Як поправитися у грудях

% Tash777, автор JustLady. % % %
��� ����������� � �����
% Мати гарну, пишні груди - мрія багатьох жінок. Це додає впевненості, краси і сексуальності. Саме тому прекрасна половина людства готова зробити все, щоб збільшити розмір грудей і стати об'єктом захоплення і підвищеної уваги. %%
% Статті за темою «Як поправитися у грудях» %
Як поправитися у грудях
% Як поправитися в сідницях %
Як поправитися у грудях
% Як поправитися без таблеток %
Як поправитися у грудях
% Як поправитися в потрібних місцях %
Як поправитися у грудях
% Як не погладшати в холодну пору року %
% Не завжди природа нагороджує формами, які б задовольняли обсягом і естетичною привабливістю. Щоб бюст став справжньою гордістю, необхідно докласти чимало зусиль. Поширена проблема - дуже маленькі груди. Все це віяння часу, навколишнього середовища, системи живлення, однак, якщо можна так сказати, «істинні цінності» вічні.%

Придбати апетитну форму цілком реально, але потрібно тривала, копітка, систематична робота. Збільшити розмір грудей простим бажанням і тренуваннями неможливо, адже це молочна залоза, жировий прошарок і трохи м'язової тканини. При тренуванні цих м'язів накачати і збільшити розмір можна, можна тільки зміцнити й підняти форму (хоча це немало). Тому збільшити розмір вийде тільки за рахунок збільшення жирової тканини. Але й це не панацея. По-перше, коли груди стає крупніше за рахунок жиру, вона набуває непривабливу форму і обвисає. По-друге, жіночий організм набирає вагу нерівномірно. Спочатку поправляються стегна, живіт, плечі і тільки в кінці - груди. Далеко не кожна жінка піде на такі жертви.

Але вихід є. Це комплексний підхід. Збільшити груди за допомогою збалансованого харчування, можливо, висококалорійного, але приділити увагу зонам, в яких хотілося б залишитися стрункою. Це збільшити кількість підходів у тренуванні на прес, стегна. Робити термальні обгортання проблемної зони активними мінералами, шоколадом, кабінки сауни для нижньої частини тіла і т.д. Тобто - йде поправлення всього тіла, але скидається жир за допомогою тренувань і процедур з тих частин фігури, де це необхідно.

Друге, це спеціальний комплекс вправ на груди. Але вправи не інтенсивні і динамічні, а силової спрямованості: гантелі, віджимання від підлоги, стіни, пр. Все це дозволить м'язам підтримувати увеличившуюся груди, плюс, з'явиться дуже гарний рельєф плечей і рук. Вправи на спину також допомагають у корекції грудної клітки, і з'являється маленька хитрість: постава стає просто ідеальною, а це візуальне збільшення у обсязі грудей на 0, 5 - 1 розмір.

 І останнє, це допоміжні заходи, але без них не обійтися. Це контрастний душ на груди, причому, час обливання холодною і теплою водою повинно бути в співвідношенні 2: 1, і закінчуватися процедура повинна холодної пружною струменем. Також це маски, креми, лосьйони - шкіра грудей чуйна до косметичного догляду, масажу. І, звичайно ж - правильний вибір бюстгальтера. При акуратному, системному і терплячому виконанні вправ і використанні комплексних методів позитивний успіх гарантований.

Теги: розмір, груди, збільшення

Як зменшити ноги в обсязі

% Євген, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� � ������
% Для зменшення м'язової маси тіла використовуються ті ж самі вправи, що і для набору маси. Різниця полягає в тому, що використовуються легкі ваги і велика кількість повторів. Для зменшення обсягу ніг використовуйте ряд вправ, що впливає на всі групи м'язів.%
% Статті за темою «Як зменшити ноги в обсязі» %
Як зменшити ноги в обсязі
% Як зменшити ікри на ногах %
Як зменшити ноги в обсязі
% Як зменшити об'єм стегон %
Як зменшити ноги в обсязі
% Як зменшити об'єм стегон в короткі терміни %
Як зменшити ноги в обсязі
% Як зменшити обсяг стегон %
% До першої частини тренування можна віднести вправи, які впливають на верхню частину - передня і задня частина стегна, а також сідниці, а до другої частини - вправи, спрямовані на литкові м'язи і загальні аеробні вправи.%

Для зменшення маси квадрицепса, тобто переднього м'яза стегна, а також маси сідниць ви можете використовувати на вибір одне з трьох вправ: присідання з легким вагою, робота з машиною для жиму ногами з легкою вагою або розгинання ніг на тренажері. Найбільш популярним є використання машини для жиму ногами зважаючи на його простоти. Все, що вам потрібно - це добре закріпитися на тренажері, знявши весь робочий вагу, і вичавлювати порожню платформу до відмови м'язи.

