Як качати прес з коліщатком

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
��� ������ ����� � ���������
% Коліщатко для преса, або гімнастичний ролик, являє собою невелике обгумоване колесо з ручками з боків. Це простий, але дуже ефективний тренажер, який ідеально підходить для домашнього використання.
% Статті за темою «Як качати прес з коліщатком» %
Як качати прес з коліщатком
% Шпора %
Як качати прес з коліщатком
% Як качати прес тренажером %
Як качати прес з коліщатком
% Як качати прес після пологів %
Як качати прес з коліщатком
% Як качати прес роликом %
% Одним з великих переваг коліщатка для преса є те, що займаючись з ним, людина навантажує кілька груп м'язів - грудей, спини, сідниць, стегон, рук, а також преса. Займатися з гімнастичним роликом досить складно, особливо новачкам, але й ефект від снаряда вельми помітний. Так що варто постаратися, освоїти ці вправи і створити тіло своєї мрії.%

Роблячи вправи з коліщатком, зверніть увагу на дихання. При нахилі необхідно робити вдих, при підйомі - видих. Всі вправи виконуються по 10-15 разів. З часом, щоб посилити ефективність тренувань, спробуйте збільшити кількість повторів і амплітуду рухів.

Встаньте на коліна, гімнастичний ролик поставте перед собою і тримайте його випрямленими руками. Спираючись на снаряд, повільно рухайте його від себе, опускаючись до торкання грудьми підлоги. Через 2-3 секунди підніміться зворотними рухами.

Для наступної вправи сядьте на підлогу, випрямивши ноги. Коліщатко для преса поставте ліворуч, обіпріться на нього і згинаючись відкочується від себе до максимуму. Потім поверніться у вихідне положення і повторіть вправу, поставивши коліщатко справа.

Ляжте на живіт, руки з коліщатком витягніть вперед. Обіпріться на тренажер і підкочує його до себе, піднімаючи тіло вгору, потім опуститеся в початкове положення. Руки при виконанні вправи не згинайте.

Остання вправа робиться з положення стоячи. Встаньте спиною до стіни так, щоб упиратися в неї п'ятами. Ноги поставте на ширину плечей, нахиліться і поставте гімнастичний ролик на підлогу. Спираючись відкочується коліщатко вперед, щоб грудьми опуститися на підлогу. Потім зворотними рухами поверніться у вихідне положення.

Коліщатко для преса випускається в різних модифікаціях. Новачкам можна порадити придбати тренажер з двома або чотирма колесами, щоб краще утримувати рівновагу. А якщо на снаряді буде механізм повернення, вам буде набагато легше приймати вихідне положення.

Теги: ролик, вправа, коліщатко, прес

Як зміцнити м'язи малого тазу

% Катерина Ананьєва, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� ������ ����
% Через ослаблення м'язів малого тазу у жінок може відбутися опущення матки або розвинутися бактеріальний вагіноз, а також запальні захворювання піхви. Існує спеціальний комплекс вправ, який спрямований на зміцнення м'язів тазового дна і піхви.
% Статті за темою «Як зміцнити м'язи малого тазу» %
Як зміцнити м'язи малого тазу
% Як зміцнити м'язи піхви %
Як зміцнити м'язи малого тазу
% Секс-зарядка від Мерилін Монро %
Як зміцнити м'язи малого тазу
% Як займатися з фітболом %
Як зміцнити м'язи малого тазу
% Як зміцнити вени - корисні рецепти для красивих ніг %
% Щільно стисніть задній прохід і м'язи піхви, напружте одночасно сідниці. Задній прохід повинен бути стиснутий настільки, щоб було відчуття, як він втягується всередину. При цьому стискаються м'язи піхви і сфінктер уретри. Таким чином, всі отвори перекриваються єдиної м'язом, яка схожа на подвійну вісімку. Затримайтеся в даному положенні деякий час, потім почніть поступово розслабляти м'язи. При повільному розслабленні ви відчуєте, як м'язи звільняються. Проробляйте цю вправу два рази на день, його можна робити в будь-якому місці і в будь-який час.%

Постеліть на підлогу килимок і сядьте, ноги схрестіть по-турецьки. Постарайтеся максимально втягнути в себе м'язи промежини. Одночасно стискайте м'язи живота і сідниць, потім розслабтеся і повторіть дану вправу десять-п'ятнадцять разів. Така вправа тренує зв'язки і м'язи малого тазу, матки і піхви, покращує кровообіг і відтік крові від органів малого таза.

