Вправи для зменшення талії

% Талія - ​​та частина нашої фігури, на яку звертають увагу чоловіки. З тих пір, як пішли в минуле сукні з широкими спідницями до підлоги, нам випала можливість похвалитися й іншими достоїнствами, однак, тонка талія привертає погляди завжди. Крім того, струнка талія - ​​ознака здоров'я. Адже якщо її обсяг досить малий, значить у її власниці досить міцні і треновані м'язи, здатні захистити від пошкоджень внутрішні органи. Якщо ви хочете значно поліпшити ці параметри вашої фігури, пропонуємо освоїти вправи для зменшення талії разом з журналом JustLady.
% Статті за темою «Вправи для зменшення талії» %
Вправи для зменшення талії
% Вправи для зменшення об'єму стегон і талії, а також для зміцнення м'язів живота %
Вправи для зменшення талії
% Як зменшити розміри талії %
Вправи для зменшення талії
% Вправи для талії і боків %
Вправи для зменшення талії
% Зроби талію тонше! %

У рубриці Модні тенденції: джинси скинни, скинни жіночі, вузькі джинси жіночі, вузькі джинси фото, модні вузькі джинси, з чим носити вузькі джинси, вузькі джинси 2010, slim джинси, джинси skinny

Насамперед, потрібно сказати, що за обсяг талії відповідають косі м'язи, які входять в групу м'язів живота. Це саме група великих і дрібніших м'язів, так чи інакше пов'язаних між собою. Тому для того, щоб домогтися гарних результатів, тренувати необхідно всю групу.

Основна частина тренування доведеться, звичайно, навправи для зменшення талії, Але до них ми додамо кілька ефективних вправ на зміцнення верхнього і нижнього преса. Якщо ви готові присвятити своєму здоров'ю і красі наступні 30-40 хвилин, можна приступати.

Для початку проведіть маленьку розминку, хоч би протягом 5-ти хвилин, щоб м'язи розігрілися і були готові до навантаження.

Вправа для зменшення талії №1

І.п. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, живіт втягнутий. Праву руку витягніть над головою і гарненько потягніться вгору, відчуваючи, як розтягуються бічні м'язи. З цього положення зробіть нахил вліво, як і раніше сильно витягаючи руку. Праве стегно при цьому намагайтеся не відводити в бік, зафіксуйте в цьому положенні і зробіть десять пружинячих нахилів. Зробіть те ж саме з іншого боку. Коли вам стане легко виконувати цю вправу, можна довести число нахилів до 20-ти в кожну сторону.

Вправа для зменшення талії №2

Початкове положення, те ж, що і в попередній вправі. Руки зігніть і закладіть за голову, розвівши лікті точно по сторонах. Піднімайте праве коліно і одночасно намагайтеся розвернутися і нахилитися так, щоб торкнутися його лівим ліктем. Спину не округляти, лікоть вперед не приводити, намагайтеся повернутися якомога сильніше. Зробіть по 10 разів в кожну сторону, відпочиньте кілька секунд, повторіть ще по 10 разів.

Вправа для зменшення талії №3

У цій вправі до роботи підключаються м'язи нижнього і верхнього преса. І.П. Ляжте на підлогу, руки покладіть по сторонах, ноги витягнуті. Зігніть ноги в колінах під прямим кутом. Тепер опустіть коліна на підлогу з лівого боку. Ноги намагайтеся не роз'єднувати. Руками спирайтеся об підлогу, не даючи плечах відірватися від поверхні. Поверніть зігнуті ноги наверх і опустіть їх з іншого боку. Зробіть по 10 разів в кожну сторону. Трохи відпочивши, повторіть підхід.

Вправа для зменшення талії №4

І.п. Встаньте на коліна, праву ногу витягніть убік, праву руку покладіть на стегно витягнутої ноги долонею вгору. Ліву руку витягніть над головою і зробіть нахил вправо, намагаючись з'єднати долоні. Зробіть по 10 разів в кожну сторону. Після декількох секунд відпочинку повторіть підхід.

Вправа для зменшення талії №5

Дуже непросте, але зате, ефективна вправа, якщо його виконувати правильно. І. п. Ляжте на правий бік, праву руку витягніть перед собою, щоб вона утворила прямий кут з тілом. Це ваша опорна рука, стежте, щоб вона не порушувався в сторону під час вправи. Тепер одночасно піднімаємо вгору ліву ногу і ліву руку, намагаючись їх з'єднати, при цьому піднімаємо тіло від підлоги, сильно спираючись на праву витягнуту руку. У процесі виконання також стежте за тим, щоб таз «не виїжджав» назад, лежати треба абсолютно прямо.

Вправа для зменшення талії №6

Власне, ця вправа на зміцнення верхніх м'язів живота, які часто псують весь вигляд. І. п. Ляжте на спину, ноги трохи зігніть в колінах, руки за головою. Підніміть тіло від підлоги і зробіть 10 пружних рухів намагаючись підняти його ще більше. Слідкуйте за ліктями - вони повинні бути розведені точно в сторони, не виводьте їх вперед і не тисніть руками на шию.
% Після короткого перепочинку повторіть підхід.

