Гімнастика для інтимних м'язів

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
���������� ��� �������� ����
% Інтимна гімнастика - це комплекс вправ, спрямованих на розвиток і зміцнення тазових м'язів. Виконується така гімнастика з метою профілактики гінекологічних захворювань, попередження родових розривів і підвищення якості сексуальних відчуттів.
% Статті по темі «Гімнастика для інтимних м'язів» %
Гімнастика для інтимних м'язів
% О "шкоду" розвинених інтимних м'язів %
Гімнастика для інтимних м'язів
% Як зміцнити м'язи піхви %
Гімнастика для інтимних м'язів
% Гімнастика для обличчя %
Гімнастика для інтимних м'язів
% Вправи для очей: як зняти хворобливі симптоми %

Сьогодні широко поширено кілька термінів, якими називають гімнастику для інтимних м'язів:

- Вправи Кегеля, кегля або «кеглі»;

- Вумбілдінг (розвиток вагінально керованих м'язів);

- Імбілдінг (розвиток інтимних м'язів).

Гімнастика Кегеля названа на честь американського лікаря Арнольда Кегеля, який її розробив. Другий і третій термін були запропоновані інженером-механіком В. Муранівський, сконструировавшим тренажер для інтимної гімнастики.

Більшість вправ для тренування інтимних м'язів досить прості, а їх виконання не займає багато часу. Починати вправи для інтимних м'язів найкраще з тренування вхідних м'язів піхви. Для цього в процесі звільнення сечового міхура спробуйте кілька разів затримати сечовипускання. М'язи, які при цьому напружуються, і потрібно тренувати.

Для тренування вхідних м'язів піхви найкраще підходять вправи Кегеля (можна виконувати стоячи, сидячи або лежачи):

1. Максимально стисніть вхідні м'язи піхви і промежини. Утримуйте їх в такому стані 10 секунд. Потім розслабте м'язи. Через 10 секунд знову їх напружте. Чергуйте напруга і розслаблення протягом 5 хвилин.

2. Швидко стискайте і розслабляйте м'язи піхви з інтервалом в 1-2 секунди протягом 3-5 хвилин.

3. Трохи напружте вхідні м'язи піхви, зачекайте кілька секунд. Потім напружте м'язи трохи сильніше. Зачекайте 3-5 секунд і напружте м'язи максимально. Потім повторіть вправу в зворотному порядку, поетапно розслабляючи м'язи. Виконуйте вправу не менше 20 разів.

Під час гімнастики Кегеля намагайтеся не напружувати черевний прес, сідниці і стегна. Для досягнення найкращого ефекту бажано виконувати дані вправи кілька разів на день.

Дуже ефективно розвиває інтимні м'язи вправа вумбілдингу з кулькою. Спеціальний тренажер для занять вумбілдингу можна придбати через інтернет. Якщо такої можливості немає, можна купити вагінальні кульки в будь-якому магазині товарів для дорослих.

Тренування інтимних м'язів з кулькою виконується стоячи. Шарик потрібно попередньо змастити лубрикантом.

Введіть кулька в передню частину піхви, постарайтеся його відчути. Для цього напружуйте і розслабляйте вхідні м'язи піхви з різною інтенсивністю. Коли ви почнете добре відчувати кулька в передній частині піхви, глибоко вдихніть і спробуйте проштовхнути кулька м'язами трохи вище. Коли у вас це вийде, спробуйте виштовхнути кульку назад до передодня піхви.

Після того, як ви навчитеся контролювати м'язи передньої і середньої частини піхви, спробуйте проштовхнути кульку до кінця піхви. Після цього спробуйте виштовхнути кульку верхньою частиною піхви, утримуючи його при цьому від випадіння вхідними м'язами піхви.

Спочатку цю вправу може не виходити, але з часом ви навчитеся вільно рухати кульку вгору-вниз і навіть з боку в бік.