Наступним вправою, яке ви також повинні виконувати з мінімальною вагою, є вправа на згинання ніг на соотвествующих тренажері. Робіть його з максимальною швидкістю.

Для зменшення маси литкових м'язів використовуйте підйоми на шкарпетки з грифом від штанги, а також поперемінні підйоми на одну ногу з невеликим навантаженням. Ключове правило залишається тим же - виконуйте вправу з максимально можливою для вас швидкістю. В якості останньої вправи ви можете використовувати стрибки на скакалці. Встановіть для себе норму в сімдесят-вісімдесят стрибків за один підхід і зробіть три-чотири підходи.

Завершіть тренування велотренажером. Встановіть щохвилинне чергування легкої та середньої навантаження і проведіть на тренажері мінімум півгодини. Це дозволить максимізувати ефект від тренування.

У випадку, якщо ви пропускаєте тренування, ви можете провести її в домашніх умовах. Вам потрібно виконати сім-вісім підходів по максимальній кількості присідань у кожному підході, а також стрибки на скакалці - шість-сім підходів по вісімдесят повторів в кожному.

Теги: маса, нога

Як зробити груди менше

% Love, автор JustLady. % % %
��� ������� ����� ������
% Все добре в міру, говорить народна мудрість. Незважаючи на поширену думку про красу великих грудей, надмірно розкішні форми іноді обтяжують жіночу фігуру. Тим більше, все більша кількість чоловіків визнають, що маленькі груди, як правило, має більш гарну форму, не обвисає і більш пружна на дотик. Крім усього перерахованого, великі груди важко носити, вона ускладнює руху і заважає займатися спортом.
% Статті за темою «Як зробити груди менше» %
Як зробити груди менше
% Як зробити груди красивою і пружною %
Як зробити груди менше
% Як зробити підтягнуту груди %
Як зробити груди менше
% Як зменшити великі груди %
Як зробити груди менше
% Як візуально підняти груди %
% Зменшити груди можна різними способами - спеціальними фізичними вправами, хірургічним шляхом, дієтою, стягуючим білизною і т.д.%

Якщо ви просто хочете візуально зменшити розмір грудей - скористайтеся стягуючим білизною. Деякі види закритих бюстгальтерів візуально зменшують груди на цілий розмір. Однак з таким білизною потрібно бути обережною, так як воно може порушити кровообіг і завдати шкоди здоров'ю. З цією метою бажано вибирати білизну темних відтінків: візуально воно робить груди більш плоскою.

При зайвій вазі повернути грудей колишні форми можна за допомогою спеціальних дієт для схуднення. Відомо, що при збільшенні ваги збільшуються розміри грудей, стегон і т. П. Зворотний процес відбувається і в процесі схуднення. Однак, скидаючи вагу, не перестарайтеся з голодуванням, інакше ваша груди можуть обвиснути і стати в'ялою.

Щоб уникнути подібної долі, не забудьте про спорт і вправах для грудних м'язів: віджиманні, роботі з гантелями, аеробіки і т. Д. Рекомендується також щоденний біг підтюпцем протягом півгодини.

Моделюванню фігури допомагають спеціальні крему, підтягують шкіру.
% Хоча найбільш дієвий і радикальний спосіб зменшення грудей - редукційна маммопластика. Ця операція робиться в клініці пластичної хірургії. Але перш ніж звертатися до послуг пластичних хірургів, гарненько подумайте - чи варто ваше здоров'я таких жертв?

Існують і народні методи зменшення грудей. Наприклад, можна подрібнити 50 гр. макових головок, залити їх 2 ст. холодної води, 15 хвилин прокип'ятити і дати настоятися. З отриманого відвару слід робити компреси на молочні залози протягом декількох місяців.

Жінкам, що переживають через надмірні розмірів грудей, варто звернути увагу на поставу. Сутулість візуально ще більше збільшить ваші груди. Тому постарайтеся йти прямо з добре розправленими плечима. Рівна спина повинна стати вашою звичкою.

Теги: розмір, груди, спосіб, малий, зменшення