Як прибрати складки на боках

% Eromanova, автор JustLady. % % %
��� ������ ������� �� �����
% Зайва вага з боків йде дуже повільно. Звичайними обмеженнями в харчуванні прибрати його практично неможливо. Тому потрібно цілий комплекс, в який будуть входити заняття спортом, обгортання, ванни. Ну і, звичайно ж, слід відмовитися від висококалорійних страв.
% Статті за темою «Як прибрати складки на боках» %
Як прибрати складки на боках
% Як прибрати жирові складки на боках домашніми методами %
Як прибрати складки на боках
% Як прибрати боки на стегнах і животі %
Як прибрати складки на боках
% Як прибрати складки живота %
Як прибрати складки на боках
% Як прибрати верхній живіт %
% Відмінно допомагає прибрати зайву вагу з боків обруч. Крутити його потрібно якомога частіше. У перші дні занять у вас можуть бути неприємні відчуття, особливо якщо обруч металевий або професійний. Але вже через 5-8 занять біль піде. Перед цією вправою нанесіть на талію і боки крем для схуднення, так ви досягнете результату набагато швидше.%

Допомогти прибрати жир з боків можуть і інші вправи. Ляжте на спину і робіть вправу ножиці, розсуваючи ноги якомога ширше. Звичайно, чим частіше ви будете займатися, тим швидше досягнете результату.

Встаньте прямо, візьміть у руки гантелі і виконуйте нахили в сторони. Намагайтеся тримати спину прямо, інакше результат від цієї вправи буде менше. Ляжте на спину, зігніть ноги, щоб стопи стояли на підлозі. Не підводячи тулуб, намагайтеся дотягнутися рукою до ступні. Виконуйте цю вправу по 50 разів для кожної сторони.

Качайте прес, намагаючись дотягтися ліктем до коліна протилежної сторони тулуба, тобто правим до лівого і навпаки. Ця вправа називається прес з обертанням. Щоб підвищити ефективність від цього заняття, його потрібно виконувати на гімнастичній лаві.

Двічі на тиждень потрібно робити обгортання. Намажте на талію і боки крем для схуднення, додавши в нього пару крапель олії грейпфрута або лимона. Потім обмотайте навколо проблемних місць звичайну харчову плівку. Зверху можна надіти теплий халат або зігріваючий пояс, це підвищить ефективність обгортань.

Щоб швидше прибрати складки на боках, потрібно застосовувати ванни для схуднення. Їх можна робити з морської солі з додаванням ефірної олії цитрусових, липового цвіту, гірчиці або соди. Такі ванни варто приймати не більше 15 хвилин, а після них обов'язково провести під теплою ковдрою не менше 30 хвилин, тільки тоді ви зможете отримати від них ефект.

Звичайно, жоден з цих способів не допоможе прибрати складки на боках, якщо ви не будете розумно харчуватися. Виключіть зі свого раціону всі висококалорійні продукти і не їжте після шести вечора. А ще краще - прорахуйте приблизна кількість калорій, які ви витрачаєте за день. Споживайте за день калорій трохи більше тієї цифри, яка у вас вийшла. Адже ваша мета - не схуднути за допомогою голодування, а всього лише не набирати вагу через їжу.

Теги: жир, місце, пліч, складка

Збільшуємо обсяг грудей: комплекс вправ

����������� ����� �����: �������� ����������
% Молочні залози розташовані на великій і малій грудних м'язах, тому для збільшення бюста треба за допомогою фізичних вправ збільшити обсяг грудних м'язів.
% Статті за темою «Збільшуємо об'єм грудей: комплекс вправ» %
Збільшуємо обсяг грудей: комплекс вправ
% Безопераційне збільшення грудей. Комплекс вправ в домашніх умовах %
Збільшуємо обсяг грудей: комплекс вправ
% Ефективні вправи для красивих грудей %
Збільшуємо обсяг грудей: комплекс вправ
% Збільшуємо груди без хірургії - 6 способів %
Збільшуємо обсяг грудей: комплекс вправ
% Як збільшити груди за допомогою вправ %

Заняття, спрямовані на збільшення маси грудних м'язів, необхідно проводити не менш ніж 3-4 рази на тиждень. Тренування тривають від 4 до 8 тижнів. За цей час окружність бюста збільшиться на 4-6 см.

