Міста Австрії, які варто відвідати

% Skailar, автор JustLady. % % %
������ �������, ������� ����� ��������
% Австрія - невелика країна в серці Європи, відома у всьому світі завдяки своєму відмінному кави і кондитерським виробам. Більше половини території країни займають чудові Східні Альпи, гірськолижні курорти приваблюють сюди туристів з усього світу. Історичні та культурні пам'ятки австрійських міст наочно відображають багатовікову історію Європи.
% Статті за темою «Міста Австрії, які варто відвідати» %
Міста Австрії, які варто відвідати
% Це варто побачити: пам'ятки Відня %
Міста Австрії, які варто відвідати
% П'ять причин відвідати Францію взимку %
Міста Австрії, які варто відвідати
% Незвичайні пам'ятки Відня %
Міста Австрії, які варто відвідати
% Подорож до Австрії: пам'ятки Відня %

Відень, австрійська столиця, розташовується на сході країни на узбережжі Дунаю. З іншими європейськими містами Відень з'єднує мережу залізниць і автобанів. Місто, що будувався концентричними колами, нагадує за формою коло і розділений на 23 райони. У цьому неймовірно красивому місті можна побачити величезну кількість пам'яток та архітектурних пам'яток, а в численних віденських кафе - насолодитися найніжнішим шоколадом, приготовленим за унікальними рецептами.

Символом міста є знаменита Віденська опера, яка відкрилася в 1869 році і брала таких великих композиторів, як Бетховен, Шуберт, Глюк, Брамс і Гайдн. Одна з найдавніших церков, розташована в північній частині Старого міста - церква Святого Рупрехта, була побудована в 829 році. З інших пам'яток, які варто обов'язково подивитися - Парламент, Ватиканська церква, Сіті-Холл, замок Шенбрунн, імператорський палац Хофбург і парк атракціонів Пратер.

Інсбрук, одне з найкрасивіших міст Європи і один з найбільших культурних, промислових та туристичних міст, є столицею федеральної землі Тіроль. Він знаходиться на заході країни і стоїть на річці Інн. Датою заснування міста вважається 1234. У 1420 році, під час правління Максиміліана I, Інсбрук, будучи столицею Австрії, став відомий у всій Європі, другий його розквіт збігся за часом з 40-річним правлінням імператриці Марії Терезії.

Символом міста є Золотий дах (Голденес Даль) - будівля, раніше колишнє резиденцією Габсбургів, в якій тепер розташовується музей. Одна з головних визначних пам'яток міста - тріумфальна арка, зведена з нагоди одруження імператора Леопольда II і іспанки Марії Людовики, однією стороною символізує радість і надію, а інший - смерть і печаль. Інші великі пам'ятки - церква Ховкірхе, де знаходиться надгробок імператора Максиміліана I, собор Св.Якоба, замки Фюрстенбург і Амбрас, побудований в 15 столітті, Тірольський етнографічний музей і Альпійський зоопарк. Недалеко від Інсбрука, в Ваттенсе, знаходиться музей «Кришталеві світи Сваровські», розташований в печері.

Зальцбург, розташований на заході Австрії біля підніжжя Альп, всесвітньо відомий як рідне місто Вольфганга Амадея Моцарта. Будинок, в якому жив композитор, величні собори, палаци Хельбурн і Мірабель, фортеця Хоензальцбург, зведена в 1077 році, є одними з найцікавіших міських пам'яток. В околицях міста можна побачила Зальцбургські озера, сольові гори Халляйн і курорт Мета Ам Зее.

Грац, розташований на південному сході країни на лівому березі річки Мур, належить до федеральної землі Штирія, крім пам'яток історії, що славиться своїми «винними» та екологічними турами. У цьому, прекрасно зберігся з середніх віків, місті можна побачити всю красу і своєрідність старовинної Європи. Грац довгий час був резиденцією династії Габсбургів, регулярно відвідували місцеву святиню - статуетку Діви Марії, що творить чудеса.

