Як підтягнути м'язи обличчя

��� ��������� ����� ����
% Від стану шкіри обличчя, її подтянутости і тонусу залежить враження, вироблене людиною на оточуючих при першій зустрічі. Саме тому багато жінок так пильно вдивляються в своє відображення в дзеркалі, намагаючись виявити перші ознаки вікових змін. Сьогодні існує чимало способів підтяжки м'язів обличчя.
% Статті за темою «Як підтягнути м'язи обличчя» %
Як підтягнути м'язи обличчя
% Як підтягнути м'язи на обличчі %
Як підтягнути м'язи обличчя
% Як підтягнути контур обличчя %
Як підтягнути м'язи обличчя
% Як підтягнути обличчя без операції %
Як підтягнути м'язи обличчя
% Як підтягнути шкіру обличчя %
% Для впливу на м'язи обличчя в сучасній косметології та пластичної хірургії застосовуються консервативні та оперативні методики, своєчасне застосування яких допоможе зберегти молодість надовго.%

З консервативних методик можна виділити фізіотерапевтичне лікування, при якому проводиться пасивна тренування м'язів обличчя за допомогою спеціального апарату для безопераційної підтяжки шкіри обличчя, тонізації мімічних м'язів і введення лікарських препаратів, що порушують нервово-м'язову передачу в мімічних м'язах особи - введення препаратів ботокса або діспорта (при цією методикою використовується введення високоочищеного ботулотоксину).

Тінізації мімічних м'язів вимагає тривалого часу лікування до отримання помітного косметичного ефекту, але позитивною особливістю цього методу є те, що результат досягається без введення в організм лікарських препаратів. Для посилення ефекту можливе нанесення на шкіру до процедури спеціальних косметичних кремів або масок, але курс процедур повинен тривати не менше 3-х місяців і інтенсивність проведення тонізації становить не рідше однієї процедури в 2-3 дні.

Ботулотоксин (ботокс і диспорт) вводяться у вигляді ін'єкцій в певні точки особи, під його дією відбувається порушення нервово-м'язової передачі - мімічні зморшки розгладжуються. Ефект підтяжки обличчя при використанні цього методу стає очевидним через 5-7 днів після виконання ін'єкцій, але істотного впливу на овал обличчя досягти не вдається, більше того, при невдалому виконанні процедури можливе отримання протилежного ефекту. Але слід відзначити той позитивний факт, що вплив процедури обмежується 6-8 місяцями, після чого іннервація відновлюється, і м'язи повертаються в попередній стан.

Оперативні методики підтяжки обличчя найчастіше мають на увазі виконання кругової підтяжки всього особи або її окремих ділянок. Сучасні методики пропонують виконувати ці операції за допомогою сучасних ендоскопічних технік, що дозволяє істотно зменшити обсяг операційної травми і, відповідно, скоротити терміни реабілітації. Для остаточного досягнення ефекту від оперативних методик слід після операції скористатися і фізіотерапевтичними методами - в цьому випадку ефект буде більш помітним і тривалим.

Відстрочити необхідність використання цих методів допоможе щоденний догляд за шкірою і м'язами обличчя, виконання спеціального косметичного масажу і використання нескладних масок, які допоможуть продовжити молодість шкіри і не вдаючись до настільки радикальних методів.

Теги: шкіра, обличчя, м'яз, журнал, догляд, відгук, процедура, підтяжка

Як швидко накачати м'язи рук

% Niverina, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� ����� ���
% Сучасний світ диктує свої умови і закони, в тому числі в галузі моди і краси. І хоча жінки мають різний думку щодо того, чи варто накачувати м'язи рук подібно чоловікам, всі вони сходяться на думці, що акуратна форма неможлива без систематичних тренувань.
% Статті за темою «Як швидко накачати м'язи рук» %
Як швидко накачати м'язи рук
% Як накачати грудні м'язи і прес %
Як швидко накачати м'язи рук
% Як швидко накачати ноги %
Як швидко накачати м'язи рук
% Як накачати м'язи преса %
Як швидко накачати м'язи рук
% Як накачати інтимні м'язи %
% Якщо ви любите відкриті топи і обтягуючі водолазки, це означає, що виникає необхідність стежити за формою своїх рук. Необов'язково при цьому ставати бодибилдером, досить визначити для себе кілька вправ, які допоможуть рукам виглядати більш акуратними, а значить, красивими.%

1. Класичним вправою для рук, яке також робить позитивний вплив на обсяг і висоту грудей, є віджимання. Жіночий варіант цього складної вправи - віджимання з колін. При цьому тіло вище колін повинно бути витягнуто в пряму струну, включаючи лінію шиї, очі дивляться перед собою.

