Як позбутися від молочної кислоти в м'язах

% Sofia, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� �������� ������� � ������
% Гарне тренування часто дає про себе знати на наступний день. Тягнуть болі в м'язах - вірна ознака того, що ви відмінно попрацювали напередодні. Вважається, що дані відчуття пов'язані з виробленням молочної кислоти, від якої новачок фітнесу хотів би позбутися якнайшвидше.
% Статті за темою «Як позбутися від молочної кислоти в м'язах» %
Як позбутися від молочної кислоти в м'язах
% Як позбутися м'язового болю %
Як позбутися від молочної кислоти в м'язах
% Як позбутися від болю в м'язах %
Як позбутися від молочної кислоти в м'язах
% Як підтягнути груди в домашніх умовах %
Як позбутися від молочної кислоти в м'язах
% Як схуднути за допомогою фітнесу %
% Про освіту і дії молочної кислоти побутує чимало міфів. Перш за все, вважається, що саме ця речовина викликає біль у м'язах після тренувань. Проте дане твердження вірно лише частково. Під час фізичних вправ в м'язових волокнах виникають мікротравми, які і є джерелом болю. Молочна кислота, в свою чергу, виробляється організмом саме як допоміжний засіб для синтезу тканин. Саме тому позбавлятися від молочної кислоти не завжди доцільно, адже таким чином ви лише погіршить процес відновлення м'язів. Ваша мета - прискорення обмінних процесів в організмі, завдяки яким молочна кислота буде діяти набагато ефективніше і насправді виведеться з організму швидше.%

Після тренування прийміть теплу ванну з додаванням великої кількості морської солі. Такий метод допоможе повноцінно розслабити м'язи і знизить больові відчуття. Для більш вираженого ефекту використовуйте ефірні масла, наприклад, лаванду. Намагайтеся, щоб вода у ванні не була дуже гарячою: ви повинні відчувати лише приємне тепло.

Після силових тренувань багато хто воліє робити масаж, помилково вважаючи, що таким чином молочна кислота швидше віддалиться з крові. Але дане оману лише погіршує ситуацію. Масаж дійсно дає тимчасове полегшення. Однак молочна кислота насправді розганяється, замість того, щоб прискорити процес загоєння пошкоджених тканин.

Один з ефективних способів більш швидкого позбавлення від молочної кислоти - повторна тренування. В даному випадку ви можете вибрати один з двох способів. По-перше, спробуйте зробити всі ті вправи, які викликали м'язові болі, але з меншим навантаженням. Так, якщо ви тренувалися з обтяженнями, позаймайтеся без них. Зрозуміло, і час тренування повинно бути менше. По-друге, ви можете виконати вправи на інші групи м'язів. В даному випадку відновні процеси будуть більш ефективними.

Якщо болі дуже сильні, ви повинні переконатися, що не отримали будь-яку травму під час занять. Щоб зняти хворобливі відчуття, скористайтеся аптечної розігріваючої маззю з знеболюючим ефектом.

Теги: м'яз, кислота, молочна, тренування, волокно, мікротравма

Підтягнуті руки в домашніх умовах

% Solistka, автор JustLady. % % %
���������� ���� � �������� ��������
% Одягаючи річну футболку або відкрите вечірнє плаття, багато жінок раптом усвідомлюють, що, займаючись фітнесом, вони приділяли час стегнах, талії, ногах, а от про руки забували. Стежити за руками і підтримувати їх форму можна і в домашніх умовах за допомогою декількох нескладних вправ.
% Статті за темою «Підтягнуті руки в домашніх умовах» %
Підтягнуті руки в домашніх умовах
% Підтягнуті стрункі стегна в домашніх умовах %
Підтягнуті руки в домашніх умовах
% Як підтягнути груди в домашніх умовах %
Підтягнуті руки в домашніх умовах
% Пілатес в домашніх умовах %
Підтягнуті руки в домашніх умовах
% Як займатися розтяжкою в домашніх умовах %
% Пропонований комплекс допоможе усунути в'яла, поліпшити форму і рельєф рук.%

Почніть з короткої розминки. Пообертайте кистями рук дві-три хвилини, потім зробіть вправу «ножиці» - поперемінно піднімайте вгору руки над головою, потім кілька разів зігніть руки в ліктях і розведіть їх в сторони.

