Мистецтво спокушання: школа гейш

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��������� �����������: ����� ����
% Культура Японії вже давно цікавить жителів Росії. Вони з цікавістю стежать за змаганнями борців сумо, їдять роли і суші, відкривають школи гейш. Феномен гейші не має аналогів у світі, після багатьох років навчання дівчата зберігають таємничість і індивідуальність, залучаючи і зачаровуючи чоловіків.
% Статті за темою «Мистецтво спокушання: школа гейш» %
Мистецтво спокушання: школа гейш
% Мистецтво спокушання: як стати секс-бомбою %
Мистецтво спокушання: школа гейш
% Секрети гейш %
Мистецтво спокушання: школа гейш
% Мистецтво спокушання: як підкорити серце чоловіка %
Мистецтво спокушання: школа гейш
% Мистецтво спокушання для жінок %
% Японська гейша - це артистка, яка розважає клієнтів співом, танцем, проведенням чайної церемонії і цікавою бесідою. Звичайно, сучасне життя пред'являє дещо інші вимоги до приємного проведення часу з чоловіком. У школи гейш записуються жінки, яким хочеться досягти нових висот у відносинах, яких не влаштовує одноманітність сімейного життя, які шукають себе.%

Дівчата хочуть оволодіти майстерністю майстерною коханки, хоча японські гейші рідко вступали в інтимні стосунки з клієнтами, приділяючи особливу увагу мистецтву танцю, театру і бесіді. Але російські жінки основний акцент ставлять на спокушанні і утриманні чоловіка. Тому в школах гейш навчають тренуванні м'язів інтимної зони, турботі про зовнішність, магії еротичного масажу.

Жінок в першу чергу вчать любити себе саме і своє тіло, а вже потім - доставляти блаженство чоловікові. Професійні стилісти, психологи, косметологи проведуть колосальну роботу з гардеробом, макіяжем, зачіскою дівчини. Учениці почнуть по-іншому ходити, одягатися й думати.

Особливою популярністю користуються курси: «Масаж у ванній», «Мистецтво на шлюбному ложі», «Таїнство інтимних дотиків», «Тренування м'язів піхви», «Тантричний масаж», «Еротичне зв'язування». Є заняття з навчання стриптизу, йоги, танцю живота. Жінкам пропонуються антицелюлітні обгортання, ароматичний масаж і сауна. Як видно, всі ці курси і заняття дуже далекі від того, чого вчили японських гейш!

Але головний результат, якого хочуть досягти працівники шкіл, - навчити жінку любити себе - все-таки досягається. Дівчата розкривають свою жіночність, розкріпачуються в сексі, що багатьом дозволяє зберегти шлюб або налагодити стосунки з коханою. Звичайно, чоловіка не втримати одними тільки натреновані м'язи, але жінки в спілкуванні з майстрами та іншими ученицями відкривають для себе багато нового і кардинально змінюють своє ставлення до життя.

Теги: зваблення, гейша, мистецтво

Як «вирахувати» хорошого коханця?

% Галина Добра, автор JustLady. % % %
��� ����������� �������� ���������?
% Сексуальні можливості чоловіків викликають бурхливий інтерес з боку слабкої статі. Розгадати в новому знайомому хорошого коханця можливо у випадку знання деяких тонкощів психології та фізичних особливостей.
% Статті за темою «Як« вирахувати »хорошого коханця? » %
Як «вирахувати» хорошого коханця?
% Як обчислити поганого коханця %
Як «вирахувати» хорошого коханця?
% Як позбутися від коханки або коханця %
Як «вирахувати» хорошого коханця?
Як «вирахувати» хорошого коханця?
% Як обчислити брехуна? %
% Деякі жінки з довірою ставляться до міфів, що приписують чоловікам неймовірні сексуальні можливості. Так, довгий ніс і великий розмір ноги повинні говорити про те, що перед вами справжній мачо. Дами, котрі піддалися впливу міфів, часто розчаровувалися в обраних за цими ознаками партнерах. Обчислення хорошого коханця має відбуватися по-іншому.%

Хороший коханець видає себе зовні. Чим більше волосся на його тілі, ніж вони темніші і чим кривее його ноги, тим вище його статева активність. Тіло таких чоловіків покрито справжньою «вовною», від пупка до паху тягнеться помітна доріжка з волосся. Щетина у хорошого коханця жорстка, темна, груба. Ще один показник - раннє облисіння. Всі ці ознаки вказують на високий рівень тестостерону - чоловічого статевого гормону, який грає головну роль в сексуальний темперамент.

Якщо у чоловіка світле волосся, тіло практично ними не вкрите, а фігура худорлява, не чекайте від нього особливих подвигів в ліжку. Йому достатньо сексу всього один раз в місяць, та й той не буде відрізнятися різноманітністю і пристрастю.

Від кольору волосся залежать й інші показники активності. Брюнети в сексі частіше прагнуть зайняти лідируючу позицію, люблять експериментувати і фантазувати. Блондини спокійні, воліють стандартні пози і не прагнуть урізноманітнити секс. Шатени є чимось середнім, вони поєднують в собі ознаки брюнетів і світловолосих хлопців, тому їх темперамент часто виявляється сюрпризом, і не завжди неприємним.

