Як пом'якшити шкіру на взуття

% Ассоль Опаріна, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� �� �����
% Покупка нової пари туфель або чобіт це завжди радісна подія. Але що робити, якщо вони раптом виявилися малі? Потрібно пом'якшити і розтягнути шкіру на взуття. Домогтися цього можна за допомогою пари прийомів. %
% Статті за темою «Як пом'якшити шкіру на взуття» %
Як пом'якшити шкіру на взуття
% Способи разнашіванія тісного взуття %
Як пом'якшити шкіру на взуття
% Як пом'якшити шкіру п'ят %
Як пом'якшити шкіру на взуття
% Пом'якшувальні маски для ніг %
Як пом'якшити шкіру на взуття
% Як позбутися від солі на черевиках %
% Найпростіше розтягнути шкіру нового взуття в майстерні. Віддайте туфлі шевця, він обробить їх спеціальним розчином і посадить на колодки. Протягом доби взуття з натуральної шкіри розтягнеться не менше, аніж на розмір. Вартість такої процедури, в середньому, становить від 250 до 350 рублів.%

Купуйте засоби для розтягування взуття в магазині. Зазвичай це спреї і пінки, які випускають самі взуттєві марки, - Саламандр, Екко і т.д. Розпорошите аерозоль зовні і зсередини взуття, надіньте товсті шкарпетки і походіть по квартирі протягом кількох годин. Як правило, після таких маніпуляцій взуття розношується по нозі. Якщо цього не сталося, повторіть дії до отримання необхідного результату.

Раптом ситуація екстрена, а спрею для взуття немає під рукою? Не біда. Обробіть взуття зсередини касторовою олією або іншим жиром. Дайте йому вбратися. Повторіть знову дії. Шкіра значно розм'якшиться.

Спробуйте застосувати спирт або горілку. Нанесіть за допомогою ватки спирт на шкіру і відразу ж надіньте дуже товсті шкарпетки або панчохи. Ходіть до тих пір, поки суміш не випарується. Взуття має розтягнутися на кілька міліметрів.

Якщо у нових туфель або чобіт занадто жорсткий задник, то змастіть його воском, парафіном, вологим милом, а потім акуратно відбийте молотком по заднику. Діяти потрібно обережно, щоб не пошкодити шкіру.

Також існує ще один спосіб розтяжки взуття. Налийте воду в поліетиленовий пакет і помістіть його всередину колодки. Покладіть туфлі в морозилку, на ранок вийміть звідти взуття. При заморожуванні, вода збільшується в обсягах, таким чином розтягуючи шкіру.

Але вам потрібно пам'ятати, що пом'якшити і розтягнути можна тільки натуральну шкіру. Штучні матеріали коригуванню піддаються насилу.

Теги: нове, взуття, туфля, домашні, засіб, шкіра

Як розтягнути шкіряні чоботи

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� ������
% Як часто буває, що чобітки вашої мрії виявляються злегка тісні! Жінки - істоти захоплюються, і не у кожної вистачить сил відмовитися від покупки, якщо вподобана пара трохи тисне або насилу сходиться у халяву. Якщо для ідеальної посадки шкіряних чобіт не вистачає зовсім трохи, треба просто їх розтягнути.
% Статті за темою «Як розтягнути шкіряні чоботи» %
Як розтягнути шкіряні чоботи
% Як розтягнути чоботи %
Як розтягнути шкіряні чоботи
% Як розтягнути взуття в довжину %
Як розтягнути шкіряні чоботи
% Як розтягнути халяву %
Як розтягнути шкіряні чоботи
% Модні осінні чоботи %
% Отже, ваш союзник - сама шкіра, з якої зроблені чобітки. Адже вона здатна пом'якшуватися, розтягуватися і деформуватися під впливом деяких речовин. Головне - не переборщити, проявляючи зайву старанність. Адже дуже легко зробити з трохи жмущих чобіт ті, які завеликі. Тому будьте обережні.%

Найлегше скористатися спеціальними засобами, які удосталь пропонують найвідоміші виробники - Salton, Twist, Salamander, Kiwi і багато інших. Розтяжки бувають у вигляді піни або спреїв. Просто нанесіть їх зовні і зсередини на взуття, а потім надіньте товсті шкарпетки, на них - тиснуть чоботи і походіть, поки засіб не висохне. Подібні маніпуляції зазвичай треба виробляти кілька днів: до тих пір, поки взуття не розтягнеться.

