Сексуальний темперамент подружжя

% Razudalov Andrey, автор JustLady. % % %
����������� ����������� ��������
% Лише одиниці в молоді роки можуть відмовитися від сексу, тіло буквально потребує його. Саме тому сексуальний темперамент подружжя настільки важливий. Те, як довго чоловік і дружина будуть щасливі разом, залежить від того, чи підходять вони один одному в ліжку.
% Статті за темою «Сексуальний темперамент подружжя» %
Сексуальний темперамент подружжя
% Сексуальний темперамент як запорука вдалого шлюбу %
Сексуальний темперамент подружжя
% Загадки сексуальної сумісності %
Сексуальний темперамент подружжя
% Відносини і сексуальний темперамент чоловіка %
Сексуальний темперамент подружжя
% Група крові і твій сексуальний темперамент %
% Відомо, що у чоловіків і жінок абсолютно різні потреби, різні темпераменти, різне ставлення до сексу. Психологи і сексологи говорять про те, що як у чоловіків, так і у жінок сексуальний темперамент може бути різним. Всього їх розрізняють три види: помірний, середній і високий. Помірний і середній зустрічаються приблизно з однаковою частотою, як у жінок, так і у чоловіків. А ось високий сексуальний темперамент в основному притаманний чоловікам. Це пояснюється відмінностями в гормональній системі.%

Особливостями кожного темпераменту визначаються потреби в сексі. Чим він вищий, тим частіше людині потрібно інтимна близькість. Відрізнити володаря високого темпераменту можна за кількома ознаками, наприклад: легкість в зав'язуванні нових відносин, готовність до тактильним відчуттям, живий характер. Але ці характеристики не є гарантією того, що перед вами людина з невичерпними сексуальними можливостями.

Дуже важливо підібрати партнера так, щоб і його, і ваші потреби були задоволені. Як правило, на початку відносин потреба в сексі у чоловіків вище. Чим вони молодші, тим частіше і гостріше їх статевий потяг. З плином часу запал до постійної партнерці стає помірним або зовсім байдужіє. У жінок же навпаки. Навіть власниці високого сексуального темпераменту можуть сказати, що з плином часу інтимні стосунки в парі стають більш затребуваними і цікавим. Виходячи з цього, неважко зробити висновок, що жінкам краще шукати супутника з більш високим статевим темпераментом, ніж її власний. Це допоможе зберегти гармонію у відносинах протягом багатьох років.

Чоловік не може бажати свою дружину так само сильно, як 10 або 15 років тому. Та й жінка часто байдужіє до сексу з чоловіком, коли проходить закоханість. Турбота один про одного, готовність обговорювати проблеми і йти на зустріч партнеру допоможе запобігти такій ситуації. Статевий темперамент - це лише критерій, за яким можна визначити сумісність подружжя. До того ж, з часом, темперамент може змінюється. А якщо складності в інтимному житті виявляться занадто серйозними, то на цей випадок існують фахівці - сексологи, психологи, гінекологи і урологи. Таким чином, практично будь-яка пара має шанс на ідеальні сексуальні відносини.

Теги: ставлення, темперамент, чоловік

Моногамія: бути чи не бути?

% Скоромолова Ю.І., автор JustLady. % % %
���������: ���� ��� �� ����?
% Моногамія - тип сімейних відносин, при яких в шлюбі можуть складатися тільки 2 людини. Природа і людське суспільство знають й інші варіанти: полігінія (один чоловік і кілька дружин) і поліандрія (одна дружина і кілька чоловіків).
% Статті за темою «Моногамія: бути чи не бути? » %
Моногамія: бути чи не бути?
% Полігамія - природна потреба або розбещеність? %
Моногамія: бути чи не бути?
% Коли вдові можна знову заміж? %
Моногамія: бути чи не бути?
% Гарний чоловік: біда чи щастя? %
Моногамія: бути чи не бути?
% Велелюбна Скарлетт Йоханссон %
% Чарльз Дарвін запропонував гіпотезу, що пояснює існування полігамії: природі необхідно різноманіття генетичного матеріалу, щоб з багатьох комбінацій виживали найбільш вдалі екземпляри. Тому чоловік прагне запліднити якомога більше жінок.%

Інший вчений, американський антрополог Оуен Лавджой, запропонував іншу теорію, згідно з якою людська цивілізація - результат моногамії. Необхідність піклуватися тільки про одну самці зменшила суперництво між самцями, призвела до зниження агресії і зробила можливим мирне співіснування зграї первісних людей - спільне полювання, оборону від інших племен, і т.д.

Обидві ці гіпотези добре пояснюють існування ревнощів: самці не бажають годувати чуже потомство. Самки хочуть, щоб самець забезпечував виживання лише її дітей. Ревнощі нікуди не зникла навіть у країнах, де полігамія - давня традиція. Дружини інтригують один проти одного, прагнучи вапна суперницю, старші гноблять молодших, якщо чоловік дає таку можливість ...

