Як прибрати обвислі шкіру на руках

% Bacheva, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� ���� �� �����
% З віком в організмі відбувається заміна м'язової тканини на жирову. У жінок, які не схильні до ожиріння, рідко утворюються жирові клітини у верхній частині тіла. Природою закладено, що основні запаси ліпідів відкладаються в області живота і стегон.
% Статті за темою «Як прибрати обвислі шкіру на руках» %
Як прибрати обвислі шкіру на руках
% Як підтягнути обвислі шкіру %
Як прибрати обвислі шкіру на руках
% Як прибрати обвислі щоки %
Як прибрати обвислі шкіру на руках
% Як прибрати жир на попереку %
Як прибрати обвислі шкіру на руках
% Скажемо «ні! »В'ялим рукам %
% У спортзалі головна увага приділяється саме цим областям, а про руки зазвичай забувають. З цієї причини триголовий м'яз плеча, або трицепс, поступово атрофується. А шкіра, обтягуючі її, залишається і звисає, як клаптик непотрібної тканини. Виглядає це гнітюче. той дефект дуже легко усунути в будь-якому віці. Якщо трицепси атрофувалися, треба повернути їх на місце, виконуючи нескладні вправи.%

Встаньте прямо. Ноги злегка розставте. Візьміть гантель вагою 3 - 5 кг. Обома руками візьміться за гриф гантелі і підніміть її прямо над головою. Тепер зігніть руки в ліктях і опустіть гантель за голову. Це вихідне положення. Повільно розгинайте лікті, піднімаючи обтяження вгору. Слідкуйте, щоб положення ліктів не змінювалося. Руки від плеча до ліктя повинні бути нерухомими. У верхній точці затримайтеся, а потім плавно поверніться у вихідне положення. Щоб контролювати положення рук, виконуйте вправу перед дзеркалом.

Присядьте на краєчок гімнастичної лави. Ноги витягніть прямо перед собою. Руками зіпріться на край лави, повернувши кисті рук вперед. Трохи подайте таз вперед, щоб він завис у повітрі, а руки були прямими. Обережно опускайте таз до підлоги, згинаючи руки. Коли кут в ліктях стане прямим, затримайтеся на два рахунки і повільно поверніться назад. Виконуючи цю вправу, подбайте, щоб ноги не ковзали по підлозі. Якщо ви захочете підвищити навантаження, поставте ноги не на підлогу, а на яке-небудь піднесення: степ-платформу, стілець або лавку.

Прийміть положення як для упору лежачи на підлозі. Долоні поставте близько один до одного, щоб великі пальці стикалися. Витягніться і напружте все тіло. Воно повинно становити пряму лінію від потилиці до п'ят. Повільно опускайте тіло якомога нижче, намагаючись торкнутися грудьми підлоги. У нижній точці затримайтеся ненадовго і поверніться у вихідне положення. Ця вправа крім трицепса змушує активно працювати грудні м'язи.

Вправи перераховані в порядку зростання складності. Виберіть те вправа, яка вам більше подобається. Трицепс прекрасно опрацьовується будь-яким з них. Кожна вправа виконуйте в трьох підходах по 12-15 повторень.

Для збільшення м'язової маси вам знадобиться збільшити кількість білкової їжі. Відмовтеся від дієти, інакше вашому організму ні з чого буде вирощувати м'язові волокна.

Додатково доглядайте за шкірою рук. Крім нанесення поживних кремів для сухої і в'ялої шкіри робіть для задньої поверхні рук масаж жорсткою щіткою. Це не тільки посилить кровообіг в шкірі, а й врятує вас від сильної м'язового болю, яка виникає, коли організм нарощує мускулатуру.

Теги: шкіра, рука, плече, жінка, трицепс

Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень

��� ��������� ���������� ������������� ���������� ��������
% Медики вже не перший раз б'ють на сполох: значний відсоток населення не тільки нашої країни, а й усього світу, багато їсть і вкрай мало рухається. Іншими словами, надходження енергії перевищує енерговитрати. Що ми спостерігаємо в підсумку: запаси енергії, які не витрачаються, відкладаються на стегнах, животі та сідницях. Звичайно, краси це нікому не додає, але справа навіть не тільки в красі. Зайва вага - це додаткове навантаження, від якої страждають внутрішні органи, особливо, серцево-судинна система. Якою ж має бути інтенсивність фізичних навантажень, щоб спалити зайві жирові накопичення? Про це читайте в жіночому інтернет-журналі JustLady.
% Статті за темою «Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень» %
Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень
% Як розрахувати інтенсивність тренування %
Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень
% Гіподинамія: мій особистий ворог %
Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень
% Як розрахувати кількість калорій %
Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень
% Пліометріческіе тренування %

Енерговитрати організму

Організм витрачає енергію на забезпечення роботи всіх органів, обмін речовин і на виконання повсякденних справ людини. Як відомо, основне джерело енергії - вуглеводи, додатковий - білки, які включаються в роботу, коли організм не отримує вуглеводів. Жири - так само запасне джерело енергії, організм їх накопичує «про запас» у вигляді підшкірно-жирової клітковини. Правильне харчування - це коли вуглеводи складають половину щоденного раціону, третю частину - жири, п'яту частину - білки.

