Манікюр для коротких нігтів

% Gmyz, автор JustLady. % % %
������� ��� �������� ������
% Манікюр став одним із способів прикраси жіночих ручок понад століття тому. За цей час мода на нього безперервно змінювалася. Колись були актуальні нігті овальної форми, гострі, довгі, середні і квадратні.%
% Статті за темою «Манікюр для коротких нігтів» %
Манікюр для коротких нігтів
% Манікюр для коротких нігтів %
Манікюр для коротких нігтів
% SPA-манікюр для коротких нігтів %
Манікюр для коротких нігтів
% Експрес-манікюр для коротких нігтів %
Манікюр для коротких нігтів
% Манікюр для нареченої %

Зараз знову в моді манікюр для коротких нігтів.

Короткий манікюр може бути виконаний в самих різних варіаціях. Він може бути зроблений в стилі «Беверлі-Хіллз». У цьому випадку в манікюрі присутні відтінки рожевого і ніжного перламутру. Крім «Беверлі-Хіллз», на коротких нігтях прекрасно виглядає і французький манікюр. Його можна виконати у всіляких колірних варіаціях: від класичних до креативних. Найбільш актуальне французький манікюр, що поєднує в собі такі кольори: помаранчевий, коричневий, бежевий, червоний і темно-жовтий.

В якості манікюру для коротких нігтів підійде «веселка». Він полягає в тому, що колір стає все більш насиченим при переході від мізинця до великого пальця.

Так само для манікюру актуальні пастельні матові тони. Адже вони особливо елегантно і природно виглядають на коротких нігтиках. Але варто зауважити, що окрім пастельних тонів, поширені і дуже райдужні кольори. У моді для коротких нігтів - гра фарб. Спектр відтінків матових лаків для нігтів дуже різноманітний. Тони лаків можна вибирати абсолютно без обмежень: від яскравих жовтих квітів до насичених червоних. На коротких нігтях добре виглядає рожевий колір. Краще якщо він буде хімічно-рожевий. Але такий провокаційний колір підходить тільки тим дівчатам, у яких шкіра має фарфоровий відтінок.

Що стосується форми, то для коротких нігтів підійдуть квадратні форми. Але якщо довжина ваших пальців цього не дозволяє, то краще зробити класичний овальний варіант. Крім того візуально подовжити пальці можна шляхом використання яскравих і темних лаків, а також малюнки, спрямовані вертикально.

Теги: манікюр, ніготь

Незвичайний манікюр до новорічній вечірці

% Tisson, автор JustLady. % % %
��������� ������� � ���������� ���������
% Готуючись до вечірки, подумайте про манікюр. Не обов'язково обмежуватися звичної гамою і схемою нанесення лаку. Свято - відмінний привід для експериментів з манікюром. Наклейки, блискітки, бусинки або ворсинки - такий декор робиться всього на один вечір, але завжди справляє враження. %
% Статті за темою «Незвичайний манікюр до новорічній вечірці» %
Незвичайний манікюр до новорічній вечірці
% Новорічний манікюр 2011: поманив удачу пальчиком %
Незвичайний манікюр до новорічній вечірці
% Ідеї новорічного манікюру 2014 %
Незвичайний манікюр до новорічній вечірці
% Новорічні тенденції в макіяжі та манікюрі 2014 %
Незвичайний манікюр до новорічній вечірці
% Французький манікюр від CHRISTIAN DIOR %
% Найшвидший манікюр%

Універсальний варіант для вечірки - наклейки на нігті, що імітують лакове покриття. Іноді їх називають «твердим лаком». Наклейки надійно кріпляться на пластинах і дозволяють спробувати самий незвичайний декор - малюнки, голографічні переливи, ефект металік. Виберіть набір наклейок і приступайте до манікюру.

Обробіть нігті, надавши їм потрібну форму і довжину. Потім виберіть наклейки, що найкраще підходять до розміру ваших нігтів. По черзі знімайте з них захисну плівку і притискайте наклейки до нігтів. Міхури і складки акуратно розгладжуйте дерев'яною паличкою. Нею ж приберіть зайве в області кутикули. Вільний край наклейки відріжте манікюрними ножицями, а потім підпиляєте, щоб край нігтя став ідеально рівним.

Ефектні намистинки

Дуже мило виглядає «ікорний» манікюр. Дрібні кольорові або блискучі намистинки кріпляться поверх лаку. Таким чином можна декорувати всі нігті, але зазвичай виділяють кілька пальців.

