Як внести щось нове у відносини

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
��� ������ ���-�� ����� � ���������
% Будь-які відносини рано чи пізно переживають кризу. Він може проходити бурхливо, супроводжуючись криками, биттям посуду і нервовими зривами, а може просто виражатися деякою натягнутість або нудьгою. Якщо ви переживаєте саме такий період, не варто пускати все на самоплив, набагато важливіше зараз придумати що-небудь нове, щоб вдихнути у ваші відносини нове життя.
% Статті за темою «Як внести щось нове у відносини» %
Як внести щось нове у відносини
% Як внести різноманітність у відносини %
Як внести щось нове у відносини
% Як правильно внести різноманітність в секс %
Як внести щось нове у відносини
% Як залишитися цікавою чоловікові %
Як внести щось нове у відносини
% 8 порад, як урізноманітнити інтимні відносини %
% Багатьох заїдає спільний побут. Часом жінка перестає фарбуватися, робити епіляцію і мити голову в міру необхідності, а чоловік остаточно переселяється в засмальцьовані треники з бульбашками на колінах і п'є щовечора пиво з воблою біля телевізора. Звичайно, сімейне життя і повинна бути такою, щоб люди могли собі дозволити трохи розслабитися вдома і не напружуватися з приводу свого ідеального зовнішнього вигляду і поведінки. Але слід завжди розрізняти поняття «розслабитися» і «зійде і так». Так, ваш чоловік вже бачив вас і з опухлим вранці особою, і без косметики і навіть з волохатими ніжками, але це зовсім не означає, що потрібно тепер так ходити завжди. Ваш зовнішній вигляд може його нітрохи не шокувати, але, повірте, симпатія і сексуальний потяг до подібної дамі дуже сильно знижуються. Уявіть собі, що ви б могли виглядати так в день вашого знайомства, і чим би все це закінчилося.%

Придумайте собі спільне захоплення. Тільки це обов'язково має бути щось спільне і цікаве вам двом. Якщо ви ніколи не грали в боулінг, зараз саме час спробувати. Ніщо так не зближує, ніж пережиті одночасно моменти, особливо якщо вони підкріплені бурхливими емоціями. Стрибну удвох з парашутом, влаштуйте сплав на байдарках по гірській річці в групі або просто візьміть урок катання на всюдиходах і відвідайте картинг. Емоції, пережиті разом, зможуть вдихнути у ваші стосунки колишню пристрасть і, можливо, відкриють вам незвідані грані ваших характерів.

Якщо фантазія - не ваш коник, і придумати що-небудь для різноманітності вашого інтимного життя ви просто не в змозі, саме час звернутися до таких досягнень сучасності, як інтернет, настільні ігри та книжки. Перше, що неодмінно має бути у кожної пари - велика докладна енциклопедія Камасутри з кольоровими картинками. Не потрібно соромитися або робити вигляд, що секс вам не настільки цікавий. Ви ж не будете заперечувати, що це - одна з найперших складових гармонійних відносин? От і добре, купуйте посібник і починайте його студіювати, приділяючи особливу увагу тим позам, до яких самі ще не змогли додуматися. У найгіршому випадку вам гарантований вечір довгого і веселого сміху, а якщо все вийде так, як задумано - позитивні зміни не змусять себе довго чекати.

Купуйте гру для двох. Сьогодні такі ігри випускаються у великих кількостях і різних варіантах. В залежності від ваших потреб це може бути гра для внесення різноманітності в сексуальне життя, набір завдань, що дозволяють відкрити один одного з нової сторони, або різні пристосування для флірту і зближення. Головне - вам не доведеться ламати голову над тим, щоб придумати щось нове. Все, що потрібно робити - слідувати інструкціям гри і отримувати задоволення.

Ніколи не думайте, що якщо відносини стали прісними і одноманітними, це означає що любов пройшла. Просто вам потрібно час від часу струшуватися і здувати пилюку з романтичного настрою, дрімаючого десь в глибині. Відносини необхідно періодично освіжати чимось новим і незвичайним, тоді вони ніколи не втратять своєї сили і будуть радувати вас довгі роки.

Теги: нове, ставлення, криза

Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо

������ � ����������. �������, �� �� ���������
% Коли в черговий раз почуєте, що відносини між чоловіком і жінкою - це постійна робота, не поспішайте з усмішкою повідомляти про те, що робота це даремна і невдячна, оскільки людину все одно не переробиш. Свою другу половину, зрозуміло, навряд чи вдасться переробити, хоча практика показує, що й тут є позитивний досвід. А ось розглянути з боку свою поведінку і виправити власні помилки у відносинах - це справа вдячна і потрібне. JustLady допоможе знайти основні помилки, недоробки і переробки у відносинах, а також дасть основні поради для їх усунення.
% Статті за темою «Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо » %
Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо
% Помилки дебютанток: кого не запросять на друге побачення %
Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо
% 5 чоловічих сексуальних помилок %
Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо
% Головні помилки, які робить жінка по відношенню до свого чоловіка %
Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо
% Ваші помилки в ліжку %

Усім нам відомо вислів «Хочеш змінити світ - почни з себе». Його актуальність не можна перебільшити. Адже ми не завжди в силах змінити ситуацію, але завжди можемо змінити своє ставлення до неї або свою поведінку. І нехай відносини між чоловіком і жінкою - це не весь світ, але саме для них двох це власний маленький світ, події в якому можуть бути набагато важливіше того, що відбувається за його межами.

