Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов

������ �� ��������, ��� ��� ������� ��� � ������
% - Милий, підемо погуляємо. % - Пізніше, зараз дуже зайнятий. % - Ось так завжди. Твоя робота тобі важливіше, ніж я. Та я тобі зовсім байдужа, ти мене зовсім не цінуєш!
% Статті за темою «Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов» %
Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов
% Давай ніколи не сваритися! %
Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов
% Любов до ближнього свого: Чи це так легко %
Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов
% Поганий мир чи добра сварка? %
Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов
% Коли почуття пройшли безповоротно ... %

Напевно, кожна жінка дізнається себе в подібному діалозі. Стрес, поганий настрій, завантаженість на роботі, раздражітельность- все це призводить до того, що ми зриваємося на найближчій людині. Причому в запалі гніву щиро віримо в те, що говоримо. У всьому винен він, такий бездушний і байдужий, він не приділяє нам увагу, не додає нам належного значення, він нас не цінує. ... А потім починаються крики, істерики, биття посуду і ляскання дверима. І так складно себе зупинити, тому що всередині все кипить. Минає година, емоції остигають, і ти сама собі ставиш питання - а навіщо, власне, я все це почала? Адже по суті - це суща дурниця, яка не варте того, щоб сваритися з коханою людиною. Чому ми сваримося через всяких дрібниць, чому не можемо вчасно зупинитися, як перестати лаятися? Ці та інші питання в жіночому журналі JustLady.

Чому ми сваримося? Нерозуміння ...

Як часто у сімейних пар виникають розбіжності через цілком очевидної причини - нерозуміння! Згадайте, пані, як часто ви ображалися, тому що, як вам здавалося, чоловік не проявляє до вас належної уваги. Якщо він малоемоційна, спокійний, то, з вашої точки зору, це означає тільки одне - його байдужість. Адже якби він щось відчував до вас, то не був би такий спокійний. А ви не думали, що ваші висновки вірні, але тільки по відношенню до вас? Коли ви любите, ви не можете стримати емоцій і бути спокійними. А з ним все по-іншому - йому не властиво яскраве вираження емоцій, він за вдачею врівноважений і не експресивний. Він не байдужий, просто він - інший.Як перестати сваритися в цій ситуації? Зрозуміти і прийняти, що він інший за складом характеру, і можна скільки завгодно звинувачувати його в цьому - крім розбратів і відчуження це ні до чого не приведе.

Чому ми сваримося? Особистісні цінності

У кожного з нас свої особистісні цінності, свої принципи, погляди, життєва позиція. У нас різні погляди на виховання дітей, різні погляди на відносини, здається, абсолютно на все. Словом, коли цінності однієї людини не розуміє, не хоче розуміти і не приймає інша людина, то можуть виникнути не просто розбіжності, а глобальний суперечка. Ми всі вважаємо себе правими, переконані, що наша думка і наша позиція - єдино можливі, і коли ми спостерігаємо, що позиція близької людини розходиться з нашої, то це викликає, щонайменше, подив.

������ �� ��������

З цього випливає ще одна причина того,чому ми сваримося один з одним - суперечки. Це ж просто відмінна причина розсваритися. Якщо ми перестаємо вести конструктивну бесіду, коли ми відмовляємося слухати і даємо волю нашого впертості і емоціям, то розмова переростає у лайку, а тема спору просто забувається.

Як перестати лаятися в подібній ситуації? Я думаю, потрібно просто прийняти, що не всі такі, як ми. У іншої людини можуть бути абсолютно протилежні погляди на життя, і просто не треба намагатися змусити його думати і робити так, як ви. Змушувати людину підходити до всього з вашої точки зору - марна трата сил. Якщо він думає не так як ви, це не означає, що його думки і погляди не вірні - вони просто інші.

Такі конфлікти дуже часто виникають, коли в парі обидва - лідери, які не готові поступитися ні в одній ситуації. Вони будуть стояти на своєму, наполягати на своїй правоті, намагатимуться тиснути один на одного, змушуючи робити так, як вважають правильним. Так триватиме до тих пір, поки хтось не навчиться або поступатися, або знаходити компромісний варіант, або обходити ці ситуації.

Важливо пам'ятати ще ось що: кожна людина сприймає сварки по-різному. Один через 5 хвилин вже відійде й забуде, інший же запам'ятає це надовго і йому буде куди складніше відновити добрі стосунки.

