Ботфорти: актуально і сексуально

% Ірина Філіна, автор JustLady. % % %
��������: ��������� � ����������
% Ботфорти - справжня знахідка для любительок притягувати чоловічі захоплені погляди і перебувати в епіцентрі уваги. Це взуття робить ноги неймовірно привабливими і стрункими. Протягом останніх сезонів ботфорти не покидають подіум.
% Статті за темою «Ботфорти: актуально і сексуально» %
Ботфорти: актуально і сексуально
% Мода на ботфорти %
Ботфорти: актуально і сексуально
% Ботфорти %
Ботфорти: актуально і сексуально
% З чим носити ботфорти-панчохи %
Ботфорти: актуально і сексуально
% Модні ботфорти 2011 %

Сьогодні ботфорти не тільки символ зухвалості та сексуальності, а й ознака стилю. Вони пережили вже три сотні років, і не кожна сучасна модниця знає, що спочатку це взуття була частиною військової форми європейських солдатів. Лише в 60-ті роки двадцятого століття на них звернули уваги емансиповані дами, які прагнули довести власну незалежність і епатувати публіку. Дійсно ботфорти в дуеті з короткою спідницею і правда викликали здивування в ті часи. Поступово подібний вид взуття став асоціюватися з дамочками легкої поведінки, і якщо жінка вибирала ботфорти, її можна було запідозрити в поганому смаку.

Мода повертається до своїх витоків. Так і ботфорти повернулися, щоб знову підкорити модний олімп, і треба визнати їм це з лишком вдалося, адже вони є головним взуттєвим трендом останніх сезонів. Зараз актуальні щільно прилеглі, дуже високі ботфорти, що більше нагадують панчохи. Вони ефектно підкреслюють красу ніг.

Для повсякденного життя краще вибрати моделі нейтрального кольору: чорного або білого. Червону взуття варто залишити для походів в нічні клуби. Вельми сексуально і витончено виглядають ботфорти, декоровані кнопками, шнурівкою, пряжками. Вони можуть бути також оброблені хутром.

Цей різновид взуття припускає демократичність у виборі. Високий каблук і гострий ніс або плоска підошва і округлий ніс - модниці можуть вибирати на свій смак, адже в будь-якому випадку це буде стильно і модно.

Щоб дійсно виглядати сексуально, а не вульгарно і безглуздо, це взуття слід грамотно комбінувати з іншими частинами гардероба. Найкраще поєднувати їх з короткою спідницею або подовженим обтягуючим светром. Варто звернути увагу, що декольте і ботфорти є несумісними речами. Невисоким модницям не слід вибирати ботфорти на плоскій підошві, інакше вони стануть схожі в них на кота в чоботях.

Теги: ботфорт

Як змінити колодки

% Сергій Пшеничников, автор JustLady. % % %
��� ������� �������
% Взуттєва колодка служить для додання взуття потрібної форми і її збереження в процесі носіння. Взуттєві колодки діляться на прасувальні (для прасування підошви) і затяжні (для формування та закріплення заготовки). Виготовляються вони з металу, дерева, пластмаси.
% Статті за темою «Як змінити колодки» %
Як змінити колодки
% Як розтягнути взуття %
Як змінити колодки
% Болванка %
Як змінити колодки
% Як зменшити туфлі %
Як змінити колодки
% Лапти %
% Підбираються колодки відповідно до статево призначенням. У них обов'язково повинна стояти металева пластина по всьому сліду. Щоб правильно вибрати колодку можна взяти устілку з старого взуття і по ній провести відбір. Також необхідно звернути особливу увагу на фасон і розмір ремонтованої взуття, вони повинні повністю збігатися. Ні в якому разі не можна забувати про повноту ноги і висоту каблука.%

Операція по заміні колодок можлива при ручному кріпленні рантів, рубців і підметок, машинному і ручному кріпленні підошви до ранту в процесі ремонту взуття.

Для видалення старої колодки слід спочатку вийняти устілку, розпороти пришиту до колодки підошву і верх взуття, не допускаючи при цьому їх пошкоджень.

Потім на нову колодку, посаджену на Штунер, за допомогою спеціального ріжка надівають напівпару взуття, не допускаючи при цьому розривів підкладки, порушення швів верху взуття або її деформування. Після цього акуратно пришивають підошву і верх взуття.

