Вправи для схуднення стегон

% Якщо подивитися на картини середньовічних живописців, можна помітити одну особливість: моделями тодішніх майстрів служили аж ніяк не худосочні красуні, а навпаки дами, що називається, в тілі. Причому особливо «видатної» частиною цього тіла були стегна. Білі і пишні вони служили ознакою достатку, благоденства і плодючості своєї господині. Але часи, як відомо, змінюються, змінюються і уявлення про красу.
% Статті за темою «Вправи для схуднення стегон» %
Вправи для схуднення стегон
% Дієта для схуднення стегон і живота %
Вправи для схуднення стегон
% Вправи зі скакалкою для схуднення %
Вправи для схуднення стегон
% Дієти для схуднення стегон %
Вправи для схуднення стегон
% Як прибрати об'єм стегон %

У рубриці Фітнес: Тайцзи

Зараз у моді підтягнуті стрункі постаті, м'язисті довгі ніжки. Що ж робити, якщо ти не дотягуєш до ідеалу? Жіночий журнал JustLady пропонує нескладний комплекс вправ, який допоможе підтягнути м'язи ніг і позбавить їх від зайвих запасів.

���������� ��� �����

Темп сучасного життя часто не залишає часу на відвідування фітнес залів, масажних кабінетів і інших задоволень. Але, нічого не може завадити тобі в потоці денних турбот виділити півгодини на самостійні заняття.

Отже, знайди в будинку зручне місце, де зможеш без перешкод присвятити деякий час собі коханій. Перед заняттям сядь на стілець,розслаб стегна і кілька хвилин помассируй їх енергійними рухами, щоб розігріти м'язи. Тепер можна приступати до вправ.

Вправи для схуднення стегон: передня частина стегна

1.Ляг на правий бік і обіприся на праву руку, зігнуту в лікті. Ліву поклади вільно перед тулубом. Зігни ліву ногу і веди її вздовж правої, не відриваючи пальців від підлоги. Коли досягнеш максимальної точки, випрями ногу вгору. Потім повернися у вихідну позицію. Повтори по 8-12 разів для кожної ноги.

2.Сядь на підлогу, спираючись на руки. Ліву ногу витягни перед собою, а праву зігни в коліні і поклади в бік. Міцно притискаючи до підлоги зігнуту ногу, піднімай і опускай пряму. Зроби по 8-12раз кожною ногою.

Вправи для схуднення стегон: внутрішнє стегно

Вперта і погано піддається тренуванню частина - внутрішньо стегно, тому їй приділи особливу увагу.

1.Встань прямо, ноги на ширині плечей, руки витягни вперед. Глибше присядь на ліву ногу, випрямляючи праву і переміщаючи її на внутрішній край стопи. Не підводячись, перенеси вагу на праву ногу, одночасно випрямляючи ліву. Виконай по 10-15 разів в кожну сторону.

2.Ісходное положення теж, руки на поясі. Злегка присівши на правій нозі, відведи в сторону на носок ліву ногу. Повільно випрямляючи праву ногу, підтягуй ліву, впираючись носком у підлогу. Повтори по 5-6 разів кожною ногою.

3.Сядь на підлогу, спираючись ззаду на лікті. Підніми зігнуті в колінах ноги і постарайся торкнутися ними лоба. Вернись в початкове положення. Виконай 10-15 разів.

4.Встань прямо, ноги на ширині плечей. Нахилися вперед і вприся долонями в підлогу. Повільно ковзаючи, розведи ноги на максимальну ширину, спираючись на руки. Коліна не згинай. Повернися у вихідну позицію. Виконай 7-8 разів.

Вправи для схуднення стегон: немає в'ялим сідницях!

Істотно псуютьформу стегон в'ялі сідниці, Тому не зневажай наступними вправами.

1.Ісходние положення - стоячи, ноги на ширині плечей. Відстав праву ногу назад, підніми руки вгору і гарненько прогнися. Вернись в початкове положення. Повтори по 10-12 разів для кожної ноги. Для досягнення максимального ефекту можеш взяти в руки гантелі.

2.Встань прямо, руки на поясі, ноги разом. Зроби глибокий випад вперед, в цьому положенні виконай три пружинистих похитування, стежачи за тим, щоб ступня ноги, що стоїть позаду не відривалася від підлоги. Зроби 10-12 разів кожною ногою.

3.Ляг на живіт, руки витягнуті вперед. Підніми одночасно руки і тулуб, гарненько прогинаючись. Потім підніми якомога вище прямі ноги, прогнися. Виконай 6-8 разів.