Теги: м'яз, тренування, вправа, гімнастика, кегель, вумбілдінг, імбілдінг

Вправи для зміцнення м'язів ніг

���������� ��� ���������� ���� ���
% Тренувати м'язи надають жіночим ногам чіткість форм, стрункість вигинів і пружність. Якщо займатися регулярно, стежити за правильністю виконання вправ і інтенсивністю тренувань, то ноги будуть стрункими, сильними і чітко окресленими.
% Статті за темою «Вправи для зміцнення м'язів ніг» %
Вправи для зміцнення м'язів ніг
% Вправи з гантелями для жінок: топ-5 для занять вдома %
Вправи для зміцнення м'язів ніг
% Вправи для зміцнення стегон %
Вправи для зміцнення м'язів ніг
% Заняття для зміцнення м'язів спини і хребта %
Вправи для зміцнення м'язів ніг
% Вправи для зміцнення бічних м'язів живота %
% Зміцнюйте внутрішні м'язи стегон%

Затисніть між ногами фітбол, сидячи на стільці. Різко напружуючи м'язи ніг, стискайте м'ячик, як би намагаючись його розчавити. Потім розслабтеся і повторіть стискання.

Ляжте на спину, підніміть ноги вгору під прямим кутом і розведіть їх в сторони. Зводите і розводите ноги, поки не відчуєте напругу у внутрішніх м'язах стегон.

Поверніться на правий бік, ліву ногу зігніть в коліні і поставте на підлогу. Піднімайте випрямлену праву ногу з витягнутим носком і опускайте на підлогу - вправа виконуйте повільно і чітко, тримайте ногу паралельно підлозі. Поміняйте положення і повторіть все для іншої ноги.

Після опрацювання м'язів їх слід розтягнути - сядьте на підлогу, схрестіть ноги перед собою, ліктями натисніть на коліна, а стопи притисніть один до одного. Затримайтеся в позі на 5 хвилин. Всі вправи повторюйте по 8-16 разів для кожної ноги.

Прибирайте «вушка» з стегон

Зовнішня сторона стегон погано піддається опрацюванні через наявність целлюлітних прошарків, значить, кількість повторень повинно бути солідним - від 10 до 25 рухів для кожної ноги.

Ляжте на підлогу, поверніться на правий бік, підійміть прямо ліву ногу вгору настільки високо, наскільки зможете, потім повільно опустіть вниз. Те ж саме зробіть, помінявши положення тіла. Ноги можна зігнути в колінах.

Стоячи прямо, відводите одну ногу рівно в сторону. Пропрацюйте обидві ноги. Закінчите комплекс розтяжкою - сидячи в позі лотоса, схрестіть ноги, завівши одну трохи далі. Так само розтягніть м'язи іншої ноги.

Прокачайте сідниці

Встаньте на карачки, підніміть вгору праву ногу, зігнуту в коліні, і відштовхуйтеся якомога вище - повторіть 50 разів. Те ж виконайте для іншої ноги. Можна змінити позу - встаньте, випряміть ноги, одну зігніть в коліні і відводите її назад, фіксуючи напруга м'язів.

З положення стоячи з випадом вперед, друга нога витягнута назад, упор на носок - присідайте, піднімайте і опускайте тулуб. Допомагайте собі махами рук. Встаючи, випрямляйте опорну ногу. Поміняйте позицію і опрацювати м'язи іншої ноги.

Розтягніться, сидячи на підлозі. Нахиляйте тулуб до випрямленою ніг, сполученим разом.

Передню поверхню стегна качайте присіданнями - додайте випади, рухи рук або обважнення у вигляді гантелей. Ікри тренуйте, встаючи на носочки і опускаючись на п'яти. Розтягніть їх, потягнувши на себе шкарпетки, сидячи на підлозі з випрямленими ногами.

Теги: нога, м'яз, вправа, зміцнення

Робимо талію будинку

% Багато наших читачки з великим ентузіазмом почали займатися фітнесом вдома. У багатьох з'явилися перші результати: вся фігура підтягується, талія стає тоншою. Але виникли деякі питання, на які ми постараємося відповісти. Як правильно крутити обруч і чи можна вберегтися від синців? Як поліпшити результати? Як додатково опрацювати косі м'язи живота?
% Статті за темою «Робимо талію дому» %
Робимо талію будинку
% Робимо ідеальну талію до літа %
Робимо талію будинку
% Як зробити талію тонше %
Робимо талію будинку
% Де будемо робити талію, або Як повернути втрачену стрункість? %
Робимо талію будинку
% Як зробити талію тонкою %

Техніка обертання обруча

Як показує практика, не всі вміють крутити обруч правильно. Так, щоб дати максимальне навантаження на талію і не створювати зайвої напруги в спині. Навіть більше того, у деяких наших домашніх спортсменок на боках і талії проступили синці, що заважають продовжувати заняття. Тому ми звернулися до фахівців, які розповіли про правильну техніку обертання обруча на талії. Найкраще прорепетирувати перед дзеркалом, до тих пір, поки не станете все робити автоматично.

