Як зробити стегна округлими

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
��� ������� ����� ���������
% Жіночі округлі і пружні стегна завжди привертали увагу чоловіків. Щоб стати бажанішим, жінки прагнуть зробити цю частину свого тіла більш привабливою. Найбільш ефективний і швидкий спосіб надати стегнах округлість - силові вправи.
% Статті за темою «Як зробити стегна округлими» %
Як зробити стегна округлими
% Як зробити стегна красивими %
Як зробити стегна округлими
% Як збільшити стегна в ширину %
Як зробити стегна округлими
% Як збільшити стегна %
Як зробити стегна округлими
% Як розширити стегна %
% Встаньте прямо, ноги розведіть максимально широко. З видихом перенесіть вагу тіла на праву ногу і зігніть коліно. Виконуйте протягом 5 секунд пружні руху. На вдиху випрямити праву ногу. З видихом зробіть випад на ліву ногу і повторіть пружину. Зробіть вправу по 10 разів в кожну сторону.%

Вага тіла перенесіть на праву ногу, ліву зігніть в коліні і підніміть над підлогою. З видихом робіть присідання на опорній нозі. На вдиху повністю розігніть праве коліно. Зробіть ще 5 присідань, потім виконайте присідання на лівій нозі.

Встаньте на коліна і долоні. Праву ногу відведіть назад, розташуйте її паралельно підлозі, шкарпеточку направте на себе. Виконуйте пружні руху не менше 2 хвилин. Поміняйте ноги місцями, повторіть вправу на ліву ногу. Трохи відпочиньте і виконайте вправу ще раз, тільки зігнувши пружну ногу в коліні.

Ляжте на правий бік, руки покладіть так, як вам зручно. З видихом підніміть вгору ліву ногу, шкарпеточку потягніть від себе. Утримуйте ногу перпендикулярно підлозі, не допомагаючи рукою, 3 хвилини. На вдиху опустіть ногу і розслабте. Ляжте на лівий бік і виконайте вправу на праву ногу.

Ляжте на спину, руки опустіть вільно на підлогу, ноги підніміть вгору. На вдиху максимально широко розведіть ноги, з видихом з'єднайте їх. Виконуйте вправу 5 хвилин. Після невеликого перепочинку можна виконати вправу «ножиці»: на вдиху ноги розведіть, з видихом схрестіть їх в гомілках.

Ноги зігніть в колінах, п'яти поставте біля сідниць. На вдиху підніміть стегна вгору, з видихом опуститеся ближче до підлоги. Виконуйте пружні рух 1 хвилину. Потім трохи відпочиньте, знову підніміть стегна. Вага перенесіть на праву ногу, ліву підніміть вгору. Затримайтеся в цій позі на 15 секунд, поміняйте ноги місцями. На вдиху ляжте на підлогу повністю.

Теги: будинок, стегно, вправа

Швидкі вправи для красивої постави

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
������� ���������� ��� �������� ������
% Сутулість жінок ніхто не любить, тому, якщо у вас є така звичка, позбавляйтеся від неї негайно. Як? Потрібно робити спеціальні вправи для красивої постави: тримати спину прямо, дивитися тільки вперед і ніколи не сутулитися. Вам здається, що ви тепер все це робите, але результату немає? Що ж, у такому разі необхідний більш комплексний підхід. Ці вправи точно допоможуть вам зберегти стрункість і зміцнити спину.
% Статті за темою «Швидкі вправи для красивої постави» %
Швидкі вправи для красивої постави
% Вправи для правильної постави %
Швидкі вправи для красивої постави
% Тримайте спину прямо %
Швидкі вправи для красивої постави
% Вправи для м'язів спини %
Швидкі вправи для красивої постави
% Як швидко виправити поставу %

Для виконання першої вправи вам знадобиться звичайна рівна стіна. Встаньте до неї, притулившись спиною так, щоб стіни одночасно стосувалися ваші п'яти, сідниці, лопатки і потилиця. У цьому положенні глибоко вдихніть і видихніть. А тепер уявіть собі, що у ваших грудях знаходиться маленька петля, яку потрібно розтягнути. Ви розправляє грудну клітку, розтягуючи, таким чином, цю петлю, а самі продовжуєте притискатися до стіни всіма чотирма точками. Стояти так потрібно мінімум п'ять хвилин, якщо можете більше - стійте більше. Вправа допомагає закріпити правильну поставу, розправити плечі і витягнути хребет.

Прекрасна вправа на зняття напруги і затиску в області плечей і шиї - напруга м'язів. Втягніть голову глибоко в плечі, немов намагаючись дістати до них мочками вух. Дивитися при цьому потрібно прямо перед собою і дихати глибоко і рівно. Тривалість вправи - 30 секунд, довше залишатися в такому положенні не потрібно. Глибоко видихніть і розслабтеся. Дуже часто причиною сутулості є біль у суглобах в області шиї, щоб цього не відбувалося, регулярно проробляти дану вправу.

