Нові фокуси телефонних шахраїв

% Марія Полякова, автор JustLady. % % %
����� ������ ���������� ����������
% Знаючи про існування квартирних злодіїв і кишенькових злодіїв, кожна з нас намагається вибрати максимально надійний захист для вхідних дверей у власну квартиру і завжди тримати багаж в полі свого зору, перебуваючи в громадських місцях. Але, на жаль, ці заходи не є перешкодою для телефонних шахраїв, які, діючи обманним шляхом, наживаються на своїх жертвах. Винахідливість телефонних ошуканців не знає меж: кожен раз вони придумують все нові і нові хитрощі.
% Статті за темою «Нові фокуси телефонних шахраїв» %
Нові фокуси телефонних шахраїв
% Як стати найсексуальнішою. Секретні жіночі хитрощі %
Нові фокуси телефонних шахраїв
% Як відрізнити справжній парфум %
Нові фокуси телефонних шахраїв
% Шлюбні аферисти. Як не попастися на гачок %
Нові фокуси телефонних шахраїв
% Хитрі виверти знаменитостей: фальшива зачіска %

Повідомлення від оператора.
% Оператори мобільного зв'язку регулярно розсилають своїм клієнтам інформаційні та рекламні SMS-повідомлення. У цих посланнях в якості відправника зазвичай вказується назва компанії або короткий номер. Абоненти, довіряючи оператору, не замислюючись дзвонять за пропонованим номером для прослуховування інформації про зацікавила їх послузі, переходять по wap-посиланням для закачування безкоштовної мелодії або відправляють повідомлення для керування послугами на вказаний короткий номер. Шахраї, користуючись можливостями відправки SMS від будь-якого імені, розсилають аналогічні послання на номери потрібного оператора, замінюючи короткі номери, посилання, номери телефонів та цифрові комбінації для управління послугами на свої власні, які є платними. Скориставшись такими шахрайськими сервісами, абонент виявляє зникнення значної грошової суми з рахунку свого мобільного.

Перехоплювач чужих SMS-повідомлень.
% Нерідко в інтернеті можна знайти сайти, що пропонують отримати доступ до SMS-листуванні «другої половинки». Відвідувач, ввівши номер телефону для перехоплення повідомлень, бачить на екрані поступово збільшується шкалу завантаження необхідних даних. Після того, як вся інформація нібито завантажена, з'являється кнопка «Прочитати повідомлення», при натисканні на яку пропонується відправити SMS на вказаний номер для отримання доступу до листування. Користувач, упевнений в тому, що листування його «другої половинки» вже знаходиться на сайті, відправляє повідомлення. Після цього з рахунку відправника списуються грошові кошти, але доступ до повідомлень іншого абонента так і не надається.

Помилковий платіж.
% Абонентові приходить SMS-повідомлення, що містить повідомлення про поповнення його рахунку за допомогою послуги «Мобільний переклад». Через кілька хвилин надходить дзвінок від шахрая, який говорить, що помилився в номері телефону при переказі коштів, і просить повернути гроші тим же самим способом. Зробивши переказ потрібної суми на номер шахрая, абонент виявляє, що ніяких нарахувань на його рахунок не проводилося і він відправив шахраю власні гроші.

Теги: нове, обман, шахрай, шахрайство, виверт

Аварія - теж жіночого роду

% Альона Ігнатьєва, автор JustLady. % % %
������ � ���� �������� ����
% Практично кожен водій незалежно від статі стикався на дорозі з дрібненькими або великими неприємностями. Але чомусь саме до жінки-водію суспільство висуває більше вимог з безпеки дорожнього руху і не прощає за помилки. Чи вірно таке засуджує положення або всі ми стали заручниками стереотипів?
% Статті за темою «Аварія - теж жіночого роду» %
Аварія - теж жіночого роду
% Ознаки пологів %
Аварія - теж жіночого роду
% Тривалість пологів. Скільки йдуть пологи? %
Аварія - теж жіночого роду
% Фігура після пологів %
Аварія - теж жіночого роду
% Стимуляція пологів %

Як-би не було поки мало процентне співвідношення жінок-водіїв, їм більше доводиться вислуховувати засуджень своїх огріхів на дорозі. Наше суспільство поки ніяк не може визнати, що на дорозі немає статі, а є водій. І він повинен в будь-якому випадку нести відповідальність за свої помилки. Але анекдоти про недбайливого водія у нас виключно про жінок. Для них навіть придумали спеціальний знак на заднє скло автомобіля - у вигляді каблука, мовляв: «Рятуйся, хто може». І жінкам нічого іншого не залишається, як свідомо повідомляти про свою небезпеку на дорозі. А чи насправді слабка стать так небезпечний? Проведені на цей рахунок численні дослідження зарубіжних вчених ніяких закономірностей між підлогою водія і кількістю аварій не виявили. Більше того, дослідники дійшли висновку, що жінки частіше стають винуватцями незначних ДТП з легкими наслідками. Але хто не без гріха. А от дійсно серйозних аварій на їхньому рахунку менше. Пояснюється це тим, що у жінок сильніше розвинене почуття самозбереження, вони менше ризикують і рідше роблять необдумані вчинки.

