Як прибрати жир на шиї

��� ������ ��� �� ���
% Красиві вигини шиї оспівують художники і поети - лебедина грація, відсутність зморшок, складок шкіри і жирових відкладень роблять шию красивою, а її власницю молодий і привабливою. З часом тканини втрачають пружність, і зберегти молодість шиї дозволить комплекс заходів.
% Статті за темою «Як прибрати жир на шиї» %
Як прибрати жир на шиї
% Як прибрати жир на животі %
Як прибрати жир на шиї
% Прибрати жир: продукти спалюють жир %
Як прибрати жир на шиї
% Як зігнати жир з сідниць %
Як прибрати жир на шиї
% Як спалити жир на ногах %
% Складки на шиї з'являються через те, що вам ніяк не вдається позбутися поганої звички опускати голову при ходьбі, втягувати шию і плечі, дивитися собі під ноги. Несіть свою голову прямо і з гідністю - злегка висуньте вперед підборіддя, опустіть плечі, випряміть спину і дивіться удалину. Намагайтеся зберігати це положення, і ваші м'язи завжди будуть в тонусі.%

Неправильна подушка є причиною появи набряків і другого підборіддя - підберіть собі подушку ортопедичної форми. Спіть так, щоб ваша шия не напружувалися, а голова не була занадто піднята і не закидалася тому. Найкраще подушка у вигляді скручений рулону - покладіть її під шию, а плечі нехай лежать на ліжку.

Жир на шиї можна прибрати регулярними тренуваннями - для цього слід виділити всього декілька хвилин в день. Виконуйте повороти голови, обережно нахиляйте її вліво і вправо, опускайте на груди і закидайте назад. Одне з найефективніших вправ - встаньте прямо, висуньте вперед нижню щелепу і, зберігаючи зусилля м'язів, закиньте голову назад. Всі рухи повинні бути повільними і плавними, ніяких різких ривків і поворотів, які можуть пошкодити тканини.

Масаж шиї теж допомагає позбавлятися від жирових відкладень - ви можете робити його самостійно. Змажте шкіру жирним живильним кремом або олією, щоб пальці ковзали по ній легко і без зусиль. Трохи відкиньте голову назад і проводите руками по шиї вгору і вниз, чергуючи долоні і тильну сторону кистей.

Наступна вправа допоможе не тільки прибрати жир з шиї, але і позбавить вас від подвійного підборіддя, який часто зустрічається при проблемах з шиєю. Скрутіть в джгут рушник, візьміть його руками за обидва кінці, натягніть тканину і виконайте енергійні поплескування по підборіддю. Замість джгута ви можете постукати себе по підборіддю тильною стороною долонь - рухів повинно бути багато (до 100 за один прийом), а саме вправу слід виконувати регулярно.

З радикальних і швидких способів позбавлення від жиру в області шиї виділяється ліпосакція - іноді операція поєднується з підтяжкою шкіри. Успіх процедури залежить від товщини шкіри і ступеня її еластичності.

Теги: жир, підборіддя, шия, складка, відкладення

Рослинні і тваринні білки

������������ � �������� �����
% Майже 50% сухої ваги всього живого на землі - це білки. Білки являють собою полімери, які складаються з амінокислот. Це основа будови всіх органів, всіх клітин нашого організму. Білки входять до складу мозку, серця, м'язів, кісток, вони є будівельним матеріалом для утворення гормонів, ферментів, гемоглобіну. Молекули білків беруть участь у всіх важливих процесах життєдіяльності. Освіта білка - це безперервний процес, що відбувається в організмі. За допомогою спеціалізованих білків (антитіл) здійснюється захист організму від небезпечних бактерій і вірусів. У нашому організмі міститься 20 амінокислот, з яких 12 можуть синтезуватися самі, а 8 (незамінні амінокислоти) повинні надходити в організм з їжею. Жіночий журнал JustLady поговорить сьогодні з вами про рослинні і тваринні білки.
% Статті за темою «Рослинні і тваринні білки» %
Рослинні і тваринні білки
% Як вибрати амінокислоти %
Рослинні і тваринні білки
% Шкода і користь амінокислот %
Рослинні і тваринні білки
% Хімічний склад харчових продуктів %
Рослинні і тваринні білки
% Що таке протеїн %

Рослинні і тваринні білки - Це основа нормальної роботи організму. Якщо хоча б одна з восьми незамінних амінокислот перестане надходити в організм, то почнеться білкове голодування, яке призводить до серйозних наслідків. Рослинні і тваринні білки особливо необхідні дітям - їх організм росте, створюються нові клітини, а значить, їм необхідний будівельний матеріал.Рослинні і тваринні білки необхідні організму не тільки для будівництва клітин, але і для вироблення ряду гормонів і багатьох інших важливих процесів.

