Чи можна красиво кинути хлопця?

����� �� ������� ������� �����?
% Чоловіки і жінки зустрічаються, люблять один одного, будують відносини, але, на жаль не завжди дружба переростає в любов, та й сама щира любов може згаснути ... Що ж трапилося? Колись він був для вас всім, і ви могли годинами розповідати подругам, який він чудовий. Ви ні дня не могли прожити один без одного, будували спільні плани на майбутнє ... Як же сталося, що прекрасний у всіх відносинах принц, якому і Бред Піт в підметки не годиться перетворився на людину, яка не викликає у вас ніяких позитивних почуттів? І, головне - як сказати йому, що ваш танець кохання закінчився? Ось про це і поговоримо на цій сторінці жіночого журналу JustLady.
% Статті за темою «Чи можна красиво кинути хлопця? » %
Чи можна красиво кинути хлопця?
% Секс не зовсім за власним бажанням %
Чи можна красиво кинути хлопця?
% Якщо переслідує колишній хлопець: поради психологів %
Чи можна красиво кинути хлопця?
% Як красиво розлучитися з коханцем %
Чи можна красиво кинути хлопця?
% Як правильно фліртувати %

 Якщо ви вже не відчуваєте колишніх почуттів до свого молодій людині, іншими словами - любов померла і ви бажаєте з ним розлучитися, то колись треба зрозуміти: чому це відбулося. Причин для розставань може бути безліч: молодий чоловік не приділяє належної уваги, ніж -то дратує, має пристрасть до алкоголю чи наркотиків, що не ладнає з рідними, не хоче мати дітей або ж не гребує грубою силою в якості аргументів при конфліктах ... Та хіба мало які можуть бути причини для розлучення? Головне - якщо бажання розлучитися виникло, зробити це якомога красивіше, щоб ваші відносини і їх фінал не вплинули на ваше майбутнє.

Є сотні способівкинути свого молодого чоловіка красиво. І для початку треба зважитися. Якщо ж рішення вже прийнято, подумайте, чи хочете ви продовжити з ним дружні стосунки чи ні. Якщо ні, то найпростіший спосіб - під час чергового скандалу сказати, що все це набридло і настав час розлучитися або просто взяти і відправити свого вже колишнього бой-френда до чортової бабусі. Зрозуміло, такий спосіб розставання означає повний і безповоротний кінець всіх відносин, та й про подальшу дружбу не може бути й мови, адже хлопці теж образливі і ранимі. Жіночого журнал JustLady радить спалювати всі мости лише тоді, коли ви абсолютно впевнені в тому, що хлопець вам зовсім не потрібен і не настільки мстивий, щоб зіпсувати вам після розставання життя.

Якщо ви не настільки рішуче налаштовані, то можна спробувати спосіб плавного припинення відносин. Ви поступово перестаєте дзвонити і слати смс-ки, потім припиняєте спілкування в інтернеті і рідше зустрічаєтеся в реалі ... У підсумку, коли хлопець почує недобре і запитає щось на кшталт: «Що відбувається, ми майже не бачимося і спілкуємося дуже рідко» - прийде час зробити вирішальний крок і чесно сказати щось на кшталт: «Міш, ти хороша людина і чудовий хлопець, я довго думала і зрозуміла, що ... тобі потрібна інша дівчина і нам краще розлучитися ...». Скоріше всього він зрозуміє, і ви мирно без конфліктів розлучитеся і зможете залишитися друзями. Ось такий варіант, що дозволяєкрасиво кинути хлопця.

До речі, такий варіант припинення відносин може закінчитися інакше. Зводячи нанівець спілкування з хлопцем, ви можете добитися того, що він, втомившись від всієї цієї колотнечі, рідкісного спільного проведення часу і недопонімая, зробить вам своєрідний подарунок і сам вас кине.

Деякі дівчата використовують радикальний спосіб розставання - кажуть, що є інший хлопець. Саме чудове в цьому способі це те, що він практично не викликає питань, а на єдине питання: «Чому ?! »Завжди можна відповісти:« Просто закохалася, не можу без нього ». Такому аргументу вже нічого не протиставиш. Хоча проти хлопців з агресивним характером краще цей метод не використовувати, адже невідомо що вони зроблять з тим, кого побачать поруч з вами. А ось зі спокійними - повний вперед! Головне зробити упор на те, що він не винен в тому, що ви розлучаєтеся, можна навіть додати що він хороша людина і доріг вам як друг, що ви бажаєте залишитися просто друзями. Швидше за все, хлопець поставиться з розумінням і все буде саме так.

