Канікули дітей: як вибрати хороший літній табір?

% Sestr, автор JustLady. % % %
�������� �����: ��� ������� ������� ������ ������?
% Відповідальні батьки починають готуватися до детски канікулам заздалегідь, особливо в тому випадку, коли дітей вирішено відправити в літній табір. Туроператори пропонують великий вибір путівок в російські та зарубіжні табори, але, вибираючи відповідний, слід керуватися не тільки їхньою вартістю.
% Статті за темою «Канікули дітей: як вибрати хороший літній табір? » %
Канікули дітей: як вибрати хороший літній табір?
% Як вибрати коляску для новонародженого %
Канікули дітей: як вибрати хороший літній табір?
% Як вибрати бігову доріжку для дому %
Канікули дітей: як вибрати хороший літній табір?
% Як вибрати новий аромат %
Канікули дітей: як вибрати хороший літній табір?
% Як вибрати ліжечко для новонароджених %
% Плануючи канікули дітей і замислюючись про те, як вибрати хороший літній табір, краще звернутися до тих туроператорам, які спеціалізуються на організації дитячого відпочинку. Таких операторів не так вже й багато, оскільки на ринку залишилися тільки ті з них, які встигли себе відразу добре зарекомендувати. Крім того, у деяких з них є довгострокові домовленості з хорошими дитячими літніми таборами, розташованими на турецькому і болгарському узбережжі Чорного моря.%

 У базовий пакет, який запропонує вам оператор, повинні увійти проживання в комфортабельному прибережному готелі або базі відпочинку з охоронюваною територією, чотириразове харчування, екскурсійна та анімаційна програма. Бажано, щоб страховка передбачала, у разі необхідності, приїзд та розміщення батьків. Крім того, компанія-страховик має укласти договори на медичне обслуговування дітей з установами тієї країни, на території якої розташований дитячий табір.

Крім розташування готелю або готелю, їх благоустрою, зверніть увагу на те, щоб на їхній території була своя площадка для ігор і спортивних занять. Поцікавтеся, скільки дітей буде припадати на одного вихователя. В ідеалі, їх кількість не повинна перевищувати 15 осіб. Кімнати для проживання дітей повинні бути розраховані не більше, ніж на 4-5 чоловік.

З понад багатого досвіду європейських туроператорів випливає, що краще розташування дитячого табору не поруч з морем, а в 2-3 км від нього. Це дозволить гарантувати безпеку дітей і виключити самовільні купання. У цьому випадку краще затратити час на поїздку до моря, але забезпечити дітей на пляжі охороною, медичним обслуговуванням та супроводом вихователів.

Що стосується харчування, то «все включено» і шведський стіл, так що радують дорослих, не завжди корисні для дітей. Мало хто з дітей віддасть перевагу корисну кашу і сир солодощів і газованій воді. У хорошому дитячому таборі діти повинні харчуватися повноцінно, тому в ньому має бути запропоновано 4-5-разове організоване і збалансоване харчування по режиму.

Теги: дитина, канікули, відпочинок, табір, дитяча

Кінний туризм: що за звір?

% Makintoss, автор JustLady. % % %
������ ������: ��� �� �����?
% В останні роки все більш популярними стають кінні тури - подорожі на конях по різних куточках світу. Пересуваючись на звичному, а на живому транспорті, подібно далеким предкам, ви зможете відчути дух країни, побачити багато тонкощів і нюансів, що пролітають повз вікна автомобіля.
% Статті за темою «Кінний туризм: що за звір? » %
Кінний туризм: що за звір?
% Схудни, не встаючи з коня! Чим корисний кінний спорт %
Кінний туризм: що за звір?
% Як кінний спорт надихає дизайнерів %
Кінний туризм: що за звір?
% Незвичайні вихідні ділової леді %
Кінний туризм: що за звір?
% Який одяг підходить для верхової їзди %
% Кінні тури дають можливість отримати неповторне відчуття єднання з навколишнім світом. Крім навколишньої краси не забувайте про позитивний спілкуванні з граціозними і розумними тваринами. За допомогою кінних прогулянок виліковуються багато захворювань, у тому числі опорно-рухового апарату, органів травлення, кровообігу, дихальної, нервової та ендокринної системи.%

Коні дозволяють дістатися до таких місць, де не прокладені дороги, немає «облагороджених» цивілізацією місць. Тобто ви побачите незайману людиною природу, найчистішу екологію та унікальні природні куточки Росії чи іншої країни.

Для новачків організовуються спеціальні тури, що включають навчання і пробну їзду по манежу. Якщо ви жодного разу не сиділи в сідлі - виберіть нетривалий тур на один-два дні, це дозволить вам краще оцінити свої сили (з незвички деякі частини тіла можуть сильно боліти).

Особливе задоволення можуть доставити поїздки на санях або в екіпажі. Така подорож не можна повною мірою назвати кінним туризмом, але для новачків цей варіант дуже зручний.

