Представляємо вашій увазі рецепти кращих очищаючих масок для обличчя.
Очищаюча маска для жирної шкіри обличчя
Для приготування цієї маски треба взяти шматок житнього хліба, залити його дуже гарячою водою і дати йому розм'якнути. Коли вийде кашка з хліба й води, треба вилити воду, отриману кашку використовувати для вмивання замість мила.
Очищаюча маска для підвищення тонусу
Білок з одного яйця збити з ложкою цукру. Маску намазати на обличчя. Змити маску теплою водою через п'ятнадцять хвилин.
Очищаюча маска для обличчя з вівсяним борошном і помідором
Столову ложку борошна, приготовленої з вівсяних пластівців розмішати в соку одного стиглого помідора або ж в соку лимона. Також можна додати трохи молока, це допоможе зробити суміш однорідною. Нанести на півгодини на обличчя до повного висихання маски.
Очищаюча маска для обличчя з сиру і сметани
Для маски знадобиться одна чайна ложка сиру, дві чайні ложки сметани і трохи солі. Всі інгредієнти змішати і намазати отриманим однорідним складом, обличчя і шию. Змити маску через 20 хвилин холодним молоком за допомогою тампона з вати. Така маска очищає і живить шкіру, добре підходить для сухої шкіри обличчя.
Очищаюча яєчна маска для обличчя
Добре збити яйце. Додати до нього 5-6 крапель соку лимона і оливкове або звичайне рослинне масло (1 ч.л.) Зробити маску і через двадцять хвилин змити теплою водою.
Очищаюча маска для обличчя з помідорів
Помідор нарізати великими гуртками і втирати їх в шкіру обличчя. Витерти залишки маски паперовою серветкою і вмиватися холодною водою. Ця проста маска добре очищає і живить шкіру.
Очищаюча маска для обличчя з білка і м'яти
Змішати білок одного яйця з ложкою вівсяної муки. Додати в отриману суміш трохи дрібно порізаної м'яти. Зробити маску і залишити поки вона не підсохне. Змити маску водою, особа після маски протерти лосьйоном.
Очищаюча маска для обличчя з огірків
Огірок очистити від шкірки і дрібно натерти. Додати один збитий білок і змішати з огірком. З цього складу зробити маску для обличчя. Змити маску через 10 хвилин водою. Маска добре очищає і тонізує шкіру на обличчі.
Очищаюча маска для обличчя з дріжджами
Для цієї маски треба взяти чайну ложку соку журавлини або лимонного соку і 20 г дріжджів. Зробити дріжджову маску і залишити на 15 хвилин. Змити маску водою, після цього треба обов'язково нанести живильний крем. Шкіра на обличчі може почервоніти, це відбувається через посилення обмінних процесів.
Жіночий журнал JustLady
Пігментація
% Рекомендується застосовувати відбілюючі і отшелушивающие препарати. У домашніх умовах вранці і ввечері шкіру обличчя можна протирати лимонним соком, соком калини, грейпфрута, червоної смородини, кислої капусти, свіжого огірка, петрушкою. Також можна спробувати наступні склади:
Лимонний
% 1. Сік 1 лимона з'єднати зі збитим білком.
% 2. 1 ст. л. оцту змішати з 1 ст. л. лимонного соку.
% Після нанесення настою на обличчя змащують шкіру жирним кремом.
З петрушки
% 2 ч. Л. дрібно нарізаної зелені залийте склянкою окропу, настоюйте 2-3 години, потім процідіть. Зберігайте настій в холодильнику не більше тижня. Непроціджений настій можна заморозити у вигляді кубиків і протирати ними шкіру два рази на день, вранці і ввечері.
Березовий
% Весняним соком берези зволожують пігментовані ділянки шкіри, не витираючи, 4-5 разів на день, щодня.
Вугрі
% Рекомендації з лікування цього захворювання найкраще отримати в косметологічних лікарнях. JustLady.ru може порадити не забувати про правильне харчування. Необхідно виключити з раціону гострі, солодкі та жирні продукти харчування.
