Чистка обличчя: ультразвукова, вакуумна, домашня чистка шкіри обличчя

% Шкіра обличчя може посперечатися з очима за право називатися дзеркалом душі. Коли шкіра свіжа і доглянута, легко почувати себе на всі сто, але ніщо не засмучує так, як поява на обличчі непрошених гостей - комедонов і вугрів. Хочеться негайно і рішуче розправитися з ними, але не поспішайте робити це самостійно: немає універсального способу очищення пір, однаково відповідного всім жінкам. Сьогодні в журналі JustLady - огляд сучасних методів косметологічної чистки обличчя, призначених для різних типів шкіри.
% Статті за темою «Чистка особи: ультразвукова, вакуумна, домашня чистка шкіри обличчя» %
Чистка обличчя: ультразвукова, вакуумна, домашня чистка шкіри обличчя
% Частка проблемної шкіри обличчя %
Чистка обличчя: ультразвукова, вакуумна, домашня чистка шкіри обличчя
% Вакуумна чистка обличчя %
Чистка обличчя: ультразвукова, вакуумна, домашня чистка шкіри обличчя
% Як робиться ультразвукова чистка %
Чистка обличчя: ультразвукова, вакуумна, домашня чистка шкіри обличчя
% Ультразвукова чистка обличчя: за і проти %

У рубриці Your Beauty: Як зменшити подразнення після гоління

Коли вмиватися шкідливо

Для того, щоб шкіра залишалася м'якою і еластичною, сальні залози виробляють ліпідосодержащіх секрет. В ідеалі він рівномірно розподіляється по поверхні обличчя, утворюючи своєрідну захисну плівку. Проте насправді все не так гладко: через гормональні, сезонних, вікових причин, зміни обміну речовин, обсяг вироблення шкірного сала може збільшитися, що призводить до засмічення пір. Під впливом повітря сальна пробка окислюється, і з'являється негарний комедон - чорна точка. А якщо в забиту пору потрапляють бактерії, починається запалення, і ось вже на обличчі червоніє прищик. Недосконалості шкіри - це не питання гігієни або охайності, це питання правильного догляду. Занадто часте і агресивний вплив на шкіру обличчя милом, водою, спиртовмісними засобами призводить лише до того, що регулярно позбавляти продукту секреції шкіра впадає в сум'яття і починає виробляти ще більше сала. Самостійно позбутися засмічених пір шкіра не може. Їй потрібно допомогти. 

Консультація з фахівцем центру або клініки краси, визначення рівня і причини забруднення пор і грамотний підбір ефективного методу чистки здатні зробити так, що ви знову відчуєте себе у своїй шкірі затишно. Регулярне (в середньому раз на місяць) очищення обличчя від надлишків продукції "перестаралися" залоз за допомогою класичної ручний, ультразвуковий, ваккумних, лазерної або гальванічного чищення допоможе нормалізувати обмінні процеси і повернути шкірі сяйво і здоров'я. Залишається тільки вибрати оптимальний саме для вас спосіб.

Механічна чистка обличчя

������ ������ ����Спритність рук або міні-пилосос?

Чистку обличчя можна порівняти з штучним диханням - звільнені від сальних пробок пори з ентузіазмом засвоюють кисень і вологу, ефективно реагують на процедури щодо подальшого догляду - маски, масаж. Одним з популярних методів чищення залишаєтьсякласичний ручний (мануальний) спосіб - Розширені за допомогою вапоризації (бактерицидної суміші вологої пари з озоном), простого розпарювання або спеціального відкриває складу пори піддаються тиску пальців косметолога, в результаті чого видаляється вміст комедонов і прищиків. Цей спосіб традиційно вважається найбільш ефективним при проблемній і жирній шкірі з множинними дефектами - оскільки фахівець копітко обробляє кожну засмічену пору вручну, це дозволяє в ряді випадків досягти непоганих результатів.

Різновид мануальної чистки - механічна, коли косметолог працює за допомогою двосторонньої металевої ложечки-петлі. Однак піклуючись про позбавлення від закупорки пір, не варто списувати з рахунку наслідки: непрофесійно і недбало проведена ручна чистка не покращує, а псує картину особи, викликаючи появу запалень, почервоніння, мікротравм. Вкрай протипоказана механічна ручна чистка тим, чия шкіра чутлива, схильна до тривалого загоєнню - у них відновлювальний процес, в ході якого спадають посттравматичні набряки і проходить почервоніння, може затягнутися набагато довше стандартних 1-2 днів. Крім того, ручна чистка залишається найболючішим способом позбавлення від вмісту пір, навіть при використанні препаратів, що знижують травматичність.

Переваги: Висока ефективність за умови професіоналізму виконавця.
Недоліки: По ряду параметрів застарілий і досить болючий спосіб.

Вакуумна чистка обличчя

Основним конкурентом довгожителя косметології - ручного чищення - сталаапаратна вакуумна чистка обличчя Її основна відмінність від мануальної в тому, що діючим об'єктом стають не пальці косметолога, а спеціальна трубка, під'єднана до приладу, що створює вакуум, негативний тиск. Цей крихітний пилосос очищає попередньо розкриті пори, витягаючи їх вміст. Вакуумна чистка практично безболісна і атравматична, крім того, подібний підхід до очищення забилися пір знижує ризик занесення інфекції і дозволяє видалити сальні пробки в важкодоступних місцях (наприклад, у вушних раковинах). Разом з тим, часто сили вакууму недостатньо для того, щоб повністю очистити особливо складні ділянки, тоді вам можуть запропонувати скомбінувати вакуумну чистку з подальшою ручною. Вакуумна чистка надає масажний і лімфодренажний ефект, допомагаючи оновити верхній шар епідермісу і збагатити кровопостачання шкіри обличчя і часто рекомендується як тонізуючий засіб для починаючої в'янути шкіри. Але будьте уважні - у деяких випадках "пилосос" діє на чутливу шкіру подібно ручному чищенні, залишаючи тривале почервоніння і припухлості.