Що відбувається при підвищенійінтенсивності фізичних навантажень?

Енерговитрати при підвищених фізичних навантаженнях в перші 20-30 хвилин тренування забезпечуються за рахунок вуглеводів. Чим більше запас вуглеводів - тим більше період їхнього розпаду. Коли їх запас виснажується, організм починається використовувати жири. З цього зрозуміло, що якщо мета тренувань - схуднення, то фізичні вправи повинні виконуватися тривалий час - більше години. Саме тоді відбуваєтьсяспалювання калорій при фізичних навантаженнях. При цьому інтенсивність фізичних навантажень не завжди сприяє очікуваного результату. Більше того, занадто інтенсивні навантаження можуть навіть призвести до зворотного ефекту: вуглеводи спалюються занадто швидко, і людина починає відчувати сильний голод. А до спалювання жиру може так і не дійти, тому що людина швидко видихається.

����������� ���������� ��������

Оптимальна фізичне навантаження - яка вона?

Надмірна вага, куріння, вживання спиртних напоїв - усе це стає причиною розвитку серцево-судинних та інших захворювань.Оптимальна фізичне навантаження (Тобто дозована) і при сучасної розвиненої медицині відноситься до універсальним і ефективним методам профілактики безлічі захворювань, а особливо серцевих. JustLady радить своїм читачкам прийняти це собі на озброєння.

А ось як розрахувати оптимальну для людини фізичне навантаження? Бажано з цим звернутися за лікарською консультацією, тому що саме лікар зможе грамотно скласти такий режим фізичних навантажень, який буде підходити наявними у людини захворювань, а також рівню фізичного розвитку. В принципі, якщо вам менше 35 років, і ви не скаржитеся на своє здоров'я, то ви можете почати регулярні тренування і без поради лікаря. Але якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, зокрема: часті головні болі або запаморочення, які-небудь хронічні захворювання, задишка, підвищений артеріальний тиск, серцево-судинні захворювання, то журнал JustLady настійно радить вам проконсультуватися з лікарем.

Оптимальна фізичне навантаження визначається схильностями і вподобаннями людини, а також його можливостями. Важливо й те, щоб фізична діяльність була різноманітною, тоді організм буде гармонійно розвиватися. Звичайно ж, краще вибрати такі заняття, які вам до душі. Це може бути біг, плавання, ходьба, їзда на велосипеді, стрибки, лижі, ковзани, гімнастика і багато іншого. З практичних міркувань краще вибирати заняття на свіжому повітрі, які не вимагають дорогого інвентарю.

Дихання при фізичних навантаженнях

Як дихати під час тренувань - ротом або носом? При оптимальному навантаженні людина повинна дихати носом, коли ж навантаження збільшується, він автоматично починає дихати ротом, причому цей перехід регулюється станом, у якому перебуває система кровообігу.

Найвища працездатністьдихання при фізичних навантаженнях досягається тоді, як руху і дихання взаємопов'язані. Під час найбільш сильних м'язових напруг дихання потрібно затримати. Це пов'язано з тим, що через великі навантажень є ризик стиснення грудної клітки, тому потрібно затримати дихання: заздалегідь вдихнути повними легенями, напружити щосили грудну клітку, а потім розслабитися, видавши легкий стогін при видиху.

Пульс при фізичних навантаженнях

Щоб скласти для себе програму з оптимальним фізичним навантаженням, потрібно, перш за все, точно знати свій пульс у звичайному стані. На цю цифру і орієнтуйтеся при розрахунку навантаження. Для здорових людей норма - 60-90 ударів на хвилину.

Тепер про те, який припустимопульс при фізичних навантаженнях.

Розрахувати це можна за наступною формулою: від 260 (для чоловіків 220) відніміть число вашого віку. Половина отриманого числа - це мінімальний для тренування пульс.Спалювання калорій при фізичних навантаженнях буде відбуватися тільки тоді, коли пульс більше цього показника. «Цільовий пульс», тобто норма для тренувань, обчислюється так: від 260 (для жінок) віднімається число віку, з результату віднімають число звичайного пульсу, з нього визначають 70%, і знову додають значення нормального пульсу.

Артеріальний тиск при фізичних навантаженнях

Як і пульс,тиск при фізичних навантаженнях підвищується, що добре тренує судини і серцевий м'яз. Після закінчення тренування тиск знижується нижче звичайного, а пульс нормалізується. Зазвичай людина після цього відчуває сонливість, тому після тренування потрібно маленькими порціями пити соки або трав'яні чаї. З часом, при регулярних тренуваннях, організм звикне до режиму.

Не забувайте, що тільки регулярні фізичні вправи дійсно корисні як для фігури, так і для здоров'я. Журнал JustLady сподівається, що ця стаття допоможе читачкам скласти для себе оптимальну фізичну навантаження!

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: тиск, вік, навантаження, пульс, інтенсивність