Основний комплекс вправ

Візьміть гантелі вагою 1 або 1, 5 кілограма кожна. Підніміть руки в сторони до рівня плечей. Зробіть це в повільному темпі. На вищій точці затримайтеся на кілька секунд, і також повільно опустіть руки вниз. Повторіть вправу 12 разів. Дана вправа сприяє формуванню красивої лінії плечей.

Візьміть гантелі і опустіть руки вниз вздовж тіла, долонями назовні. Починайте робити повільні згинання рук в ліктях. Постарайтеся робити згинання максимально старанно. Зробіть 12 разів. Ця вправа спрямована на біцепс.

Візьміть гантелі, встаньте рівно і трохи нахиліться вперед. Руки зігніть в ліктях і трохи відведіть їх назад. У повільному темпі розпрямляйте руки з гантелями тому. Якщо ви правильно виконуєте вправу, то будете почувати напругою в задній частині передпліччя. Повторіть 12 разів. Це вправа розрахована на опрацювання трицепса - самої «важкою» частини рук, до того ж трицепс втрачає пружність і форму швидше за інших м'язів. Поставтеся до вправи уважно і як слід опрацювати цю проблемну зону.

Візьміть гантелі, праву руку підніміть над головою і зігніть у лікті. Потім з цього положення 12 разів розпрямте руку. Теж саме виконайте лівою рукою. Ця вправа спрямована також на трицепс.

З положення лежачи обіпріться на руки і почніть робити віджимання. Робіть вправу в повільному темпі, а нижній точці затримайтеся на пару секунд. Віджимання не тільки зміцнять руки, але і підтягнутий грудні м'язи. Зробіть два підходи по 16 віджимань.

Розтяжка

Підніміть вгору праву руку, зігніть її у лікті, потім закиньте за спину. Лівою рукою злегка натисніть на лікоть правої руки і потримайте цю напругу протягом п'яти секунд. Змініть руку.

Візьміть стілець із спинкою, сядьте рівно, відведіть руки назад за спинку стільця. Утримуючись руками, нахиліть корпус вперед наскільки це можливо і залишіться в цьому положенні 10-15 секунд.

Перераховані вправи добре підходять жінкам. Тренуйтеся два-три рази на тиждень і ваші руки будуть красивими і підтягнутими.

Теги: будинок, домашні, умова, рука, вправа, трицепс

Вправи на прес для жінок

���������� �� ����� ��� ������
% Мабуть, всіх нас, дівчат, об'єднує одна пристрасть - мода. Затамувавши подих, ми стежимо за виходом модних колекцій і уважно вивчаємо тенденції майбутнього сезону. А з яким задоволенням ходимо по магазинах, доповнюючи свій гардероб черговою модною штучкою! І ось, зробивши жадану покупку, крутишся перед дзеркалом у новеньких вузеньких джинсах і.... І замість радості і захоплення приходить гірке розчарування, коли бачиш у дзеркалі нависає над поясом нових джинсів складку на животі. Яка вже тут радість ... Можна скільки завгодно обурюватися й дивуватися: «Звідки взявся цей живіт, адже я така худенька і струнка ?! ». На жаль, але факт залишається фактом - навіть стрункі дівчата можуть мати вельми не стрункий животик. Всі солодощі, булочки, тістечка, шоколадки-цукерки та інші радощі зробили свою чорну справу, перекресливши всі мрії про плоский живіт. Звичайно, можна опустити руки, горювати і журитися, а можна зібрати свою волю і почати боротьбу з ненависними відкладеннями. А як це зробити, вам підкаже жіночий журнал JustLady. 
% Статті за темою «Вправи на прес для жінок» %
Вправи на прес для жінок
% Вправи на прес %
Вправи на прес для жінок
% Вправи з гантелями для жінок: топ-5 для занять вдома %
Вправи на прес для жінок
% Вправи для талії і боків %
Вправи на прес для жінок
% Вправи з еспандером %