Простий, непоганий і досить дієвий спосіб кинути хлопця- Шукати і знайти причину припинення відносин в ньому самому. Цей варіант, коли ви вивертаєте навиворіт його недоліки і демонструєте, що тільки він винен у вашому розставанні, підходить, якщо ви не бажаєте надалі мати щось спільне зі своїм хлопцем. Погодьтеся, звинуватити іншого в тому, що саме він винен у тому, що його кидають - це остаточний і безповоротний кінець будь-яких відносин, навіть дружніх.

Чіпляйтеся до всього: не те сказав чи не так сказав, зробив щось не так або нічого не зробила ... Тут можна використовувати будь-яку дрібницю. Вам може не подобається якась звичка, дратує, що він погано слухає, коли ви говорите або бісить його стрижка. Загалом, що завгодно. Тим самим ви, швидше за все, спровокуєте його на конфлікт і зможете почути від нього все, що він думає про вас. Саме ці його слова допоможуть вам його кинути. Головне робити упор на те, що це саме його вина. Якщо під час сварки він ще й накричить на вас, значить, пора переводити конфлікт у потрібне русло, таке, щоб остаточно посваритися і наговорити купу гидот на його адресу. Ось і все - кінець відносин, остаточний і безповоротний. Головне, у разі якщо хлопець почне вибачатися і шукати шляхи до застосування стояти на своєму і тоді все буде так, як захочете ви.

І все ж жіночий журнал JustLady радить розлучатися красиво, тобто без чвар і скандалів. Краще пояснити хлопцю, що добре розлучитися зараз, поки у вас немає сім'ї і спільних дітей, коли і ви, і він ще можете вибирати і знайти ту людину, яка буде ідеально підходити вам. Переконайте хлопця в тому, що мати одного, краще, ніж ворога. Дайте йому зрозуміти, що дні або місяці, проведені разом, ви цінуєте і ніколи не забудете ...

І ще ...Кидаючи хлопців, Не забувайте, що і ви можете опинитися на місці кинутої, тому перш ніж робити наступний крок, поставте себе на місце іншої людини.

 Тетяна Осипова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: спосіб

Чоловік-істеричка. Що робити?

���-���������. ��� ������?
% Коли жінка кидає тарілки в стіну - це нормально. Ну або майже нормально. Жінки, вони взагалі особи емоційно НЕ врівноважені. Знову ж і психологи радять дамам у стресовій ситуації парочку тарілок грохнути. Кажуть, допомагає. У мене навіть є смішна історія, пов'язана з тарілочками. Є у мене приятелька. Мила жінка: добра, тиха, спокійна і домовита. З тих, які понад усе на світі цінують домашній затишок і комфорт чоловіка.

«Головне, щоб тобі було добре! »- Ось її девіз. І ось той, заради якого все це робилося злегка знахабнів. І це ще м'яко сказано. Став приходити далеко за північ, забував про сімейні датах і дружині постійно висловлював своє «фе! ». Ось вона і поскаржилася якось сидячи в кафе, сьорбаючи каву зі сльозами. Дамочки-подружки були вкрай обурені такою поведінкою і порадили їй закотити один раз в житті чоловікові істерику.

Вона очі широко розкрила: «А як це? »Пояснили - мовляв, прийде додому, ти тарілками об стіну й верескливо повідом, що все - терпіти це більше не має наміру. Сказано - зроблено. Вона дістала з шафи фарфор старенький і села чекати. Чекала, чекала і заснула. Світло очей її з'явився близько третьої ночі. Вона, мовчки встала, вийшла в передпокій і з усіх сил шмякнулся посудом об підлогу, мовчки розвернулася і пішла досипати. Ось така істерика. Так от, до чого це я - коли жінка б'ється в істериці, це зрозуміло. І що з ці робити теж відомо - пара крапель валер'янки, поцілунки і теплий плед вирішать цю проблему. А що робити, якщо істеричка - чоловік?

Чоловік-істеричка - явище не таке вже й рідкісне, як може здатися на перший погляд. А останнім часом їх кількість зростає прямо в геометричній прогресії і представляє досить істотну загрозу суспільству. Саме суспільству. Адже суспільство, як вчили нас у дитинстві, складається з родин. І якщо осередку суспільства щасливі, то і воно здорово: і бадьорим кроком йде до благополуччя і процвітання. А про яку здоровою і щасливою сім'ї може йти мова, якщо чоловік-істеричка?

А починається все чарівно. Ви йдете по вулиці (або їдете в метро, ​​або сидите в кафе, або запалюєте на дискотеці - все дуже індивідуально) і тут Він ... Принц на білому коні. З трагічним поглядом і цікавою блідістю. Гарний, як Аполлон. Розумний, як Сократ. І феєричний коханець. Він дивно емоційний. Він завжди готовий підтвердити, що весь світ населяють нездари і дурні. І тільки він, ну і ви, поки, можете протистояти засиллю хамства, брутальності і посередності. Ах, як це приємно чути. І приємно усвідомлювати, що нарешті тобі випала щаслива карта - стати дружиною генія. Стоп! І ще раз - стоп!

