Як знайти няню без посередників

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
��� ����� ���� ��� �����������
% Існує кілька способів, щоб знайти няню для своєї дитини. Кожен з них має свої недоліки і достоїнства. Прочитайте, подумайте і для себе виберете найбільш підходящий. Можна розвісити оголошення, шукати по знайомих або телефонувати за вже опублікованими здобувачами пропозиції. Але врахуйте, що за короткі терміни якісно підібрати гідну няню дуже складно.
% Статті за темою «Як знайти няню без посередників» %
Як знайти няню без посередників
% Де знайти няню %
Як знайти няню без посередників
% Як замовити UGG %
Як знайти няню без посередників
% Няня: ознака неспроможності мами чи рятівник сімейної гармонії %
Як знайти няню без посередників
% Як знайти роботу після народження дитини %

Рано чи пізно практично в кожній сім'ї постає питання про те, з ким же можна було б залишити на час своєї дитини. Якщо під рукою є на всі приголосні бабусі й дідусі, то проблеми не виникає. Але що робити, коли такої групи підтримки немає, а потрібно, наприклад, виходити на роботу, виїхати у справах або просто відпочити від усіх справ і посвітити собі хоча б годину. На дитячі садки в наш час розраховувати особливо не доводиться: то немає місць, то черга ще не підійшла, то дітки всі хворі, то з вихователем не ладиться. Виходом могла б стати няня. Але як залишити свого малюка на незнайому тітку? А раптом вона його образить чи погано буде за ним дивитися чи шахрайкою виявиться, дитину вкраде або квартиру обчистить. Всі ці страхи не безпідставні. Так як же знайти хорошу няню для свого дитя? Існує, звичайно, безліч агентств, які пропонують послуги няні. Але все це посередники, які суттєво завищують реальну вартість оплати праці. Тут йде, по суті, подвійний тариф - половина агентству, половина няні. І то не факт, що надішлють професіонала, якого запитували.

Все це дуже небезпечно, і, поки знайдеться по справжньому що стоїть няня, може пройти чимало часу. Найвірніший спосіб знайти хорошу няню для свого дитинчати - це, звичайно ж, рекомендація. Що може бути краще загального визнання.

Такі няні, як правило, довго не залишаються без роботи, але знайти їх все ж можна. Потрібно лише попитати своїх знайомих, сусідів, друзів. Адже дітки мають властивість рости і рано чи пізно няні, успішно зробивши свою справу з однією дитиною, доводиться шукати іншого. Ось тут-то її і можна перехопити.

Можна, звичайно, поритися в інтернеті, продзвонити по зірваним оголошеннях, але все це варіант, який не гарантує успіх. Однак знайти все-таки на практиці реально. Але не варто відразу беззастережно довіряти тільки що прийшов людині. Зовсім не зайвим і навіть обов'язковим буде перевірити цю няню. Добре, якщо в будинку була б встановлена ​​відеокамера, про яку б ніхто не знав, окрім самих господарів. Тоді вже точно можна буде простежити, чим же все-таки займається ця сама няня зі своїм підопічним. Чи так все барвисто і чудово вона робить, як було нею розписано. Ну про те, щоб перевірити (зняти копії) її документи, медичні аналізи і рекомендаційні листи і не варто згадувати, адже це має робитися за замовчуванням.

Теги: дитина, пошук, няня

Як знайти гарне кафе

% Князєв Сергій, автор JustLady. % % %
��� ����� ������� ����
% Похід в кафе - завжди маленьке свято. Важливо уважно підходити до вибору закладу, оскільки від цього залежить успіх всього заходу, і навряд чи ви хочете відчувати незручність перед супутниками. %
% Статті за темою «Як знайти гарне кафе» %
Як знайти гарне кафе
% Як знайти хорошого хлопця %
Як знайти гарне кафе
% Бізнес: як відкрити затишне кафе %
Як знайти гарне кафе
% Як знайти роботу в Швейцарії %
Як знайти гарне кафе
% Як знайти людину своєї мрії %
% Перш за все, необхідно вирішити, з якого приводу планується відвідання кафе. Можливо, ви хочете провести романтичне побачення, ділову вечерю з партнером по бізнесу або ж сімейне свято з дітьми. Це допоможе правильно вибрати заклад і визначитися з його форматом, концепцією, інтер'єром, асортиментом страв і т.д.%

Спробуйте поцікавитися у знайомих, де вони проводили подібні заходи, почитайте відгуки про кафе у вашому місті в інтернеті. Сьогодні більшість підприємств має свої веб-сторінки, і кафе тут не є винятком. На їх сайтах ви зможете дізнатися думку відвідувачів, оцінити меню і подивитися фото. Можна відібрати кілька закладів, які задовольняють вашим цілям і смакам.