У Росії кінні тури організовують, як правило, в тих областях, де традиційно населення розводить коней. Це Башкирія, Алтай, Марій Ел, Адигея, Сибір, деякі райони центральної Росії. Добре розвинений кінний туризм і в країнах Європи (Ірландія, Іспанія, Ісландія, Болгарія), і в Південній Америці (Бразилія).

При виборі туру заздалегідь поцікавтеся про питання побуту - пощастить чи основну масу речей машина супроводу або вам потрібно буде везти все самостійно, як буде організовано відпочинок і харчування. Зручний варіант - коли попереду вас завжди чекає встановлений табір з гарячим обідом і перевезеними речами.

Для досвідчених вершників призначені кінні тури зі складними багатоденними маршрутами. Коли ви будете впевнено сидіти в сідлі - вибирайте цікаві походи на конях по гірських стежках, по серпантину серед швидких річок, водоспадів і ущелин.

Теги: подорож, кінь, поїздка, туризм, тур, звір, сани, кінний, екіпаж

Штучний світ і справжні емоції

% Freya, автор JustLady. % % %
������������� ��� � ��������� ������
% Кино - один з найпопулярніших видів мистецтва, з тих пір як воно з'явилося. При цьому його популярність не зменшується, а зростає. Чому ж кіно здатне надавати настільки потужний вплив на людей? Насамперед, тому, що в цьому штучно створеному світі люди відчувають самі справжні емоції.
% Статті за темою «Штучний світ і справжні емоції» %
Штучний світ і справжні емоції
% Шовк штучний і справжній: шукаємо відмінності %
Штучний світ і справжні емоції
% Штучне запліднення %
Штучний світ і справжні емоції
% Чому важливо обніматися з улюбленими %
Штучний світ і справжні емоції
% Якщо подруга - інтроверт %

У психології не дарма вважається, що підсвідомості все одно, чи бачить воно реальність чи щось уявне. На якісь миті людина занурюється у віртуальний світ фантазій і внутрішньо погоджується з тим, що все, що він бачить, - правда. Подібним чином діє і музика, і живопис, але кіно, мабуть, - найреальніший вид мистецтва.

Історії відомі випадки, коли із зростанням популярності якого-небудь фільму по світу прокочувалася хвиля самогубств. Бувають і більш нешкідливі прояви - коли дівчата намагаються зовні копіювати героїнь, а хлопці - героїв. У свідомості глядача кіногерої починають жити своїм самостійним життям. Фабрика мрій поширює свій вплив на життя реальне.

Усвідомлюючи вплив кіно на маси, це використовувала комуністична партія, створюючи картинку загального процвітання і благоденства. І навпаки, частий показ кримінальних фільмів створює в суспільстві підсвідоме відчуття небезпеки і неблагополуччя. Розуміючи ці тенденції, багато психологи вже давно почали розглядати кіномистецтво як один із засобів психотерапії.

Чому у різних кіноманів різні улюблені герої? Чому дівчата люблять дивитися романтичні комедії про любов (а інші про сильних войовниць), а чоловіки - про спритного і безстрашного Джеймса Бонда? Чому діти обожнюють багатосерійного Гаррі Поттера? Всі природно - кому ж не хочеться відчути себе чарівником, одним помахом палички вирішувати всі життєві проблеми.

Людям властиво ототожнювати себе з героями і героїнями фільмів, книг. Через них людина (нехай тільки у своїх фантазіях) отримує те, чого йому не вистачає в звичайному житті. Але чи так безтілесні ці фантазії? Невже перегляд фільмів - всього лише безглузда витрата часу? На думку психологів, це не завжди так. Кіно дійсно впливає, і це можна навмисно використовувати в своїх цілях.

Так, якщо невпевнений вічно сумнівається людина захоплюється фільмами про безстрашних кмітливих героїв, цілком можливо, що він проживе свій комплекс і виробить нову рольову модель у власній свідомості. Однак для цього дивитися фільм потрібно певним чином. Не потрібно порівнювати себе з героєм і думати «я б так ніколи не зміг». Навпаки, потрібно як би ототожнити з вподобаним персонажем, розслабитися і зануритися в перегляд. Так само, як при думці про солодкий виділяється слина, глядач може рефлекторно реагувати на події на екрані. Наприклад, коли герой стрибає з поїзда, у глядача може перехопити дух.

Буває також, що в сюжеті фільму людина бачить життєву ситуацію, яка актуальна для нього, і до нього приходить розуміння можливого рішення. Або фільм допомагає подивитися на складність з іншого боку - ось чому під час депресії так люблять дивитися комедії. Виходить така своєрідна кінотерапія.

Очевидно, що краще не дивитися механічно все, що пропонують телевізійні канали, а усвідомлено вибирати кінофільми виходячи зі свого настрою, смаків і потреб.

Теги: емоція, світ, сьогодення, фабрика, кінотерапія