Розправити плечі і перестати сутулитися - це ще половина справи. Важливо зробити так, щоб ваші м'язи були досить сильні, щоб підтримати плечі і грудну клітку в необхідному положенні. Обов'язково виконуйте вправи, які допомагають зміцнити м'язи плечей і розправляють грудну клітку. Дуже хороша вправа - зведення лопаток. Трохи зігніть руки в ліктях, зробіть глибокий вдих, а на видиху зведіть лопатки якомога ближче. Залишайтеся в такому положенні, продовжуйте глибоко дихати і дивитися перед собою. Тривалість вправи також 30 секунд.

Відразу після зведення лопаток корисно робити вправу на іншу групу м'язів - протилежну. З'єднайте руки в замок, виверніть його назовні і випрямити руки в такому положенні вперед. Голова нахилена вниз, руки паралельні підлозі, дихання вільне. Постарайтеся розслабити шию і максимально напружити плечі. Ця вправа зміцнює грудну клітку, знімає тягар в шиї і допомагає при головних болях.

Головне, постійно пам'ятайте про те, що ваша спина повинна бути прямою, а голова піднята вгору. Контролюйте свою позу скрізь, де б ви не були і не дозволяйте втоми або поганого настрою зіпсувати вашу поставу і зовнішній вигляд. Займайтеся собою і будьте завжди стрункі і підтягнуті.

Теги: постава, вправа

Як прибрати звисаючий живіт

% Tash777, автор JustLady. % % %
��� ������ ��������� �����
% Струнка підтягнуте тіло - символ краси, здоров'я, активного способу життя. Прагнення бути в тонусі, мати ідеальне тіло в даний час більше, ніж актуально. Однак є й любителі кустодієвської форм. Але навіть останнім не до вподоби великий обвислий живіт.
% Статті за темою «Як прибрати звисаючий живіт» %
Як прибрати звисаючий живіт
% Як прибрати обвислі шкіру на животі %
Як прибрати звисаючий живіт
% Як прибрати обвислі шкіру на руках %
Як прибрати звисаючий живіт
% Як прибрати мішки під очима %
Як прибрати звисаючий живіт
% Як прибрати зайве на стегнах %
% Звисаючий живіт - це, дійсно, проблема. З'явитися він може внаслідок багатьох чинників: різкого схуднення, пологів, ліпосакції і т.д. Животик може почати свій «зростання» від малорухливого способу життя, від сидячої роботи при вживанні калорійної їжі, складних вуглеводів і жирів, газованої води і слабоалкогольних напоїв. У багатьох людей генетичну будову, що припускає відкладення жирової тканини на животі. Але позитивне те, що саме з живота найлегше прибрати непотрібні складки!%

Існує безліч способів мати плоский живіт. Але від обраного напрямку буде залежати форма.
% Найдієвіший - це накачати прес. Буде потрібно силове навантаження, зате це досить швидко і ефективно. Але є деякі відступи. Жирова тканина замінюється на м'язову, опуклий животик ущільнюється, можуть навіть з'явитися рельєфні кубики, але обсяг талії стає менше незначно. І друге - необхідно регулярно проводити тренування, так як на м'язах у стані спокою приблизно місяць жирок з'являється дуже швидко.

Наступний спосіб - це активна, динамічна гімнастика, вправи, засновані на жіросжіганіі в області талії. Це можуть бути просто запальні танці 30- 50 хвилин. Живіт йде, з'являється тонка талія. Виконувати потрібно в тривалому режимі (процес спалювання жиру починається приблизно після 20 хвилин активного розігріву м'язів). Як і попередній спосіб вимагає регулярності, бажаний результат з'явиться трохи пізніше, але зате порадує в втрачених сантиметрах.

І останнє - це низькокалорійна або низкоуглеводная дієта. Результат є - живіт дуже швидко «йде», однак щоб зберегти цей результат, такої дієти слід дотримуватися постійно. І ще один мінус - при великому животі втрата жиру таким способом дає більшу ймовірність появи «фартуха» - відвисання шкіри, розтяжок, мікротріщин, в'ялості. Якщо фізичні вправи неприйнятні за станом здоров'я або з інших причин, то необхідно супроводжувати схуднення на дієті масажем, водними процедурами контрастної температури, косметичними засобами догляду за шкірою і навіть носінням компресійного білизни. І, звичайно ж, у такому разі не слід вдаватися до різкого відмови від їжі, це не тільки принесе масу проблем шкірі, а й здоров'ю в цілому.

Самий ідеальний варіант - це розумний підхід. А саме: регулярна гімнастика, хулахуп, трохи силових вправ для зміцнення м'язів, плавання. Еластичний не тугою корсет допоможе привчити животик бути втягнутим і під час їжі не дозволить шлунку приймати необмежені обсяги. При методикою «всього потроху» організм не відчує різких змін, у нього не наступить стресу, відповідно, він не буде шукати можливостей відкласти запас у вигляді жирових клітин в самих невідповідних місцях.

Теги: живіт, позбавлення