Крім описуваних вправ рекомендується постійно робити розтирання, масаж; корисні регулярні прогулянки на повітрі і не менш ніж восьмигодинний сон.

���������� ��� ���������� �����

Вправа 1

Початкове положення - стоячи. В руках - невелика тяжкість (книга). Руки піднімають вгору, роблячи два хлопки. При підйомі рук вгору - вдих, при опусканні - видих. Повторити 4-12 разів.

Вправа 2

Початкове положення - лежачи на спині. У руках - книги або мішечки з піском. Руки розводять в сторони на рівні плечей, потім 2 рази перехрещують, тримаючи перед грудьми, і піднімають криво вгору над грудьми різким рухом. Повторити 4-12 разів. Дихання вільне.

Вправа 3

Початкове положення - лежачи на спині. У руках - гиря, мішечок з піском або інша тяжкість. Руки закинуті за голову. Руки піднімають над головою і опускають до живота. При підйомі рук - вдих, при поверненні у вихідне положення - видих. Повторити 5-10 разів @. @

@. @ Всього 3 вправи в даній методиці. Методик декілька.

Через два місяці обсяг Ваших грудей, (не повірите!) Збільшиться мінімум на 4-6 см!

Теги: заліза, комплекс, заняття, вправа, бюст, збільшення

Вправи для правильної постави

% Bosyak, автор JustLady. % % %
���������� ��� ���������� ������
% У більшості людей проблеми з поставою виникають ще в школі. Хтось неправильно сидить за партою, а хтось горбиться, намагаючись приховати свій високий зріст, щоб не виділятися з натовпу. У жінок розвиток неправильної постави може бути викликане постійним носінням туфель на високих підборах. Тим не менше, існують прості вправи для правильної постави, які допоможуть вам зберегти здоров'я і довголіття.
% Статті за темою «Вправи для правильної постави» %
Вправи для правильної постави
% Вправи для красивої постави %
Вправи для правильної постави
% Вправи для постави %
Вправи для правильної постави
% Швидкі вправи для красивої постави %
Вправи для правильної постави
% Як виробити правильну поставу %

Намагайтеся, щоб ваші плечі були розслаблені. Іноді у деяких жінок з'являється шкідлива звичка горбиться, будь то на роботі чи вдома. Якщо ви помічаєте за собою цей недолік, то відразу ж розслаблюйте плечі.

Одне з найефективніших вправ для підтримки правильної постави: у вертикальному положенні постарайтеся звести разом лопатки, відвівши при цьому плечі назад. Необхідно залишитися в такому положенні на 10 секунд, а потім розслабитися. Щодня повторюйте цю вправу, принаймні, 3-4 рази. Це зміцнить м'язи спини і не дасть знову сутулитися.

Боротьба за правильну поставу передбачає сильні м'язи живота. Їх теж необхідно зміцнювати. Для цього спробуйте виконати нехитра вправа "Кішка". Встаньте на карачки і вигніть спину, одночасно втягуючи в себе живіт. Долічіть, перебуваючи в такому положенні до десяти. При цьому голова має бути опущена. Потім вигніть спину дугою, одночасно піднявши голову. Відчувши напруга в м'язах спини, дорахуйте до десяти і знову округлятимете спину. Ця вправа для початку рекомендується виконувати 3-4 рази на день, а потім можна дійти до восьми повторів.

Є одне спеціальне вправу, яке допоможе зняти втому з плечей, внаслідок чого зменшиться напруга на хребет. Підніміть плечі до вух, затримайтеся в такому положенні на 5 секунд, а потім опустіть. Повторіть 3-4 рази.

Не секрет, що правильну поставу формують сильні м'язи спини. Спеціальні силові вправи допоможуть зробити хребет здоровим, зберігши правильну поставу і зменшивши ймовірність болю в попереку. Рекомендується робити прості віджимання або, якщо є можливість, вправи на спеціальних тренажерах. Однак врахуйте, що перш ніж приступати до силових вправ, необхідно проконсультуватися з лікарем або кваліфікованим тренером.

Теги: постава, вправа