Як уникнути сварок?

• Перш за все, пам'ятайте знаменитий вислів «Мовчання - золото». І мова йде не про партизанів, а про тих, хто вміє себе контролювати. Якщо ваша витримка вам дозволяє, то, коли ви бачите, що ваш близька людина на взводі і збирається затіяти з'ясування стосунків, то просто дайте йому можливість висловитися. Це хороший спосіб уникнути спільного скандалу, якщо, звичайно, ваші нерви не здадуть, і ви не вступите в розмову.

• Навчіться відчувати грань сварки з коханою людиною. Зрозумійте, якщо ви вчасно не зупинитеся, то будь-який спір переросте у велику сварку. Якщо ви відчуваєте, що почався спір загрожує перейти у з'ясування стосунків, то краще зупинити і віддихатися.

• Якщо ви розумієте, що емоції заволоділи вашим розумом, і ви так зліться на свого чоловіка, що готові висловити йому все, що думаєте, то - зупиніться! Запам'ятайте, що якщо вас не розуміють, то, можливо, причина не в тому, що інша людина просто не хоче або не може думати, а в тому, що він бачить, чує і відчуває ситуацію по-іншому.

��� ��������� ���������

Може, пора перестати робити трагедію з того, що у вашої коханої людини інші погляду на життя? Навчіться приймати це, і тоді у ваших стосунках стане набагато менше негативних емоцій і сварок. Вас щось не влаштовує в відношенні вашої коханої людини, і ви хочете це змінити? Може, краще буде трохи почекати, поки він сам дозріє для цього, ніж влаштовувати нікому не потрібні сварки?

Про це говорять скрізь, де тільки можна, але я повторю ще раз: саме вірний засіб від сварок - компроміс. Сімейні сварки або суперечки між закоханою парою найчастіше відбуваються від небажання поступатися. І вам, і вашому близькій буде набагато краще, якщо ви навчитеся слухати, чути і поступатися один одному. Компроміс допоможе вам уникнути конфліктів, а адже це - запорука міцних відносин. Можна згадати приказку: «У суперечці народжується істина», але ж ви не хочете ставити на кін ваші стосунки? Невже те, хто кого переспорить, важливіше відносин? Може краще просто визнати свою неправоту і сказати: «Прости»?

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: зрада

Багатоженство

�����������
% За статистикою одна з головних причин розлучень, чвар, бійок та насильства в сім'ї - ревнощі жінок, часом навіть не обгрунтована. Жінки ревнують своїх благовірних, як стверджують психологи, ведені загостреним почуттям власності. Уявити собі, що якась іще дівчина може претендувати на увагу вашого чоловіка і змиритися з цим - дано не всім. Нічого не поробиш, росіянки так виховані, в той час, як східних красунь з дитинства готують до того, що любов і увага чоловіка буде розділено мінімум між двома жінками. Чому одні жінки згодні бути сьомими за рахунком, а інші - ні, і бажає з'ясувати жіночий журнал JustLady. %
% Статті за темою «Багатоженство» %
Багатоженство
% Многомужіе %
Багатоженство
% Полігамія: жіночий погляд на питання %
Багатоженство
% Любовні ритуали різних країн %
Багатоженство
% Які документи необхідні для шлюбу з іноземцем %

Багатоженство або кажучи інакше - полігамія, здавна було поширене в багатьох людських суспільствах. Згадки про нього є і в біблії. Рабіністична література і Старий Завіт так само підтверджують можливість мати кілька дружин. У стародавніх писемних збереглися дані, які не дають засумніватися в тому, що легендарний біблійний цар Соломон мав сім сотень дружин і три сотні наложниць. Прикладом батька пішов і син-цар Давид, який також мав безліч дружин і наложниць, приділяючи у міру можливості увагу кожній, і жодна не скаржилася на свою долю. У Старому Завіті навіть сказано як правильно розподілити майна між дітьми від різних дружин, єдине, що заборонено Старим Заповітом щодобагатоженства, Так це одруження на двох сестрах.

Талмуд - звід правил і релігійних положень іудаїзму - дозволяє багатоженство, але з деякими обмеженнями. Максимальна кількість дружин, яке може мати єврей, повинно бути не більше чотирьох. Справедливості заради треба зауважити, що багатоженство у європейських євреїв було дозволено лише до XVI століття, після чого його скасували. А що стосується євреїв зі сходу, то їх право набагатоженство було скасовано відразу після еміграції до Ізраїлю, де за законом мати декількох дружин одночасно не положено.