Найкраще старі колодки замінити на нові металеві, т.к. при установці металевої конструкції відпадає потреба в якому б то не було ремонті впродовж всього терміну експлуатації. Крім того, абсолютно не потрібний супінатор, що має властивість постійно ламатися. Його відсутність виключає можливість розривів підкладки взуття при зніманні останньої з колодок. Металева колодка легко чиститься гарячою водою від різних забруднень.

При виборі нових колодок обов'язково потрібно звернути увагу на артикул, тому система позначення їх фасону прописана в цифрових індексах окремих групових ознак. Перша цифра в артикулі позначає половозрастное призначення (пінетки, жіноче, чоловіче, дитяче взуття), друга - вид колодки, третя - висоту піднесеності її частині п'яти, четверта - форму ділянці носка, а п'ята і шоста - порядковий номер фасону.

Теги: колодка, заміна, підбір

Історія жіночого каблука

% Леля Ужегова, автор JustLady. % % %
������� �������� �������
% Жінка в туфлях на високих підборах завжди привертає до себе підвищену увагу - іноді своєї витонченістю і крихкістю, іноді досконалим невмінням пересуватися в такому взутті і, відповідно, комічністю. Однак, в будь-якому випадку, видовище це не викликає в оточуючих ніякого подиву. Тим часом, жіночому каблуку довелося зазнати безліч змін, перш ніж він став виглядати так, як зараз.
% Статті за темою «Історія жіночого каблука» %
Історія жіночого каблука
% Хто придумав жіночі каблуки %
Історія жіночого каблука
% Каблуки в цифрах і фактах %
Історія жіночого каблука
% Найбільші каблуки світу %
Історія жіночого каблука
% А я одягну високий каблук! %
% Зараз жінка, прийшовши в магазин взуття, має повну свободу вибору. Вона може придбати балетки, взагалі позбавлені каблука, може зупинити свій погляд на парі туфель з каблуком-шпилькою висотою до 20 см, може віддати перевагу товстий стійкий каблук. Все залежить лише від смаку і мети придбання. Але так було далеко не завжди.%

Перша взуття, яку носили дівчата в Древньому Єгипті, Греції та Римі, представляла собою сандалі без підборів. Правда, вже тоді було відмічено, що взуття набагато швидше стирається саме в районі п'яти, тому в цих місцях стали робити невеликі потовщення. Перші підбори з'явилися саме в Стародавній Греції, але лише як елемент взуття акторів - якщо по ролі актор повинен був бути високим, а зростом не вийшов, він одягав взуття на високих платформах.

Ідею платформи пізніше перейняли в Китаї та Японії - вона була альтернативою перев'язування ніг у дівчаток, так як не тільки стримувала зростання стопи, але і створювала великі труднощі при пересуванні. Шажки дівчат були маленькими і витонченими, що як не можна краще грало на користь ідеї про роль владарювання чоловіків над жінками.

У XV-XVI століттях, в епоху Відродження моду на високу платформу перейняли і європейські дами. Цьому сприяла ідея піднесення людини над іншою природою - та ж, завдяки якій шпилі готичних церков прагнуть вгору. Висота платформи при цьому могла доходити до 60 см - дівчатам в такому взутті було необхідно постійний супровід кавалерів, інакше б вони не пішли далеко. Мандрівник того часу Джо Евелін якось написав у своєму подорожньому щоденнику, що ці жінки - «наполовину з плоті, наполовину з дерева». До речі, чоловіки теж були не проти приміряти сандалі на платформі, і до XVII століття подібна мода поглинула всю Європу.

Звичну для нинішнього часу форму каблук придбав в епоху бароко. Правда, перші каблуки представляли собою виріз у вигляді арки під склепінням стопи, але з часом каблук потоншала. Це пояснювалося прагненням до великої кількості декоративних елементів і химерності - ставка робилася саме на естетичну, а не практичну функцію каблука.

Саму справжню революцію в історії каблука справило винахід шпильки - сталося це в 50-і роки XX століття у Франції. Модельєри тоді шукали спосіб якомога вигідніше підкреслити витонченість і крихкість жінки. Завдяки шпильці, їм це вдалося якнайкраще. Високий каблук повністю змінює жіночу ходу - кроки стають менш упевненими і довгими, а чоловікам взагалі неясно, як жінка може втриматися на такому тонкому каблуці і підсвідомо бажають її підтримати.

Зараз жінка вільна у виборі висоти і форми каблука, а модельєри продовжують експериментувати в цій області. Можливо, в майбутньому історію каблука чекає ще не одна революція.

Теги: історія, платформа