Відпочинок без закордонного паспорта: куди поїхати?

����� ��� ��������������: ���� �������?
% Якщо у вас немає закордонного паспорта, це не привід ставити хрест на подорожах. Досить згадати, що ми живемо в країні з найбільшою територією, що омивається двома океанами і величезною кількістю морів, з різноманітністю географічних і кліматичних умов і багатим тваринним і рослинним світом, а велика кількість історичних і культурних пам'яток задовольнить побажання самого допитливого шукача.
% Статті за темою «Відпочинок без закордонного паспорта: куди поїхати? » %
Відпочинок без закордонного паспорта: куди поїхати?
% Куди можна поїхати без візи %
Відпочинок без закордонного паспорта: куди поїхати?
% За кордон без візи %
Відпочинок без закордонного паспорта: куди поїхати?
% Маршрути для подорожі без візи %
Відпочинок без закордонного паспорта: куди поїхати?
% Куди можна поїхати без візи? %

Маючи на руках паспорт громадянина РФ, можна організувати відмінний відпочинок на будь-який смак. Любителі морських курортів з червня і до середини жовтня знайдуть своє щастя в теплих водах Чорного моря - від Новоросійська і до Адлера. Тут же організовується найрізноманітніша розважальна програма - починаючи відвідуваннями водоспадів і реліктових гаїв, закінчив веселощами в аквапарках і нічних клубах.

Більш м'який морський клімат без сильної спеки можна знайти на заході - Калінінградська область - бурштинова скарбниця Росії теж надзвичайно популярна в якості морського курорту.

Поціновувачам відпочинку «дикуном» і нічних посиденьок біля вогнища надається роздолля: чого тільки варті, наприклад, Байкал і Алтай - хоча й тут при бажанні цілком можна на період відпустки оселитися з усіма зручностями.

Скелелази майже цілий рік живуть на вершинах Кавказу, а любителі стремнина освоюють річки і пороги Карелії. Дослідникам історичних загадок, мабуть, за все життя не об'їхати всі місця, варті уваги: ​​Аркаим під Челябінськом або Танаис під Ростовом, менгіри в Хакасії, Саянах і на Алтаї, величезна кількість заповідників і національних парків.

Ми ще не згадували пишність Камчатки, красу вулиць Москви і сувору розкіш Санкт-Петербурга, степові простори і буддійські храми Калмикії і умиротворення Соловецьких островів, історичні пам'ятники Володимира і Новгорода @. @

Що й казати, тим, хто щорічно проводить відпустки в здравницях Єгипту і Туреччини, коштує позаздрити «вимушеним» організовувати відпочинок в Росії.

Варто ще згадати, що деякі сусідні країни цілком пускають на свою територію громадян Росії по общегражданскому паспорту. Серед них, наприклад, Україна з курортами Криму і красою столиці - вічного міста Києва, Білорусь з унікальною Біловезькій більшої і ностальгією за СРСР, Абхазія, по праву гордиться теплим морем і приголомшливої ​​краси горами.

Теги: закордонний паспорт, відпочинок, курорт

Новорічний костюмований бал: костюми, маски, макіяж

���������� ��������������� ���: �������, �����, ������
% Проведення костюмованого балу робить святкування Нового року дуже веселим і захоплюючим і, як правило, не забувається навіть через кілька років. Тому останнім часом саме таку форму свята воліють і на солідних корпоративах, і в галасливих дружніх компаніях. Якщо така ідея вже носиться в повітрі й у вашому колективі, пора подумати про відповідний костюмі, масці і, звичайно, святковому макіяжі заздалегідь.
% Статті за темою «Новорічний костюмований бал: костюми, маски, макіяж» %
Новорічний костюмований бал: костюми, маски, макіяж
% Новорічний макіяж %
Новорічний костюмований бал: костюми, маски, макіяж
% Макіяж і освітлення %
Новорічний костюмований бал: костюми, маски, макіяж
% Макіяж на Новий рік 2011. Готуємося до зимових свят %
Новорічний костюмований бал: костюми, маски, макіяж
% Створення природного макіяжу %
% Проблему маскарадного костюма ви можете вирішити по-різному. Можна пошукати потрібний вам наряд напрокат в який-небудь театральної студії, можна пошити його на замовлення або зробити самому. Але якою б костюм ви не зволіли, слід пам'ятати, що він повинен бути легким і зручним, адже на цьому святі ви будете багато танцювати і грати.%

Подумайте про те, який спосіб ви б хотіли представити на святі. Існує безліч тем для костюмів. Великою популярністю, наприклад, користуються історичні костюми. Не менш цікаві казкові персонажі. Багато хто любить вбиратися в національні костюми і зображати тварин. Подобаються дівчатам також стильові костюми (диско, панк, хіпі, латино, Тропиканка і т.д.). Якщо костюмований бал організовується у вашій тісній і добре знайомої компанії, і ви знаєте, що ваші знайомі володіють хорошим почуттям гумору, гідно будуть оцінені і наряди з еротичним підтекстом.

Якщо костюмований бал організовується у вашому офісі, вибирайте такий костюм, щоб не відчувати себе в ньому потім ніяково, а після свят не перетворитися на об'єкт осуду для деяких ваших співробітників. Крім того, постарайтеся зробити припущення про те, що можуть надіти на це свято ваші колеги (або спробуйте провести розвідку), щоб не опинитися з ким-небудь в однаковому вбранні.

Підбираючи наряд, ретельно продумуйте свій образ. Психологи стверджують, що, вибираючи карнавальний костюм, людина діє підсвідомо і реалізує свої таємні бажання втілення в той чи інший образ. Можливо, вам слід враховувати особливості свого характеру. Обраний казковий образ повинен вам підходити.

