Як накачати м'язи тільки силою думки?

% Змусити м'язи працювати без руху, попросту концентруючись на них? Ідея звучить фантастично. Однак дослідження показали, що віртуальні вправи для розвитку мускулатури дають ефект - так само, як і реальні.
% Статті за темою «Як накачати м'язи тільки силою думки? » %
Як накачати м'язи тільки силою думки?
% Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви %
Як накачати м'язи тільки силою думки?
% Як зміцнити м'язи піхви %
Як накачати м'язи тільки силою думки?
% Чим відрізняється біцепс від трицепса? Як їх накачати? %
Як накачати м'язи тільки силою думки?
% Спеціальні вправи для розслаблення м'язів %

У ході досліджень американські вчені з Cleveland Clinic (США) приєднали до м'язів добровольців електроди, які фіксували зміни м'язового напруги, а за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) вони фіксували електричну активність головного мозку. Результати показали, що, коли ми зусиллям думки викликаємо скорочення м'язів, мозок так само активний, як і при виконанні звичайних вправ.

Потім учені оцінили переваги цих уявних вправ: сила м'язів збільшилася на 35%, a тонус м'язів зберігався протягом приблизно трьох місяців після припинення уявних тренувань. Лікар і викладач йоги Бернадет де Гаске (Bernadette de Gasquet) настільки впевнена у перевагах цього способу, що розробила і впровадила цю «уявну гімнастику» у Франції

Всі мислимі переваги

Перш ніж розробити і опублікувати власну методику, Бернадет де Гаске повторила експеримент американських лікарів - на м'язах черевного преса.

І переконалася, що ментальна робота є такою ж дієвою, як і реальна робота м'язів. «Коли ми чітко і зосереджено здійснюємо уявні рухи, вони виявляються навіть більш ефективними, ніж реальні: концентруючись на певних м'язах, ми не втрачаємо при цьому зайву енергію. Втома, як правило, незначна, а кровообіг мозку і харчування його киснем значно поліпшуються! »

Бернадет де Гаске стверджує, Що класичні вправи для накачування м'язів черевного преса пов'язані з ризиком. «Підтягування плечей до стегон часто згубно для спини, - вважає вона. - Крім того, ці вправи занадто швидко накачують черевний прес, що може викликати опущення статевих органів у жінок. А при заняттях по уявному розвитку м'язів цього не відбувається ».

Інша перевага віртуальної гімнастики - вона доступна всім. Вона дуже підходить для людей, що знаходяться в гіпсі (запобігає атрофію м'язів), для людей похилого віку, для вагітних жінок (яким протипоказані класичні вправи для черевного преса), для тих, хто змушений користуватися інвалідним візком.

Нарешті, багато з цих вправ можна виконувати скрізь. Ковзання, наприклад, особливо рекомендується робити в літаку, під час тривалих перельотів, з метою поліпшити циркуляцію крові в ногах і уникнути небезпеки флебіту.

На жаль, ця гімнастика не замінює вправ на гнучкість і витривалість. Для здоров'я та тілесної гармонії варто додати до неї стретчинг (вправи на розтяжку) або йогу, а також аеробні вправи (танці, біг підтюпцем, їзду на велосипеді).

Вправи для стегон

Ковзання

Сидячи на стільці, стопи на підлозі, уявіть, що ви переносите свою вагу то на одну ногу, то на іншу. Потім додайте до цього уявне рух - як ніби ви сковзаєте, немов на лижах, але не рухаючи ногами. Якщо у вас вийде візуалізувати цей рух, ви відчуєте роботу м'язів стегон і поперечних і косих м'язів черевного преса, на які ви впливаєте то з одного боку, то з іншого.

«Ножиці» і «велосипед»

Лежачи на спині із зігнутими колінами, уявіть, що ви підтягуєте коліно до грудей на видиху. Ви відчуєте роботу стегна, а також поперечні і прямі м'язи черевного преса. Для більшого ефекту задайте уявну роботу обох ніг одночасно - як ніби ви крутите велосипед. Спробуйте виконувати цю вправу з одного витягнутою ногою, а другий зігнутою. І нарешті, подумки піднімайте по черзі прямі ноги, як у вправі «ножиці».

Вправи для пресу

 Вертикальне скручування

Ця вправа для косих м'язів преса: сядьте по-турецьки на підлогу або просто присядьте на стілець, спина пряма, корпус злегка нахилений вперед. Для початку виконайте даний скручування: на видиху розвертайте корпус вліво спочатку в нижній його частині, потім з кожним видихом - в районі талії, грудей і нарешті поверніть голову. Тепер зробіть цю вправу подумки: більше не рухайтеся, але робіть видих кожен раз, коли ви «скручувати». Потім виконайте уявне скручування в іншу сторону.

 Бічне скручування

Ця вправа змушує працювати косі м'язи. Лежачи на боці з підтягнутими (але не підібганими) до грудей колінами, опустіть голову на руку, що знаходиться знизу. На видиху подумки ще сильніше притягну коліна до грудей, а потім уявіть, що в тому ж положенні переносите їх на іншу сторону (вліво, якщо ви лежите на правому боці, вправо, якщо ви лежите на лівому боці). Далі виконайте цю вправу, лежачи на іншому боці.

