Як обчислити зраду чоловіка

% Марина Малиновська, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ����
% Життя так мінлива: те, що ще недавно здавалося непорушним і незмінним, розсипається в прах під дією різних сил. Наприклад, чоловіки, даючи до шлюбу обіцянку любити і зберігати вірність своїй обраниці, знаходять нову кохану. І, як зазвичай це трапляється, дружина дізнається про це вже після того, як факт зрад неабияк обговорили друзі і товариші по службі одруженого донжуана. Так як же обчислити зраду чоловіка?
% Статті за темою «Як обчислити зраду чоловіка» %
Як обчислити зраду чоловіка
% Чи є у чоловіка коханка? %
Як обчислити зраду чоловіка
% Ознаки подружньої зради %
Як обчислити зраду чоловіка
% Як розпізнати зраду чоловіка %
Як обчислити зраду чоловіка
% Пробачити зраду або піти? %
% Ніщо не виникає раптово - хіба що удар блискавки, та і йому передують деякі обставини. Тому дружині цілком можливо ще до того, як «доброзичливці» повідомлять їй про зради чоловіка, за деякими ознаками обчислити невірність своєї другої половинки.%

Якщо ні з того, ні з чого зазвичай не дуже стежить за своєю зовнішністю цілком середньостатистичний чоловік, який раніше повністю віддавав турботи про чистоту сорочки і стрілках на брюках тільки на відкуп уважності і турботі дружини, раптом починає ревно ставитися до свого зовнішнього вигляду, - придивіться до чоловіка уважніше. Адже ця раптово з'явилася тяга до того, щоб виглядати «з голочки», може бути ознакою бажання зацікавити своєю персоною сторонню красуню.

Новий парфум замість старого і давно вже звичного вам запаху або раптове для подружжя поява на її поличці у ванній додаткового бульбашки з піною або гелем для укладання волосся також повинні насторожити жінку. Турбота про свою зачіску, яка раніше зводилася до простого використанню вранці гребінці, а тепер поява засобів по догляду за волоссям - тривожна ознака можливої ​​появи у вашого чоловіка подружки.

Перераховані ознаки - лише верхівка айсберга змін, що відбуваються з вашим чоловіком за абсолютно короткий термін.

На зраду чоловіка можуть вказувати і часті затримки або навіть ночівлі «на роботі», раптово виникають відрядження в інші регіони, а також раніше абсолютно здорові, а останнім часом регулярно «хворіють» друзі і товариші, яких потрібно замінювати на службі або відвідувати їх у стаціонарі лікарні. Якщо раніше подібних службових катаклізмів і нещасть з товаришами чоловіка і уявити було неможливо - можете розцінювати це як один із сукупності ознак його вам зрад.

Нічим об'єктивно не з'ясовне зниження зарплати, відсутність премій, різноманітних фінансових бонусів і тому подібних виплат, якщо до цього часу вони були досить регулярними і постійними, також може бути показником зрад чоловіка. Адже на зустрічі з іншою жінкою потрібні грошові кошти, які, окрім як з постійно наявних доходів, взяти нізвідки.

Перевірте смс-повідомлення, що надходять дружину, а також дзвінки, на які він відповідає тоді, коли може бути точно впевнений, що ви його не чуєте. Розгромна у чоловіка звичка скидати дзвінок, пояснюючи вам, що він передзвонить цьому абоненту, як тільки у нього буде час, - теж одна з дивацтв поведінки, яка повинна змусити вас задуматися про можливі зрадах вам вашого благовірного.

Невиразне белькотання друзів про те, що ваш чоловік вийшов покурити або раптово у нього трапилася діарея прямо під час перегляду футбольного матчу, також має насторожити вас. Люди, з якими ваш чоловік нібито в цей момент проводить час, цілком можуть за домовленістю з ним вам брехати, створюючи невірному алібі.

Одним з найпоширеніших ознак зрад є відмова своїй дружині в інтимній близькості - ну, не кожен чоловік може подібно Гераклові задовольнити кілька жінок за ніч. Зазвичай сподобатися в постільних справах намагаються саме новою коханою, вважаючи, що вже дружині щось можна наплести що-небудь про моторошної втоми на службі. Тому, якщо ваше інтимне життя раптом стала набувати сірий відтінок неякісно виконуваного подружнього обов'язку, а чоловік став безініціатівен і раз у раз скаржиться на втому - візьміть цю ознаку собі на замітку, так як він нерідко є саме показником зради. Але на це варто звертати увагу лише у випадках, якщо зовсім недавно ви дивувалися ненаситності і активності чоловіка в подружньому ліжку.

