Стрункі руки: план дій

�������� ����: ���� ��������
% У глянсових виданнях і на просторах мережі Інтернет без зусиль можна знайти безліч порад для тих, хто бажає зробити більш стрункими свої ноги. І дієти, і фізичні вправи, і відгуки про ефективність різних антицелюлітних і підтягаючих кремів. Але, роблячи в черговий раз антицелюлітний масаж або присідання, ми забуваємо про те, що стрункими повинні бути не тільки ноги, але й руки. Оточуючим ці наші руки помітні нітрохи не менше, тому про їх стрункості необхідно піклуватися з таким же ентузіазмом. Жіночий журнал JustLady знає, як зробити руки стрункими, і готовий поділитися секретами зі своїми читачками.
% Статті за темою «Стрункі руки: план дій» %
Стрункі руки: план дій
% Як налаштуватися на схуднення %
Стрункі руки: план дій
% Зайва вага і сила волі %
Стрункі руки: план дій
% Секрети струнких ніг %
Стрункі руки: план дій
% Бананово-молочна дієта: як харчуватися смачно і стати стрункішою %

Бачу ціль, побачу і засоби

Для початку необхідно визначити, які саме проблеми заважають нашим рукам бути досконалими. Так набагато легше зрозуміти,як зробити руки стрункими.

«Я ніколи не думала, що мені доведеться відмовитися від наряду, який мені сподобається, адже тепер на моїй фігурі все має сидіти ідеально», - ділиться Маша. Дівчина довгий час боролася із зайвою вагою, і тепер пишається своєю осикою талією і ідеальними пропорціями тіла. Але, приміряючи в магазині відкритий сарафан, який мав прикрасити її ідеальну фігуру на весіллі подруги, Маша помітила, що не може залишити відкритими руки, оскільки на верхній частині, здавалося б,струнких рук шкіра буквально відвисає.

Така проблема відома багатьом жінкам, особливо тим, які вдало і швидко схудли. Зазвичай її рішення довіряють всіляким шалям і хусткам, накидаючи ці предмети гардероба на плечі і, приховуючи таким чином, проблемні ділянки з внутрішньої сторони рук. Чи не простіше дізнатися,як зробити руки стрункими, І усунути або попередити цей недолік за допомогою вправ для струнких рук, а не приховувати його під багатошаровим одягом?

«Розглядаючи нещодавно зроблені фотографії, я звернула увагу на те, що у мене дуже худі руки», - розповідає Ліза. Зазвичай вважається, що худоба - це загальний ідеал, до якого потрібно прагнути будь-якими способами. Але занадто худі, а нестрункі руки, Зовсім не викликають думки про ідеал. Не поспішайте впадати у відчай, якщо Ви теж зіткнулися з такою проблемою, і не знаєте,як зробити руки стрункими. Регулярні вправи для струнких рук - і необхідна м'язова маса зробить їх більш рельєфними і привабливими.

Ще одна проблема, яка може турбувати дівчат і жінок - зайвий обсяг у верхній частині рук. Але і цю проблему можна вирішити, якщо не тільки знати, як зробити руки стрункими, але ще й регулярно застосовувати ці знання на практиці.

��� ������� ���� ���������

Вправи для струнких рук

Якщо стрункі руки для Вас - недостатня мотивація, і лінь все ж бере своє, закликаючи прилягти перед телевізором і відкластивправи для струнких рук на завтра, а може, на післязавтра, то, можливо, цікавою для Вас виявиться інформація про те, що практично всі вправи для струнких рук одночасно спрямовані і на поліпшення форми грудей. Більш того, регулярні фізичні навантаження такого плану дозволяють навіть трохи збільшити груди, зробити її більш підтягнутою і пружною. Тому, цікавлячись тим,як зробити руки стрункими, Ви одночасно цікавитеся і тим, як підкоригувати форму грудей.

Починативправи для струнких рук необхідно з вправ, що розігрівають м'язи. Підніміть руки на рівень плечей, розведіть їх в сторони, і робіть кругові рухи (по 30 рухів в кожну сторону). Ще відмінним початком комплексу вправ «стрункі руки» можуть бути стрибки зі скакалкою.

Основним видом вправ в боротьбі за стрункі руки повинні стати віджимання з різним положенням тіла. Почніть цикл таких вправ з віджимань від стіни. Станьте в одному кроці від стіни і упріться в неї руками на рівні грудей, з'єднавши стопи ніг разом. Почніть віджимання, спостерігаючи за тим, щоб корпус залишався прямим, а п'яти не відривалися від підлоги. Повторіть цю вправу в 3 підходи по 20 разів.

Тепер виконайте віджимання в положенні сидячи. Для цього сядьте навпочіпки таким чином, щоб за Вами стояв стілець, і Ви могли поставити руки на його сидіння.Як зробити руки стрункими в такому становищі? Просто почніть робити присідання, не відриваючи руки від стільця. Не перепрацьовувати м'язи, особливо в ході самих перших тренувань. Краще робіть таку вправу з невеликою кількістю повторень, але регулярно.