Друга половина успіху

«Зв'язок між м'язами і мозком очевидна: досить нашого уявного побажання, щоб м'язи скоротилися і вчинили потрібну нам роботу. Мій досвід роботи з тілом говорить про те, що уявна концентрація на тих групах м'язів, які ми тренуємо, дуже і дуже важлива. Я б сказала, що це половина успіху від тренування. Концентрація вчить нас відчувати своє тіло, зміцнювати зв'язок з ним - у цьому сенсі «уявна гімнастика», безумовно, корисна.

Але подібні статичні навантаження мають і свої обмеження. З їх допомогою можна зміцнити м'язи, але неможливо радикально змінити фігуру, поліпшити її основні пропорції. До того ж треба мати на увазі, що наше тіло складається не тільки з м'язів, які варто підтримувати в тонусі. «Вправи без руху" не залучають до роботи наші суглоби і зв'язки - це, безумовно, зводить до нуля ризик травм, але й не покращує їх кровопостачання і живлення, тобто не зміцнює їх. Така гімнастика не дає навантаження на кардіосистему, а адже ми можемо зміцнювати серце і судини, тільки навантажуючи, тренуючи їх. Ну і, зрозуміло, залишаючись нерухомим, неможливо поліпшити гнучкість опорно-рухової системи, хребта ».
% 3 ключа до успіху

Будьте послідовні

Займаючись по п'ятнадцять хвилин в день, ви виявите перші результати приблизно через три тижні. Тренуйтеся кожен день потроху. Наприклад, прийшовши в офіс, дозвольте собі п'ять хвилин ковзання (див. С. 149), потім розподіліть десять хвилин інших уявних вправ на кілька сеансів протягом усього дня.

 Пам'ятайте про дихання

Стоячи, лежачи або сидячи почніть зі спокійного вдиху, одночасно скорочуючи м'язи промежини, як якщо б ви затримували сечовипускання. Вдих повинен бути рівний видиху за часом - скажімо, можна виконувати кожен з них на чотири рахунки. Дотримуючись цей ритм, переходите до уявних вправ.

Не впадайте у відчай!

Якщо на початку ваше тіло здійснює слабкі мимовільні руху, не турбуйтеся: поступово воно освоїться.

Ті, хто звик до особливих (больовим) відчуттів після інтенсивних тренувань, можливо, будуть трохи збиті з пантелику їх відсутністю. Однак, прислухаючись до себе, можна відчути щось на зразок слабкого струму, який проходить через напружувану область, і відчути скоєне зусилля. При певній наполегливості ви оволодієте умінням концентруватися, а це дуже корисний навик - і не тільки для роботи наших м'язів.

Теги: м'яз, гімнастика

Як накачати м'язи преса

% Helen Writer, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� ������
% Рельєфний прес - це невід'ємна частина ідеальної фігури. Про кубиках на животі мріють як жінки, так і чоловіки, але добитися їх не так вже й легко. Якщо дотримуватися певної схеми живлення і регулярно виконувати відповідні вправи, то досягти ефекту цілком можливо.
% Статті за темою «Як накачати м'язи преса» %
Як накачати м'язи преса
% Як накачати грудні м'язи і прес %
Як накачати м'язи преса
% Як накачати швидко м'язи живота %
Як накачати м'язи преса
% Як накачати м'язи без тренувань %
Як накачати м'язи преса
% Як накачати нижні м'язи живота %
% М'язи преса знаходяться під щільним шаром жирових відкладень, так як на животі вони утворюються в більшості випадків. Для того щоб спалити жир, потрібні інтенсивні аеробні навантаження. Тому щоб отримати рельєфний прес, починайте саме з кардіонагрузок. Це можуть бути біг, їзда на велосипеді або звичайні стрибки зі скакалкою, але тривалість їх має бути не менше 20 хвилин. Тільки через даний проміжок часу організм починає переробляти наявні жирові відкладення, а не отримані до цього калорії з з'їдених продуктів.%

Після того як серцебиття прискорилося, можна переходити до тренування м'язів живота. Існують нижні м'язи преса, косі і верхні. Для кожної групи існують свої вправи. Нижню частину живота найкраще опрацьовують підйоми прямих ніг з положення лежачи. Кількість підйомів залежить від ступеня підготовленості організму, але підходів повинно бути не менше трьох.

Бічні м'язи преса також потребують тренуванні. Для цього з положення лежачи виконуйте скручування спини, торкаючись ліктем лівої руки коліна правої ноги і навпаки. На кожну сторону потрібно 20-30 скручувань, повторюваних два або три рази.

Щоб накачати верхню частину преса, виконуйте підйоми верхньої частини тулуба з положення лежачи. При цьому поперек і таз повинні залишатися щільно притиснутими до підлоги. Щоб отримати максимальне навантаження, потрібно підняти ноги, зігнути їх в колінах і тримати паралельно підлозі.

Чим більша кількість підходів виконується, тим швидше вийде накачати м'язи преса. Заняття повинні бути регулярними, в поєднанні з помірною дієтою можна досягти результатів уже через кілька тижнів. Для цього потрібно обмежити надходження жирів і зробити упор на білкові продукти. Спалюючи жир, організм перетворює їх в красиві м'язи.

Не варто розраховувати на те, що досягнутий результат збережеться надовго. Якщо припинити тренування, то гарний прес досить швидко запливе шаром жиру.

Теги: прес, м'яз