Як зробити сідниці ідеальними

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
��� ������� ������� ����������
% На сідницях занадто багато жирових клітин і занадто мало сполучної тканини. Саме тому ця частина тіла поправляється найшвидше. А малорухливий спосіб життя призводить до повільної регенерації тканини через уповільненої кровопостачання, що сприяє целюліту. Крім того, в холодну пору року через щільну теплого одягу шкіра на сідницях стає сухою і шорсткою. Як позбутися цих проблем?
% Статті за темою «Як зробити сідниці ідеальними» %
Як зробити сідниці ідеальними
% Як зробити пружними сідниці і позбутися целюліту %
Як зробити сідниці ідеальними
% Як зробити свої сідниці округлими %
Як зробити сідниці ідеальними
% Як накачати м'язи стегон і сідниць %
Як зробити сідниці ідеальними
% П'ята точка: робимо сідниці пружними і апетитними %
% Ряд косметичних процедур, таких як вакуумний і антицелюлітний масаж сідниць, краще пройти і в салоні. Але і в домашніх умовах ви зможете досягти непоганих результатів.%

Щоб підтягти сідниці, під час водних процедур робіть масаж вологою рукавичкою або мочалкою. Енергійно масажуйте їх і стегна круговими рухами до тих пір, поки шкіра не почервоніє. Після візьміть пару шматочків льоду і протріть шкіру.

Підтягуючим ефектом володіє і контрастний душ. Після нього помасажуйте сідниці не надто жорсткою щіткою, а потім нанесіть на них бальзам. Корисно під час купання використовувати і скраби для тіла. А ароматичні масла (жожоба, грейпфрут, розмарин), що використовуються при масажі, допоможуть впоратися з ознаками целюліту.

Не забувайте про фізичні вправи для цієї частини тіла. Виконуйте регулярно:
% - Присідання різної глибини з розгорнутими в сторони колінами або з відтягуванням стегон назад;
% - Випади вперед, назад і в сторони;
% - Махи ногами з положення стоячи або лежачи.

Кожна вправа ви повинні зробити не менше 15-ти разів по 3 підходи. Якщо ефекту поки не спостерігається, збільште кількість підходів.

Для кожного типу сідниць існує і свій набір спеціальних вправ. Якщо вони у вас округлі, вам підійдуть йога і біг. Якщо сідниці у вас овальні, вам слід частіше виконувати вправи для підтяжки м'язів у цій області. Опуклі можна скорегувати їздою на велосипеді, плаванням, бігом. Занадто плоскі - аеробікою чи гімнастикою. Але в будь-якому випадку постарайтеся обходитися без ліфта.

Перегляньте свій режим харчування і не перекушуйте між основними прийомами їжі. Виключіть зі свого раціону консервовані та копчені продукти, скоротіть вживання мучного та солодкого. Замініть білий хліб, цукор, жирні сорти м'яса і ковбасу овочами, фруктами, рибою, м'ясом птиці, молочними продуктами.

Теги: форма, сідниця, метод, корекція

Вправи для зміцнення м'язів внутрішньої сторони стегна

% Маня Ахматова, автор JustLady. % % %
���������� ��� ���������� ���� ���������� ������� �����
% Для багатьох жінок однією з найбільш проблемних зон на тілі вважається внутрішня поверхня стегна. Під час ходьби ці м'язи практично не задіяні, і без цілеспрямованих тренувань вони стають в'ялими і ослабленими. До того ж целюліт часто утворюється якраз на внутрішній поверхні стегна. І щоб ніжки були підтягнутими і стрункими, виконуйте нескладний комплекс вправ 3-4 рази на тиждень.
% Статті за темою «Вправи для зміцнення м'язів внутрішньої сторони стегна» %
Вправи для зміцнення м'язів внутрішньої сторони стегна
% Вправи для зміцнення м'язів ніг %
Вправи для зміцнення м'язів внутрішньої сторони стегна
% Вправи для зміцнення м'язів рук і живота %
Вправи для зміцнення м'язів внутрішньої сторони стегна
% Вправи для внутрішньої сторони стегна %
Вправи для зміцнення м'язів внутрішньої сторони стегна
% Вправи з еспандером %

Вправа 1. Лежачи на правому боці, обіпріться на долоню і лікоть правої руки. Права нога в прямому положенні на підлозі. Ліву ногу зігніть в колінному суглобі, а ступню на підлозі тримайте поруч з внутрішньою поверхнею стегна іншої ноги. Напружуючи м'язи внутрішньої сторони стегна, повільно підніміть праву ногу вгору на 45 градусів. Вправа слід повторити 15-20 разів.