Якщо звернутися до Нового Заповіту, то там немає особливих приписів дозволяють полігамію, але й забороняють теж, як і дивно, немає. І багато прихильниківбагатоженства, Посилаються на те, що сам Ісус не був проти полігамії, яка була поширена серед євреїв в ті часи, коли він жив. Як би там не було, питання про те, скільки дружин може мати чоловік і тоді і зараз вирішується на державному рівні і регулюється законом. Іноді ці закони вельми дивні. Так, в минулому, згідно римським звичаям і постановам Римської Церкви, заснованим на нормах і особливості греко-римської культури, багатоженство було заборонено, однак, не було заборон на проституцію і чоловікам дозволялося крім однієї офіційної дружини мати кілька наложниць! Дивно, чи не так! А християни Африки, так само як і африканські церкви, частенько нагадують європейським побратимам, щобагатоженство, А точніше заборона на нього - це культурна традиція і не більше того. На їхню думку, заборона на багатоженство не є споконвічно християнським встановленням, тому в багатьох країнах Африки немає релігійного заборони на полігамію. І, подорожуючи по Африці, ви можете зустріти сім'ю, в якій один мужичина містить 10-20 дружин.

������������ � ������

Священна книга мусульман Коран допускає багатоженство. І правовірний мусульманин може мати не більше чотирьох дружин. Мусульманин, що бере в дружини відразу кілька дівчат, зобов'язаний піклуватися про всіх дружин однаково, до того ж, між дружинами обов'язково має бути рівноправність - такі умови Корану. Але на ділі все буває зовсім не так. І це відчувають на собі російські дівчата, які приймають мусульманство, виходячи заміж за іноземця. Як говориться в прислів'ї «Раз на раз не доводиться». Бувають ситуації, коли мусульмани мають тільки одну дружину. Але відомі випадки, які викликають у чоловіків легкий приступ заздрості, а у жінок вигук подиву. Так Мохаммед Белло Абубакар - восьмідесятічетирёхлетній житель Нігерії, обзавівся гаремом, що складається з вісімдесяти двох дружин!

Згідно з рішенням шаріатського суду, Мохаммеду необхідно було розлучитися зі своїм до непристойності великим гаремом, залишивши собі максимум чотирьох дружин, як наказує закон. В іншому випадку, літнього багатоженця чекала б смертна кара. Колишній мулла і вчитель Мохаммед Абубакар не тільки був багатоженцем рекордсменом, але й батьком героєм. Його законні дружини народили йому 170 спадкоємців! Єдина людина, якій удалость побити рекорд Абубакара - це відомий на весь світ шлюбний аферист Фред Джип, він же Микола Перусков, він же Джованні Вільотта і так далі. Список імен можна продовжити, адже у цього любителя жінок було 50 паспортів на різні імена. Народжений в 1929 році Казанова з Сицилії за тридцять два роки офіційно одружився на 104 дівчатах США і ще 14 дівчат з інших країн. Воістину дивовижна людина! У 1968 році він примудрився мало не одночасно домогтися руки і серця відразу чотирьох пасажирок трансатлантичного пароплава, а трохи пізніше ще двох мешканок Лондона. Сицилійський багатоженець був засуджений за шахрайство на 28 років 28 березня 1983 в штаті Арізона. І на шість років забагатоженство. Крім цього, його оштрафували на 360 тисяч доларів. Помер сицилійський мачо в 1991 році, відбуваючи тюремне покарання і розповідаючи своїм сусідам по камері як багато жінок він встиг ощасливити. Слава Фреда не дає спокою багатьом чоловікам, але ... на жаль ...багатоженство в Росії заборонено. Хоча, не виключено, що незабаром все зміниться і будь-який чоловік зможе відчути себе Султаном, офіційно ставши багатоженцем, адже деякі законотворці всерйоз думають про те, щоб узаконити можливість утримувати кількох жінок одночасно - щоб збільшилася народжуваність. А поки, жіночий журнал JustLady радить росіянам, які хочуть стати багатоженцями, їхати за кордон і оформляти громадянство в Іраку або, скажімо, в Пакистані.

 Тетяна Осипова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: мусульманин, багатоженство