% У домашніх умовах скористайтеся наступними засобами:
Алое деревоподібна (сік)
% Соком змочують марлеві серветки з 10 шарів. Віджимають їх і накладають на вугри на 30-40 хвилин. Процедури спочатку щоденні, потім через день, пізніше 2 рази на тиждень. Курс - близько 30 процедур.
Дріжджі пивні
% Приймати по 1-2 ч. Л. перед їжею або під час їжі.
Календула (квітки)
% 1 ст. л. сухих квіток залити 2 склянками окропу, настоювати 1 годину, процідити, додати 2 ст. л. одеколону або води. Протирати обличчя вранці і ввечері.
Калина звичайна (сік плодів)
% Серветки, змочені соком, злегка віджаті, накладають на обличчя через кожні 10 хвилин 2-3 рази поспіль. Потім наносять живильний крем. Спочатку процедури щоденні (7-10 разів), потім стільки ж- через день.
Малина звичайна (лист)
% Настій готують з 1 частини сировини і 15-20 частин води. Серветки накладають 3 рази через 10 хвилин. Курс - 20-25 процедур (10-12 проводять щодня, інші через день).
Огірок
% Свіжий огірок з шкіркою, з'їдений без солі, позитивно впливає на обмін речовин в організмі і тому надає лікувальну дію на шкіру, піддану прищів і вугрів.
Збір лікарський
% З суміші рослин, кори і бруньок берези, квітів ромашки та календули, ягід ялівцю, взятих у рівних кількостях. 1 ст. л. суміші залити 1 склянкою води, кип'ятити на невеликому вогні протягом 5 хвилин. У теплому розчині змочити полотняну тканину або марлю, складену в 4 шари, зробивши попередньо прорізи для очей і ніздрів. І покласти тканину на обличчя. У міру остигання знову змочіть тканину відваром і злегка відіжміть. Тривалість процедури - 20 хвилин. Дуже ефективний засіб від вугрової висипки, Ви забудете, що у Вас булапроблемна шкіра.
Шавлія лікарська (трава)
% Настій використовується у вигляді примочки (1 ч. Л. Шавлії заварюють склянкою крутого окропу, потім на слабкому вогні тримають 3-5 хвилин), застосовують в теплому вигляді.
Набряклість
% Якщо набряклість обличчя не пов'язана з яким-небудь захворюванням внутрішніх органів, то усунути цей недолік допоможуть маски.
Картопляна
% 1 сиру картоплину натерти на дрібній тертці, злегка віджати. На обличчя покласти мар-ліві серветки, на них - приготовлену м'якоть, злегка змочену соком.
З петрушки (коріння)
% Коріння, пропущені через м'ясорубку або натерті на тертці.
З чаю
% Спитий чай злити, залишити гущу, покласти її на обличчя так само, як і картопляну маску.
При мішках під очима добре допомагають щоденне протирання шматочками льоду з води або молока, контрастні примочки: теплие- з молока, наполовину розведеного водою, і холодние- з настою шавлії (1 ч. л. залити 1/2 склянки міцного окропу, настояти 2-3 години, процідити ). Починають з теплих процедур, закінчують холодними. Всього 5 чергувань.
Бородавки
% Мабуть, самі неприємні супутникипроблемної шкіри. Бородавки можна вивести наступним чином:
Цибуля ріпчаста (сік)
% Сік змішують порівну з медом або використовують кашку з цибулі. Накладають масу на бородавки, покривають компресним папером і прибинтовують на ніч. Шкіру навколо за-щищают цинковою маззю або вазеліном. Процедури щоденні.
Часник посівний (плід)
% Натерту часник змішують з краплею меду. Наносять товстим шаром на бородавку і фіксують лейкопластирем на ніч (щоденно).
Чистотіл великий (сік)
% Соком змащують бородавки 2 рази на день - тричі через 2-3 хвилини. Курс - 2-3 тижні.
Будьте красиві, і нехайпроблемна шкіра більше не буде для Вас проблемою!
Олена Мацук
% Жіночий журнал JustLady