Є три варіанти віджимань. Перший варіант: поставте руки ширше плечей і згинайте їх у ліктьовому суглобі, прагнучи грудьми до підлоги. При цьому лікті не повинні заходити за рівень кистей, утворюючи прямий кут при повному згинанні.

Другий варіант: поставте руки на ширині плечей, кисті направте всередину, щоб пальці рук «дивилися» один на одного. І третій варіант найскладніший, він спрямований на тренування найважливішою м'язи для краси руки - трицепса. Поставте кисті вже ширини плечей паралельно один одному. Згинання ліктів відбувається не в сторони, а назад. При цьому важливо тягнутися грудьми до підлоги, лікті в нижній точці щільно притискаються до корпусу. Тіло становить собою всі таку ж пряму лінію, інакше можна пошкодити спину.

Якщо дозволяє спортивна підготовка, то можна перейти до віджимання з ніг або навіть з невеликою платформи. Але майте на увазі: такий варіант вправи змушує м'язи рости.

2. Вправи з гантелями. Необов'язково змагатися у піднятті ваги, для підтримання форми жінці краще зробити більше підходів із середнім навантаженням, чим менше з великим. Для початку достатньо 1 кг, потім можна збільшити вагу до 2-2, 5 кг на кожну руку.

Поставте ноги на ширині плечей, спину тримайте прямо, ноги злегка зігніть в колінах. Гантелі у витягнутих уздовж тіла руках, долоні дивляться назовні. Піднімайте гантелі, згинаючи руки в ліктях, до рівня плечей і опускайте до повного випрямлення, лікті тримаєте притиснутими до корпусу. Чи не розгойдується, намагайтеся працювати м'язами, а не всім тілом, а саме біцепсами рук.

3. Початкове положення те ж, лікті злегка зігнуті. Гантелі в руках піднімайте строго в сторони, прагнете вгору ліктем, а не пензлем. Ускладнений варіант - додайте нахил до рівня паралелі корпусу з підлогою, але не прогинається в попереку.

4. Два додаткових вправи на трицепс: французький жим і віджимання від стільця. Французький жим може виконуватися як в положенні стоячи, так і в положенні лежачи. Руки з гантелями занесіть за голову, лікті зафіксуйте. По черзі або одночасно опускайте гантелі і піднімайте, працює тільки рука нижче ліктя.

5. Віджимання від стільця: сядьте на стілець, візьміться руками ззаду за краї стільця і ​​приподнимитесь по діагоналі вперед. Опускайтеся за рахунок роботи рук вниз, але не нижче рівня стільця і ​​піднімайтеся вгору, повністю випрямляючи руки і роблячи невелику паузу.

Вправи виконуються в кілька підходів в різній комбінації. Як правило, на початку занять робиться 8 повторень по 3 рази для нетривалого відпочинку. Залежно від необхідного результату кількість повторів і їх інтенсивність збільшуються. Людям з надмірною вагою не рекомендується віджиматися, тому велику вагу дає зайве навантаження на спину. У цьому випадку доцільно замінити віджимання на роботу з обтяженою гімнастичною палицею.

6. Для цього ляжте на підлогу, притисніть поперек до підлоги, палицю візьміть двома руками широким хватом. Опускайте палицю до грудей і випрямляйте руки. Середина палиці повинна припадати на центр грудей, руки при згинанні утворюють прямий кут. За допомогою палиці можна також виконувати французький жим з положення лежачи, але це дає велике навантаження на суглоби кистей, тому будьте уважні.

Еталон жіночої краси змінюється з покоління в покоління. Колись вважалося, що жіноча рука повинна бути повною і білої, потім в моду прийшла тонка талія, потім - засмага і т.д. Сучасні жінки воліють бути сильними, це допомагає їм справлятися з численними життєвими негараздами і не відчувати себе безпорадними.

Найбільшого ефекту від вправ можна досягти, якщо робити їх щодня в один і той же час, наприклад, вранці. Уже через два тижні ви помітите різницю, підходи і повторення можна потроху збільшувати, але не переценівайте власні сили.

Теги: м'яз, рука, біцепс, вправа