5 способів дізнатися, який чоловік у ліжку

% Selena, автор JustLady. % % %
5 �������� ������, ����� ������� � �������
% Рідко вдається судити про книгу по її обкладинці, але дізнатися який чоловік у ліжку з його поведінки можна. Жінці лише варто звернути увагу на деякі моменти в манерах і жестах майбутнього коханця, а потім зробити відповідні для себе висновки.
% Статті за темою «5 способів дізнатися, який чоловік у ліжку» %
5 способів дізнатися, який чоловік у ліжку
% Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку %
5 способів дізнатися, який чоловік у ліжку
% Ініціатива в ліжку карна? %
5 способів дізнатися, який чоловік у ліжку
% Ігри в ліжку %
5 способів дізнатися, який чоловік у ліжку
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
% Погляд%

Потрібно звернути пильну увагу на те, як чоловік дивиться на жінку. Якщо його очі постійно «роздягають» її, в даному випадку це хороший знак. Якщо у жінки виникає відчуття, що чоловік відводить очі, боїться «пестити» її поглядом, то варто задуматися. Можливо, це говорить про те, що представник сильної статі просто боїться самого статевого акту, тому може виявитися досить слабким в ліжку. Показником «меншовартості» коханця може бути і занадто сентиментальний погляд, в якому жінка просто «тоне». А ось якщо чоловік навіть не глянув у вічі, не прагне дізнатися краще свою співрозмовницю, швидше за все, для нього така жінка буде лише черговий зручною партнеркою в ліжку.

Манера цілуватися

Якщо чоловік накидається на партнерку як «удав, настігшего жертву», в ліжку від нього можна чекати ще більшої незграбності. Якщо його поцілунок - лише сухий дотик губ, то такий партнер на наступних етапах навряд чи порушить жінку до межі. Справжній «коханець» в попередні пестощі обов'язково скористається мовою при перших же поцілунках.

Як він їсть

Психологи стверджують, що якщо чоловік «смакує кожен шматочок їжі» і явно насолоджується цим процесом, то з нього вийде відмінний майбутній коханець. Хорошим знаком є ​​і те, якщо обранець не проти за їжею поговорити. А от від тих, хто квапливо і жадібно поглинає їжу, жінці багато чого чекати не варто. У ліжку такі чоловіки використовують той же принцип - «раз, два і готово».

Що він п'є

Біле вино зазвичай віддають перевагу чоловіки, які дотримуються консервативного підходу до сексу. Любителі червоного вина більш винахідливі в ліжку. Пиво часто вживають коханці з хорошим почуттям гумору, але сексуально незрілі.

Фізична форма

Якщо перед жінкою виявився чоловік у відмінній фізичній формі, то це завжди «радує око». Їй здається, що такий партнер буде витривалий і готовий до «довгих дистанцій». Однак завсідники фітнес-клубів, маніакально стежать за станом свого божественного тіла, рідко бувають приголомшливими коханцями, тому передусім такі чоловіки егоїстичні і зациклені тільки на своєму задоволенні.

Теги: спосіб, постіль, ласка, чоловік

Криза середнього віку у чоловіків

������ �������� �������� � ������
% У 35-40 років чоловік проходить один з найскладніших іспитів у житті й ​​відповідає сам собі на запитання: чого я домігся, наскільки я успішний, що чекає мене попереду. Криза середини життя - цей період називають саме так, тому що чоловік звертає увагу на стан свого здоров'я і тіла, критично оцінює - молодий ще чи ні. А якщо поруч є син, який тільки вступає в розквіт сил - 15-20 років, то чоловік і зовсім може впасти в депресію, порівнюючи себе з ним. Саме на кризу середнього віку у чоловіків припадає більшість розлучень, адже у своїх проблемах вони схильні звинувачувати самих близьких людей ... Як пережити важкий час і допомогти чоловікові вийти з нього переможцем? Сьогодні про це розповість жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Криза середнього віку у чоловіків» %
Криза середнього віку у чоловіків
% Криза середнього віку у чоловіків %
Криза середнього віку у чоловіків
% Симптоми кризи середнього віку у чоловіків %
Криза середнього віку у чоловіків
% Криза середнього віку у жінок %
Криза середнього віку у чоловіків
% Як впоратися з кризою середнього віку в улюбленого чоловіка %

Криза - зараз, життя - на потім

Криза середнього віку у чоловіків - Це бажання довести всім і вся - я ще ого-го! Молодість ще зі мною! І тут починаються метання - хтось кидає роботу: був видатним економістом, і раптом вирішив стати диригентом. Хтось змінює стиль одягу: костюми летять у дальній кут, а на зміну їм приходять драні джинси і бандани. Хтось змінює сім'ю: домовита дружина, яка була поруч зі студентства, безжально замінюється молодий кокеткою. А все для того, щоб спробувати утримати йде молодість і «надолужити» втрачене, яке до недавньої пори навіть не цікавило.

