Що приваблює чоловіків в жінках. Як привернути увагу чоловіка?

% Як же багато жіночих сердець було розбите від нещасної любові, поки ми не зрозуміли, як же правильно привернути увагу чоловіків. Але, як і в полюванні, в мистецтві спокушання дрібниць не буває. Адже гідний чоловік - це дорогоцінний трофей. Тому сьогодні ми поговоримо про те, що приваблює чоловіків в жінках.
% Статті за темою «Що приваблює чоловіків в жінках. Як привернути увагу чоловіка? » %
Що приваблює чоловіків в жінках. Як привернути увагу чоловіка?
% Як привернути увагу чоловіка %
Що приваблює чоловіків в жінках. Як привернути увагу чоловіка?
% Як привернути увагу чоловіків %
Що приваблює чоловіків в жінках. Як привернути увагу чоловіка?
% Як привернути увагу чоловіка в соцільной мережі %
Що приваблює чоловіків в жінках. Як привернути увагу чоловіка?
% Формула привабливості: що насправді подобається чоловікам в жінках, а що їх дратує? %

У рубриці Здоров'я: Як купати новонародженого

Отже, перш за все, потрібно звернути увагу, у що ви одягнені. Згідно з результатами соціологічних досліджень, чоловіки насамперед звертають увагу на стрункі ніжки і красиву груди. Ідеальний варіант звернути на себе увагу об'єкта «полювання» - це надіти коротку спідницю, яка продемонструє ваші довгі ноги або ж кофточку з глибоким декольте при наявності красивого бюста. Також має значення макіяж. Косметика повинна бути нанесена професійно і зі смаком, так як чоловік злякається, якщо поряд з ним буде йти індійський вождь з бойовим раскрасом або ж бліда моль з повною відсутністю косметики на обличчі. Краще поекспериментувати з косметикою вдома, поки ніхто не бачить, а оточуючим продемонструвати тільки вдалий результат.

���� ������� � �������

Про зовнішній вигляд можна говорити нескінченно, але щобпривернути увагу чоловіка, Красива зовнішність - це тільки 30% успіху. Решта ж залежить від вашого вміння правильно подати себе і фліртувати.

Флірт - це, безперечно, єдиний спосіб дійсно зацікавити чоловіка по-справжньому.

Основне правило флірту - знати міру. Вульгарність, пияцтво, грубість, неохайність, не зможутьпривернути увагу чоловіка, А навпаки відлякають його.

Друге правило - знаки уваги та спілкування. Посміхайтеся, попросіть його надати вам послугу, віддячите його пляшкою гарного вина, яку він обов'язково запропонує розпити разом з вами. Тільки ви повинні створити ілюзію дружнього ставлення, а не відвертого флірту, адже якщо, не дивлячись на докладені зусилля, ви не зможете зацікавити чоловіка, то будете захищені від іронії з боку очевидців вашої невдачі. Також не забувайте про те, що ви дуже сексуальні - м'який шлейф парфумів, легкий дотик або швидкоплинний поцілунок в щоку на знак подяки зіграють вам на руку.

Ще один дієвий спосібпривернути увагу чоловіка - Кокетувати з ним. Кокетство - гра, в якій чоловік завжди вам підіграє, він буде говорити вам компліменти, жартувати і проявляти увагу у відповідь. Кокетка виглядає жіночно і спокусливо, вона вміє маніпулювати чоловіками. Тому представники сильної статі, обов'язково звернуть увагу на ту дівчину, яка дивиться на нього з захопленням, говорить який він мужній, в захваті від будь-якого його подарунка і знаків уваги.

Тут дуже важливий візуальний контакт. Тривалий погляд очі в очі скаже про ваш інтерес до чоловіка набагато більше будь-яких слів. Головне - знати міру. Погляди можуть бути різними: можна подивитися прямо в очі і посміхнуться або ж через плече. Посмішка при цьому повинна бути природною і відкритою.

Також щобпривернути увагу чоловіка, Не забувайте про тактильні відчуття. Доторкніться до нього, випадково доторкніться своєю ногою до його ноги, дружньо поцілуйте в щоку. Тільки не соромтеся, комплекси перемоги вам не принесуть.
% Ви повинні добре пахнути і завжди бути впевненою в собі. Якщо ви страждаєте від заниженої самооцінки, займіться аутотренінгом. Ви повинні справити враження доброго і відкритої людини, з яким весело і легко проводити час.

Гідні об'єкти для «полювання» потрібно шукати в магазинах, спортивних залах, у дворі з породистої собакою, автоцентрах, ресторанах і т.д. Пам'ятайте, що ви можете зустріти свого чоловіка в будь-який час, тому завжди потрібно бути у всеозброєнні, щоб привернути його увагу.

Тетяна Ткаченко
% Жіночий журнал JustLady

Теги: знак

Заміж в 16 років

% Їй 16, і вона заявляє батькам, що виходить заміж. Хтось скаже, що йти під вінець у 16 ​​років - це дуже рано! Але, згадаємо Азербайджан - там дівчатка брачуются вже в 12. У нашій країні теж створені всі умови, щоб вчорашні школярки могли надіти фату. Але, закон - законом, а життєвий питання так і стоїть руба. Ранній шлюб - щастя на довгі роки або швидке розлучення, радість материнства або загублена підгузниками молодість, пристрасна любов чи ненависть з першого, розкиданих по квартирі шкарпеток?
% Статті за темою «Заміж у 16 ​​років» %
Заміж в 16 років
% Як вийти заміж після 40 років? %
Заміж в 16 років
% Заміж у будь-якому віці %
Заміж в 16 років
% Заміж, коли тобі трохи за сорок %
Заміж в 16 років
% Вийти заміж за канадця %

Законодавство дає добро

Російські торопигі можуть одружуватися вже в 16. Але, незважаючи на те, що важливе рішення вони можуть прийняти самостійно, «відпрошуватися» у дорослих все ж таки доведеться. Зелене світло повинні дати місцеві органи опіки та піклування, а так само батьки. Крім того, в 18 регіонах Росії вже зараз дозволені шлюби з 14 років! Але не з примхи, а «завдяки» незапланованої вагітності: якщо раніше за секс з 14-річною особливої ​​могли посадити, то тепер із задоволенням на ній одружують.