Зателефонуйте в обрані вами ресторани і дізнайтеся, який у них інтер'єр, контингент, розмір, цінова категорія, особливості кухні, асортимент страв, напої, музичний супровід і шоу-програма. Уточніть спосіб оплати: готівкою або пластиковою карткою. Поцікавтеся про знижки та спеціальні пропозиції. Якщо ви і ваші супутники не паліть, то слід поцікавитися про наявність в кафе зони для некурящих.

Виберіть транспорт, на якому плануєте вирушити в кафе: особистий автомобіль, таксі або метро. Додатковим плюсом закладу є наявність автостоянки. Особливо добре, якщо вона при цьому охороняється. Розрахуйте доступний бюджет, що, ймовірно, є одним з найбільш важливих пунктів. Порівняйте ціни на меню у відібраних кафе і виберіть ті, що підходять вам.

Як тільки ви вибрали кафе, зателефонуйте в нього ще раз і забронюйте столик, зробіть попереднє замовлення бажаних страв і напоїв. У цьому випадку ви зможете уникнути таких неприємних ситуацій, як відсутність місць або ж потрібних страв під час вашого візиту.

Теги: вибір

Емо: готи, яких схрестили з Барбі

% Алена Фосс, автор JustLady. % % %
���: ����, ������� ��������� � �����
% Чорна чубчик, що закриває половину обличчя, чорно-рожевий одяг і картата арафатка на шиї. Цих ознак достатньо, щоб зрозуміти, що мова йде про емо. Емоційних підлітках, що заполонили вулиці міст Росії на початку 2000-х.
% Статті за темою «Емо: готи, яких схрестили з Барбі» %
Емо: готи, яких схрестили з Барбі
% Як нафарбувати очі, як у емо %
Емо: готи, яких схрестили з Барбі
% Хто такі "ванільні" дівчата %
Емо: готи, яких схрестили з Барбі
% Стиль як мистецтво бути собою %
Емо: готи, яких схрестили з Барбі
% Кеди 2011 %

Цей рух зародився в США в 80-х роках. У той час стали набирати популярність музичні групи, що поєднують рок-звучання з романтичними текстами про нещасливе кохання. З прихильників такої естетики поступово сформувався окремий прошарок суспільства, який отримав назву «емо». Воно походить від слова emotional - «емоційний», що, на думку самих представників субкультури, характеризує їх найкраще.

Візуально емо-кідів часто плутали (і продовжують плутати) з готами. Однак незважаючи на те, що обидві течії зародилися в надрах панк-року (від якого відбулися емо-кор і готик-рок), вони категорично заперечують будь-яке духовне споріднення. Як правило, готи відрізняються скептично похмурої налаштованістю по відношенню до всього світу. Емо ж більше зосереджені на спогляданні самих себе, що не знайшли розуміння в цьому самому світі. Вони підкреслюють, на відміну від готовий, свою дитячу чистоту і наївність. Що виражається в розведенні готичного чорного рожевим або іншим яскравим кольором.

Таке тяжіння до типового кольором Барбі не має нічого спільного з любов'ю до гламуру. З його допомогою емо нагадують, що вони беззахисні і безпосередні діти.

Перепади настрою від депресивного чорного до захопленому рожевому характерні для субкультури і культивуються нею. Це позначається і на стилі одягу: чорні джинси і ремені з черепами доповнюються милими рожевими сердечками (як правило, розбитими - це ще одна характерна риса емо) і м'якими іграшками-талісманами. На відміну від готовий, що віддають перевагу підкреслено декоративні костюми, довгі сукні та класичні корсети, емо в своєму стилі наближаються до спортивного.

Яскраво виражена емоційна нестійкість таких дітей, відгородившись від світу чорними чубчиками, схвилювала дорослих. Так, в Росії та інших країнах на законодавчому рівні обговорювався можливий заборона цієї субкультури, культивирующей, на думку деяких, депресію і суїцид.

Втім, втручання сильних світу цього не було потрібно. Популярність емо сама пішла на спад, і маленькі хлопчики і дівчатка з розбитими серцями і підведеними очима змінилися настільки ж численною армією хіпстера.

Теги: емо, барбі, гот, кід