Сидячи на підлозі, випрямити ноги і розведіть в сторони якомога далі. Підніміть руки вгору і зробіть нахил вперед, пальцями рук постарайтеся торкнутися носків ніг. Потім випрямтеся і зробіть ще вісім-десять нахилів. Вправа покращує кровопостачання статевих органів, сечового міхура, прямої кишки, зміцнює тазостегнові суглоби і м'язи тазового дна.

Сядьте на п'яти і зчепіть руки в замок за спиною. Потім підніміть скріплені руки вгору і зробіть нахил тулуба вперед. Поверніться у вихідну позицію, зробіть десять повторів. Така вправа не тільки зміцнює м'язи малого тазу, а також розвиває м'язи спини і покращує кровотік по судинах тазу та нижніх кінцівок.

Сидячи на підлозі, зігніть ноги в колінах і опустите в сторони, стопи з'єднаєте, і розгорніть до себе, підвівши до області паху. Руками притримуйте носочки ніг, почніть скорочувати і підтягувати м'язи тазового дна і піхви. Проробіть максимальну кількість разів.

Теги: м'яз, малий, дно, таз, зміцнення, піхва

Як підтягнути внутрішню частину стегна

��� ��������� ���������� ����� �����
% Стегна - сама проблемна частина тіла для багатьох жінок. І якщо зменшити її обсяг в цілому не так складно, то щоб підтягти внутрішню частину стегна, потрібно чимало зусиль.%
% Статті за темою «Як підтягнути внутрішню частину стегна» %
Як підтягнути внутрішню частину стегна
% Як підтягнути внутрішню поверхню стегна %
Як підтягнути внутрішню частину стегна
% Як накачати внутрішню частину стегон %
Як підтягнути внутрішню частину стегна
% Вправи для внутрішньої сторони стегна %
Як підтягнути внутрішню частину стегна
% Як зміцнити внутрішню поверхню стегна %
% Багато дівчат вимірюють худорбу ніг саме дивлячись на внутрішню сторону стегон. Тут раніше всього з'являється целюліт, ця зона створює ефект товстих ніг, якщо стегна стикаються один з одним. При цьому в звичайному житті - при ходьбі, бігу, танцях - внутрішня поверхня стегна задіюється мало. Тому працювати з цією зоною особливо складно.%

Не чекайте швидкого результату. Якщо раніше ви не займалися фітнесом, долати себе доведеться не тільки фізично, а й морально. Налаштуйтеся на регулярні тренування. Займатися вдома складно, так як тут завжди є можливість відмовитися від чергового вправи. Цього робити ні в якому разі не можна, як і пропускати заняття.

Складіть для себе комплекс вправ і розклад, суворо дотримуйтеся їх. Щоб лінь не перемогла прагнення мати підтягнуті стегна, забезпечте гідну мотивацію. Постійно нагадуйте собі, як виглядають ваші біда в реальності, а як - у вашій уяві. Уявляйте наслідки вашого успіху - короткі спідниці, захоплені погляди оточуючих.

Перед кожним заняттям обов'язково розминайтеся. І постарайтеся, щоб домашні не турбували вас - підіть в іншу кімнату, попросіть не заходити. Підготуйте інвентар - килимок для йоги, пружний м'яч середнього розміру.

Запам'ятайте вправи для внутрішньої поверхні стегна. Деякі з них можуть здатися вам дуже складними, але не варто відмовлятися від їх виконання. Ляжте на правий бік, праву руку зігніть у лікті, обіпріться на неї. Ліву долоню поставте на підлогу біля живота. Витягніть праву ногу, ліву зігніть в коліні, поставте поруч зі стегном правої.
% Напружте м'язи внутрішньої сторони стегна підніміть праву ногу на 45 градусів, затримайтеся на кілька секунд, опустіть. Повторіть для кожної ноги 15-20 разів.

Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тіла. Підніміть прямі ноги вертикально вгору. Розведіть їх в сторони і почніть трохи пружинити. Тримайте якомога довше. Виконуйте цю вправу 10-15 разів.

Встаньте, розставивши ноги трохи ширше плечей. Присядьте на праву ногу, випрямивши при цьому ліву. Тепер, не встаючи, перенесіть вагу на ліву ногу, розпрямивши тепер праву. Виконайте 10-15 таких перекатів.

Сядьте на край стільця, між колінами затисніть м'яч або інший предмет. Напружте стегна і стисніть затиснутий предмет. Затримайтеся на кілька секунд, розслабтеся. Повторіть 15 разів.

Теги: м'яз, частина, поверхня, стегно, стегно