Якщо переслідує колишній хлопець: поради психологів

���� ���������� ������ ������: ������ ����������
% Взаємини між людьми завжди складаються непередбачувано. Важко передбачити, як будуть розвиватися події і до чого призведе знайомство: до шикарного весілля і довгого сімейного життя, скандальному розриву або культурній разбеганию в різні боки, без емоцій і переживань. Добре, якщо розставання трапляється за взаємною рішенням - колишнім закоханим залишається якнайшвидше забути свою другу половинку і оглянутися навколо в пошуку нового супутника життя. А якщо один з партнерів не може і, найголовніше, не хоче миритися з таким результатом? Починає переслідувати, набридати дзвінками і переходити на погрози? У цій статті жіночий журнал JustLady розповість про те, що можна зробити, якщо переслідує колишній хлопець, як убезпечити себе від занадто настирливих шанувальників.
% Статті за темою «Якщо переслідує колишній хлопець: поради психологів» %
Якщо переслідує колишній хлопець: поради психологів
% Закохався тато подруги. Що робити? %
Якщо переслідує колишній хлопець: поради психологів
% Як хлопцю красиво сказати "ні" %
Якщо переслідує колишній хлопець: поради психологів
% Позбавляємося від страху і тривоги. Практичні поради %
Якщо переслідує колишній хлопець: поради психологів
% Невдачі в особистому житті: вирок? %

Якщо переслідує колишній хлопець: історія Ірини, 21 рік.

"З Костиком ми вчилися в одній школі з дев'ятого класу. Спочатку просто спілкувалися на перервах, допомагали один одному з підготовкою до уроків, разом" тусувалися "в компанії. Я не сприймала його як" хлопця ", для мене він був просто моїм однокласником - милим, доброзичливим, але не більше. Та й він не робив жодних спроб перейти з розряду друзів в розряд шанувальників. Потім ми разом вступили до інституту, і тут я глянула на нього трохи іншими очима.

Кругом були незнайомі хлопці, строгі викладачі та зовсім нове життя, в корені відрізняється від шкільної. Ми були з однієї школи і, природно, намагалися триматися один одного. Спочатку просто сиділи за одним столом в аудиторії, потім стали разом ходити обідати на перервах. А через деякий час Костик став проводжати мене після занять додому. Сама не помітила, як наші дружні посиденьки перетворилися на любовні побачення. Костик красиво залицявся, дарував квіти і постійно визнавався мені в коханні. Правда, форма його зізнань мене трохи лякала: надто вже наполегливо він повторював, що любить мене більше всього на світі і не зможе без мене жити. Я сприймала наші відносини не надто серйозно, принаймні, спільне життя з Костиком в мої подальші плани поки не входила.

Тому, його пропозицію руки і серця мене трохи збентежило. Я спробувала тактовно пояснити, що ще не замислювалася про весілля і не можу давати йому ніяких обіцянок. Але Костик сприйняв мою відповідь дуже болісно і пішов, грюкнувши дверима. Правда, через два дні передзвонив, вибачився і сказав, що готовий чекати. Чесно кажучи, я прекрасно розуміла, що навряд чи буду коли-небудь готова дати йому згоду, і вирішила відразу розставити всі крапки.

На зустріч зі мною Костик прийшов сяючий, з величезним букетом троянд. Мені було дуже шкода його розчаровувати, але я дівчина тверда (сподіваюся на це) і перша почала неприємна розмова. Сказала, що мені було з ним дуже добре, але я не можу більше "морочити" йому голову. Як чоловіка я його не розглядаю і, щоб не підтримувати помилкових надій, пропоную припинити відносини, подякувавши один одному за все хороше, що було між нами. Реакція Костика мене дуже здивувала: він розплакався, почав хапати мене за руки і просити не кидати його. Але я прийняла рішення і не збиралася відступати.

З цього дня я зрозуміла весь сенс словосполучення: "менепереслідує колишній хлопець". В інституті Костик не відходив від мене ні крок, намагався проводжати мене додому, але я була непохитна - продовжувати наші зустрічі не мало подальшого сенсу.Переслідував колишній хлопець мене всюди: зустрічав на зупинці, дзвонив по ночах на домашній телефон, раз на дві години надсилав sms-ки. Я відповідала тверде "ні". Деякі мене засуджували, говорили: "Якщо хлопець переслідує, значить, любить, не може жити без тебе". Мені було його шкода, але, як у тій приказці про собаку - я не збиралася відрізати хвіст по шматочках через жалість. Тим часом, Костик, мабуть зрозумівши безуспішність своїх спроб, вирішив піти на крайні заходи.

Одного вечора він подзвонив мені і зажадав в ультимативній формі, щоб я негайно з ним зустрілася. Інакше, як він висловився: "Ти мене більше ніколи не побачиш". Першою моєю думкою було тут же помчати до нього, але мене зупинила мама. "Якщо ти не збираєшся зустрічатися з молодою людиною, не треба починати заново цю історію.Хлопець переслідує і шантажує? Перечекай, покажеш слабину один раз - не відстане все життя ". Не буду розповідати, чого мені коштувало пережити цю ніч: бажання негайно йому зателефонувати змінювалося істерикою, істерика - повною апатією.

На ранок я, ледве пересуваючи ногами, вирушила до інституту. Була готова до всього, але Костик прийшов точно до початку пари, живий і неушкоджений. Чи не вітаючись, демонстративно пройшов повз мене і сів за окремий стіл. Більше він зі мною ніколи не розмовляв і всім своїм виглядом давав зрозуміти, що я перед ним винувата. Але я була щаслива: мене переставпереслідувати колишній хлопець! Поступово моє особисте життя налагодилося, я зустріла свого коханого чоловіка, в найближчому майбутньому ми плануємо весілля. У Костика теж все склалося вдало: він одружився і у нього вже є донька. Я кожен раз з вдячністю згадую маму і її порада: "Прийняла рішення - йди до кінця".