З канатної дороги, побудованої в 1894 році, відкривається чудовий вид на околиці. На горі Шлоссберг можна побачити залишки фортеці, колишньої імператорської резиденції. Символом міста є годинникова башта, побудована в 1712 році. Її дзвін, створений в 1382 році, є одним з найстаріших в країні. З інших визначних пам'яток варто відвідати замок Егенберг, собор XV століття, палац Заурау, Маріатрост, базиліку XVIII століття і мавзолей імператора Фердинанда II.Помімо своїх культурних та історичних пам'яток, жителі Граца пишаються тим, що саме тут народився губернатор Каліфорнії Арнольд Шварцнеггер.

Теги: місто, пам'ятка

Сувеніри з Ізраїлю: на що звернути увагу

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
�������� �� �������: �� ��� �������� ��������
% Ізраїль ... Земля обітована ... Побувавши тут хоч раз, хочеться забрати з собою якомога більше спогадів: уважно вдивляєшся в околиці, намагаєшся запам'ятати обличчя, пейзажі і навіть запахи. І вже сидячи в літаку, озираєшся назад, згадуєш, що здивувало найбільше, намагаєшся утримати в голові кожну дрібницю, щоб мати можливість подумки повернутися назад. І звичайно, купуєш купу сувенірів, перебираючи які, знову поринаєш у дивовижну атмосферу стародавніх ізраїльських міст.
% Статті за темою «Сувеніри з Ізраїлю: на що звернути увагу» %
Сувеніри з Ізраїлю: на що звернути увагу
% Якщо чоловік не звертає уваги ... %
Сувеніри з Ізраїлю: на що звернути увагу
% 11 чоловічих брендів, на які варто звернути увагу %
Сувеніри з Ізраїлю: на що звернути увагу
% Модний гороскоп на 2011 рік %
Сувеніри з Ізраїлю: на що звернути увагу
% Грація кішки: 5 секретів гарної ходи %

Думаючи про сувеніри з Ізраїлю, насамперед згадуєш про подарунки з релігійною символікою. Це пробірки зі святою землею або водою, хрестики, особливо кипарисові, ікони, освячені на Гробі Господньому, свічники, воскові фігурки святих, Ханукія - світильник, запалюваний під час єврейського свята Ханука.

Віруючій людині привезіть набір паломника - ладан, масло, свята вода і земля. Все це дуже красиво оформлено - справжній подарунок з Ізраїлю. На кожному розі продаються різноманітні амулети - хамса, обереги у формі людської долоні. У центрі такого амулета поміщається зображення святого і уривок молитви.

Звичайно, говорячи про сувеніри з Ізраїлю, не можна не згадати традиційну стос - маленьку в'язану шапочку, яку носять ортодоксальні євреї. Вибирайте нейтральні моделі, білого кольору.

Тут же буде доречно сказати про Зірці Давида - це емблема у вигляді шестикутної зірки, традиційний символ країни. Можна знайти дуже гарні екземпляри із золота або срібла.

Прекрасним дамам з Ізраїлю можна привезти вишукані шовкові скатертини (вони легко перуться), ізраїльські купальники, в яких красуються навіть голлівудські красуні, срібний посуд і прикраси, косметику Мертвого Моря (злочин повертатися без неї) і звичайно, прикраси з діамантами, які часто набагато дешевше , ніж у Європі і в нашій країні.

Чоловіка обрадує привезене з Ізраїлю Латрунское вино або лікер Сабра, а гурман буде вдячний за привезений хумус - закуску з нутовой пюре з додаванням оливкової олії і приправ. Так, як в Ізраїлі, його не роблять більше ніде! Привезти як сувенір можна також мацу - хлібні коржі.

Звичайно, в будь-якій сувенірній крамниці Ізраїлю можна знайти і дрібні сувеніри: магніти на холодильник з фотографіями пам'ятних місць, брелки (особливо популярні серед туристів брелоки з заспиртованими комахами), приправи в гарному посуді, корали, кальяни, келихи для вина, керамічні і скляні гранати (символ Ізраїлю), і навіть шкіряні сандалі!

Безліч ідей для сувенірів можна почерпнути, зробивши прогулянку в старовинну частину будь-якого ізраїльського міста, в тому числі і Єрусалиму. І звичайно, привезіть фотографії - закарбовані миті вислизає часу.

Теги: увагу, сувенір, ізраїль