Зміцнення м'язів преса

% У жінок є чудова частина тіла, яка в звичайному своєму стані просто зобов'язана залишатися маленькою. Так, це саме живіт. Якщо він невеликий, пружний, якщо м'язи живота жорсткі, то у вас будуть хороші постава і здоров'я. Видатний живіт, звичайно, до якійсь мірі приховати можна, але вигляд все одно залишається трошки вагітний. І якщо сили волі і часу досі на зарядку не вистачало, то настали денечки - це якраз та критична межа, коли треба зробити над собою зусилля і почати приводити себе в порядок.
% Статті за темою «Зміцнення м'язів преса» %
Зміцнення м'язів преса
% Вправи для зміцнення м'язів преса %
Зміцнення м'язів преса
% Зміцнення живота: вправи для м'язів черевного преса і спини %
Зміцнення м'язів преса
% Комплекс вправ для зміцнення м'язів преса %
Зміцнення м'язів преса
% Вправи для зміцнення бічних м'язів живота %

Дієта Лайми Вайкуле

У жінок є чудова частина тіла, яка в звичайному своєму стані просто зобов'язана залишатися маленькою.
% Так, це саме живіт. Якщо він невеликий, пружний, якщо м'язи живота жорсткі, то у вас будуть хороші постава і здоров'я. "Видатний" живіт, звичайно, до якійсь мірі приховати можна, але вигляд все одно залишається "трішки вагітний". І якщо сили волі і часу досі на зарядку не вистачало, то настали денечки - це якраз та критична межа, коли треба зробити над собою зусилля і почати приводити себе в порядок.

Отже - вперед, доплоского живота! Щоб не було нестерпно соромно під літнім сонечком. Причому йти доведеться в двох напрямках відразу. По-перше, зменшувати жировий прошарок на животі, що для жінок є архіважко справою. По-друге - зміцнювати черевну мускулатуру.

Перше.Жирова складка на животі, Якщо затиснути її двома пальцями, повинна дорівнювати 1 см. Якщо вона більше - це надмірність. У зв'язку з цим основні завдання: менше їсти, 1-2 рази на тиждень влаштовувати розвантажувальні дні, більше рухатися. Геть фаст-фуд. Не забудьте: кількість їжі, особливо жирної, гострої, смаженої ми скорочуємо, при цьому вживаємо більше вітамінів (овочі, фрукти). Але не тільки. Саме зараз обов'язково вживання синтетичних вітамінів, БАДів. Якщо ви не можете собі дозволити дорогі імпортні вітаміни, користуйтеся вітчизняними, (типу "Ундевіт"), вони допоможуть пережити час весняних авітамінозів, простуд, поганий шкіри.

Багато хто з бажаючих схуднути помічали, що на яких би дієтах вони не сиділи, розміри живота або не змінюються зовсім, або починають потроху зменшуватися в останню чергу, коли вже всяке терпіння вичерпується. Тому вихід один - якомога більше тренувати м'язи живота.

Оськомплекс вправ, який допоможе зміцнити ваш черевний прес.

1. Лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тіла, долоні торкаються підлоги. Підніміть випрямлені в колінах ноги на висоту близько 30 см, 2 рази злегка стукніть однієї ступень про іншу. Потім повільно опустіть ноги. Дихання рівномірне. Повторіть вправу 6-8 разів.

2. Лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тіла. Підніміть випрямлені ноги утримуючи ступнями невелику гантель до прямого кута. Якщо вам важко тримати ноги випрямленими, можете трішки зігнути їх в колінах. При підйомі - видих, при опусканні - вдих. Повторіть вправу 6-8 разів.

3. Лежачи на спині, руки за головою або на грудях. Підборіддя опущений на груди. На видиху сядьте, спробуйте дотягнутися грудьми до колін. Піднімаючи корпус, намагайтеся трохи повертати тіло поперемінно наліво або направо. На вдиху ляжте на підлогу, голову не опускайте. Повторіть вправу 5-6 разів.

4. Лежачи на правому боці, пряму або зігнуту в лікті праву руку покладіть під голову, ліву - на талію. Підніміть ліву ногу вгору не згинаючи в коліні і опустіть. Вправа повторіть 6-8 разів. Потім перекиньтеся на інший бік і виконайте цю вправу іншою ногою. Видих робіть, коли піднімаєте ногу.

