Многомужіе

����������
% Якщо одна жінка подобається кільком чоловікам - це ще не привід вибирати одного. Звичайно, якщо живе красуня в Тибеті і може дозволити собі відразу декількох чоловіків. До речі, многомужіе або поліандрія, а саме так називається форма шлюбу, в якій жінка складається одружена одночасно за кількома чоловіками - ускладнює відносини підлог менше багатоженства. Але, тим не менше, навіть у країнах проповідують іслам чи християнство, в країнах, де будь-який чоловік має громадянство може стати султаном, жінкам заборонено мати кілька чоловіків. Чому склалося саме так? На це питання і спробує дати відповідь жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Многомужіе» %
Многомужіе
% Любовні ритуали різних країн %

Многомужіе, Будучи вельми рідкісною пережиточних формою шлюбу, в сучасному світі не зустрічається практично ніде, хоча в доісторичні часи, коли люди жили племінним ладом, многомужіе було звичайним явищем, як і багатоженство, адже всі чоловіки, як і жінки були загальними, а всі діти вважалися спільними дітьми племені.

Перші, хто практикував саме многомужіе були Алеути - жителі тихоокеанського узбережжя Америки, Росії та Азії. Так само є дані, що підтверджують, що жінки деяких груп ескімосів мали декількох чоловіків одночасно. Але все це в минулому. Сьогоднімногомужіе офіційно дозволено тільки в Тибеті і на певних ділянках півострова Індостан, на території якого розташовуються три країни: Індія, Пакистан і Бангладеш.

З давніх часів і донині в Тибеті існує три форми шлюбу. Моногамія - шлюб, який зустрічається в більшості країн включаючи Росію - коли у чоловіка всього одна дружина. Полігамія - коли чоловік має кілька дружин одночасно. Такий вид шлюбу поширений в деяких країнах проповідують іслам чи християнство. І поліандрія - шлюб, при якому одна жінка має право мати кількох чоловіків. І багатоженство, і многомужіе склалися не задоволення ради, а в силу необхідності. Якщо чоловік хотів обзавестися кількома дружинами, він брав їх з різних кланів з політичних і культовим міркувань. А поліандрія, яка зустрічалася у кочівників і хліборобів Тибету була «братньої». Це вид шлюбу, коли кілька братів мали одну дружину.

��� ��������� ����������

Жінка, яка має кілька законних мужів одночасно, була зобов'язана виконувати подружній обов'язок з кожним із братів по черзі, в цей час, який перебував у спальні брат виставляв на її поріг своє взуття, щоб інші брати знали, що в даний момент з дружиною перебуває він. Як правило, на кому одружуватися, вибирав старший брат, а інші лише фактично ставали чоловіками жінки старшого брата. І тільки старший брат міг розлучитися з законною дружиною, але для цього йому потрібна згода всіх інших братів. І якщо жінка подобалася хоча б одному, то вона залишалася законною дружиною всіх. Втім, піти з сім'ї і обзавестися власною дружиною міг будь-який з неодружених братів. Але мало хто на це йшов. Адже при цьому чоловік втрачав усі права на майно, а дружина старшого брата переставала бути його дружиною. Хоча відомі випадки, коли старший брат розлучався з жінкою, яка потім ставала дружиною одного з його братів, який також втрачав усі права на майно. 

Але не тільки брати на Тибеті могли мати одну дружину на всіх. Друзі, що оголошували себе братами-кузенами (спунзла) теж могли взяти одну дружину на всіх. Що й казати: дивовижна країна Тибет - повна протилежність Іраку та іншим державам з ісламськими релігіями, де з релігійних статутам чоловік може мати кількох жінок. До речі, в Тибеті, правило, що у жінки може бути кілька мужів регламентовано чи не релігією, а законом.

Ще одна країна, де будь-яка жінка може відчути себе бажаною відразу для декількох чоловіків і де дозволеномногомужіе - Індія. Але на відміну від Тибету, можливість жінки мати кілька мужів одночасно тут регламентується віросповіданням - буддизмом. Крім цього в Індії на відміну від Тибету жінка може взяти в чоловіки будь-яких чоловіків, незалежно від того чи є вони братами, родичами чи ні. Головна умова - бажання любити їх усіх і народжувати від кожного дітей.