До чого може призвести дефіцит рослинних і тваринних білків? До дуже серйозних наслідків. З особливо небезпечних - імунний дефіцит. Так, доросла людина потребує щоденного надходження білка в розрахунку 1 г на 1 кг ваги, де для жінок - не менше 55 г в день, для чоловіків - не менше ніж 70 г на день. Дітям щодня необхідно споживати не менше 60 г білка. Більш того, для дорослої людини необхідна додаткова кількість білка (ще 15%) для енергетичних витрат. Природно, для цього людина повинна вести більш-менш рухливий спосіб життя і займатися будь-якою фізичною діяльністю. В іншому випадку, якщо білок буде надходити, а енергія витрачається не буде, то білок почне накопичуватися і перетворюватися на сечовину.

Не секрет, що в суспільстві ведуться дуже активні суперечки про те, чи правильно вегетаріанство, чи корисно воно, чи потрібно споживатирослинні і тваринні білки разом, або достатньо тільки рослинних. Ми не будемо зараз зупинятися на цьому питанні детально, бо це тема неоднозначна, що вимагає окремої розмови. Але якщо говорити коротко, то тільки рослинні або тільки тваринні білки (виключаючи яйця) не можуть забезпечити рівноваги амінокислот, необхідних для повноцінної роботи організму. Як вже було сказано вище, якщо хоча б одна з восьми незамінних амінокислот не буде надходити, то це буде перешкоджати засвоєнню інших. Тому для збалансованого раціону необхідні ірослинні і тваринні білки. Вегетаріанське харчування не може бути збалансованим, якщо воно грунтується тільки на рослинних білках, оскільки в цьому випадку виникне дефіцит цистину, що обов'язково позначиться на стані волосся і нігтів. Якщо ж крім рослинних білків раціон буде включати молочні продукти і яйця, то така дієта буде набагато корисніше.

Життя - це безперервний витрата і оновлення білків, саме тому потрібно щодня з їжею заповнювати втрату білків. Білки відрізняються від вуглеводів і жирів тим, що вони не накопичуються «про запас», а також не утворюються з якихось інших харчових речовин. Таким чином,рослинні і тваринні білки незамінні, і обов'язково повинні бути присутніми в їжі. Що стосується їхньої ролі як джерела енергії, то в цьому випадку вони не так важливі, тому що їх можна замінити вуглеводами і жирами. Взагалі повноцінне харчування має складатися з таких компонентів:рослинні і тваринні білки, Рослинні і тваринні жири, вуглеводи і вітаміни.

Білкові продукти залежно від ступеня засвоюваності та біологічної цінності умовно поділяють на чотири класи. У перший клас входять білки молока, кисломолочних продуктів і яєць. При цьому в яйцях містяться всі незамінні амінокислоти. Крім того, білки яєць дуже добре засвоюються. Що стосується кисломолочних продуктів, то з них білки засвоюються краще, ніж білки свіжого молока. Білкові продукти першого класу повинні обов'язково бути присутнім в щоденному раціоні. Щоб білок сиру і сиру легше засвоювався, їх рекомендується вживати свіжими, і не піддавати термічній обробці. Що стосується яєць, то їх навпаки потрібно варити.

У другий клас входять риба, м'ясо і соя. М'ясо - це основне джерело білка для людини, також воно містить всі незамінні амінокислоти, колаген та еластин, мінеральні речовини і мікроелементи. Людина вживає в їжу безліч видів риб, адже вони відносяться до джерел повноцінних білків. Багато людей більше воліють рибу, ніж м'ясо, оскільки цей продукт більш легкий і його білки простіше засвоюються. В цілому, риба дуже корисна. Соя також багата безліччю речовин, необхідних людині. Так, в ній містяться повноцінні білки, мікро- і макроелементи, вітаміни групи В, вітаміни групи Е, лецитин і холін. А ось холестерину в ній абсолютно немає. У третій клас входять тільки рослинні білки. Вони складніше сприймаються організмом, тому що покриті оболонкою з клітковини. У четвертий клас білкових продуктів входить желатин.

Це тільки загальна інформація пророслинних і тваринних білках. Щоб скласти собі грамотний раціон харчування, потрібно розуміти, які речовини містить той чи інший продукт і як вони діють. Тим більше, не можна самостійно складати собі дієти, не знаючи, як і чим це може нашкодити. Журнал JustLady сподівається, що ця стаття розкрила вам те, що до сьогоднішнього дня вам було не зовсім зрозуміло!

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: організм, рослина, білка