Бути дружиною генія - це:

а) важка робота: треба повністю розчиниться в чоловіка і забути про власні мрії.
% Б) невдячна праця. Особливо якщо чоловік не геній, а звичайний скиглій.

Зрозуміти, хто твій чоловік насправді досить просто - він ніколи нічого не робить, а тільки висловлює своє невдоволення. Спочатку пристроєм світу. Але, поступово, з глобальних тем перейде на більш компактні. Тобто на тебе. І тоді тримайся.

Зазвичай чоловік-істеричка незадоволений всім. Борщем - ти поклала багато буряка або, навпаки, не доповіла. Прибиранням у квартирі - ти що, не бачиш? Скрізь пил! Дітьми - і звідки тільки взялися ці бовдури? Колегами - вони що, не бачать, що так працювати не можна? Зарплатою - на цій роботі взагалі не цінують класних фахівців! І так до нескінченності. Спочатку це просто бурчання потім воно переходить у нав'язливе бурчання і зрештою переходить у щоденні скандали.

Мужів-істеричок можна розділити на три категорії.

1. Тихі істерики. Це коли він більше нагадує комара. І дзижчить і дзижчить. Без кінця і краю. Власне з ці можна було б змиритися, але дратує до жаху. Прям хочеться взяти мухобойку і тріснути з усієї сили.

2. істеричка епізодичні. Найчастіше вони поводяться досить стерпно. Але тільки до тих пір, поки все йде так, як їм хочеться. Тільки трохи змістилося - понеслося. «Ти куди козел преш? Хто так повертає? Де твої очі ??? »Ну і так далі. Якщо такі істерики проявляються несподівано - то можна й інфаркт заробити, від несподіваний вигуків.

3. істеричка сексуальні. Це окрема категорія. У них на грунті сексу дах рве. Особливо якщо сексу не вистачає. А не вистачає його завжди. І тоді вони починають дружину в комплекси забивати: «що ти це напнула? Та це на тобі, як на корові сідло! І як я тебе терплю ??? Тільки я, дурень, на тебе зазіхнув »... У жінки волею-неволею починає виникати думка, що крім нього вона нікому не потрібна. А цей і радий старатися - адже він чудово розуміє, що терпіти його самого мало хто зможе. Тільки ця дурепа.

4. істеричка-кровопивці. Бр-р-р-р .. самий страхітливий варіант. Справжнісінькі вампіри. Вони п'ють крівцю не тільки з дружини, але й власними дітьми не погребують. Істерику з їхнього боку може викликати все що завгодно. Приміром, поставив дитина градусник під праву пахву, а не під ліву. Все. Кровопивця почне волати і кричати так, що стіни будинку трясуть. І дістанеться всім. Будьте впевнені, розплати ніхто не уникне. Дружина отримає за те, що не виховала слухняного сина, син - за те, що не послухався тата, дочка - за те, щоб вона так себе не вела.

Що робити з чоловіком-істеричкою? Та нічого. Це якраз той варіант, коли ніякі методи не допоможуть, тому що вони відкидають їх раз і назавжди. Вони не будуть звертатися за допомогою до психолога, оскільки вважають, що з ними все гаразд. Вони не будуть пити заспокійливе, знову ж з тієї ж причини. Вони не засумніваються в собі ні на секунду і будуть йти по життю з гордо піднятою головою, а от дружина навпаки, як побита песик. І ось після цього все, хочеться запитати - а воно вам треба? Жити на благо чоловіка-істерички? Ні?

Тоді дійте:

1. Підійдіть до дзеркала і приведіть себе в порядок.
% 2. Глибоко вдихніть і видихніть.
% 3. Підійдіть до шафі і викладіть звідти весь одяг чоловіка.
% 4. Складіть її у валізу.
% 5. Викличте слюсаря і змініть замок на двері.
% 6. Виставите валізу в під'їзд, зберіть дітей, закрийте двері і їдьте до мами або подруги на пару днів.
% 7. У двері увіткніть записку - тест на вільну тему, але з поясненнями, що йому пора йти.
% 8. Вимкніть телефон.
% 9. Повертайтеся додому і подавайте на розлучення.

Якщо ви все зробили правильно, поспішаємо привітати вас - ви тепер вільна і красива жінка, яка може дихати вільно! Без того, чиє ім'я - чоловік-істеричка.

Автор: Наталя Торопова

Теги: істеричка