Безумовно, переоцінка свого життя - це одна з найважливіших причин кризи. Але основна ховається глибше. Це хвороба суспільства під назвою «Життя на потім». З самого дитинства людині розписують етапи його шляху - дитячий садок, школа, університет, робота. І сенс кожного кроку не в тому, щоб чогось навчитися, насолодитися або порадіти, а в тому, щоб перейти до наступного. А місія, сенс життя, мета існування - ці дійсно мають вагу поняття залишаються за кадром. Людина, яка прожила половину життя второваним кимось шляху, раптом встає в глухий кут: довго і важко він йшов до райських кущам, де йому повинні були розповісти, навіщо він сюди йшов, а оазис виявився всього лише декораціями, і сьогодення сенсу життя дійсно ніхто не знає ... Виходить,криза середнього віку у чоловіків - Це прямий наслідок соціальних шаблонів і невміння побачити свою істинну суть.

Льотчиком не став, Алленом Делоном вже не бути

Цікаво, скільки людей сьогодні можуть похвалитися тим, що стали героями своїх дитячих мрій? На жаль, запевнення батьків і вчителів майже завжди відправляють таких мрійників не так на спеціальності актора, художника чи моделлю. Бухгалтер, інженер, управлінець - ось доля «серйозних» людей. І тут 40-річний забезпечений і успішний в своїй кар'єрі чоловік розуміє, що не бажав такого щастя. І ця робота - п'ять днів на тиждень второваним маршрутом, у нього в печінках сидить.

Крім того, підкрадаються перші ознаки старіння ... Про своєї зовнішності чоловіки, до речі, турбуються не менше, аніж жінки! А голова, яка покривається сріблом, може стати приводом для тієї самої скупої чоловічої сльози. А якщо замість кубиків преса (хай їх навіть ніколи й не було) з-під майки видніється животик, стає зовсім сумно. І чоловік провалюється в свою депресію.

Підтримайте його!

У «проблемах», які ненавмисно звалилися на чоловіка, він часто починає звинувачувати сім'ю: в його очах дружина і діти стають тягарем, яка тягне на «дно». Але мудра дружина розуміє, що це - пастка помилкової самоідентифікації, і сім'я залишається найважливішим у житті чоловіка.

Для того щоб криза не «розцвів» у всій потворною красі, потрібно культивувати в чоловікові образ успішного і сильної людини. Найкраще це робити не тоді, коли тяжкі міркування вже поселилися в голові чоловіка, а задовго до цього.

Цікавтеся його професійними справами, і обов'язково загострювати увагу на успіхах: кожен крок - це перемога!Криза середнього віку у чоловіків пов'язаний з роздумами про справу всього життя, так допоможіть усвідомити коханому, що його робота - це не просто забиття грошей. Він необхідний, його цінують, він - чудовий фахівець, без допомоги якого життя безлічі людей стала б набагато складніше.

Накопичена втома так само може стати поштовхом для вікової депресії. Тут не врятує одноразовий місячну відпустку. Але що вам заважає якомога частіше влаштовувати «профілактичний» відпочинок? Найчастіше виїжджайте з коханою людиною за місто, залишаючи всі справи в шухляді робочого столу - вони можуть почекати!

Ваш чоловік втомився? Ніколи не пояснюйте це його віком. Скажений графік або загазованість вулиць - поясненням може стати все, що завгодно, а сам він у вас - огірочок!

Середина життя? Тільки її початок!

Криза середнього віку у чоловіків відбувається не в реальному світі, а ... головах. Значить, змінивши точку зору, можна змінити і життя. Геть стереотипи!
% Так, у вашого чоловіка дійсно є професія, але хто сказав, що він не може освоїти іншу і, можливо, стати тим, ким мріяв з дитинства?

Придумайте якесь цікаве спільне заняття: наприклад, ви з чоловіком можете записатися на танці - це не тільки допоможе привести в порядок тіло, а й розпалить взаємну пристрасть з новою силою! А може бути це буде гурток гончарного майстерності? Несексуально? А ви згадайте кадри з фільму «Примара». Головне в операції по витягуванню чоловіка з кризи - творчий підхід.

Сім'я - це багатство, якщо раніше найбільше, що ви робили все разом - це прогулянки в парку, тепер походи до кафе, тири, проведення домашніх свят та конкурсів - просто так, без дати! - Можна зробити постійними. Гарантовано, що рівень взаєморозуміння і щастя в вашій родині підніметься.

Журнал JustLady впевнений, щокриза середнього віку у чоловіків - Це час, переживши яке представники сильної статі краще розуміють себе і навколишній світ. У силах жінок допомогти подолати їм цей рубіж.

 Анна Казакова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: вік, криза