5 зовнішніх ознак сексуальності чоловіка: міфи і правда

% Ірина Філіна, автор JustLady. % % %
5 ������� ��������� ������������� �������: ���� � ������
% Чи існує взаємозв'язок між сексуальністю і зовнішністю чоловіки? Над цим питанням б'ються вчені і жінки. На цей рахунок існує з десяток міфів. Якщо вірити найбільш поширеним з них, палкий мачо повинен бути лисий, мати криві ноги і великий ніс. Але чи так це на практиці?
% Статті за темою «5 зовнішніх ознак сексуальності чоловіка: міфи і правда» %
5 зовнішніх ознак сексуальності чоловіка: міфи і правда
% Пік жіночої сексуальності %
5 зовнішніх ознак сексуальності чоловіка: міфи і правда
% Міфи про сексуальні здібності чоловіків %
5 зовнішніх ознак сексуальності чоловіка: міфи і правда
% Міфи про подружню зраду %
5 зовнішніх ознак сексуальності чоловіка: міфи і правда
% 10 міфів про секс %
% Ніс%

Міф: великий ніс - значне чоловічу гідність.

Правда: ніякої закономірності між розмірами цих частин тіла немає. Однак деякий вплив носа на сексуальність чоловіка все ж підтверджують лікарі-отоларингологи. Виявляється, володарі крупного органу нюху зазвичай мають досить приємний тембр голосу, який гіпнотично впливає на жінок, а, як відомо, вони люблять вухами. Отже, такі чоловіки привабливіше для жінок. Висновок такий: розмір носа пов'язаний лише із зовнішньою привабливістю представника сильної статі, а не з його потенцією та інтимної анатомією.

Великий палець

Міф: про розмір і форму гідності чоловіка можна зрозуміти за зовнішнім виглядом його великого пальця на руці.

Правда: урологи і жінки з багатим інтимним досвідом частково підтверджують цей міф. Якщо палець розширюється до нігтя, гідність чоловіка має значну голівку. Якщо великий палець має заужение до нігтя, того ж можна чекати і від пеніса чоловіка.

Розмір ноги

Міф: 45-й розмір ноги - вірна ознака сексуальної невтомності чоловіки.

Правда: це абсолютна неправда. Ставлення до справи має не розмір стопи, а довжина всієї ноги. Чим коротше ноги чоловіка в порівнянні з його ростом, тим невтомніше він в ліжку. Тут є чітке фізіологічне обгрунтування - велика кількість андрогенів. Їх надлишок в підлітковому віці стримує зростання трубчастих кісток, а тіло при цьому продовжує зростати. Висновок такий: чоловік з короткими ногами не дасть вам нудьгувати на любовному одрі.

Волосатість

Міф: «зарості» на тілі - свідчення жаркого темпераменту.

Правда: надлишкова кошлатість чоловічого тіла є явною ознакою проблем з залозами. Посилене функціонування цих залоз у молодому віці призводить до раннього статевого дозрівання, однак і згасання репродуктивної системи наздожене чоловіка значно швидше. Незважаючи на це, в даному міфі є дещиця правди. Дивитися треба не на груди, руки і спину, а на лобок чоловіки. Чим Кучерявий лінія волосся, що веде від пупка до основи його гідності, тим більше у чоловіка яїчкової тестостерону - це такий гормон, який відповідає за його статеву силу і сексуальний темперамент.

Лисина

Міф: менше волосся - більше статева міць чоловіка.

Правда: до сексуального темпераменту відсутність волосся на голові має невиразне відношення. Теорія «лисий коханець - відмінний коханець» вірна, але тільки в тому випадку, якщо чоловік почав стрімко втрачати волосся до 30 років, а причина цього - не радіація, а підвищене вироблення андрогенів.

Теги: правда, коханець, ознака, сексуальність, міф, лисий, чоловік

Обов'язки чоловіка в родині

����������� ���� � �����
% Споконвіку вважалося, що обов'язок утримувати сім'ю лежить виключно на чоловікові. Він - і чоловік, і годувальник сім'ї. У стародавні часи, при первісно-общинному ладі, чоловіки полювали, добували їжу, словом, містили сім'ю. Йшли століття, але закони ці не змінювалися. Тепер же, в двадцять першому столітті, багато чого змінилося, і розподіл обов'язків в сім'ї в тому числі. Так які ж вони - обов'язки чоловіка і дружини? Як їх правильно розподілити? Як побудувати відносини так, щоб в сім'ї не виникали суперечки через побутові справ? Жіночий журнал JustLady обговорить ці питання.
% Статті за темою «Обов'язки чоловіка в сім'ї» %
Обов'язки чоловіка в родині
% Як у сім'ї розподілити домашні обов'язки %
Обов'язки чоловіка в родині
% Коли в сім'ї матріархат ... %
Обов'язки чоловіка в родині
% Я заробляю більше чоловіка - як налагодити стосунки в родині %
Обов'язки чоловіка в родині
% Як протистояти маніпуляціям чоловіка %

Як часто новоспечені подружжя мріють про свій сімейному гніздечку - окремій квартирі. Вони малюють у своїй уяві щасливі картини, навіть не підозрюючи, які складнощі у них можуть виникнути надалі. Адже мало хто на початку насіннєвий життя замислюється, що поділ обов'язків наобов'язки чоловіка та обов'язки дружини - це прагматично, і в майбутньому допоможе уникнути конфліктів. Так які ж проблеми можуть виникнути? Адже ще зовсім недавно чоловік, намагаючись порадувати кохану, мив посуд і управлявся з пилососом. А його молода дружина готувала йому смачні страви і до блиску начищають все навколо. Так куди ж подівся їхній ентузіазм?

