Як дізнатися, закоханий чоловік? Як поводиться закоханий чоловік

% Жінки завжди знаходяться в настільки пристрасному пошуку кохання, що з готовністю можуть прикрашати свої відносини, ретельно розглядаючи кожен вчинок, дія або погляд чоловіка мало не під мікроскопом в гарячковому бажанні побачити в цьому хоч якісь ознаки любові. Всі жінки постійно задаються питанням: як дізнатися, чи закоханий чоловік? Однак існує ряд спільних ознак, заснованих на те, як поводиться закоханий чоловік - вони допоможуть досить чітко визначити, чи люблять Вас в дійсності.
% Статті за темою «Як дізнатися, закоханий чоловік? Як поводиться закоханий чоловік » %
Як дізнатися, закоханий чоловік? Як поводиться закоханий чоловік
% Як допомогти йому закохатися: як закохати в себе чоловіка %
Як дізнатися, закоханий чоловік? Як поводиться закоханий чоловік
% 5 ознак того, що ти подобаєшся чоловікові %
Як дізнатися, закоханий чоловік? Як поводиться закоханий чоловік
% Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж %
Як дізнатися, закоханий чоловік? Як поводиться закоханий чоловік
% Як зрозуміти, що хлопець закохався? %

У рубриці Основний інстинкт: улюблений пішов до іншої

1. Як дізнатися, закоханий чоловік? А він демонструє до Вас сексуальний потяг?

Тут нічого складного: якщо чоловік насправді Вас хоче, то у Вас всі шанси стати його коханої. Сексуальний потяг - це перший імпульс для зближення пари, але, безсумнівно, яскраве бажання з боку Вашого коханого аж ніяк не є гарантією його закоханості. Слід дивитися на його до вас інтерес вже після статевої близькості, оскільки секс для чоловіка являє собою інструмент для задоволення свого мисливського інстинкту з метою самоствердження. А тому нерідко, зумівши домогтися сексуального контакту з певною жінкою, чоловік різко втрачає до неї інтерес.

2. Як дізнатися, закоханий чоловік? Він повинен прагне до душевного зближення з вами

Друга ознака полягає в наявності у чоловіка потреби в контакті з Вами. Виражатися це може по-різному: хтось користується аською або мобільником, а хтось потребує виключно тактильному і візуальному контакті. Так чи інакше, чоловік буде шукати Вашого товариства, дзвонити, писати, без угаву базікати про себе, а також уважно слухати Ваші розповіді. Але не слід думати, що всі чоловіки однакові. Увага кожного проявляється по-різному: хтось захоче зробити Вам дорогий подарунок, інший стане робити витончені компліменти та ін. Важливо одне: якщо чоловік домагається не тільки Вашого тіла, але і Вашої душі, то можна з неабиякою часткою ймовірності заявити, що він закоханий.

3. Як дізнатися, закоханий чоловік? Він не чинить опір Вашій появи в його житті

Чоловіки в цілому відрізняються достатньою консервативністю і, як наслідок, з великим небажанням пускають кого б то не було в особисту зону комфорту, в свій життєвий простір. Якщо чоловік, навпаки, займається активним залученням Вас у своє життя, то це очевидна ознака любові. Але не переплутайте: якщо чоловік просто дозволяє прати його шкарпетки і готувати йому сніданок, це не завжди свідчить про любовні почуття з його боку. А ось якщо він не хоче, щоб Ви йшли, пропонує з'їхатися - це наш випадок.

��� ����� ���� ���������� �������

4. Як дізнатися, закоханий чоловік? Він готовий піти на жертви заради Вас

Зближення чоловіки і жінки - це процес, пов'язаний із взаємними поступками і компромісами. Якщо чоловік любить Вас, то заради Вас він здатний пожертвувати як своїм способом життя, так і звичками і навіть друзями. Але не можна цим зловживати: якщо його жертви виявляться надмірно великими, то, найімовірніше, Вам знадобиться це чимось компенсувати, і плата за це може виявитися незрівнянно високою.

5. Як дізнатися, закоханий чоловік? Він піклується про Вас

Тут немає нічого складного. Якщо чоловік прагне вгадати, чого Ви бажаєте, охоче готовий підлаштовуватися під Ваше мінливе настрій, а також щиро радий, коли йому вдається заспокоїти, здивувати, захистити або просто порадувати Вас - це вірна ознака закоханості. Майте на увазі, що якщо всього перерахованого вище у Вас немає, то можна точно так само з високою часткою ймовірності стверджувати, що він до Вас байдужий.