Чоловіки ж за своєю природою більш авантюрні, імпульсивні і схильні до екстремальних розваг. І якщо для жінки, в більшості випадків, автомобіль - життєва необхідність, для чоловіка це і друг, і кохана, і продовження самого себе. Тому до чужинців на дорозі (читай - жінкам) вони ставляться вороже, як до загарбників споконвічної території.

Жінки, звичайно, теж хороші. Вони часто не доучівая до кінця всі премудрості водійської майстерності та ПДР, виїжджають на дорогу. Вважають, що нічого складного в цьому немає, повзуть в правому ряду, начебто нікому не заважаючи. От тільки будь-яка нестандартна ситуація вводить їх в ступор і призводить до невдоволення інших водіїв. І що ще гірше, жінки можуть чекати для себе якихось поблажок на дорозі. Такою поведінкою вони самі дискредитують слабка стать, хоча серед його представниць є дійсно професійні водії.

Як можна «розрулити» ситуацію, що створилася? Чоловікам навчитися модному слову «терпимість». Всі колись навчалися їздити, помилялися, іншого шляху становлення водієм поки не придумали. Жінкам постійно вдосконалюватися, не дозволяти собі проявляти слабкість і чекати поблажливості. Якщо ви бездоганно водите машину, і вам нема в чому собі дорікнути, ви можете пропускати повз вуха все уїдливі зауваження оточуючих.

Теги: рід, автомобіль, жінка, водій, ситуація, поведінка, аварія

Гольф - гра на всі часи

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
����� - ���� �� ��� �������
% Сьогодні важко встановити дійсну батьківщину гольфу. Ще в Давньому Римі грали в Паганіка, катаючи шкіряні м'ячі, набиті пір'ям, загнутої палицею, що служила в якості ключки. На створення гольфу в його нинішньому вигляді в рівній мірі давно претендують голландці і шотландці.
% Статті за темою «Гольф - гра на всі часи» %
Гольф - гра на всі часи
% Як навчитися грі в гольф %
Гольф - гра на всі часи
% Гольф %
Гольф - гра на всі часи
% Як грати в гольф %
Гольф - гра на всі часи
% Як відкрити гольф-клуб %
% Тепер в суперечку вступили ще й китайці, які заявили, що в чуйван - прообраз сучасного гольфу - грали за півтисячі років до шотландців, за часів династії Тан.%

Спори ці не випадкові, оскільки гольф - воістину королівський вид спорту, в його жилах, безсумнівно, тече блакитна кров. Тому будь-яка країна, де в будь-якому вигляді м'ячики перетинали природні бар'єри, готова претендувати на статус родоначальниці цієї гри. Хтось, наприклад, вважає, що гольф стався від датської гри kolf, згадка про яку датовано кінцем XIII століття.

Але першими фанатами гольфу, безсумнівно, були шотландці. Заради нього вони кидали працювати, удосконалюватися в стрільбі з лука, підриваючи національну безпеку, а також переставали ходити до церкви. Тому в XV столітті в Шотландії з'явилися закони, що забороняють грати в гольф по робочих днях. Незабаром, зважаючи на небезпеку вторгнення Англії, гра і зовсім була заборонена. Лише в 1502 році король Джеймс IV легалізував гольф і сам заходився в нього грати.

Перші гольф-клуби також утворилися на території Шотландії у вісімнадцятому сторіччі. Вони сформулювали звід правил, відповідно до яких проводилися турніри. Остаточно оформив правила гри заснований в 1754 році гольф-клуб Сент-Ендрюса. Відповідно, в Шотландії, недалеко від Единбурга, знаходиться найстаріше поле для гри в гольф - Лайт (Leith).

Трохи пізніше клуби з'явилися в Англії, яка стала розвивати гольф також у своїх колоніях, наприклад, варто відзначити Королівський клуб в Бомбеї. У Великобританії в середині XIX століття з'явилися професійні гравці і відбувся перший турнір British Open, в якому брали участь вісім найкращих гольфістів країни.

Тоді важко було припустити, що через роки професійні гравці стануть заробляти мільйони. Сьогодні це факт. Відповідно до останнього рейтингом журналу Forbes найбільш високооплачуваних спортсменів світу в першу десятку входять два американських гольфіста - Тайгер Вудс і Філ Мікельсон. Причому Вудс і зовсім десять років поспіль очолював цей рейтинг. Це говорить про престиж гольфу і тих фінансах, які в ньому крутяться.

Теги: гра, історія, створення, час