Як виміряти обсяг талії

% Лідія Юлина, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� �����
% Зробити заміри талії нескладно - необхідно взяти сантиметрову стрічку, зафіксувати її на найвужчому місці тіла. При цьому рулетку не можна натягувати, але і надмірно послаблювати теж не рекомендується.
% Статті за темою «Як виміряти обсяг талії» %
Як виміряти обсяг талії
% Як виміряти параметри тіла %
Як виміряти обсяг талії
% Як виміряти свої обсяги %
Як виміряти обсяг талії
% Як дізнатися розмір штанів %
Як виміряти обсяг талії
% Як міряти талію %
% Мрієте зробити свою талію тонкою? Тоді вам необхідно зосередитися на спортивних заняттях і дієті. Стимулом ж стануть регулярні зважування та вимірювання обсягів тіла - зменшення цифр буде говорити про позитивну динаміку. А це означає, що зайві кілограми тануть разом з непотрібними сантиметрами в талії! Але як же навчитися вимірювати об'єм талії правильно?%

Зробити заміри не так складно. Знадобиться лише сантиметр для тіла. Сантиметрова стрічка повинна бути м'якою, щоб вимірювання були правдивими.

Необхідно прийняти правильне положення - встати прямо (вимірювати обсяги сидячи не рекомендується), опустити руки вниз. При цьому тіло повинне бути розслабленим, а постава - звичної для вас. Не варто робити виміри в одязі, навіть у білизні, картина може бути дещо спотворена.

Об'єм талії вимірюють у найвужчому місці фігури, при цьому сантиметрова стрічка повинна бути розташована строго горизонтально. Дуже зручно використовувати сантиметр, забезпечений фіксуються гачками, петельками.

Стрічка повинна бути розташована приблизно на рівні пупка, зазвичай для всіх - і чоловіків, і жінок - це і є саме вузьке місце тіла. Але потрібно враховувати вагу, адже параметри у всіх різні!

Намагайтеся не затискати шкіру при замірах. Не намагайтеся себе обдурити, втягуючи живіт. Знімати мірки краще на видиху, але не перестарайтеся!

Знання обсягів своєї фігури - потужний поштовх для того, щоб прагнути до заповітних параметрах 90х60х90. Також інформація стане в нагоді при покупці одягу.

Не засмучуйтеся, якщо кінцева цифра далека від ідеалу. Головне - мати терпіння і наполегливість у досягненні до своєї мети. Але без загрози для здоров'я.

До речі, кожен зайвий сантиметр на талії реально становить небезпеку для вашого самопочуття. Вченими доведено, що у представниць прекрасної статі критичне значення обсягу талії - 80 сантиметрів. Все що більше - вже ризик для здоров'я. Зовсім справи кепські, якщо виміри об'єму талії дали результат більш ніж 88 сантиметрів. При таких параметрах спостерігається суттєва загроза для здоров'я.

У чоловіків же талія повинна бути менше 94 сантиметрів, щоб ризику для стану здоров'я не було. Найбільша небезпека загрожує тим, у кого об'єм талії перевищує бар'єр в 102 сантиметри.

Теги: фігура, талія, параметр, тіло

Як зробити пружними сідниці і позбутися целюліту

% Kaktus, автор JustLady. % % %
��� ������� �������� ������� � ���������� �� ���������
% Неправильне харчування, проблеми зі здоров'ям і малорухливий спосіб життя призводять до того, що фігура перестає бути підтягнутою і стрункою. Коли м'язи сідниць стають в'ялими і покриваються «апельсиновою кіркою», жінки б'ють тривогу, маючи намір повернути пружні округлі форми, сідають на дієту. Однак часто це призводить до зворотного ефекту - сідниці обвисають. Щоб надати їм ідеальну форму, крім збалансованої дієти, необхідні регулярні фізичні тренування і косметичні процедури.
% Статті за темою «Як зробити пружними сідниці і позбутися целюліту» %
Як зробити пружними сідниці і позбутися целюліту
% П'ять способів позбутися целюліту %
Як зробити пружними сідниці і позбутися целюліту
% Хитрі способи лікування целюліту %
Як зробити пружними сідниці і позбутися целюліту
% Як визначити целюліт %
Як зробити пружними сідниці і позбутися целюліту
% Медовий масаж проти целюліту %

Фізичні навантаження: вправи для сідниць від целюліту

Прекрасним способом зробити попу більш пружною і позбутися від жиру на сідницях є аква-аеробіка. Висока результативність подібних тренувань досягається за рахунок того, що колосальне навантаження, яка виявляється на м'язи, практично не відчувається у воді. Аква-аеробіка в поєднанні з правильним харчуванням вже через пару місяців принесе відчутні результати.

Щоб закріпити результати, досягнуті при заняттях аква-аеробікою, відмовтеся від ліфта: спускайтеся і піднімайтеся по сходах пішки.

Щоб зробити сідниці круглими і високими, впритул займіться традиційної аеробікою, відвідуйте фітнес-клуб. Зайвий жирок вичавлять з вас інтенсивні вправи, виконувані в хорошому темпі. Щоб сідниці стали сталевими вже через місяць, зверніться за допомогою у створенні індивідуальної програми занять до грамотного тренеру.