Якщо ви з якоїсь причини не можете придбати фірмовий растяжітель, можна виготовити подібну рідину самостійно. Змішайте 3 частини води з 1 частиною ізопропілового спирту і намочіть цією рідиною чобітки зовні і зсередини. Тепер їх треба розношувати, поки не стануть впору.

Якщо немає бажання мучитися в тісному взутті, можна піти іншим шляхом. Просто набийте чоботи на ніч вологими газетами і залиште до ранку. Вони злегка розтягнуться. Якщо цього недостатньо, повторіть процедуру. Якщо замість газет будете використовувати білий папір - не зазнає улюблене взуття ризику забарвитися зсередини.

Ще один хороший спосіб розтягнути чоботи зі шкіри - заморожування. Помістіть всередину взуття поліетиленовий пакет для сміття і залийте всередину воду. Потім покладіть їх у морозилку. Вода замерзне і за законами фізики розшириться. Чоботи розтягнуться. Але цей метод ні в якому разі не можна використовувати для чобіт зі штучної шкіри - вона потріскається від холоду.

Існують також спеціальне дерев'яне растягивающее пристосування для взуття. Можна спробувати придбати його. А от за допомогою тепла діяти на шкіру не варто, хоча деякі «знавці» радять вдатися до допомоги фена або праски - є ризик пошкодити чоботи.

Теги: шкіра, взуття, чобіт

Як розносити шкіряне взуття

% Лариса Сустіна, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� �����
% Тільки що куплені красиві і модні шкіряні туфлі, черевики чи чобітки всім гарні, крім однієї неприємної «дрібниці» - нова взуття часто тисне і натирає ноги. Як розносити шкіряне взуття і «посадити» її по нозі?
% Статті за темою «Як розносити шкіряне взуття» %
Як розносити шкіряне взуття
% Способи разнашіванія тісного взуття %
Як розносити шкіряне взуття
% Як розносити тісне взуття %
Як розносити шкіряне взуття
% Як розносити черевики %
Як розносити шкіряне взуття
% Як розтягнути взуття в домашніх умовах %

Розносити взуття зі шкіри можна за допомогою спеціальних засобів для розтяжки. Спреї та пінки для разнашіванія взуття випускаються багатьма фірмами і продаються у взуттєвих магазинах (в тому ж відділі, де шнурки, засоби для чищення взуття тощо).

Для того, щоб розносити шкіряне взуття, треба побризкати їх засобом зовні (іноді можна і зсередини), почекати кілька хвилин, щоб засіб вбралося - і надіти ще вологі туфлі (бажано на шкарпеточку). Після цього досить просто походити в новому взутті по квартирі близько півгодини. У перші хвилини буде відчуватися дискомфорт - але він скоро пройде. Якщо туфлі або черевики в якихось місцях сильно тиснуть - можна повторити цю процедуру на наступний день. Але в більшості випадків розносити взуття вдається за один раз.

Якщо вас чекає «вихід у світ» і взуття треба «посадити по нозі» негайно, а спрею для розтяжки під рукою не виявилося - можна скористатися старими «народними» засобами. Змочіть взуття горілкою або одеколоном і одягніть ще вологі «проспиртовані» туфлі на ноги.

В крайньому випадку можна обійтися навіть без одеколону, змочивши взуття водою - мокра шкіра тягнеться і приймає потрібну форму набагато швидше сухою. Але ні в якому разі не знімайте туфлі, поки вони не висохнуть: інакше шкіра може зсохнутися, і взуття буде жати набагато сильніше.

Якщо розносити взуття в домашніх умовах ніяк не виходить (особливо часто це лихо трапляється з високими чобітьми з вузькою халявою), можна звернутися за допомогою до фахівців з майстерні з ремонту взуття. У більшості майстрів є спеціальне обладнання, що дозволяє досить сильно розтягнути занадто вузькі місця ваших нових чобітків або туфельок.

Теги: взуття, чобіт, туфля, шкіряний, разнашіванія