Якщо чоловік не звертає уваги ...

���� ��� �� �������� ���������
% Що робити, якщо чоловік перестав звертати на вас увагу? Жіночий журнал JustLady радить, насамперед, припинити паніку й розібратися в ситуації спокійно. Адже саме поспішність висновків нерідко погіршує ситуацію або, що ще образливіше, роздуває скандал там, де його можна було уникнути. Чомусь багато жінок впевнені в тому, що якщо чоловік не звертає уваги, значить, з'явилася суперниця. Звичайно, буває і так, але це не єдина причина байдужості чоловіка. Сьогодні жіночий журнал JustLady пропонує вам розібратися, чому трапляється так, що, проживши разом рік, п'ять, десять ... чоловік втрачає інтерес до супутниці життя. Знаючи причину, вихід із ситуації знайти набагато простіше.
% Статті за темою «Якщо чоловік не звертає уваги ...» %
Якщо чоловік не звертає уваги ...
% Якщо чоловік б'є дружину @. @ %
Якщо чоловік не звертає уваги ...
% Ідеальний чоловік для Левиці %
Якщо чоловік не звертає уваги ...
% Як змусити кинути курити чоловіка %
Якщо чоловік не звертає уваги ...
% Як переконати чоловіка %

Ми не будемо говорити про банальностях, якими рясніють сторінки більшості жіночих журналів. Можна тільки дивуватися радам, які доводиться часом читати. Найпоширеніша рекомендація: «Купіть красиву білизну і влаштуйте вечерю при свічках! ». І адже тисячі, доведених від відчаю і готових на все, тільки б зберегти сім'ю, жінок слідують цій раді. Створюється враження, що чоловік - це фетишист, ласий до жіночої нижньої білизни і йому абсолютно байдуже, хто там, в цьому білизну, знаходиться. Побачив гарний бюстгальтер при світлі свічок - і настала повна амнезія, залишилися одні інстинкти! Жіночий журнал JustLady допускає, що такі чоловіки існують в природі, але їх, на щастя, меншість. Нещодавно один популярний телеканал проводив міні-опитування серед чоловіків у віці від 28-ми до 38-ми років. Виявляється, що після кількох років шлюбу чоловік вже не надає такого великого значення зовнішності жінки, для нього важливіше її душевні якості. Втім, це зрозуміло, адже і ми любимо нема за гарний одяг. Мова, звичайно ж, не йде про ті випадки, коли жінка повністю перестає стежити за собою - тут відповідь на питання «чому чоловікперестав звертати на мене увагу»Очевидний.

�������� �������� �� ���� ��������

Так чому ж красиві, доглянуті й успішні, здавалося б, жінки опиняються в ситуації, коли доводиться задуматися над питанням: чому чоловікперестав звертати на мене увагу? А причин може бути безліч: неприємності на роботі, неполадки зі здоров'ям, проблеми з родичами або фінансові негаразди. Для нас, жінок, головне - чуттєва сторона життя, а для більшості чоловіків основне - самоствердження. Це тільки в кіно показують, що, перемігши всіх ворогів і врятувавши світ від неминучої катастрофи, герой біжить до коханої, не забувши при цьому по дорозі прихопити букет квітів і цукерки, потім ніжно цілує її, солодко сплячу, варить їй каву і ... далі зазвичай йдуть титри. У житті все по-іншому і це нормально. Якщо у вас довірчі стосунки з чоловіком, то вам не складе труднощів дізнатися причину його стурбованості, а потім разом вирішити проблему. Для багатьох представників сильної половини людства нелегко зізнатися у своїй слабкості, будь то хвороба або фінансова неспроможність. Уважна дружина зуміє вчасно помітити зміни в поведінці чоловіка. Увага - це те, що чоловіки цінують у супутниці життя, але тут важливо не перейти грань. 

У деяких сім'ях існує культ чоловіка. Все для нього і заради нього. Дружина - обслуговуючий персонал і не більше. Якщо ви своїми руками збудували таку ієрархію, не варто дивуватися і нарікати на те,що чоловік не звертає уваги. Принижуючи себе в сім'ї, ви провокуєте його на таку поведінку. Постійне потурання його вимогам стверджують чоловіка в тому, що він - еталон, до ніг якого повинні припадати всі без винятку, і ймовірність того, що він захоче в цьому переконатися, неймовірно велика. Тим більше, що він упевнений - у разі невдалої спроби його приймуть назад з радістю. Сім'я - це, насамперед, взаємоповага, і ваша думка заслуговує такої ж уваги, як і думка вашого чоловіка.

Нерідко відносини складаються, здавалося б, з дрібниць. Спільні інтереси можуть стати запорукою того, що вам ніколи не доведеться задаватися питанням «чому чоловік перестав звертати на мене увагу? ». Спільні поїздки на природу, вивчення іноземної мови або захоплення спортом неймовірно зближують. Наприклад, така чоловіча забава, як рибалка - це не обов'язково його дводенна поїздка з друзями. Риболовля може бути сімейним захопленням, і будьте впевнені, що перша ж виловлена ​​вами рибка підійме вашого чоловіка у власних очах і в очах друзів. А як же інакше? Це ж він «виховав» таку дружину! Ну і нехай він перебуває в омані, нам зовсім не шкода! Той же ефект дають спільні походи на футбол. Тільки не треба виставляти себе мученицею, яка заради нього проходить через всі ці випробування. Інтерес повинен бути природний!

