Після пілінгу

% S-wind, автор JustLady. % % %
����� �������
% Ефект від пілінгу багато в чому залежить від того, наскільки точно ви слідували рекомендаціям косметолога про догляд за шкірою в період відновлення після процедури.
% Статті за темою «Після пілінгу» %
Після пілінгу
% Молочний пілінг %
Після пілінгу
% Види пілінгу і їхні переваги й недоліки %
Після пілінгу
% Пілінг. Ести Чи від нього ефект? %
Після пілінгу
% Пілінг: як це зробити правильно %

Хімічний пілінг - доступна і поширена процедура, за допомогою якої можна вирішити безліч естетичних проблем. Розчини кислот забезпечують лущення поверхневих шарів шкіри, стимулюють ріст нових клітин, посилюють утворення колагену і еластину. В результаті шкіра стає рівною, гладкою, зникають поверхневі зморшки, пігментні плями, згладжуються сліди від вугрової висипки, звужуються пори, овал обличчя помітно підтягується.

Препарат для пілінгу і глибину проникнення завжди вибирає лікар-косметолог. Якщо вам хочеться злегка освіжити тьмяну, стомлену шкіру, то найімовірніше вам запропонують поверхневі пілінги фруктовими кислотами. Це безболісна процедура, практично не викликає помітного почервоніння і лущення шкіри. На шкіру наноситься розчин кислоти, який через дві хвилини нейтралізується спеціальним розчином. Кислота проникає на невелику глибину епідермісу до базального шару. Домашній догляд полягає в нанесенні зволожуючих кремів, рекомендованих лікарем.

 Більш серйозні дерматологічні та вікові проблеми шкіри вимагають фенолового або тріхлорукусного пілінгу. Це досить серйозна і болюча процедура, що вимагає ретельної підготовки і ще більш ретельного догляду за шкірою після процедури.

Серединний пілінг впливає на всі шари епідермісу, аж до дерми. Його особливістю є так званий «Фрост» - ефект інею. Шкіра після обробки покривається білою плівкою, яка показує ступінь руйнування білків у тканинах. Процедура досить болюча, але після нанесення нейтралізуючого складу біль і печіння припиняються.

Шкіра після серединного пілінгу виглядає, як після опіку. Хоча сама процедура і є, власне, хімічний опік під наглядом лікаря. Після процедури не можна вмиватися, наносити крем протягом 12 годин. Через кілька годин шкіра на обличчі потемніє і натягнеться. Після серединного пілінгу краще 3-4 дні провести вдома.

Вранці обличчя необхідно умити з м'яким милом і нанести на шкіру зволожуючий крем, бажано на основі гелю. Цю ж процедуру повторіть ввечері і в усі наступні дні до повного відновлення шкіри. Деякі лікарі радять вмиватися кип'яченою водою з додаванням кількох крапель соку лимона. Не тріть шкіру, рухи рук повинні бути легкими і ледь стосуються шкіри. Крем наносите на шкіру злегка зволоженими пальцями, кожен раз, коли відчуєте сухість і натяг шкіри. У цей період шкіра сильно зневоднена і може потріскатися без зволоження. А на місцях тріщин можуть з'явитися надалі рубці і пігментація. Тому намагайтеся пити через трубочку і їсти легку протерту їжу, щоб не жувати і не напружувати м'язи.

Через два-три дні почнеться відшарування рогового шару великими пластинами. Зазвичай воно починається в області крил носа і в куточках губ. Ні в якому разі не обдирати відшарувалася корочку! Якщо вона вам заважає - акуратно обріжте маленькими ножицями, але не дощенту. Продовжуйте вмиватися два-три рази на день і наносити зволожуючий крем при відчутті сухості і натягнутості шкіри. При кожному вмиванні корочка зволожуватиметься і самостійно відшаровуватися. Через 5-7 днів ви побачите своє нове обличчя: ніжне, свіже, з тонкою чистою шкірою.

Період повного відновлення після серединного пілінгу буде тривати до двох місяців. Весь цей час шкіру необхідно зволожувати, наносити на ніч відбілюючі креми і обов'язково захищати від сонця. Серединні пілінги рекомендується робити в осіннє - зимовий час, коли сонце неактивно. Але навіть взимку можна отримати небажану пігментацію, тому не виходьте на вулицю без фотозахисні крему з SPF не менше 20.
% У цей період не можна користуватися скрабами для обличчя, робити чистку, фізіотерапевтичні процедури. Якщо ви схильні до появи герпесу, то при перших симптомах починайте пити курс протигерпесний лікарських препаратів.

Правильний догляд за шкірою в період відновлення після пілінгу залежить тільки від вас. І в результаті ви отримаєте шкіру вашої мрії: чисту, гладку, підтягнуту, без зморшок і пігментних плям. Повірте, заради такого результату варто попрацювати.