5. Стоячи на колінах, трохи розставте ноги, пальці ступень торкаються один одного, долоні покладіть на стегна. Тепер прогніться назад. При цьому дуже інтенсивно працюють колінні суглоби. Спину випрямити, підборіддя підніміть. Вправу повторити 6-8 разів. Коли прогинаєтеся, робіть вдих.

6. Велосипед. Лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тіла, долонями зіпріться об підлогу. Підніміть ноги вгору і робіть рухи, як при їзді на велосипеді: ступні описують невеликі кола (старанно випрямляйте при цьому ноги). Повторити вправу 8 разів.

7. Лежачи на спині, випрямити плечі, руки трохи відведіть від тулуба, долонями зіпріться об підлогу. А тепер ногами робіть рухи, як ніби ви пливете брасом: ноги підтягуйте до живота, коліна розсунуті, п'яти разом (рухи повільні). Потім різко опустіть ноги вниз на підлогу і швидко з'єднайте їх разом. Вправа повторіть 6-10 разів.

8. віджимання. Робимо віджимання від столу або від стінки. 10 разів.

Щоб домогтися бажаного ефекту, звичайно, потрібно попрацювати, але гра варта свічок. А якщо вже зовсім ніколи займатися собою - то заведіть собі просту звичку - втягуйте живіт при ходьбі. Хоча це швидко набридає.

Теги: прес, м'яз, зміцнення

Чи можна поліпшити форму грудей за допомогою вправ

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
����� �� �������� ����� ����� � ������� ����������
% Як відомо, жіночі груди не є м'язовим органом, а складається лише з молочних і жирових тканин, що не піддаються «накачиванию». Тому вправи, що збільшують бюст, насправді працюють з м'язовими тканинами грудної клітки. Що робить благотворний вплив на тонус грудей і сприяє її збільшенню за рахунок підтяжки грудних м'язів. Ці вправи потрібно проробляти кожен день, щоб вже через місяць домогтися перших результатів.
% Статті за темою «Чи можна поліпшити форму грудей за допомогою вправ» %
Чи можна поліпшити форму грудей за допомогою вправ
% Як поліпшити форму грудей %
Чи можна поліпшити форму грудей за допомогою вправ
% Правила красивого бюста %
Чи можна поліпшити форму грудей за допомогою вправ
% Збільшуємо об'єм грудей: комплекс вправ %
Чи можна поліпшити форму грудей за допомогою вправ
% Стрункі руки: план дій %

Найефективніше проводити заняття в тренажерному залі з індивідуальним тренером. Але якщо такої можливості ні, не турбуйтеся. Можна підтягнути груди і у себе вдома.

Одними з найефективніших вправ, що збільшують бюст, є вправи, які працюють з верхньою частиною грудної клітки. Вони дозволяють додати вашій грудей привабливу форму. При цьому ви не будете витрачати на це багато часу і коштів.

Лягаємо на живіт, згинаємо руки в ліктях і кладемо долоні на підлогу. Дуже повільно піднімаємо верхню частину тулуба, Стежимо, щоб долоні були з плечима на одному рівні, а обличчя дивилося вгору. Утримуємо положення 15 секунд. Повторюємо 10 разів.

Підтягування та віджимання від підлоги - відмінні вправи для збільшення грудей. Віджимаємося з прямими руками, ногами і тілом. Груди намагаємося тримати якомога ближче до підлоги в нижньому положенні, щоб віджатися піднімаємо таз і стегна. Намагаємося зробити хоча б 10 таких віджимань.

Є ще одна вправа для збільшення і підтяжки грудей. Воно нескладна. Опускаємося на підлогу, згинаємо ноги в колінах. Беремо по невеликій гантелі в кожну руку і піднімаємо руки вгору. Руки намагаємося витягувати якомога вище. Опускаємо руки до грудей. Повторюємо вправу 15 разів.

І остання вправа: сідаємо на коліна, витягнувши шкарпетки. Неспеша опускаємося вниз, торкаємося стегон грудьми. Потім витягуємо руки і продовжуємо нахил до тих пір, поки долоні з чолом не торкнуться підлоги. Нахил повинен тривати приблизно хвилину.

Як бачите, в цих вправах немає нічого складного, але регулярно їх виконуючи, ви підтягнете і збільшите свої груди.

Теги: форма, груди, допомога, гантель, вправа, віджимання