Які м'язи працюють на велотренажері
% Олена Іванова, автор JustLady.
%
%
%
% Велотренажери займають сьогодні гідне місце в ряду ефективних тренувальних пристроїв в тренажерних залах, у фітнес-клубах, а також вдома. В результаті занять на велотренажері зміцнюється серцево-судинна і дихальна система, витривалість організму збільшується втричі, всі клітини насичуються киснем, а значить, поліпшується обмін речовин. За допомогою велотренажерів можна розпрощатися із зайвими кілограмами і впоратися зі стресом. І, звичайно, заняття на велотренажері сприяють зміцненню цілого ряду м'язів.
% Статті за темою «Які м'язи працюють на велотренажері»
%
% Як зміцнити м'язи піхви
%
% Заняття спортом без варикозу
%
% Яким повинен бути домашній тренажер
%
Глибоко помиляється той, хто вважає, що в процесі тренування на велотренажері працюють тільки м'язи ніг. Це абсолютно невірно. При інтенсивному занятті в роботу включаються м'язи стегон, сідниць, а також найважливіші поперекові м'язи. Вони стають підтягнутими і більш пружними.
Таким чином, велотренажер - це не тільки накачані м'язи нижніх кінцівок (що вже само по собі чудово), але й радикальне зменшення можливості розвитку остеохондрозу, радикуліту, різних невралгій.
Регулярні заняття на велотренажері допомагають впоратися з викривленням хребта початковій стадії. Це відбувається завдяки тренуванні поперекових м'язів.
Зміцнення м'язів гомілки, литок, стегон робить ходу легкої, а поставу - прямий і привабливою. Навантаження на колінні і тазостегнові суглоби і зміцнення даної групи м'язів попереджає захворювання, пов'язані з застоєм в цих областях (артрози, деформуючі остеоартрози та ін.).
Якщо під час тренування регулятор навантаження встановити на максимальну позначку, почнеться робота м'язів преса, рук і навіть грудної клітки.
Найпростіше перевірити, які м'язи задіюються при заняттях на велотренажері, гранично виклавшись на тренуванні в перший же підхід. На наступний день ви відчуєте біль. Це дадуть про себе знати «потривожені» м'язи (отже, саме вони і будуть зміцнюватися надалі). Так завжди буває при великому фізичному навантаженні на організм після тривалої перерви. Однак це радикальний метод і застосовувати його не рекомендується. Розумніше прислухатися до себе і свого організму, коли регулярні заняття на велотренажері органічно впишуться в ваш ритм життя. Ви не зможете не помітити, як зміцніли ваші м'язи на ногах, як «підібралися» і стали пружними сідниці, яку стрункість придбали стегна, як випросталася спина. І все це - завдяки тренуванням на велотренажері.
Теги: м'яз, суглоб, велотренажер, тренування
Вправи для талії і боків
% Одна з найбільш проблемних зон для жінок - боки. Варто тільки розслабитися і дозволити собі зайвого (хоча, як може бути зайвим тістечко з карамельною крихтою і вершковими трояндочками, квітучими на ніжному, просякнутому лікером бісквіті?), Як улюблені джинси відразу зменшуються в розмірі (може сіли після прання?), А поясок на плаття перестає застібатися. Здається, жирові відкладення на боках і талії з'являються від одного погляду на смакоту, від їх запаху, доставляючи безліч неприємних хвилин своїй власниці. Що ж, запитаєте ви, щоб зберегти підтягнуту фігуру, доведеться себе обмежити у всьому? А жіночий журнал JustLady відповість: у всьому не треба, просто стежте за своїм раціоном більш ретельно, не переїдайте. І виконуйте спеціальні вправи для талії і боків, які допоможуть вам зробити фігуру підтягнутою і стрункою.
% Статті за темою «Вправи для талії і боків»
%
% Як позбутися від боків на талії
%
% Вправи для зменшення об'єму стегон і талії, а також для зміцнення м'язів живота
%
% Фітбол для талії і преса
%
% Як прибрати боки: кращі вправи
%
Вправи для боків, Як, втім, і для інших частин тіла, поділяються на: вправи на розтяжку, пілатес (розтягує і зміцнює м'язи), шейпінг (зміцнює м'язи), тренування з гантелями. Ми дамо кілька вправ на кожен вид занять, і ви зможете вибрати походящие для себе. Або виконувати все комплексно - це тільки посилить ефект. Але перш, JustLady порадить вам одне з найбільш дієвих і універсальних вправ, яке ви й самі добре знаєте: тренування з хула-хупом або, по іншому, спортивним обручем.
Обруч може бути різним: простим, з ефектом масажу, з обтяженням. Для початкових тренувань не варто купувати занадто важкий, достатньо буде металевого обруча. Техніка "кручення" не складне - та ви, швидше за все, пам'ятаєте, як робили це в дитинстві. Візьміть хула-хуп двома руками, з силою розкрутіть, і продовжуйте підтримувати його обертання, допомагаючи животом. Рухи повинні бути ритмічними, але без ривків. Починайте тренування з 2-3 хвилин в кожну боку, поступово збільшуючи час. Після того, як трохи звикнете, замініть металевий обруч більш важким. І не забувайте - під час виконаннявправ для талії і боків необхідно правильно дихати, не затримуючи дихання.
