру з країни, пообіцявши не відправити її за грати за умови, що та відмовиться від дочки. Саша, розуміючи, що більше їй нічого не залишається, погоджується і залишає Росію з думками про те, як влаштувати так, щоб скоріше побачити свою дочку знову.

Теги: деньга, дитина, фільм, заповіт, сім'я, шлюб, серіал, драм, татьяна, Арнтгольц

Як кріпити лижі до черевиків

% Наталя, автор JustLady. % % %
��� ������� ���� � ��������
% Катання на лижах доставляє масу задоволень. Щоб відчувати себе безпечно, потрібно надійно закріпити черевики на лижах. Можна купити кріплення і самостійно встановити його. Для цього потрібно враховувати кілька нюансів. Як кріпити лижі до черевиків?
% Статті за темою «Як кріпити лижі до черевиків» %
Як кріпити лижі до черевиків
% Як кріпити лижне кріплення %
Як кріпити лижі до черевиків
% Як підібрати гірські лижі і черевики для гірських лиж %
Як кріпити лижі до черевиків
% Як вибирати лижні черевики %
Як кріпити лижі до черевиків
% Як ставити кріплення на лижах %
% Одягніть лижні черевики і встаньте на лижі. Прослідкуйте, щоб штирі увійшли в отвори на виступаючому шкарпетці черевика. Притисніть носок металевою дужкою і закріпіть його важелем. Таке кріплення підходить для будь-якого розміру взуття, навіть самого маленького.%

З сучасними кріпленнями типу SNS або NNN ви впораєтеся без праці. Вставте скобу кріплення, розташовану на черевику, в спеціальний паз. Автоматичне кріплення защелкнется само. Механічне кріплення закрийте вручну.

Ви можете встановити кріплення на своїх лижах самостійно. Придбайте жорстке металеве кріплення. Підберіть його так, щоб воно збігалося з кріпленням черевика. Уважно огляньте його та переконайтесь у відсутності тріщин і будь-яких інших дефектів. Також оціните якість дужки кріплення і шипів.

Визначте центр ваги лижі. Для цього покладіть її поперек вузького поздовжнього предмета (по типу коромисла терезів). Знайдіть положення лижі, при якому вона без сторонньої підтримки прийме нерухоме горизонтальне положення. Передня сторона дужки кріплення повинна співпадати з лінією центру ваги, що дозволить вазі тіла рівномірно розподілитися по лижі.

Прикрутите переднім шурупом скобу кріплення до лижі так, щоб ранти черевик щільно прилягали до бокових краях скоби. Також перевірте, чи збігаються подовжні осі лижі та черевика. Вставте черевик в кріплення і перевірте положення каблука (він повинен точно збігатися з вантажною площадкою). Вкрутіть і міцно затягніть інші шурупи. Для надійності залийте капелюшки шурупів клеєм і дайте йому гарненько просохнути. Просвердлите на підошві черевиків отвори для шипів.

Вставте черевик в кріплення і підійміть його разом з лижею. Якщо кріплення встановлено правильно, то носова частина лижі повинна злегка переважувати. При цьому одночасно каблук повинен притискатися до вантажної майданчику.

Теги: кріплення, лижа, черевик