Враховуйте також і те, що в деяких костюмах пред'являються особливі вимоги до фігури людини. Наприклад, якщо у вас невелика худенька фігурка, то наряд трактирниці на вас навряд чи буде виглядати переконливо, зате Попелюшка вийде чудово.

До маскарадному костюму обов'язково потрібна маска. Дуже просто виготовити маску у формі окулярів, пелюсток, крил, оклеив картон тканиною або папером. Варіантом маски можна вважати також густу вуаль, яку ви можете прикріпити до краю головного убору. Маски тварин, чортів, якихось історичних персонажів, які можуть закривати все обличчя, роблять з пап'є-маше. Але ця робота досить трудомістка - краще пошукати готову маску.

А новорічний макіяж повинен гармоніювати не тільки з вашим костюмом і чином - його бажано виконати з урахуванням модних тенденцій. Намагайтеся використовувати в макіяжі зелений, золотий, сріблястий, синій, бірюзовий, чорний відтінки тіней і чорну або синю підводку.

Теги: рік, маска, костюм, макіяж, вибір, маскарад

Новорічні конкурси для корпоративу

% SvetlanaG-ya, автор JustLady. % % %
���������� �������� ��� �����������
% Сьогодні багато компаній організовують корпоративні святкування Нового року для своїх співробітників. А щоб вони не перетворилися на банальну пиятику з танцями, можна підготувати веселі конкурси. Але незважаючи на неформальну атмосферу, пам'ятайте про те, що занадто непристойні і відверті гри влаштовувати не слід. Адже зірко око начальства нічого не упустить з уваги і певні висновки будуть зроблені.
% Статті за темою «Новорічні конкурси для корпоративу» %
Новорічні конкурси для корпоративу
% Ефектний макіяж для новорічного корпоративу %
Новорічні конкурси для корпоративу
% Ідеї образів для новорічного корпоративу 2014 %
Новорічні конкурси для корпоративу
% Чому не буде звільненої після новорічного корпоративу %
Новорічні конкурси для корпоративу
% Новорічний корпоратив: куди піти, що вдягнути %
% «Стрибок у Новий рік»%

Ведучий натягує стрічку, яка символізує кордон років. Гості встають перед нею, вважають хором до 3 і здійснюють «стрибок у Новий рік», тобто перестрибують стрічку.

«Де я бував в минулому році»

У цьому конкурсі беруть участь 3-4 людини. Вони встають в ряд і повертаються спиною до решти гостям. На їхні спини провідний кріпить листки паперу, де написані назви організацій, установ, присутніх місць. Наприклад: міліція, баня, залізничний вокзал, кінотеатр і так далі. Самі учасники не повинні бачити написаного. Далі ведучий пропонує глядачам ставити питання кожному з них. Як часто ви буваєте в цьому місці? Чим займаєтеся там? Чому ви туди потрапили? Безкоштовний Чи в це місце вхід або слід купувати квиток? З ким ви найчастіше ходите в це місце? А учасники, у свою чергу, відповідають на ці питання. І оскільки їм невідомо те, що написано на листках, відповідають вони навмання. Так виникають безглузді і смішні невідповідності.

«Новорічні побажання з капелюха»

Ведучий вносить 2 капелюхи. В одній знаходяться папірці з посадами та іменами співробітників, в іншій - побажання на рік прийдешній. Потім ведучий дістає з капелюхів пару папірців (з ім'ям і побажанням) і зачитує гостям. Наприклад: «Бажаємо директору Віктору Анатолійовичу ніколи не затримувати зарплату» або «Бажаємо прибиральниці Розі Іванівні просунутися по кар'єрних сходах і стати головним бухгалтером».

«Що робити, якщо @. @»

Для цієї гри вибирають 3-5 чоловік. Ведучий пропонує учасникам розглянути кілька скрутних ситуацій. Наприклад: Що робити, якщо ваша собака зіпсувала важливий звіт, який вранці необхідно принести директору? Як вчинити, якщо вас випадково закрили в офісі пізно ввечері? Що робити, якщо ви програли громадські гроші або зарплату всіх своїх підлеглих у казино? Далі гравцям дається 3-5 хвилин часу, за який вони повинні знайти оригінальний вихід з представлених ситуацій. Виграє учасник, що дав, на думку глядачів, найбільш спритна відповідь.

«Від А до Я»

Цей конкурс повинен припасти до смаку людям з почуттям гумору і фантазією. У цій грі брати участь можуть скільки завгодно чоловік. Ведучий по черзі вказує на гостей, завдання яких - придумати новорічне привітання на кожну букву алфавіту від А до Я. Наприклад: А - «Австралійські страуси бадьоро святкують Новий рік разом з нами! », Б -« Бобри, безсумнівно, приєднуються до моїх привітань! », В -« Вип'ємо за те, щоб дебет завжди сходився з кредитом! ». Непросто доведеться тим, кому дістануться И, Ь і'. Але і з цими буквами можна придумати щось несподіване і забавне. Перемагає в цьому конкурсі той, чия фраза виявиться найсмішнішій.

«Кенгуру»

Для цього конкурсу ведучий вибирає одного добровольця. Потім відводить його убік і пояснює, що той повинен зображувати кенгуру мімікою і жестами, що не видаючи при цьому ні звуку. А всі інші повинні відгадати, що він показує. Далі ведучий повертається до гостей і розповідає аудиторії про те, що зараз учасник буде показувати кенгуру. Але всі глядачі повинні прикидатися, що не розуміють кого він зображує. Їм слід називати будь-яких інших тварин. Наприклад: «Ой, воно стрибає! Напевно, це жаба. Ні ?! Тоді це кролик! ». Через 5-10 хвилин імітатор дійсно буде нагадувати оскаженілого кенгуру.

Теги: конкурс, корпоратив