Вправи для боків - розігріваємо м'язи
Основа будь-яких спортивних вправ - розігрів м'язів перед заняттям. Кімнату перед тренуванням необхідно провітрити, можна включити приємну музику: ритмічну або спокійну. Одяг та взуття не повинні утрудняти рухів. Отже,вправи, щоб прибрати боки: Починаємо з розтяжки.
1. Встаньте прямо, руки на поясі. Робимо повільні нахили в протилежні сторони, витягаючи одну руку вгору. Нахил вліво - права рука, нахил вправо - ліва рука. Виконуємо по 6-7 разів в кожну сторону. % 2. Сідаємо на підлогу, одна нога витягнута, інша зігнута в коліні (ставимо за коліно прямий ноги). Руки прямі перед собою, плавно повертаємо корпус в сторону зігнутого коліна, не зрушуючи стегон і намагаючись якомога далі розвернутися. Фіксуємо положення на 20 с., Міняємо сторону. % 3. Лягаємо на підлогу, руки в упорі перед грудною кліткою. Розгинаємо руки (стегна притиснуті до підлоги), намагаємося якомога далі прогнути спину - тягнемо м'язи преса. % 4. Початкове положення - стоячи на підлозі, ноги ширше плечей. Повільно нахиляється вліво, згинаючи в коліні ліву ногу. Ліва рука на талії, правою тягнемося до стінки. Міняємо сторону, повторюємо по 6-7 разів. % 5. Початкове положення - стоячи, ноги ставимо на ширину плечей. Руки, зігнуті в ліктях, притиснуті до грудей. Ритмічно повертаємося по черзі вліво і вправо, амплітуда руху - максимальна. Виконуємо вправу протягом 30 секунд.
Вправи для талії і боків - пілатес
Цей вид тренування відмінно підходить тим, хто не любить займатися у швидкому темпі. Пілатес-тренування проходить без стрибків і різких нахилів, акцент робиться на розтяжку і статичну роботу м'язів, яка при правильному виконанні, приносить не менше користі, ніж будь-яка класична тренування.Вправи, щоб прибрати боки з категорії пілатес:
1. Стоїмо на підлозі, ноги на ширині плечей. Права рука на талії, ліва - піднята вгору. Повільно нахиляється право, максимально низько, ноги не згинаємо! Фіксуємо положення, залишаємося в ньому 1 хвилину і міняємо сторону. % 2. Лягаємо на спину, ноги прямі, руки за головою. Піднімаємо корпус і прямі ноги над підлогою, фіксуємо це положення. Намагаємося протриматися 30-40 секунд. % 3. Сідаємо на підлогу, прямі ноги розсунуті якнайдалі. Робимо нахил через сторону до однієї ноги, намагаючись обома руками дотягнутися до ступні. Фіксуємо положення на 40-60 секунд, міняємо сторону. % 4. Початково положення - лежачи на боці з упором на одну руку (як зручно), друга рука за головою. Піднімаємо одночасно верх корпуса і прямі ноги (притиснуті один до одного). Корпус і ноги повинні знаходитися на одній лінії. Затримуємося у верхньому положенні 20-30 секунд. Це особливо ефективневправа для талії і боків, Хоча і важкий.
Вправи для талії і боків - тренуємо косі м'язи і прес
1. Скручування. Лежимо на спині, ноги зігнуті в колінах, руки в замку за головою. Піднімаємо верхню частину корпусу, намагаємося дотягнутися ліктем до протилежного коліна. Виконуємо у швидкому темпі, в кожну сторону по 15-20 разів. % 2. Початкове положення - лежимо на боці (упор на одну руку, другий - за головою), ноги зігнуті в колінах. Корпус і стегна на одній лінії! Одночасно піднімаємо корпус і ногу вгору, темп виконання - швидкий. Робимо вправу 20 разів, міняємо сторону. % 3. Беремо гантелі. Початкове положення - ноги ставимо на ширину плечей, руки - внизу. Починаємо робити енергійні нахили по черзі в кожну сторону, відчуваючи, як напружуються м'язи. Виконуємо по 20-30 разів в кожну сторону. % 4. Встаємо рівно, руки витягнуті вгору (з гантелями). Робимо нахили в сторони, не опускаючи руки. Виконуємо по 20-30 разів в кожну сторону.
Виконуйте цівправи, щоб прибрати боки і зайвий "жирок" з талії, будьте наполегливі і старанні. Результати обов'язково з'являться, якщо цього дуже-дуже хотіти.
Світлана Крутова % Жіночий журнал JustLady
Теги: прес, м'яз, відео, гантель, талія, вправа, пліч, пілатес
|