Деякі жінки впевнені в тому, що чоловіче достоїнство великого розміру є запорукою феєричного сексу. Вчені ж спростовують цей факт. Володарі великого пеніса часто не особливо замислюються про поведінку в ліжку, вважаючи свою природну межу зумовлює в насолоді дами. Ті ж, хто обділений таким подарунком, всіма силами компенсують недостатній розмір, проявляючи ласку і увагу, зосереджуючись на задоволенні жінки.

Дивно, але гастрономічні пристрасті можуть багато чого сказати про сексуальний темперамент. Любителі солодощів зазвичай ставляться до тих, хто недоотримує любові і розуміння. Вони люблять покопатися в собі, часто відчувають невдоволення собою і невпевненість у своїх силах, що позначається на замкнутості в сексі.

Чоловіки, які віддають перевагу м'ясо, агресивні і владні. Любителі фаст-фуду нерозбірливі і люблять секс по-швидкому. Ті, хто любить молочні продукти, видає в собі ніжного, ласкавого людини, яка любить піклуватися про інших, - з ним ви будете почувати себе особливою і ніколи не поскаржитеся на коротку прелюдію.

Гурмани люблять експерименти не тільки в їжі, але і в ліжку. Чоловіки, що люблять просту їжу без надмірностей, досить нудні і в сексі. Якщо ви помітили особливу пристрасть молодої людини до приправ і гострої їжі, будьте впевнені, - перед вами пристрасний коханець.

Теги: ознака

Секс-зарядка від Мерилін Монро

% Olga A, автор JustLady. % % %
����-������� �� ������� �����
% Кожна жінка пам'ятає - для того, щоб зробити м'язи пружними, а тіло привабливим, необхідно виконувати фізичні вправи. Але не кожна знає про те, що стати для чоловіка чимось особливим можна, роблячи секс-зарядку. Одну з них виконувала незрівнянна Мерилін Монро.
% Статті за темою «Секс-зарядка від Мерилін Монро» %
Секс-зарядка від Мерилін Монро
% Шлейф Мерилін Монро %
Секс-зарядка від Мерилін Монро
% Сяйво зірок: Мерилін Монро %
Секс-зарядка від Мерилін Монро
% Зоряні клони Мерилін Монро %
Секс-зарядка від Мерилін Монро
% Феномен Мерилін Монро %

Зарядка складається з двох етапів, кожен з яких містить по кілька вправ.

Перший етап:

1. Ця вправа виконуйте на початковому етапі лежачи на животі. Коли ви освоїте принцип, можна робити його сидячи за робочим столом.

Ляжте на підлогу животом вниз, руки схрестіть перед особою, упріться в них чолом. Щосили стисніть сідниці. Тримайте їх напруженими 5-10 секунд, потім розслабте. Виконайте 10 разів. Потім разом з сідничними напружуйте м'язи черевного преса. Зробіть також 10 підходів.

Ця вправа ідеально виконувати 5-10 разів в день.

2. Коли ви освоїте першу вправу і зможете виконувати його, навіть сидячи в автобусі, переходьте до другого. Воно тренує внутрішні м'язи.

Поперемінно розслаблюйте і напружуйте м'язи малого тазу, як ніби ви намагаєтеся стримати сечовипускання.

Виконуйте вправу якомога частіше, скрізь, де тільки можна.

3. Сядьте в крісло або на диван так, щоб вам було видно рух м'язів черевного преса. Втягніть живіт якомога сильніше. Відчуйте, напруга якої сили дає рівний і плоский живіт. Запам'ятайте свої відчуття і далі виконуйте вправу «наосліп».

Найкращий ефект досягається виконанням всіх трьох вправ одночасно.

4. Ця вправа додасть тілу незвичайну гнучкість.

Ляжте на підлогу обличчям вниз і витягніть руки вздовж тіла. Піднімайте корпус, напружуючи м'язи спини, і киньте голову назад так, щоб було видно стелю. Повільно опуститеся.

Виконайте 3 підходи.

Другий етап:

1. Ця вправа не тільки зміцнює м'язи, але і зменшує об'єм стегон і сідниць.

Сядьте на підлогу, витягніть ноги, покладіть руки на коліна. Поперемінно напружуйте сідниці і пересувайтеся на них по підлозі вперед. При русі коліна злегка згинайте, але не випрямляйте їх при кожній напрузі.

2. Як не дивно, але обертання ступень зміцнює м'язи внутрішньої сторони стегон.

Встаньте у вихідне положення - ноги на ширині плечей, упор на п'яти. Обертайте шкарпетки ніг всередину, потім назад. Зробіть 7 підходів. Потім встаньте на шкарпетки. Обертайте п'яти всередину і назад так само 7 разів.

3. Вправа зміцнює всі найважливіші для жінки м'язи.

Встаньте до стіни. П'ятами, сідницями і всією спиною торкніться її поверхні, розслабтеся. Потім сильно втягніть живіт, стисніть сідниці так, щоб таз відірвався від стіни. Залишайтеся в такому положенні 5-10 секунд, потім поверніться у вихідне.

Вправа повторіть 3 рази.

Теги: зарядка, вправа, Мерилін, секс