6. Як дізнатися, закоханий чоловік? Він не хоче Вас поранити

Це означає, що чоловік ніколи не стане заподіювати Вам біль навмисно. Він не буде намагатися використовувати Вас або обдурити, це абсолютно виключено в контексті поведінки закоханого чоловіка. Прояв нетактовності або невеликого розуму до уваги не приймаються. Тут йдеться про патологічну грубості, постійні приниження, психологічному тиску на Вас. На жаль, більшість жінок закривають на все це очі у страху втратити коханого - і зовсім даремно. Будьте впевнені, якщо чоловік байдужим поглядом дивиться на Ваші сльози - любові він до Вас не відчуває.

На закінчення варто додати, що не можна забувати про інтуїцію: загальні ознаки не є абсолютною панацеєю. Думайте власною головою і довіряйте своєму шостому почуттю!

 Віктор Федоров
% Жіночий журнал JustLady

Теги: вага, риба, секс, близнюк, козеріг, водолій, закоханість, поведінка, вчинок, турбота, ознака, байдужість, дантист

Життя домогосподарки

% Чомусь останнім часом слово домогосподарка вимовляється багатьма з деяким зневажливим відтінком. Для багатьох домогосподарка - це абсолютно марна істота, неосвічене, нічим не цікавиться і нічого собою не представляє. Жіночий журнал JustLady абсолютно не згоден з таким поглядом і спробує розібратися, звідки взялося таке нехтування і з чого насправді складається життя домогосподарки.
% Статті за темою «Життя домогосподарки» %
Життя домогосподарки
% Домогосподарки vs карьерістікі %
Життя домогосподарки
% Флай леді: домогосподарки на каблуках %
Життя домогосподарки
% Чоловік-домогосподарка %
Життя домогосподарки
% Професія "домогосподарка" %

У рубриці Краса: натуральні барвники для волосся

Перш за все, давайте розберемося, звідки взявся негативний відтінок при проголошенні цього слова, адже робота по дому і турбота про дітей завжди вважалися головними в житті жінки. Провівши невелике дослідження в колі своїх знайомих, як чоловіків, так і жінок, я з'ясувала цікаву річ: пропонуючи їм описати жінку, що асоціюється зі словом «домогосподарка», і коротко описатижиття домогосподарки, На їхню думку, я отримала два основних негативних типу.

Домогосподарка - дружина при чоловікові. Цей тип зародився в минулому столітті, після скасування статті за дармоїдство. Коли почали позначатися перші заможні люди (саме офіційно позначатися, а не з'являтися, так як насправді вони були завжди), вони брали собі в дружини молоденьких і гарненьких дівчат, іноді й не зовсім молоденьких, але теж по вуха набитих достоїнствами.

Основною роботою таких дружин було прикрашати життя свого пана, супроводжувати і блищати на всіх заходах. Спочатку вони обережно називалися «тимчасово не працює», потім, після скасування статті, офіційно перекваліфікувалися в домогосподарок. Алежиття домогосподарок, Як ви розумієте, вони і не нюхали. Вони займалися собою, конкретно: своєю зовнішністю, в основній масі не цікавилися самоосвітою і якимись духовними сторонами життя. Тому в однієї половини опитаних домогосподарки асоціюються з такими ось легкими метеликами, гарненькими, марними і безмозкими.

Домогосподарка - тупа сільська баба. Саме така недобра асоціація виникала в голові у іншій частині опитаних, негативно відносяться до домогосподаркам. Вони уявляли собі сільську бабу, яка від зорі до зорі метається по двору в брудному платті, тягаючи дрова і задаючи корм худобі. Відпочивала ж така жінка, сидячи посеред халупи, однією рукою Шуру в печі, де нудяться щі, інший обертаючи веретено, а ногами гойдаючи колиску з двома немовлятами.

Є, звичайно, й інші уявлення: чи не відбулася в житті жінка, ні на що не здатна, крім миття підлог і варіння борщів (з паршивої вівці хоч вовни жмут) або проста ледащо, якої не те що працювати, але навіть доглядати за собою лінь .

Від себе хочу сказати - це не домогосподарки, хто завгодно, але не вони. Що ж таке насправді домогосподарка? Це жінка, яка бачить основне призначення в тому, щоб займатися будинком і сім'єю, піклуватися і радувати всіх домашніх.