Найбільш популярним вправою, що формує стрункі руки, є віджимання від підлоги. Зазвичай це вправа для струнких рук виконується з прямими ногами, але для початку можна виконувати його рачки. Прийнявши таку позу, поставте руки на ширині плечей і почніть віджиматися. Слідкуйте за тим, щоб в кінцевому положенні руки притискалися до тулуба. Не переживайте, якщо спочатку Вам вдасться виконувати зовсім невелика кількість віджимань. Це говорить лише про те, що у Вас відмінний чоловік, і Вам не доводиться посилено накачувати м'язи, постійно займаючись перенесенням продуктів з магазину в будинок. А кількість віджимань з часом збільшити вдасться. Тільки потім не кажіть чоловікові, що у Вас з'явилася додаткова сила в руках. Нехай він бачить тільки те, що у Вас стрункі руки.

���������� ��� �������� ���

Тепер присядьте. Але не для того, щоб відпочити. Це всього лише вихідне положення для виконання наступної вправи. Ноги зведіть разом і зігніть в колінах. Поставте руки на підлогу таким чином, щоб кисті були прямо під плечима. Тепер згинайте руки і стежте за тим, щоб живіт був розслаблений (повинні працювати м'язи рук, а не м'язи преса). Мета такоговправи для струнких рук - Максимально наблизитися ліктями до підлоги.

Як ми вже говорили, вправи для струнких рук часто виконують ще одну функцію - надають привабливу форму грудей. І наступну вправу як не можна краще підходить для тих, хто завжди намагається дізнатися, як зробити руки стрункими, а груди - красивою. Стуліть долоні рук перед грудьми, докладаючи для цього зусилля. Постарайтеся знаходиться в такому положенні хоча б протягом хвилини. Будь-яку вільну хвилину можна присвятити такому вдосконаленню своєї зовнішності. Головне - знати, як зробити руки стрункими, і систематично застосовувати ці знання на практиці.

Уже через місяць регулярних тренувань Ви помітите, щострункі руки - Це не мрія, а реальність. Чергуйте вправи для струнких рук з вправами для стрункості інших частин тіла, і кожен, навіть самий відкритий наряд, зможе прикрасити Вашу ідеальну фігуру.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: вправу, стрункість

Як збільшити стегна в ширину

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����� � ������
% Багато жінок, що мають худорляву статуру, бажають бачити свої стегна більш округлими. Щоб зробити їх ширше, необхідно накачати сідничні і стегнові м'язи. Нижче наведено комплекс вправ, який допоможе збільшити об'єм стегон.
% Статті за темою «Як збільшити стегна в ширину» %
Як збільшити стегна в ширину
% Як збільшити стегна %
Як збільшити стегна в ширину
% Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна %
Як збільшити стегна в ширину
% Найефективніші вправи для стегон %
Як збільшити стегна в ширину
% Як підтягнути живіт і стегна %
% Встаньте прямо, стопи розташуйте поруч, руки на поясі. З видихом повільно починайте присідати, при цьому відводите куприк тому. Коли стегна стануть паралельні підлозі, зафіксуйте положення, і утримуйте його 10 - 20 секунд. На вдиху також повільно починайте випрямляти ноги. Трохи відпочивши, повторіть вправу ще 4 - 6 разів.%

Ляжте на спину, руки покладіть за голову, шкарпетки ніг потягніть на себе. З видихом зігніть праву ногу в коліні і притягну її до грудей. На вдиху випрямити ногу, утримуючи її над підлогою. При видиху підніміть ногу вгору перпендикулярно підлозі. На вдиху опустіть ногу на підлогу. Виконайте не менше 20 повторень. Потім виконайте вправу лівою ногою.

Ляжте на правий бік, руки розташуйте так, як вам зручно, щоб утримувати рівновагу. З видихом підніміть ліву ногу вгору, носок направте на себе. Робіть махи ногою вгору-вниз, не опускаючи її повністю на підлогу. Зробіть 40 - 50 підйомів, потім повторіть вправу іншою ногою.

Ляжте на спину, руки заведіть за голову, ноги підніміть вгору, шкарпетки направте на себе. На вдиху поволі розведіть ноги в сторони, з видихом при такому ж темпі зведіть їх разом. Виконуйте рух протягом 4 хвилин.

Сперся на лікті за спиною, ноги зігніть в колінах і притягну до грудей. На вдиху витягніть ноги над підлогою, з видихом зігніть знову коліна і направте їх до себе. Зробіть вправу 20 разів.

Не змінюючи вихідного положення, виконуйте наступну вправу. Витягніть над підлогою праву ногу, ліву при цьому утримуючи біля грудей. Потім одночасно починайте згинати праву ногу в коліні, а ліву випрямляти. Тобто міняйте по черзі положення ніг, випрямляючи то праву, то ліву ногу. Вправа виконуйте протягом 2 - 4 хвилин.

Ляжте на живіт, руки покладіть під лоб. З видихом підніміть над підлогою праву ногу, трохи потримайте її в такому положенні. На вдиху опустіть ногу на підлогу. Зі наступному видихом підніміть вгору ліву ногу. Виконайте по 30 підйомів кожною ногою.

Теги: стегно, вправа, ширин