Вправа для зменшення талії №7

Ця вправа на розтяжку. Не секрет, що якщо занадто перестаратися з тренуванням косих м'язів, то вони збільшаться в обсязі, замість того, щоб просто підтягнутися і забезпечити вам тонку талію. Прибрати дефект згодом буде можна, але дуже важко - для цього будуть потрібні тренування дуже великої інтенсивності, що вимагають високої частоти пульсу. Скинути зайві м'язи важче, ніж зайвий жир, і складніше, ніж збільшити м'язову масу.

Отже, І. п. Ляжте на спину, руки витягнуті по сторонах і зігнуті в ліктях. Ліву ногу підніміть і зігніть в коліні. Тепер постарайтеся опустити ліву ногу на підлогу з правого боку, якомога ближче до правого ліктя. При цьому лікті від підлоги відривати не можна. Затримайтеся в цій позі на кілька секунд, намагаючись розслабитися і добре потягнути бічні м'язи. Повторіть вправу з іншого боку.

Можна зробити це ж вправу, але з випрямленими руками і переносячи на іншу сторону пряму ногу. На закінчення добре зробити ще кілька коротких вправ на розтяжку бічних м'язів: потягнутися вперед, вгору, в сторони, зробити нахили вниз вперед і поперемінно до кожної ноги.

Звичайно, як ви розумієте, такі тренування потрібно проводити регулярно протягом деякого часу, за два тижні значних результатів навряд чи можна очікувати. Але ви можете скоротити цей час, якщо доповніть щоденні тренування правильним харчуванням.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: вправу, зменшення

Як позбутися від жирової складки на животі

% Наталія Кулагіна, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ������� ������� �� ������
% Появі жирової складки на животі можуть сприяти багато причини - це вагітність, пологи, гормональний дисбаланс, переїдання, малорухливий спосіб життя. Позбутися від неї допоможе комплекс вправ на черевний прес і на підтримку загального тонусу організму, що сприятиме спалюванню зайвих калорій за рахунок посиленого обміну речовин.
% Статті за темою «Як позбутися від жирової складки на животі» %
Як позбутися від жирової складки на животі
% Як прибрати жирову складку на спині %
Як позбутися від жирової складки на животі
% Як прибрати обвислі шкіру на животі %
Як позбутися від жирової складки на животі
% Як прибрати складки живота %
Як позбутися від жирової складки на животі
% Як позбутися відвислого живота %
% Обмін речовин посилюється тільки при регулярних тренуваннях. Найбільш підходять для цього заняття аеробікою, вправи на тренажерах, біг, плавання, ритмічні танці з елементами аеробіки. Якщо заняття проводити час від часу, результативність спалювання жиру буде дорівнює нулю.%

Щоб спалити жир швидко, запишіться в групу, де заняття буде проводити досвідчений тренер в певному ритмі і послідовності. Самостійні тренування будуть доповненням, що сприяє закріпленню результату.

Для самостійної тренування використовуйте вправи, спрямовані на зміцнення м'язів живота. Перед тим як робити цілеспрямовані вправи на опрацювання певної групи м'язів, щодня проводите загальну розминку. Досить буде зробити присідання 30 разів, зробити по 20-30 нахилів тулуба вправо, вліво, вперед, назад і пробігти підтюпцем 2-3 хвилини. Замість бігу підтюпцем можете використовувати біг на місці або на біговій доріжці, що дуже зручно.

Наступна вправа буде направлено на опрацювання косих м'язів живота. Ляжте на спину, шкарпетки ніг закріпіть на гімнастичній стінці або, в крайньому випадку, за диван, підійміть тулуб 100 разів.

Косі м'язи живота найчастіше страждають і розтягуються під час вагітності, тому зміцнювати їх потрібно в першу чергу. Щодня виконуйте досить ефективна вправа. Ляжте на правий бік, максимально втягніть живіт, інтенсивно піднімайте ліву ногу наскільки це можливо. Виконуйте вправу не менше 100-150 разів. Поверніться на інший бік і точно так само піднімайте праву ногу. На перший погляд ця вправа здається досить простим, але з першої спроби дуже важко виконати навіть 50 підйомів.

Нижні м'язи живота зміцнюються при такому ж вправі, але піднімати потрібно ноги. При цьому руки повинні знаходитися під головою. Обидва вправи робіть в дуже інтенсивному режимі. Повільний темп не сприяє спалюванню жирового прошарку.

Купуйте важкий залізний обруч. Щодня крутите його протягом 30-40 хвилин. Систематичні заняття протягом декількох місяців допоможуть вам повністю позбавитися від жирового прошарку на животі і значно зміцнять м'язи преса.

Незважаючи на інтенсивні тренування результатів може і не бути, якщо не скоротити калорійність їжі і не перестати об'їдатися на ніч. Візьміть за правило вечеряти не пізніше, 18 годин, виключіть з раціону все жирне, смажене, гостре, солодке, напівфабрикати, продукти швидкого приготування, фаст-фуд, алкогольні і газовані напої. Харчуйтеся овочевими та фруктовими салатами, кашею на воді, протертими нежирними котлетами на пару, відварений рибою і вам вдасться повністю позбавитися від жирового прошарку на животі і скинути 10-15 зайвих кг.

Теги: жир, живіт, складка, прошарок, жирова, прес