Вправа 2. Початкове положення теж. Права нога пряма на підлозі. Ліву ногу зігніть і покладіть на коліно, гомілку розташуйте на підлозі перед правою ногою. Підйоми правою ногою виконуються так само, як і в попередній вправі.

Вправа 3. Початкове положення як в 1 вправі. Підніміть праву ногу під кутом в 45 градусів. Проробіть серію з 15 пружинистих скорочень, при цьому носок тягніть на себе. Поміняйте положення, не опускаючи ноги, витягайте носок від себе. Ефективно проробити по 2 підходи з кожною ногою.

Вправа 4. Початкове положення, лежачи на лівому боці, упор на долоню і лікоть лівої руки, правою долонею упор в підлогу, приблизно на рівні живота. Тримайте ноги разом і різко підніміть їх вгору, зафіксуйте таке положення на 10 секунд. І повертайтеся у вихідне положення. Вправу потрібно повторити 8-10 разів.

Вправа 5. Початкове положення, лежачи на спині, руки долонями в підлогу складені вздовж тіла. Піднімайте ноги вгору перпендикулярно своєму тілу. Прямі ноги розводите в сторони якомога далі і затримайтеся в такому положенні, злегка пружинячи. Поверніться у вихідне положення. Повторюйте 15-20 разів.

Вправа 6. Початкове положення як в попередній вправі. Ноги разом, прямі, перпендикулярно до тіла. Розведіть ноги на невелику відстань один від одного, не згинаючи коліна, і відразу ж повертайтеся у вихідне положення. Ця вправа дуже ефективно, повторюйте його мінімум 50 разів. Щоб досягти максимального результату необхідно виконувати дану вправу в дуже високому темпі.

Теги: м'яз, сторона, поверхня, стегно, вправа, зміцнення

«Shag Workout» - тренування з оргазмом

% Фахівці одного із спортивних залів Лондона розробили нову фітнес-програму, яка обіцяє жінкам більш інтенсивні, часті та якісні оргазми. Після тестових занять за програмою «Shag Workout» багато хто з відвідувачів спортзалу зізналися, що відчули оргазм під час вправ. % %
% Статті за темою «« Shag Workout »- тренування з оргазмом» %
«Shag Workout» - тренування з оргазмом
% Сильний оргазм у нашій владі! %
«Shag Workout» - тренування з оргазмом
% Наслідки сексу без оргазму %
«Shag Workout» - тренування з оргазмом
% Задоволення або мистецтво жіночого оргазму %
«Shag Workout» - тренування з оргазмом
% Як продовжити чоловічий оргазм %

Керівництво спортзалу повідомило, що даниймайстер-клас складається з трьох етапів. Всі вправи комплексу покликані розвивати сексуальні техніки, підвищувати витривалість, в результаті чого статеві акти повинні стати більш тривалими, а їхні результати - більш задовільними.

Комплекс об'єднує в собі: техніки релаксації, медитації та управління зоровими образами, які допомагають розвивати навички тантричного сексу.

«В результаті того, що на майстер-класі були зняті внутрішні заборони, а в роботу включилися всі потрібні м'язи, 25% жінок, які робили вправи, зізналися, що такого оргазму, як після цих занять, вони не відчували жодного разу в житті», - стверджує представник спортзалу. Він додав, що всі до єдиного учасники майстер-класу запевняють, що відтепер їх сексуальна життя стало набагато яскравішим, а рівень витривалості значно зріс.

Каджая тиждень учасники програми роблять упор на різних техніках тантричного сексу, концентруючись на різних аспектах занять любов'ю. Сюди входять керівництво по досягненню множинного оргазму, по збільшенню тривалості статевого акту і оргазму, а так само докладний інструктаж на предмет того, як змусити партнера випробувати оргазм без еякуляції.

Автор програми і керівник спортзалу, Річард Хілтон, каже: «Наш новий комплекс вправ означає, що відтепер є доведений, нічим не що ускладнюється спосіб утвердитися в сексуальному житті за допомогою придбання практичних навичок, а не теоретичних знань, які багатьом не під силу застосувати на практиці».

Теги: журнал, тренування, оргазм