А що ж до решти куточків нашої величезної планети? Невже крім Індії та Тибетумногомужіе ніде більше не зустрічалося? Насправді многомужіе існувало з давніх часів - ще за часів царства легендарних Амазонок - жінок войовниць. Їхні поселення були всюди: в Малій Азії і на Близькому Сході, на півночі Африки та на узбережжі північного Причорномор'я. Згідно із записами істориків, майже кожна з жінок-войовниць мала кілька чоловіків, які виконували абсолютно не чоловічу роботу, а саме займалися господарством і дбали про дітей, у той час як їхні дружини воювали і добували їжу.Многомужіе так само було поширене і в індіанському племені «ірокез» жили на території Америки. Сьогодні, на території Канади збереглося невелике поселення цих аборигенів. Чоловіки в таких племенах були воїнами, але вся влада належала жінкам. Навіть воїна-Вождя обирали жінки. У племені панував матріархат і, зрозуміло, жінки мали можливість одружитися на кількох чоловіків, що викликає почуття легкої заздрості у сучасних красунь, які вважають, що один чоловік, який приносить гроші - добре, а кілька - ще краще.

Тетяна Осипова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: многомужіе

Вплив вагітності на сексуальне життя

% Archiemaster, автор JustLady. % % %
������� ������������ �� ����������� �����
% Часи, коли вагітність означала повна відмова від занять спортом, фізичної активності і сексу, давно пройшли. Сьогодні вагітні жінки набагато вільніше і можуть самі вибирати відповідний для них спосіб життя, але питання про шкоду або користь сексу залишається для багатьох відкритим.
% Статті за темою «Вплив вагітності на сексуальне життя» %
Вплив вагітності на сексуальне життя
% Заняття сексом під час вагітності %
Вплив вагітності на сексуальне життя
% Хворі нирки при вагітності %
Вплив вагітності на сексуальне життя
% Зуби під час вагітності %
Вплив вагітності на сексуальне життя
% Кофеїн під час вагітності %
% Активне сексуальне життя дозволяє жінці більш повно переживати відчуття, творчо реалізовувати себе. Для пари інтимні стосунки мають достатньо велике значення, і повна заборона може віддалити майбутніх батьків один від одного, додати конфліктів і нерозуміння. Вимушене сексуальну стриманість нерідко негативно впливає на здоров'я і психологічний комфорт чоловіки і деколи навіть змушує шукати утіх на стороні. Для жінок відмова від сексу також може бути важким випробуванням, що позбавляє емоційності та інтересу сімейне життя.%

Поради лікарів для вагітних жінок часто невтішні - рекомендується утримуватися від сексу в перший і останній треместр вагітності. Враховуючи, що після пологів заняття сексом також необхідно відкласти на місяць, картина складається зовсім безрадісна.

Щоб виправити ситуацію, чоловік повинен врахувати особливості сексуальності вагітної жінки. Вагітні стають більш чутливими до тактильним контактами: дотиків, пестощів, обіймам, масажу. Жіночі гормони, присутні в організмі у величезних кількостях, підсилюють приємні відчуття від сексу, але в той же час підвищують дратівливість. Важливо правильно підібрати позу, щоб тиск на живіт було мінімальним, наприклад, жінка може лежати на боці.

Якщо жінка здорова і немає загрози викидня, секс для неї дозволений протягом всієї вагітності. Тим не менш, варто утримуватися від занадто активного сексуального життя, сильний оргазм (а тим більше, кілька оргазмів поспіль) може викликати скорочення матки. З іншого боку, для здорової жінки такі тренування навіть корисні: тренуючись, м'язи матки готуються до процесу пологів, значить, у відповідальний момент сутички будуть більш продуктивними, шийка матки швидше розкриється.

Дитині, навіть на самих останніх термінах, сексуальне життя матері аніскільки не шкодить. Він знаходиться в оточенні навколоплідної рідини, яка захищає його. У той же час дитина відчуває задоволення і радість від занять любов'ю і розвивається більш гармонійно.

На кінець вагітності секс може викликати передчасні пологи. Однак на 39-40 тижні це навіть корисно: сперма містить чоловічі гормони і ферменти, що сприяють розм'якшенню шийки матки, вона краще розкриється, і пологи пройдуть легше.

Теги: рід, життя, користь, шкода, вплив, вагітність, протяг, секс