Можливо, що ви вже довго і старанно тренуєтеся, прокачувати прес, але результату ніякого немає. Причин цього може бути декілька. По-перше, досить імовірно, що ваш прес приховує шар жиру. Рішення проблеми очевидне - сісти на розумну і продуману дієту. По-друге, можливо, що ваші м'язи недостатньо розвинені, а тому вам необхіднівправи на прес для жінок, Які допоможуть вам розвинути м'язи. Однак тут потрібно врахувати кілька важливих моментів. Часто жінки ведуться на рекламу, яка стверджує, що ось цей «чудо-тренажер» за тиждень зробить вас володаркою преса з кубиками. Або, що є якесь чарівне вправу на прес для жінок, яке зробить живіт плоским. Насправді це не так, тому що локально усунути жир практично неможливо. Якщо й можливо, то в дуже малому ступені. Приклад: ви вибрали якесь одне вправу на прес для жінок, і кожен день качаєте прес. Звичайно, при належній старанності через якийсь час м'язи зміцняться і розмір талії стане трохи менше, але плоского живота таким чином ви не досягнете. Інша справа, якщо ви будете дотримуватися програми з аеробних тренувань, дієти і силових вправ. Запам'ятайте і те, що починати качати прес на самому початку тренувань не потрібно - так ви відразу втомите м'язи, і вже не зможете їх нормально опрацьовувати. 

Яківправи на прес для жінок найефективніші? Ті, які тренують верхню частину преса, наприклад, скручування, і ті, які розробляють нижню частину. Тому важливо, щоб ваша тренування включала вправи і для верху, і для низу, і для косих м'язи живота. На перших етапах не женіться за кількістю повторів, краще сумлінно робіть кожну вправу. Не качати прес до знемоги, інакше на наступний день ви взагалі не зможете тренуватися. Краще робіть вправи до тих пір, поки не відчуєте несильно печіння в області м'язів преса. Не зациклюйтеся на якомусь певному вправі, тому що організм з часом до нього звикне і толку від нього буде мало.

Вправа на прес для жінок 1

Вправа виконується на фітнес м'ячі. Обережно ляжте на м'яч на рівні попереку. Якщо вам важко утриматися, то ноги можна підсунути під якусь опору. Руки тримайте за головою. Почніть виконувати скручування, потім затримайтеся в такому положенні на декілька секунд, поверніться у вихідне положення. Зверніть увагу, що амплітуда руху повинна бути невеликою. Ця вправа опрацьовує верхню частину преса.

Вправа на прес для жінок 2

Здається, що вправа дуже просте, але нетренованим людям воно дається важко. Ляжте на підлогу, руки витягніть за головою і випрямити. Вправа полягає в тому, щоб одночасно підняти плечі і ноги, при цьому руки залишайте випрямленими, пальцями тягніться до носків. Це дуже ефективна вправа, яке добре опрацьовує і верхній, і нижній прес.

Вправа на прес для жінок 3

Ляжте на підлогу, руки розкиньте в сторони, долонями впираючись у підлогу. Ноги злегка зігніть в колінах, повільно переносите їх спочатку в праву, а потім в ліву сторону. Намагайтеся робити вправу усередині, контролюючи кожен рух. Ця вправа для опрацювання косих м'язів живота.

Вправа на прес для жінок 4

Ляжте на спину, руки витягніть за головою. Зробіть видих, втягуючи живіт, повільно підніміть тулуб, зробіть нахил вперед, положення рук не міняйте, підборіддя не опускайте. Повертаючись у вихідне положення, зробіть вдих і напружте м'язи живота.

Вправа на прес для жінок 5

Ляжте на живіт, витягніть перед собою руки. Руки і ноги відірвіть від підлоги. Піднімайте і опускайте протилежні ногу і руку, наче б ви пливете. Амплітуда руху - 5-10 см, піднімаючи ногу і руку, затримуйте їх в такому положенні на 5 секунд. Зверніть увагу, що при виконанні ноги і руки не опускаються на підлогу.

Вправа на прес для жінок 6

Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах так, щоб гомілки були паралельні підлозі, руки тримаєте за головою. Повільно відірвіть плечі і голову від підлоги, лівим коліном торкаючись правого ліктя. У цій вправі можна допустити помилку, якщо напружити шию, і тоді тренувати ви будете не м'язи преса, а шию. Тому стежте за тим, щоб працювали тільки м'язи живота.

При бажанні тренувати м'язи преса можна навіть на роботі. Вправа це всім відомо: на видиху повільно втягувати живіт, на вдиху розслабляти. Займає така прихована гімнастика всього 5-10 хвилин в день, але зате результат від неї відмінний.

Запам'ятайте основне правило: щоб стати щасливою власницею плоского живота, потрібно розробити програму, що складається не тільки з вправ для опрацювання преса, а й аеробних вправ, вправ для зміцнення м'язів, правильного харчування. У кожної з нас є можливість зробити своє тіло ще красивішим - все тільки в наших руках!

Аліса Терентьєва

Теги: прес, живіт, журнал, вправа, пліч