Ось таку історію розповіла Ірина. Напевно, в житті багатьох дівчат була ситуація, коли їхпереслідував хлопець, З яким вони розлучилася. Ірина вчинила мудро: не пішла проти внутрішніх переконань і відразу озвучила свою позицію.

Дівчатам, якихпереслідують колишні хлопці, Психологи радять наступне:

1.Говорити про відносини правду. Якщо вам з людиною просто приємно проводити час, не кляніться йому в "вічній любові" - не треба давати неправдиві обіцянки. Хоча, придивитися до прихильнику уважніше не завадить: може, він і є ваша друга половинка!
% 2.Дотримуйтеся прийнятого рішення. У більшості випадківхлопець переслідує дівчину тільки з тієї причини, що вона сама не може визначитися з остаточним рішенням. Якщо з цією людиною вам більше не по дорозі, не міняйте своєї позиції, ставлення: "Сьогодні з ним сходжу в кіно, а завтра знову відмовлю в спілкуванні" - неприйнятно.
% 3.Не давайте себе шантажувати. Якщо ваш хлопець не впевнений у собі, він піде на будь-які заходи, щоб вас повернути. Обіцянки покінчити з собою, та інші подібні висловлювання спрямовані на одне: привернути до себе увагу. Варто йому зрозуміти, що це діє - такі методи стануть постійними в його арсеналі. Він буде насолоджуватися своєю владою, а ви будете задавати нескінченний питання: що робити, якщо менепереслідує колишній хлопець?

Осібно стоїть ситуація, якщо ваш колишній хлопець переслідує вас в агресивній формі: пристає на вулиці, постійно дзвонить, загрожує - такі дії містять склад злочину. У цьому випадку необхідно звернутися в міліцію. Постарайтеся зняти його дії на телефон, знайдіть свідків. І, найголовніше, нічого не бійтеся: ви самі вільні вирішувати, з ким йти по життю далі, а з ким розлучитися.

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: психолог, рада, психологія

Які пози віддають перевагу чоловіки

% Silverwire, автор JustLady. % % %
����� ���� ������������ �������
% У чоловіків є свої переваги при виборі сексуальних поз. Звичайно, кожен представник сильної статі індивідуальний, але є позиції, які найбільш популярні. Вони дозволяють чоловікові повною мірою «любити жінку очима», а це якраз те, що їм потрібно.
% Статті за темою «Які пози віддають перевагу чоловіки» %
Які пози віддають перевагу чоловіки
% Кращі пози для зачаття дитини %
Які пози віддають перевагу чоловіки
% Сон на двох: про що розкажуть ваші пози %
Які пози віддають перевагу чоловіки
% Еротичні пози для гостроти відчуттів %
Які пози віддають перевагу чоловіки
% Постільні звички і характер чоловіка %
% З результатів дослідження американських вчених-сексологів видно, що для чоловіків найбільш популярною і бажаною позою в сексі залишається Doggy style. У цій позиції партнер розуміє, що жінка йому повністю довіряє, а це почуття тільки підігріває бажання. Плюс і в тому, що чоловік може бачити статеві органи партнерки, що, безсумнівно, додатково стимулює його збудження. Поза «партнер ззаду» дозволяє пристрасному мачо пестити груди жінки, що добре і для партнерки.%

Doggy style - це і найбільш природна позиція в природі. Саме таким чином досягається повне проникнення органу любові чоловіка в піхву, що приносить задоволення обом партнерам.

Цю позу воліють представники сильної статі, в яких розвинена «тваринна» жилка, сутність істинного самця. Позицію, коли чоловік знаходиться позаду жінки, можуть використовувати і давні пари, щоб простимулювати свою фантазію. Адже в цьому положенні вони не бачать осіб один одного і можуть уявити, що їх душі завгодно.

Люблять чоловіки і позу, коли партнерка виконує активну роль «наїзниці». Деякі чоловіки, які втомлюються на роботі, тільки в цьому положенні і можуть займатися сексом. У цьому немає нічого поганого, якщо такий стан справ влаштовує обох партнерів, адже і для жінки така позиція є «вигідною».

У позі "жінка зверху" чоловікові знову є на що подивитися. Для них це чиста насолода - секс, видовище, релакс і відпочинок. Партнер підкоряється ритму жінки, що кілька віддаляє його оргазм, тому статевий акт виходить більш тривалим і «солодким».

Ця ж позиція може бути і зворотній, коли партнерка знаходиться на чоловікові, але спиною до нього. У цьому випадку представник сильної статі бачить сідниці жінки і може підтримати їх руками, щоб допомогти тим самим їй рухатися. У будь-якому вигляді поза «наїзниці» приваблива і бажана для чоловіків.

Місіонерська позиція теж не втрачає своєї популярності, і це незважаючи на різноманітність поз, описаних в Камасутрі! Такий інтим воліють романтики і чоловіки, які відчувають сильну любов до своєї партнерки. Якщо ваш молодий чоловік займається сексом в цій позиції, вам пощастило - він сильний, ніжний, турботливий і надійний.

Чималий відсоток чоловіків любить позицію «стоячи». Хоча ця позиція трохи незручна, саме її вважають за краще партнери, яким важливий секс заради сексу, а почуття не стоять у них на першому місці. Зазвичай цю позу вибирають для спонтанного інтимного спілкування в «ризикованих» умовах, наприклад в громадському місці.

Теги: чоловік, секс, поза