Мігруємо заміж!

Крім пристрасної любові і трагічної вагітності у бажання вийти заміж в 16 років можуть бути й інші причини. Підлітковий вік - час протиріч. І як у цій постійній війні з собою буває потрібна батьківська підтримка! На жаль, не всі підлітки можуть похвалитися теплою сімейною атмосферою, і тоді дівчина вирішує: раз мати і батько не дають любові і турботи, значить, її дасть чоловік! Своє сімейне гніздо здається в цьому випадку кращим порятунком від самотності.

Але ситуація може бути і протилежною - батьки занадто люблять своє чадо, здувають зі своєю принцеси пилинки або надмірно її контролюють. Звичайно, з благими намірами. Але і це може вистелити дорогу в раннє заміжжя.

До всього іншого, бажання вийтизаміж в 16 років може бути самою звичайною тягою до самостійності. Все своє! Будинок, чоловік, і навіть нові цікаві ляльки - власні діти.

На думку жіночого журналу JustLady шлюб має бути підсумком зрілих рішень і роздумів, а не причиною душевних страждань і бажання зробити на зло.

Солодкі і кислі яблука раннього шлюбу

Заміжжя в такому ніжному віці має свої хороші і погані сторони. Для 16-річної панянки весілля - це зустріч з казкою. Добре це ілюструють слова однієї юної особи: «Я хочу заміж, щоб надіти гарне біле плаття і цілий день бути королевою! А потім відразу можна розлучитися ». Яскравий спогад на все життя - ось одна з найулюбленіших фантазій дівчат.

Ах, ця любов! Перші місяці заміжжя - це справжній кайф, ейфорія - ми, нарешті, належимо один одному! Новий статус - новий рівень відносин, коли дійсно хочеться вірити, що цей чоловік призначений тобі небесами.

А Ви не замислювалися, чому люди, які затяглися з браком, можуть дуже довго прицінюватися, і, врешті-решт, брачеваться вже після 30? Досвід і вміння відключати емоції і дивитися тверезим поглядом часто не дозволяють приймати людей такими, які вони є. Чим старше - тих гірше люди сходяться один з одним. А молодість - це душевна гнучкість. Десь можна підлаштуватися, десь - закрити очі, а десь і звикнутися з особливістю чоловіка.

����� ����� � 16 ���

Заміж в 16 років - Це, звичайно ж, справжня школа життя. Вміння і таланти, необхідні для ведення господарства - прання, прасування, готування, тут виховуються в бойових умовах. Тут дівчина навчається відповідально ставитися не тільки у своєму житті, але і до життя другої половини. А що говорити про дітей!

До речі, про них. Народивши дитину в 16-17 років, через час дівчина може хвалитися своїм віком на батьківських зборах: подивіться, чадо вже в першому класі, а я ще зовсім молода!

Але, ранній шлюб - не вічна сонячний день. Найголовніша хмара, яка може прорватися тоннами брудних шкарпеток і немитого посуду - це побут. Вчора ти приходив додому, і на плиті завжди стояла розігріта їжа, брудний одяг досить було кинути в пральну машину і забути, а добрий дух, на ім'я «мама», поверне її в шафу вже чистою і поглаженное. На жаль, якщо молодята живуть окремо, таких містичних речей відбуватися більше не буде.

Для дівчини, яка вийшлазаміж в 16 років, Одне з найважчих випробувань - це необхідність перенести увагу з себе на нову сім'ю. Менше можливостей доглядати за собою, зустрічатися з подругами, бігати по дискотеках ...

Крім того, щастя - не в грошах! А, як відомо, в їх кількості. І якщо молода сім'я бідує, навіть сама пристрасна любов може зникнути.

Недалеко і до моменту, коли внутрішнє кипіння, підігріте відсутністю грошей і вічними хатніми справами, дійде до точки, коли дорогого чоловіка, цільними днями сидить за комп'ютером або біля телевізора, захочеться вдарити сковорідкою з вечерею! Наступним, логічно наступним за синцем етапом, буде розлучення.

А коли можна щось?

Ніхто не говорить, щозаміж в 16 років виходити категорично не можна: кожен випадок - це люди, все індивідуально. Але, на думку психологів і вчених, до яких приєднується і жіночий журнал JustLady, найкращий вік для вступу в шлюб - це 23 - 27 років. Університет позаду, а на руках - диплом, який підтверджує життєву дієздатність. Крім того, людина вже щось вміє і чогось досяг.

Саме з 23 до 27 років організм жінки ідеально підготовлений для виношування дитини та пологів, та й у чоловіків статева міць і якість сперми на висоті.

Вийтизаміж в 16 років - Це за всіма критеріями крок відповідальний. І якщо дівчина зважилася на нього, вона повинна зробити його з ясною головою. Або не робити зовсім.

Анна Казакова / Жіночий журнал JustLady
% Фото: veer.com

Теги: Україна, журнал, вік, азербайджан