10 пояснень чоловічої поведінки

% Невідомий автор, автор JustLady. % % %
10 ���������� �������� ���������
% Чоловіки часто хваляться, що їх дії логічні і зрозумілі, але в той же час деякі речі ставлять їх другу половинку в глухий кут. Перед вами кілька ситуацій, в яких чоловіки і жінки ведуть себе по-різному і викликають один у одного безліч питань і докорів в нерозумінні.
% Статті за темою «10 пояснень чоловічої поведінки» %
10 пояснень чоловічої поведінки
% Без пояснень: розставання по-англійськи %
10 пояснень чоловічої поведінки
% Шопінг з ним: небезпечно! %
10 пояснень чоловічої поведінки
% Коли наша поведінка сприймається як флірт %
10 пояснень чоловічої поведінки
% Психоаналіз таємні сексуальні чоловічих бажань %

1. Чоловік нічого не розповідає.
% Для жінки, у якої перевага має вербальний інтелект, природно будь-які переживання наділяти в словесну форму. Кожна подія просто вимагає того, щоб виговоритися, інакше до нього важко сформувати чітке ставлення. Чоловікові ж, навпаки, щоб щось обміркувати, потрібно відгородитися від зайвих слів. Тому часто можна спостерігати таку ситуацію, коли чоловік слухає вполуха, а у дружини це часто викликає роздратування.

2. Чоловік все розкидає.
% Для нього не існує дрібних деталей. Він бачить картину в цілому і може просто не помічати безладу, розкиданих предметів і тому подібного. А ось постійну увагу жінки до дрібниць може викликати в нього роздратування.

3. Чоловік не схильний спілкуватися з дитиною.
% Турбота про дітей - природний материнський інстинкт. У чоловіка він відсутній, тому для нього плач дитини - не привід відволікатися від важливого, на його думку, справи.

4. Чоловік не помічає змін у зовнішності жінки.
% Це завжди прикро, якщо чоловік не помітив нову зачіску або гарне плаття. Але на жаль, мозок представника сильної половини не схильний зупинятися на дрібницях.

5. Чоловік не слухає.
% Більшість чоловіків не можуть виконувати кілька справ відразу. Тому, якщо він читає, швидше за все, вас він слухати не буде.

6. Чоловік мало розмовляє.
% Жаль, це нормально. Чоловікам властиво використовувати майже в два рази менше слів на добу, ніж жінкам. Так вирішила природа.

7. Чоловік зраджує.
% Чоловіча натура хоче полігамних стосунків. Але жінці достатньо час від часу міняти зовнішність і стежити за собою, щоб не допустити зради.

8. Чоловік величається.
% Будь-якому представнику чоловічої статі потрібно відчувати себе першим і винятковим. Підтримайте це прагнення.

9. Чоловік не розповідає про проблеми.
% Ділитися переживаннями - доля жінок. З дитинства хлопчика привчають не скаржитися і тримати всі свої неприємності в собі.

10. Чоловік часто хмуриться.
% На жаль, йому важче знайти причину для радості, адже йому потрібно суттєвий привід, щоб посміхнутися.

Будьте уважні і дбайливі, бережіть чоловіків!

Теги: чоловік, поведінка, особливість, пояснення