У неї завжди приготовлена ​​їжа, причому не що-небудь, а щось смачненьке, зроблене з любов'ю і бажанням порадувати сім'ю. У неї чоловік і діти ніколи не ходять в брудних сорочках і не глаженьи штанях, з відірваними гудзиками і дірками. У неї завжди чистота і порядок в будинку.

�����������

При цьому домогосподарка відмінно виглядає, принаймні, вона охайно одягнута, акуратно зачесана, в міру доглянута (адже основна метажиття домогосподарки - Піклуватися про сім'ю і приносити їй задоволення). Якщо жінка - справжня домогосподарка, що називається за покликанням, все це приносить їй величезне задоволення. Вона виконує роботу по дому, абсолютно не напружуючись.

Життя домогосподарки досить насичена. Крім домашньої роботи, їй потрібно приділити увагу собі (хвороба, втома або поганий зовнішній вигляд навряд чи порадує сім'ю), і, як не дивно це звучить для деяких, своєю освітою.

Жінка, що сидить вдома спілкується, набагато менше, ніж її працюючі подруги, значить, майже не отримує інформації ззовні природним шляхом. Якщо вона хоче брати участь в житті і справах своїх домочадців, вона повинна бути в курсі основних подій постійно.

Домогосподарка також, на мою думку, має своє хобі або навіть заняття, що приносить їй якісь гроші. Справжня домогосподарка, прекрасно вміє планувати час, як в переділах доби, так і в переділах недалекого майбутнього. Тому вона все прекрасно встигає і при цьому не падає без сил в кінці дня.

Я не хочу сказати, щожиття домогосподарки настільки приємна, що вона не втомлюється зовсім. Нітрохи не бувало, втомлюється і досить сильно, але при цьому вона задоволена собою, відчуває задоволення від прожитого дня і навіть втома не псує їй настрою.

Це все я так детально описую, щоб було зрозуміло відмінність між домогосподарками і жінками, провіднимижиття домогосподарки, Інакше кажучи, маскують під цим заняттям власну лінь або обіймають таке положення вимушено і тимчасово.

Знову ж таки,життя домогосподарки повне небезпек. Якось мені потрапила на очі статистика смертності та нещасних випадків на роботі серед людей різних професій. Так от, ви здивуєтеся, але домогосподарки стояли десь між пожежниками і поліцейськими. Перш ніж дивуватися ще сильніше, згадайте хоча б про побутовий травматизм.

Є, звичайно і зовсім інший тип домогосподарок, які нічим не маскуються, але при цьому і не відчувають бажання залишатися такими надалі. Це ті жінки, які змушені сидіти без роботи і займатися будинком з різних причин (звільнення з роботи і пошуки нової, декрет і т. П.). Що цікаво, то зовсім не рідкісні випадки, коли жінки, які вважають, що повинні присвятити себе кар'єрі, потрапивши в нові умови, через час розуміють, як вони помилялися.

Вони відчувають, щожиття домогосподарки їм подобається, і вона їм підходить набагато більше, ніж постійна гонка за грошима. Якщо чоловік такої жінки зрадіє нового повороту, то в підсумку виходить відмінна домогосподарка, яка до того ж не мучиться комплексами - адже вона вже мала можливість довести, що чогось у цьому житті стоїть і може досягти. Просто прийшов час інших занять і цілей у житті.

Ті ж жінки, які насилу переносять труднощіжиття домогосподарки просто, на мій погляд, повинні собі сказати, що це теж робота, що вона тимчасова, але, тим не менш, повинна виконуватися не гірше, ніж основна.
% І я б не стала називати таких жінок домогосподарками. Насамперед тому, що тут-то якраз і підійде термін кшталт «тимчасово безробітної», домогосподарка - стан душі, причому, постійне.

По-друге, я б не стала цього робити, щоб не тиснути на психіку такий от тимчасової домогосподарки. Як бачите, негативні стереотипи досить різноманітні і достатні яскраві, що б жінка, яка не прагне вестижиття домогосподарки, Могла відчувати відразу до такого «титулу».

Підозрюю, що знайдеться чимало жінок і чоловіків, які не погодяться з моїм виступом на захист домогосподарок, а також із запропонованими відмінностями між домогосподарками і тими, хто з тих чи інших причин, ведутьжиття домогосподарок. Сподіваюся, однак, що це в якійсь мірі допоможе жінкам зробити вибір: будувати кар'єру або ставати домогосподаркою.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: журнал, заняття, хвороба, домогосподарка