Перейдемо від філософії до практики. Мабуть, найбільшу колекцію з помилок у відносинах можна зібрати в цукерково-букетний період. Здавалося б, свій справжній характер ще ніхто не показує, боротися зі шкідливими звичками своєї половинки ще рано, але можливостей для здійснення помилок просто неймовірна кількість.

Цукерково-букетний помилки у відносинах

Він - красень і справжній джентльмен, Ви - прекрасна фея, майже неземна істота. Як приємно споглядати таку пару. Але чомусь практично завжди можна з упевненістю сказати, що ця пара знаходиться на самому початку свого шляху. Адже після закінчення деякого часу в парі часто виникають сварки, в ході яких жінка дізнається, що вона вже не так доглядають за собою, як на самому початку відносин, і дозволяє собі вільності у вигляді сигарети і міцного слівця, які так порицались тієї прекрасної феєю з казки під назвою «любов». А чоловік, виявляється, не такий вже галантний і зовсім непитущий, як здавалося тоді, в період завоювання жіночого серця.

Найпоширенішіпомилки чоловіків у відносинах іпомилки жінок у стосунках полягають в тому, що на початковому етапі ми схильні ідеалізувати обранця і намагатися здаватися йому не менше ідеальними. Щоб не розчаруватися і не розчарувати дотримуйтесь двох простих порад: зніміть рожеві окуляри і ведіть себе максимально природно.

Що стосується рожевих окулярів, то тут все зрозуміло.Помилки жінок у відносинах найчастіше виникають внаслідок того, що вони шукають ідеал і готові в нього повірити, але ідеалу в прямому сенсі цього слова просто не існує. Зовсім питущий, але жадібний. Не жадібний, але від цього не легше, оскільки мало заробляє. Заробляє достатньо, і не жадібний, але невірний. Вірний, але любить випити. Знайома ситуація? Зрозуміло, всі приклади утрирувані, і чоловік зовсім необов'язково повинен мати якусь страшну темну сторону. Наприклад, одна моя знайома розлучилася з прекрасним чоловіком через те, що він не хотів розділити з нею захоплення бальними танцями. Здавалося б, проблема, яка виїденого яйця не коштує. Але для неї це вже не ідеал.

Як це не банально, але намагайтеся постійно знаходити в своєму обранцеві позитивні якості, і обов'язково хваліть його за їх наявність. А до негативних потрібен особливий підхід. Або міняйте ставлення до них або, якщо це неможливо, кардинально міняйте своє життя.

А осьпомилки жінок у стосунках, Які стосуються демонстрації власної ідеальності, виправити іноді набагато складніше. Ідеальність може стосуватися як духовної сторони, так і матеріальної. Згадайте хоча б знаменитий радянський фільм «Москва сльозам не вірить». Він є черговим підтвердженням того, що псевдоарістократок обов'язково видадуть невідповідні манери, наприклад, невміння справлятися зі столовими приборами. Ось і вчіться на помилках, які висвітлюються в книгах або кінофільмах. Це краще, ніж справлятися з наслідками власних промахів.

������ ������ � ����������

Спільні помилки у відносинах

У той день, коли чоловік і жінка вирішуються на початок спільного життя, у них все стає загальним. І дах над головою, і навіть помилки у відносинах. Тут вже немає чіткого поділу напомилки чоловіки у відносинах іпомилки жінки в стосунках. Є спільні помилки у відносинах, які і виправляти потрібно спільно.

Наприклад, вічна проблема «взаємодії» чоловіки з телевізором і жінки з кухонною плитою - це спільна помилка, яка вирішується простим поділом обов'язків на початковому етапі відносин. Погодьтеся, Вас же не влаштовує зовсім не те, що чоловік зовсім не допомагає, а те, що він зі спокійним виглядом лежить на дивані, поки Ви намагаєтеся приготувати вечерю? От і давайте йому нехай навіть зовсім незначне для процесу приготування їжі завдання. Наприклад, нехай почистить часник або посол страву. Навряд чи він відмовиться від вчинення таких нетрудомістких дій, а Вам буде приємно, що він теж бере участь у процесі. І не забувайте зауважити, що солити картоплю і чистити часник у нього виходить набагато краще, ніж у Вас. Швидше за все, тоді він вирішить показати свої здібності в чомусь ще.

������ ������ � ����������

Пам'ятайте, що, незважаючи на спільне проживання, чоловік не може стати Вашою власністю. Ні, це не означає, що разом з Вами їм цілком можуть володіти ще кілька дам. Він в першу чергу належить собі, власне, як і Ви. Тому не робіть самі небезпечніпомилки жінок у стосунках, Намагаючись посадити чоловіка на короткий поводок. Такий підхід може призвести до двох варіантів розвитку подій, кожен з яких Вас навряд чи задовольнить: або чоловік помахає Вам рукою, залишивши на пам'ять той самий короткий поводок, або стане слухняним, домашнім, і майже ручним, ну таким, яким Ви хотіли його бачити . Думаєте, другий варіант хороший? Перевірено на практиці: ні. Вам дуже швидко набридне ходіння в туалет за ручку, беззастережне виконання всіх Ваших мрій і 24-годинне спільне перебування. Втрачається інтерес, знаєте.

Не забувайте, що у відносинах обов'язково потрібно дотримуватися правила золотої середини: правильне кількість свободи, правильне кількість зобов'язань і обов'язків перед один одним. І тільки кохання це правило не стосується. Її ніколи не буває багато.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: помилка, ідеал