1. Початкове положення: ноги обов'язково разом, руки в сторони або за головою, спина строго пряма. Якщо ноги широко розставлені, то не вийти досить ефективно опрацювати м'язи талії. У роботу відразу підключаються стегна, сідниці, і повноцінного малого кола саме талією не вийти.

2. Руху талією повинні бути спокійні, ритмічні, ні в якому разі не толчкообразние, щоб не нашкодити спині.

3. Не треба крутити вперед-назад, необхідно робити обертальні рухи за годинниковою стрілкою.

4. Амплітуда обертання, тобто коло талією повинен бути якомога менше.

5. Обертати треба тільки талією, груди та сідниці не задіяні!

6. Крутити натщесерце! І добре б попередньо зробити кілька дихальних вправ, щоб "вигнати" зайве повітря з живота і дати можливість м'язам краще опрацьовуватися.

7. Дихальна гімнастика підійде будь-яка. Спробуйте, наприклад, наступну вправу. Великий дуже тривалий "до діафрагми" видих, неначе надуваєте повітряна кулька, але без додаткового вдиху. Потім через ніс, із закритим ротом, великий вдих, як пилососом втягуючи в себе повітря. Після цього різкий видих всього повітря. Все це зробити без пауз. Досить 3-4 разів.

Термопояс

Термопояс для схуднення відповість на друге питання: як покращити результати. Багато хто з нас не мислять фітнес-занять без нього. І правильно. Він як локальна міні-сауна допомагає позбутися надлишкових сантиметрів на талії. Також він підтримує спину і живіт.

А от якщо надягати його під час крутіння обруча, то таким чином можна захиститися і від хворобливих синців, які частенько супроводжують перший час занять.

До речі, як рекомендують фахівці, під час занять разом з потом виходить багато токсинів. Тому пояс потрібно прати якомога частіше.

Диск здоров'я

Ще один тренажер для талії - це диск здоров'я. Мабуть, один з найпростіших і доступних тренажерів, на ньому можна займатися людям різного віку і комплекцій.

Навантаження на ньому визначаєте самі. Чим енергійніше займаєтеся -тим більше калорій витрачається і інтенсивніше опрацьовуються косі м'язи живота. Дуже добре його використовувати перед заняттями з обручем, диск розігріває м'язи. Але можна використовувати його і як самостійний тренажер. Головне тут - регулярність. Кожен день по 15-20 хвилин або через день по 30. До речі, а щоб просто підбадьорити себе після довгого сидіння, поліпшити настрій або зняти стрес - взагалі досить і 2-3 хвилин.

У чому його плюси: крім зміцнення мускулатури живота, диск підвищує рухливість хребта, покращує кровообіг, дозволяє знизити вагу і навіть покращує моторику кишечника за рахунок внутрішнього масажу.

Багато диски здоров'я мають також особливої ​​рельєфною поверхнею, додатково впливає на весь організм. Цей різновид точкового масажу на стопу має загальним оздоровляючим ефектом, - адже відомо, що на ступі знаходяться точки, що відповідають за роботу найважливіших органів. Додаткова стимуляція таких точок покращує роботу всього організму в цілому, надаючи тонус і бадьорість.

І, звичайно, не можна не відзначити те, що диск здоров'я зручний саме своєю компактністю і дозволяє користуватися в приміщеннях з будь-яким метражом- хоч на кухні біля телевізора, хоч у робочого столу в обідню перерву.

Давайте підсумуємо гідності диска здоров'я:

- Покращує працездатність, підвищує настрій, швидко знімає втому.
% - Загалом оздоровлює організм за рахунок впливу на акупунктурні точки стопи.
% - Розвиток вестибулярного апарату (координація рухів)
% - Ефективне зниження ваги (робить фігуру стрункою і підтягнутою)
% - Зміцнення косих м'язів живота.
% - Поліпшення гнучкості тіла.
% - Розігрів м'язів перед тривалою професійною тренуванням.

Теги: талія