Образа на те, щочоловік не звертає уваги, Затьмарює всі інші почуття, а, між тим, варто було б задуматися, а як ви висловлюєте свою любов до людини, з яким вас пов'язала життя? Чи давно ви цілували чоловіка, проводжаючи його на роботу? Як часто ви говорите йому ласкаві слова, що не зациклилися ви виключно на домашніх справах і роботі, одним словом, приділяєте ви дружину достатньо уваги? Можливо, його холодність - це просто відображення вашої поведінки. Ми часто помічаємо недоліки інших, своє ж власне поведінка розцінюємо як само собою зрозуміле і єдино вірне. Розгляньте ситуацію з усіх боків, можливо, почати треба з себе. Адже зовсім не обов'язково чекати моменту, коли стає очевидним, щочоловік не звертає уваги, Набагато простіше не доводити до цього. Кохайте і будьте коханими! Жіночий сайт JustLady бажає вам цього від усієї душі!

Олена Райченко
% Жіночий журнал JustLady

Як вийти заміж після 40 років?

��� ����� ����� ����� 40 ���?
% Для початку хотілося б зрозуміти, а навіщо жінці після сорока років виходити заміж? І якщо вам це питання здається дивним, то я поясню, що саме я маю на увазі. Сама назва цієї статті вже містить відповідь на поставлене питання, адже називається стаття не як вийти заміж, а як вийти заміж після 40 років ... виходить, що після 40 років треба виходити заміж якось по особливому. У 18-20 зазвичай заміж виходять з великої любові, в 25-30, щоб не залишитися старою дівою, навіть якщо дівчина вже десять років як не дівається. У 35, ну це останній шанс народити дитину, а ось навіщо заміж в сорок років? А й справді, навіщо?
% Статті за темою «Як вийти заміж після 40 років? » %
Як вийти заміж після 40 років?
% Як вийти заміж після 30 %
Як вийти заміж після 40 років?
% Вийти заміж за канадця %
Як вийти заміж після 40 років?
% Як вийти заміж в 40 років %
Як вийти заміж після 40 років?
% Як вийти заміж за футболіста %

Заміж після 40 при фінансових проблемах

В нашій країні, де всі вакансії закінчуються словами «надсилати резюме претендентам не старші 35 років», після 40 років-це вже практично загробний вік. І щоб знайти пристойну роботу після 40 років, жінка повинна проявити чудеса фантазії, кмітливості і навіть вивчити дещо з акробатичних трюків. Іноді буває набагато простіше вийти заміж, щоб новий чоловік містив і не дозволив померти голодною смертю. Однак щобвдало вийти заміж за фінансового забезпеченого чоловіка, жінка після 40, Повинна бути дуже розумною, дуже красивою, дуже доглянутою, дуже сексуальною і дуже мудрою. Тому що повно 20-30 річних дівчат, які просто не хочуть працювати, а теж хочуть заміж за фінансово забезпеченого чоловіка.

Напевно, це самий складний варіант, коли жінка за сорок змушена шукати багатого чоловіка, щоб забезпечити собі і своїм дітям сите життя. Такій жінці доведеться весь час бути в тонусі, прощати милому легкі інтрижки і подавати йому тапочки в зубах.

Щоб вийти заміж після сорока років за багатого чоловіка, треба виглядати просто карколомно, бути розумною і сексуальною і бажано завжди зустрічати милого з посмішкою на обличчі.

Забезпечені чоловіки «водяться» в пристойних ресторанах на «бізнес-ланчів», в «закритих клубах», на платних пляжах або іподромі, біля власної стайні.

 Заміж після 40 ... щоб не бути однією

Теж поширений варіант, коли діти виросли і поїхали, колишній чоловік «почив у обозі», гроші є, робота є, здоров'я є, зайнятися нічим. Ну, нудно так, що хоч на стінку лізь - і, переглядаючи 135 серію чергового жалісливою серіалу, жінка вирішує, «а чи не вийти мені заміж? »

При такому розкладі, такій жінці після 40 згодиться будь-який чоловік, лише б він був. «Брати» слід чоловіків молодше (поки вони ще наївні), або старше (коли вони вже мріють тільки про домашнє борщі і теплих капцях), ну не як не ровесників, які всі як один вдарилися в «великий секс» з юними красунями. Головне, це добре годувати чоловіка, поїти і всіляко йому догоджати. Можна іноді робити йому дорогі подарунки і навіть самій купувати йому пиво. Для того щоб вийти заміж, рятуючись від самотності не треба бути розумною, красивою і сексуальною, треба добре готувати, мати власну квартиру, краще - машину, гроші і величезне бажання ускладнити собі життя, вирішивши «завести» собі чоловіка.

����� ����� 40

 Заміж після 40 тому, що хочеться кохати і бути коханою

Ох, але в цей варіант я вірю найменше, вірніше в те, що після сорока років можна зустріти справжнє кохання. Ви, звичайно, можете зі мною не погодитися, але я все-таки висловлю свою думку. Чим старше стає жінка, тим більше у неї життєвий досвід, і якщо після 40 вона все ще (або вже) одна, значить досвід цей, швидше за все сумний. Переживши зради, розлучення, зради і втрати, мимоволі починаєш дивитися і на життя і на чоловіків у цього самого життя по-іншому. «Червоні вітрила» давно спливли до інших берегів, все принци на білих конях поскакали геть, і виявляється, що цілком можна жити і без вітрил і принців. Все-таки любов треба шукати в юності, а після 40 можна знайти все що завгодно, але тільки не любов. ... А як же «Москва сльозам не вірить? », Справедливо обуріться ви? Там героїня зустріла справжню любов якраз після 40 років. «Це ж кіно», відповім я і буду права, хоча ... дива трапляються, але дуже рідко і не з усіма.

 Олена Гордина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: одяг, посол, багатий, сорока