На нігті, покриті захисною базою, покладіть два шари емалі. Підбирайте її під колір бусинок. Ви можете вибрати лак і декор самостійно або придбати готові набори. Для новорічної вечірки підійдуть блискучі кольорові або металізовані намистини різного розміру, вони виглядають особливо ошатно, красиво переливаючись при світлі ламп.

На вологий лак акуратно сипте намистинки, розподіляючи їх паличкою, щоб «ікринки» лягали рівномірно. Декорувавши ніготь, злегка притисніть намистинки, щоб вони краще зафіксувалися. Поверх нанесіть товстий шар блискучого топового покриття, воно надійно закріпить намистинки і додасть манікюру завершеність.

Оксамитовий зимовий манікюр

Для новорічної вечірки підійде незвичайний оксамитовий або велюровий манікюр. Він робиться за допомогою спеціальних ворсинок, які кріпляться до вологого лаку. Бажано вибирати ворсинки в колір лаку. Особливо багато виглядають темні відтінки - смарагдові, оксамитово-сині, бордові або шоколадні.

Щоб манікюр виглядав ідеально, обробляйте нігті по черзі. Нанесіть на пластину два шари щільної кольорової емалі, а поверх посипте ворсинки. Намагайтеся, щоб вони лягали рівномірно, без просвітів. Для більш щільного покриття можна занурити нафарбований ніготь в баночку з ворсинками, а потім змахнути надлишок плоскою кистю. Поступово декорують всі нігті і добре висушіть їх. Використовувати крапельну або аерозольну сушку не можна - ці кошти зіпсують ошатний оксамитовий ефект.

Теги: манікюр, вечірка

Як скорегувати форму нігтів

% Avril, автор JustLady. % % %
��� ��������������� ����� ������
% Однією з головних задач, переслідуваних мистецтвом манікюру, є додання форми нігтям. Будь це нігті штучні або натуральні, вони однаково вимагають, крім надання форми, подальшої їх корекції.
% Статті за темою «Як скорегувати форму нігтів» %
Як скорегувати форму нігтів
% Дизайн коротких нігтів %
Як скорегувати форму нігтів
% Як вибрати форму нігтів %
Як скорегувати форму нігтів
% Нарощування нігтів %
Як скорегувати форму нігтів
% Як лікувати хвороби нігтів %

Відповісти на питання як скорегувати форму нігтів однозначно навряд чи вийде. Необхідно враховувати ряд факторів, багато з яких дуже суб'єктивні. Технічне виконання корекції форми нігтів - це запилення краю нігтя, керуючись побажаннями клієнта або рівнем естетичної освіти манікюрниці. Базовою основою техніки корекції форми нігтя є принципи естетики та геометрії форм.

Для того щоб знати як скорегувати форму нігтів, необхідно дотримуватися основних правил фізики і психології сприйняття. Вибираючи колір і форму нігтя згідно беззаперечним постулатам, можна досягти правильної геометрії і точності, що в цілому буде виробляти прекрасне естетичне враження.

Технологія корекції форми нігтів передбачає дотримання наступних базових правил і чітке визначення характеристик. Центральною віссю нігтя є уявна лінія, що проходить через всю фалангу пальця. Щодо неї здійснюється корекція форми нігтя. Нігтьова пластина ділиться центральною віссю нігтя на дві рівні половинки. Необхідно дотримуватися їх точний збіг і симетричність відносно один одного. Тоді ідеальність корекції форми нігтя буде досконалою. У разі невідповідності форма просто буде відсутня.

Освоюючи техніку корекції форми нігтів, слід запилювати нігтьову пластинку з правого і лівого боку пропорційно. При цьому необхідно уникати перепилювання. Це досягається за рахунок однакової кількості руху пилою з обох сторін. Дотримуючись цього принципу, форма відкоригованих десяти нігтів буде ідеальною.

Перевіряючи правильність корекції форми нігтів, розглядають тильну поверхню кисті, повернену кінчиками пальців вгору. Тому що, розглядаючи форми нігтів, коли кисть розташована на поверхні столу, об'єктивно оцінити якість неможливо. Це пояснюється парадоксальністю зору людини.

Ключовим принципом, що визначає сприйняття на емоційному рівні і придающем нігтям елегантності, є дотримання паралельності їх пазушних ліній і надання форми в області вільного краю.

Теги: форма, ніготь, корекція