4.Ісходное положення те ж. Зігни ноги, схопився руками за носки і з силою потягніть їх до себе, глибоко прогнувшись. Повільно поверніться у вихідну позицію.

5.Сядь на підлогу, спираючись на прямі руки. Затисни між ступнями м'яч (або інший предмет) і довгий його до себе якомога ближче. Повтори 7-8 разів.

���������� ��� ������ � �����

Вправи для схуднення стегон: прощай «галіфе»

Якщо у тебе є «галіфе» -жирові ущільнення у верхній частині стегон, То наступні вправи саме для тебе.

1.Стоя на колінах, скребти над головою руки. Намагаючись зберігати спину прямою, сядь на праве стегно. Повернувшись у вихідне положення, опустися на ліве. Виконай по 10 разів в кожну сторону.

2.Ляг на лівий бік, спираючись правою рукою перед собою. З цього положення піднімай і опускай ноги 10-15 разів. Повтори на іншому боці.

3.Встань прямо, ноги на ширині плечей. Виконуй присідання, спочатку повільно, потім прискорюючи темп. Виконай 5-6 разів, поступово прискорюючи руху.

От і все, зовсім не складно, хоча спочатку тобі так не здасться. Якщо хочеш досягти результату швидше, не зайве буде дотримуватися дієти або хоча б виключити з раціону борошняне і солодке. Не забувай також проводні процедури і самомасаж зі спеціальними кремами.

Будь впевнена - зміни обов'язково відбудуться, а коли це станеться - залежить тільки від тебе.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady.ru

Теги: тренування, стегно, вправа, схуднення, присідання

Як підтягнути внутрішню поверхню стегна

% Галина Добра, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���������� ����������� �����
% У жінок існує кілька проблемних зон, які з часом втрачають пружність. Це живіт, сідниці, стегна. Останні часто нарощують жир зі своєю внутрішньої сторони. Боротися з цим можна і потрібно, зробити це досить просто.
% Статті за темою «Як підтягнути внутрішню поверхню стегна» %
Як підтягнути внутрішню поверхню стегна
% Як підтягнути внутрішню частину стегна %
Як підтягнути внутрішню поверхню стегна
% Як зробити стегна красивими за допомогою вправ %
Як підтягнути внутрішню поверхню стегна
% Як накачати внутрішню частину стегон %
Як підтягнути внутрішню поверхню стегна
% Зміцнюємо внутрішню поверхню стегна %
% Внутрішня поверхня стегна являє собою частину тіла, яка мало задіяна в русі. На її м'язи випадає зовсім невелике навантаження. Тому, якщо ви вирішили позбутися жирових відкладень в цій галузі, вам доведеться зайнятися спортом і виконувати вправи.%

Вправа під назвою «широкі присідання» зміцнює внутрішню поверхню стегна, а також сідничні м'язи. У положенні стоячи поставте ноги на ширину плечей, стопи розгорніть в сторони приблизно на сорок п'ять градусів. Присідайте вниз, вдихаючи повітря. При цьому тримайте спину прямо і не міняйте положення ніг. З видихом піднімайтеся вгору. Повторюйте вправу двадцять - тридцять разів. З часом до цієї вправи можна додати вагу і присідати з ще більшим навантаженням.

Сидячи на підлозі, відхиліть корпус назад. Зігніть ноги в колінах, руки з'єднайте над головою. Це вправа впливає і на внутрішню частину стегна, і на прес. Підніміть ноги під кутом тридцять градусів, підтягніться до них торсом. Залишіться в цьому положенні на двадцять секунд. Потім розведіть ноги в сторони і поверніться у вихідне положення. Повторіть п'ятнадцять разів.

Ляжте на підлогу, зігніть ноги. Між колінами затисніть м'яч. З видихом з силою стискайте м'яч, на вході ослабляйте затискач. Те ж вправу можна виконати, упершись ногами в стіну (ноги зігніть під кутом дев'яносто градусів).

Відмінно підтягує внутрішню поверхню стегна катання на ковзанах або роликах (залежно від пори року). Катайтеся на втіху по півгодини - годину щодня, намагайтеся робити широкий крок. Результат буде видно вже через пару тижнів.

Ще один приємний спосіб боротьби з жиром в цій області - велосипед. Влаштовуйте далекі заїзди, і ваші ноги придбають красиву форму.

До всіх фізичних навантажень для більшої ефективності можна додати масаж і обгортання. Вплив на жир зсередини і зовні допоможе ще швидше домогтися бажаних результатів.

Теги: частина, поверхня, стегно, присідання