Різноманітні дрібниці, такі як запонки, затиск для краватки, смішна іграшка-висулька в автомобілі, сорочка, ремінь та інші, куплені НЕ вами і явно не їм самим, - показник наявності іншої жінки, яка робить такі значущі для нього в його ж очах подарунки . Пояснювати появу цих речей чоловіки зазвичай відмовляються або пояснюють їх як прояв уваги співробітників фірми в день святкування різноманітних подій: від дня народження кампанії до дня чергової річниці взяття Бастилії.

Раптове охолодження до вас, як до особистості і жінці - це майже беззаперечний ознака появи у чоловіка коханої.

Це лише деякі з ознак, які дозволять обчислити зраду чоловіка. Але не завжди знання правди - добре. Іноді краще залишатися в щасливому невіданні і продовжувати любити свого єдиного так сильно, як тільки можна. Адже він ваш чоловік, і він з вами. Так навіщо нервувати і мучити себе підозрами? А йому рано чи пізно доведеться вибирати - чи бути з вами або піти до іншої. Так будьте краще її!

Теги: чоловік, зрада, чоловік, невірність, невірний

Секс з колишнім чоловіком

% Solistka, автор JustLady. % % %
���� � ������ �����
% Через деякий час після розриву або розлучення, коли проходить перший ажіотаж і сп'яніння свободою, жінка починає відчувати, що їй не вистачає чоловіка. Подальші її дії залежать від характеру: жінки з активною життєвою позицією рішуче забувають про минуле і починають знайомитися з новими чоловіками, а більш пасивні - починають зустрічатися для сексу з колишніми чоловіками, переводячи з категорії «колишній чоловік» в категорію «коханець». Чим привабливий і чим небезпечний секс з колишнім чоловіком? Є кілька основних причин, чому жінки повертаються до колишніх чоловіків за сексом.
% Статті за темою «Секс з колишнім чоловіком» %
Секс з колишнім чоловіком
% Секс з колишнім. Чи повернеться любов? %
Секс з колишнім чоловіком
% Коли секс з чоловіком набрид ... %
Секс з колишнім чоловіком
% Якщо не хочеться сексу з чоловіком %
Секс з колишнім чоловіком
% Секс-туризм з чоловіком. За любов'ю навколо світу %

Перша причина - ностальгія. Через деякий час після розставання жінка заспокоюється, погане забувається, а на розум приходять тільки хороші спогади.
% Ностальгія за той час, коли все було добре, починає діяти як магніт, що притягує нудьгуючу жінку до колишнього партнера.
% У такий період огидна поведінка колишнього чоловіка, причини, через які ви розлучилися, починають, як би стиратися з пам'яті і здаватися вже не такими страшними.
% Почуття потягу до колишнього чоловіка стає більш сильним, якщо зараз у жінки немає нового шанувальника, а вам необхідно тепло і ласка.

Друга причина - хороший секс. Абсолютно нормальна людська реакція - повернутися до того, що добре знайоме. А якщо ви прожили в шлюбі досить довго, то, природно, ваш, хоча і колишній чоловік не тільки став за ці роки рідним вам людиною, але і прекрасно знає всі особливості вашого тіла і переваги в сексі - йому нічого не потрібно пояснювати, він все знає сам. Його можна не соромитися, і розчарування в сексі також не буде.

Третя причина - ревнощі. Так, саме, звичайна, елементарна ревнощі. Якщо жінка дізнається, що її колишній чоловік не проводить усі дні в тузі, втративши в її особі кохання всього свого життя, а активно зустрічається з іншими жінками.
% І ось жінка призначає зустріч колишньому чоловікові, придумуючи якийсь незначний привід, легка бесіда переходить у флірт, а закінчується в ліжку. Але, після ночі проведеної разом, чоловік іде і жінка з гіркотою розуміє, що вона для нього не єдина, а одна з багатьох.

Сексуальні стосунки з колишнім чоловіком або коханим, в принципі, не так вже й погані, але тільки з однією умовою - якщо жінка може контролювати свої емоції, і ці відносини не травмують її емоційно сильніше, ніж розрив.

Щоб уберегти себе від розчарування і емоційної травми подумайте, невже вам так необхідні сексуальні стосунки з колишнім чоловіком? У такій ситуації психологи радять відверто відповісти собі на декілька питань.

1. Заподіюють мені біль сексуальні стосунки з колишнім коханим?

2. Повторюю я свої минулі помилки, відновлюючи ці відносини?

3. Мої потреби носять тільки фізичний характер?

4. Як зміниться моє життя, якщо я буду продовжувати зустрічатися з моїм колишнім чоловіком?

5. Чи хочу я за допомогою сексу повернути минулі стосунки?

Проаналізуйте свої відповіді - і подумайте, чи варто відновлювати стосунки зі своїм колишнім чоловіком. Адже ви розлучилися, і причини для розриву були дуже істотними. Нехай минуле залишиться в минулому. Сподівайтеся на краще, і будуйте своє життя заново.

Теги: любов, секс, чоловік, ревнощі