Теги: опік, посол, пілінг, догляд

Як прибрати обвислі щоки

��� ������ �������� ����
% Вік жінки видає не стільки кількість зморшок на обличчі, скільки сам овал обличчя. Обвислі щоки можуть з'явитися в результаті зменшення пружності шкіри і м'язів щік і значно погіршити ваш вигляд. Існує кілька способів, як прибрати обвислі щоки.
% Статті за темою «Як прибрати обвислі щоки» %
Як прибрати обвислі щоки
% Вправи для щік %
Як прибрати обвислі щоки
% Як «схуднути обличчям» %
Як прибрати обвислі щоки
% Вся правда про ліпосакції щік %
Як прибрати обвислі щоки
% Щічки як яблучка %
% Якщо в старшому віці ця проблема з'являється через старіння шкіри, її зневоднення і втрати пружності, то в молодості «бульдожа щічки» можуть стати наслідком різкого схуднення. І в тому, і в іншому випадку такі щоки мало кого радують. І кожна жінка хотіла б їх позбутися і підтягнути овал свого обличчя.%

Найнадійнішим засобом для підтяжки м'язів щік є гімнастика. Починайте з вправ для верхньої частини щік:

- Надійти щоки. Затримайте повітря в них на три-чотири секунди, а потім різко розслабте. Виконайте вправу 10 разів;
% - Надійти щоки і переводите повітря з однієї щоки в іншу - 10 разів, а потім зверху вниз - теж 10 разів. Ви відчуєте, що вправа впливає і на шию;
% - Надійти щоки і переводите повітря в роті по колу. Зробіть 10 кіл;
% - Надійти щоки і через стиснуті губи видувайте повітря різкими поштовхами. Повторіть 10 разів;
% - Знову надійти щоки і видувайте повітря з правого кута рота - 10 разів, а потім - з лівого, теж 10 разів;
% - Те ж саме повторіть, видуваючи повітря з верхньої губи 10 разів. Ці вправи корисні навіть для ясен (так як масажують їх), а також внутрішній поверхні щік;
% - Надійти щоки, обхопіть їх долонями і натисніть на них кілька разів руками, відчуваючи їх пружність;
% - Покладіть руку на губи так, щоб середина долоні припадала на губи, а пальці охоплювали щоки. Посміхайтеся, чинячи опір щоках пальцями рук. Після підйому щік робіть розслаблення їх м'язів. Так посміхніться 10 разів, потім поміняйте руку і знову зробіть вправу 10 разів.

Продовжіть заняття, виконуючи вправи для нижньої частини щік:

- Витягніть вперед нижню губу і перекрийте нею верхню, потім, навпаки, верхній - нижню. Виконайте по 10 разів для кожної губи;
% - Підійміть голову вгору, відкрийте рот і потягніться нижньою губою до носа. Зробіть 10 разів;
% - Відкрийте рот, витягніть вперед губи і чмокну ними. Повторіть 10 разів.

Для тих, хто хоче швидше досягти результату, можна додатково до гімнастики для щік робити підтягують маску. Змішайте 2 ст. ложки сметани і 1 ст. ложку меду, нанесіть суміш на обличчя. Потримайте маску протягом 20 хвилин, потім змийте теплою водою. Ця суміш добре підтягує і живить шкіру обличчя.

Теги: шкіра, обличчя, догляд, гімнастика, щічка

Як швидко звести синяк під оком?

% Митич Світлана, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ ����� ��� ������?
% Прикласти на пошкоджену ділянку шкіри лід, монету - це перше, що треба робити, щоб швидше пройшов синяк. Холодне вплив на шкіру дозволяє звузити судини і артерії, тим самим сповільнюючи процес набряку.
% Статті за темою «Як швидко звести синяк під оком? » %
Як швидко звести синяк під оком?
% Як прибрати синяк %
Як швидко звести синяк під оком?
% Як швидко позбавитися від синяка %
Як швидко звести синяк під оком?
% Як прибрати набряки і синяки під очима %
Як швидко звести синяк під оком?
% Боремося з синцями під очима %

Народні засоби

Пам'ятайте, щоб швидко видалити синяк під оком, треба діяти протягом 8 годин, як тільки утворилася гематома під оком. На наступний день вже буде пізно виводити синяк. Спробуйте лікування гематоми народними засобами. Сходіть в аптеку, купіть свинцевий розчин і робіть з його допомогою примочки. Також допоможе вивести синяк під оком старий засіб - бодяга. З неї роблять порошок, який можна придбати в аптечних кіосках. Змішайте дві ложки порошку з ложкою води. Вийде щось на зразок тіста, яке необхідно обмотати в марлю і прикладати до удару.

Народні засоби допоможуть вивести синяк швидко і економно для бюджету.

Компрес

Щоб синці швидко пройшли, на ніч зробіть сітку з йоду на місці удару і прикладіть теплий компрес з звареного яйця. Мазь від ударів "Троксевазин" також допоможе звести синяк під оком. Тут головне - акуратно наносити мазь на забій, щоб вона не потрапила на слизову оболонку глаза.Пріложіте до гематоми компрес з лука з сіллю. Поріжте дрібно одну цибулину невелику, викладіть на марлю, додайте дві столових ложок солі. Такий компрес прикладайте до синців кілька разів на день по десять мінут.Зажівляющій ефект можна отримати від компресу з рослинним маслом і медом, а також жовтка і борошна. Змішайте всі компоненти в рівних пропорціях. Прикладіть компрес до гематоми і тримайте протягом години.

Швидко звести синяк під оком допоможе компрес, який легко зробити в домашніх умовах.

Косметичні засоби

Дівчатам допоможе зняти синяк під оком відвідування солярію. Ультрафіолет впливає на пігменти шкіри, і її смаглявий колір здатний замаскувати забій. Також скористайтеся косметичними засобами: коректором, тональним засобом і матирующей пудрою. Не забудьте про такий аксесуар, як сонцезахисні окуляри. Вони закриють очі і додадуть вам витончений вид.

Теги: очей, синяк, лікування, гематома, під