Переваги: Безболісний, швидкий і гігієнічний спосіб.
Недоліки: не підходить пацієнтам зі значно забрудненими порами, з надмірно сухою шкірою і не застосовується, якщо кровоносні судини розташовані близько до поверхні шкіри.

Ультразвукова чистка обличчя

В апарата!

Арсенал апаратних засобів для чищення шкіри обличчя не вичерпується вакуумним очищувачем пір. До числа набирають популярність апаратних методів відносяться також ультразвукова та гальванічна чистки.

Ультразвукова чистка - Атравматичний спосіб впливу на шкіру за допомогою ультракоротких хвиль. Шкіра обробляється тоніком на базі мінеральної води або спеціальним гелем, після чого піддається впливу волногенератора. Пори відкриваються, забруднення виходять на поверхню і негайно видаляються. До числа переваг ультразвуку відноситься його здатність дбайливо відлущувати омертвілі клітини, діяти протизапально і розгладжувати тургор шкіри, роблячи зморшки і рубці менш помітними. Крім того, ультразвукові процедури допомагають відрегулювати вироблення шкірного сала і звузити пори. Частка ультразвуком - досить м'яка і, незважаючи на безперечні переваги, при наявності явних дефектів шкіри її рекомендують поєднувати з більш вираженим методом очищення пір, наприклад, вакуумним. Крім того, ультразвукове вплив протипоказано шкірі, що зазнала золотому армуванню, при вагітності, а також ряді захворювань, в числі яких вітіліго і доброякісні утворення.

Переваги: Прогресивна процедура, оздоровлююча шкіру і стимулююча обмінні процеси.
Недоліки: Не може використовуватися за наявності медичних протипоказань.

Гальванічна чистка або дезінкрустація - Глибока чистка обличчя з використанням гальванічного струму. Його слабкі розряди низької напруги спочатку розм'якшують сальні пробки, які потім піддаються впливу лугу і, в результаті органічних процесів виходять з пор у вигляді @.@ Мила. Відправною точкою методу дезинкрустации є той факт, що шкірні забруднення неможливо якісно видалити, заздалегідь не розчинивши. Дезінкрустація демонструє гарні результати по відновленню структури шкіри, вирівнюванню її рельєфу і зменшення товщини верхнього шару епідермісу, що часто супроводжує вугрової хвороби і постакне. Часто фахівці рекомендують застосовувати гальванічну чистку в комплексі з вакуумної - так залишки шкірного сала залишають "насиджені місця" більш безболісно і ефективно, ніж при використанні вакууму з подальшою ручний "дочистки". Єдине "але" - вдаватися до дезинкрустации слід зі строго обмеженою частотою. Ця інтенсивна процедура, повторюючись понад міру, призводить до посилення вироблення шкірного сала. Гальванічну чистку не можна застосовувати при вітіліго і ряді шкірних захворювань. 

Переваги: Завдяки розчиненню вмісту пір очищення стає особливо ретельним.
Недоліки: Не рекомендується часте використання, є медичні протипоказання.

���������� ������ ����Скидаючи старе

Хімічна та лазерна чистки, по суті, є пілінгами (від англійського to peel - зчищати, знімати шкірку). Їх принцип дії схожий - обидва методи націлені на видалення тонкого верхнього шару шкіри і не працюють "вглиб". Проте їх також відносять до косметологічних процедур чищення особи, що, втім, справедливо - вони очищають поверхню шкіри від надлишків секреції і відмерлих клітин. В лазерної чищенні застосовується промінь косметичного лазера, як би ковзає по поверхні шкіри і "з'їдає" її верхній шар, одночасно вирівнюючи рельєф. Процедура абсолютно безболісна, Щадно і дарує дивовижний здоровий колір обличчя, втім, що може обернутися почервонінням для чутливої ​​шкіри. Після процедури лазерної чистки посилюються процеси синтезу білків еластину і колагену, що роблять шкіру пружною. Хімічна чистка (поверхневий, рідше - серединний хімічний пілінг) заснована на дії розчинів фруктових кислот або саліцилової і гліколевої кислоти. Розчини наносяться на спеціально підготовлену шкіру і діють, розчиняючи мертві клітини і сальні пробки. Результат і ефект в чому залежать від професіоналізму косметолога - неправильно розраховані пропорції або невірне нанесення суміші призведе не до насолоди здорової оновленої шкірою, а до страждання від хімічних опіків. 

Переваги: Безболісно і зримо оновлюють шкіру, допомагають боротися з недоліками її рельєфу.
Недоліки: Діють поверхнево, не забезпечують глибокого очищення пір, небажано застосовувати влітку через підвищену світлочутливості шкіри після процедур.

Ольга Чернь
% Жіночий журнал JustLady

Теги: модель, прилад, алергія, наслідок, відгук, метод, чистка, ультразвук, вітіліго, вакуум, засміченість