У вільні від фітнес-аеробіки дні тренуйте сідниці будинку, приділяючи занять по півгодини.

Зробити сідниці ідеальними допоможуть заняття на тренажерах. Для цього підходять тренажери, створені для тренування нижньої частини тіла: для згинання та розгинання ніг, жиму, зміцнення стегон і литкових м'язів. Всі вони дозволяють опрацювати сідниці і домогтися від занять спортом максимальної віддачі за короткий час. Крім того, вправи на тренажерах допоможуть позбутися целюліту.

Дієта

Сідаючи на дієту, запам'ятайте головне правило: харчуватися слід часто і помірно. У раціоні має бути менше жирного і більше зелених овочів. Останній прийом їжі повинен бути не пізніше 18 годин.

Якщо, перебуваючи на дієті, ви нестерпно захочете їсти пізно увечері, перекусіть яблуком, випийте трав'яний чай.

Врахуйте, що довготривала нізкожіровая дієта нерідко викликає в організмі різні порушення, що призводить, наприклад, до випадання волосся, порушення менструального циклу, появі сухої шкіри. Тому засиділися на такій дієті рекомендується приймати щодня по капсулі риб'ячого жиру та полівітаміни.

Косметичні процедури

Так само як і у випадку з дієтою, ефект від косметичних процедур буде досягнутий лише у разі паралельного виконання фізичних вправ, оскільки процедури впливають на шкіру, не підтягуючи м'язи.

Гарний вплив на шкіру сідниць надають різні обгортання. Корисні речовини, проникаючи в глибокі шари, спалюють жир, покращують кровообіг і дарують шкірі гладкість і еластичність. Вдаючись до обгортання, не забудьте попередньо нанести використовувану масу на невелику ділянку шкіри, щоб перевірити відсутність алергічної реакції.

Теги: сідниця, навантаження, целюліт

Гімнастика для схуднення: вправи на кожен день

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
���������� ��� ���������: ���������� �� ������ ����
% Тим, хто хоче скинути зайву вагу, зовсім не обов'язково виснажувати себе багатогодинними тренуваннями. Щоб поступово позбутися від жиру на талії, стегнах, руках і сідницях, достатньо буде щодня присвячувати 10-15 хвилин простою гімнастики для схуднення.
% Статті по темі «Гімнастика для схуднення: вправи на кожен день» %
Гімнастика для схуднення: вправи на кожен день
% Гімнастика для швидкого схуднення %
Гімнастика для схуднення: вправи на кожен день
% Тибетська гімнастика для схуднення %
Гімнастика для схуднення: вправи на кожен день
% Вправи для схуднення %
Гімнастика для схуднення: вправи на кожен день
% Проста гімнастика для схуднення %
% Гімнастикою для схуднення найкраще займатися вранці, щоб остаточно прокинутися і зарядитися бадьорістю на весь день. Додатковою перевагою ранкової гімнастики стає той факт, що вона виконується на голодний шлунок. Це робить комплекс вправ більш легким у виконанні і дозволяє домогтися кращих результатів. Займаючись щодня, ви поступово зможете розвинути силу і гнучкість, а тому з часом зможете замінити прості вправи більш складними і ефективними.%

В якості розминки спробуйте зробити «хвилю». Поставте ноги на ширину плечей, руки витягніть в сторони. Спочатку виконуйте хвилеподібні рухи по черзі правою і лівою рукою. Потім уявіть, що рух передається від однієї руки до іншої через плечі і спину, зробіть «хвилю» безперервною. Повторивши вправу 5-6 разів, додайте нахили вправо і вліво, погойдуючись у такт руху рук. І, нарешті, почніть згинати ноги в колінах, м'яко пружинячи. Такі похитування дуже корисні для всього вашого тіла.

Закінчивши вправу, відпочиньте кілька секунд. Потім почніть обертати тазом, намагаючись «прокреслити» в повітрі велике коло. Втягніть живіт, напружте прес і виконуйте обертання то в одну, то в іншу сторону. Виконавши вправу 10-15 разів, встаньте прямо і покладіть долоні на живіт. Повільно присідайте, згинаючи ноги в колінах і намагаючись відчути, як напружується ваш прес. Потім так само повільно піднімайтеся, поступово розслабляючи живіт.

Встаньте на карачки. Зробіть глибокий вдих і одночасно прогнитесь, намагаючись відвести плечі назад, а груди випнути вперед. Потім, на видиху, вигніть спину, напружте і втягніть живіт, опустіть голову. Виконайте цю вправу 7-10 разів, ні на хвилину не забуваючи рухатися в такт диханню. Потім, як і раніше стоячи на четвереньках, спробуйте зігнути ногу, тримаючи її на вазі, і торкнутися коліном носа. Спочатку ця вправа може здатися важким, але з кожним днем ​​воно буде даватися вам все легше.

І, нарешті, наостанок встаньте прямо, глибоко вдихніть, плавно підніміть руки вгору і встаньте на шкарпетки, напружуючи стегна і втягуючи живіт. Потім на видиху опустіть руки і встаньте на стопи. Повторіть вправу 4-5 разів, і гімнастика буде закінчена.

Теги: вага, вправа, схуднення, гімнастика