У країнах же, де прийнята моногамія, думка про існування суперниці може перетворити життя законної дружини в пекло. Мало кому вдається досягти висот буддійського просвітлення, де не хвилюють життєві дрібниці на зразок подружніх зрад і розлучень. Навіть якщо дама матеріально не залежить від чоловіка, і голодна смерть не загрожує їй та її дітям, втрата любові переживається не легше.

Репутація чоловіка як удалого коханця традиційно дуже багато значить в нашому суспільстві. І тому, і з причини гендерного дисбалансу (жінок більше, ніж чоловіків) подружня зрада стала однією з найчастіших причин розпаду сім'ї. Самотні жінки вступають у зв'язок з одруженими чоловіками, щоб отримати свою частку любові та уваги або народити дитину «для себе». Чоловіки можуть жити фактично на 2 сім'ї, підтримуючи і дружину, і коханку, допомагаючи всім своїм дітям.

Це дуже важка ситуація для обох жінок, оскільки рано чи пізно дружина дізнається про існування суперниці. Дружина може піти від зрадника, спробувати змусити його кинути коханку або змиритися з ситуацією. В останньому випадку, фактично, обидві родини будуть жити в полигамном шлюбі.
% Не випадково під час перепису населення час від часу з'ясовується, що заміжніх жінок більше, ніж одружених чоловіків - дами, що ділять партнера з його законною дружиною, теж вважають себе заміжня.

Полігамія може стати способом вирішення демографічних та соціальних проблем, якщо коли-небудь буде прийнята законодавчо. Але для цього суспільство має змінити своє ставлення до моногамного шлюбу як єдино допустимому. Навряд чи в осяжному майбутньому жінки погодяться з тим, що ділити любов свого чоловіка з іншою жінкою так само нормально, як побутову техніку начебто м'ясорубки або пилососа ...

Теги: сім'я, моногамія, полігінія, поліандрія, чоловік, жінка

Як пробудити бажання в чоловікові

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� � �������
% Всі сторони життя дорослої людини однаково важливі - його робоча діяльність, сім'я, відпочинок, сексуальна активність. Жінці важливо відчувати свою привабливість для чоловіка, щоб впевнено будувати відносини. Є кілька класичних прийомів, які завжди працюють і, які вам потрібно взяти на озброєння.
% Статті за темою «Як пробудити бажання в чоловікові» %
Як пробудити бажання в чоловікові
% Як повернути потяг чоловіка %
Як пробудити бажання в чоловікові
% Як повернути бажання %
Як пробудити бажання в чоловікові
% Жіночі хитрощі, що зводять чоловіків з розуму %
Як пробудити бажання в чоловікові
% Як привернути увагу чоловіків %
% Чоловіки - це саме ті істоти, які зустрічають по одягу, тобто оцінюють в першу чергу зовнішність жінки, а вже потім, якщо вона їх цілком влаштує, то він удостоїть своєю увагою і багатий внутрішній світ прекрасного створення. Тому всі свої зусилля по самовдосконаленню прикладіть до зовнішнього вигляду.%

Спокушати починайте вже здалеку. Це означає, хода і постать - перша зброя. Не біда, якщо ваші параметри відрізняються від 90-60-90. Правильно підібраний одяг піднесе ваші достоїнства в найвигіднішому для вас світлі.

Переглянете гардероб на предмет наявності в ньому достатньої кількості романтичних спідниць і суконь. Жінки в будь-яких брюках не так привабливі в очах чоловіків, як та ж особа, але в шовковій сукні з глибоким декольте.

Щоб розбудити сексуальне бажання у молодій людині, поєднуйте звабливу одяг і плавну танцюючу ходу. Руху ваших стегон гіпнотизують сильну половину людства! Приділіть особливу увагу взуття. Ніякої масивної платформи і важких квадратних носів бути не повинно. Тільки босоніжки і шпильки, які вигідно підкреслять ваш підйом і витонченість щиколотки.

Волосся, обличчя, голос і запах - все це буде діяти надалі. Складні зачіски, які страшно порушити, не найкраще рішення для залучення чоловіка. Природні м'які локони з ароматом чистоти - ось що вам потрібно. Він буде представляти, як приємно відчувати прохолодну шовковистість вашого волосся на своєму тілі!

Виразні очі, що дивляться на чоловіка без удаваної скромності, але з обіцянкою всіх чуттєвих насолод, допоможуть вам розбудити фантазію чоловіка. Волого поблискують губи, доглянуті, м'які та ніжні - ще одне забійне зброю, чинне без осічки.

Тепер ви знаходитесь досить близько, щоб він відчув ваш хвилюючий запах і почув воркуючий голос. Дізнайтеся, які відомі аромати приваблюють чоловіків більше за інших. Попрацюйте над тембром голосу, щоб виключити занадто низьких нот і верескливих інтонацій. Спробуйте говорити трохи тихіше, щоб чоловік намагався триматися ближче до вас, прислухаючись.

Після того ефекту, який ви справите своєю появою, достатньо буде ніжно взяти хлопця за руку, щоб остаточно звести його з розуму.

Теги: чоловік, бажання, увага