Можливо, подружжя вже звикли один до одного, і у них не виникає бажання зробити приємне враження. А може бути, проблема в тому, що дії один одного вже сприймаються як належне. А тому і бажання щось робити присутня тільки тоді, коли є впевненість, що це цінують. Припустимо,обов'язки чоловіка - Це миття посуду. Дружина, прийшовши з роботи, бачить, що на кухні накопичилася гора невимите посуду. Багато жінок в такій ситуації демонстративно відмовляються готувати вечерю, щоб, таким чином врівноважити рахунок. Журнал JustLady запевняє вас: ніяких підрахунків в сім'ї бути не повинно, в іншому випадку відносини можуть бути зовсім зіпсовані.

Пам'ятайте, що ваше сімейне життя - це ніяк не змагання. У більшості випадку домогтися балансу між обов'язками дуже складно. Але якщо ви будете менше змагатися, а будувати відносини на справедливості, буде набагато легше. Головне - це доброзичливо спілкуватися і домовлятися один з одним. Союз двох дорослих і люблячих один одного людей увазі, що їм цікаво один з одним і спільне життя приносить тільки радість. Звичайно, побутові завдання є в будь-якій сім'ї. Головне питання - як їх вирішити. Практичні люди відразу домовляються - цеобов'язки чоловіка, А це - обов'язки дружини. Іноді корисно навіть складати розклад. Але, в будь-якому разі, не можна втрачати оптимізму та ентузіазму. Не допускайте, щоб побутові проблеми руйнували все те прекрасне, що є у ваших стосунках.

����������� ����

Обов'язки чоловіка в родині

При розподілі того, якіобов'язки чоловіка в сім'ї і які - дружини, потрібно намагатися дотримуватися міри, і, що дуже важливо, поважати і себе, і свого чоловіка. Погодьтеся, вічно незадоволена, яка скаржиться дружина, яка постійно ображається і без кінця пиляє чоловіка - це не найприємніше видовище, так само як і чоловік, який тільки займається своїми справами, не звертаючи уваги ні на турботи дружини, ні на спільне життя. Обом подружжю потрібно вчитися будувати сімейні стосунки, вирішувати всі побутові проблеми, створювати хорошу атмосферу в сім'ї. Перегляньте свої іобов'язки чоловіка в сім'ї.

Якщо ви будете самі нести на плечах весь тягар домашніх справ, то вам рано чи пізно доведеться поговорити з чоловіком про те, які обов'язки будуть у нього. Звичайно, якщо ваш чоловік багато працює, то навряд чи погодиться ділити всі клопоти навпіл. Але вся справа в тому, що багато чоловіки впевнені, що втомлюються тільки вони, а втома дружини вони чомусь до уваги не беруть. Тим не менш, ви повинні пояснити, щообов'язки чоловіка в сім'ї не менш важливі. Головне, говорити спокійно, позитивно і доброзичливо, показувати, що ви готові йти на компроміси. Намагайтеся підтримувати рівновагу між тим, що ви робите для чоловіка і тим, що він робить для вас. Можливо, ваш чоловік добре готує і це заняття йому до душі - тоді надайте йому таку можливість, а самі займіться прибиранням. Будь-які конфлікти можна уникнути, якщо зрозуміти, в чому розбіжності, і якщо йти на взаємні поступки. Якщо одному з подружжя категорично не подобається, наприклад, прасувати білизну або мити підлогу, то обов'язками можна помінятися. Поговоріть з чоловіком, з'ясуйте, що йому більше подобається робити, які господарські справи йому даються краще. Ну а якщо є робота, яку ні ви, ні він не любите, або ж на неї не вистачає часу, то виконуйте це роботу по черзі.

Буває так, що обидва подружжя дуже зайняті на роботі, і на господарські справи у них просто немає часу, а від того і всі суперечки відбуваються. Можливо, кращим виходом для вас буде найняти хатню робітницю, якщо сімейний бюджет дозволяє. Тоді й сперечатися через те, хто і що повинен робити, ви не будете. Дуже часто суперечки відбуваються через те, що і чоловікові, і дружині здається, що в іншого менше обов'язків, більше вільного часу. Щоб не виникало такої проблеми, має бути рівність. Припустимо, раз на тиждень чоловік ходить з друзями на футбол, тоді й у вас має бути вільний час для відпочинку. Якщо ви розподілили, якіобов'язки чоловіка в сім'ї і які у дружини, то не забувайте дякувати один одного, показувати, що ви цінуєте зусилля. Журнал JustLady нагадує, що ключ до сімейної гармонії і благополуччю - терпіння, розуміння і повагу.

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: обов'язок