Органічна смола для моделювання нігтів

������������ ����� ��� ������������� ������
% Синтетична смола - досить відоме і широко застосовується для нарощування нігтів засіб, що дозволяє надати красиву форму навіть пошкодженим і деформованим нігтьовим пластин. Однак в останні роки на ринку з'явилася органічна смола (біогель), яка, якщо вірити рекламі, дозволяє не тільки змоделювати нігті, але і підживити їх корисними речовинами. %%
% Статті за темою «Органічна смола для моделювання нігтів» %
Органічна смола для моделювання нігтів
% Биогель: знайдений секрет ідеальних нігтів %
Органічна смола для моделювання нігтів
% Нарощування нігтів %
Органічна смола для моделювання нігтів
% Секрети красивих нігтів %
Органічна смола для моделювання нігтів
% Що таке біогель для нігтів %
% Светоотверждаємиє синтетичні смоли являють собою засоби для подовження нігтів і моделювання їх краї із застосуванням форм. Найчастіше такі смоли застосовують у складі так званої трифазної системи нарощування, при якій на ніготь по черзі наносяться три засоби: базовий, конструює і фініш-гель. Синтетична смола може бути білою або нагадувати за кольором натуральний ніготь. Вона твердне під дією ультрафіолету, для чого кисть руки клієнта поміщають в УФ-лампу.%

Біогель для моделювання нігтів, згідно анотації, на 58% складається з натуральних компонентів. Основна речовина в ньому - натуральна смола тіксового дерева. Це - самовирівнююче засіб, досить еластичне для того, щоб на його поверхні не з'являлися тріщини. Воно виглядає на нігтях набагато природніше всіх відомих засобів для моделювання, робить позитивний вплив на нігтьову пластину і віддаляється, при необхідності, всього за кілька хвилин, не травмуючи ніготь, - для цього потрібно лише нанести на нього спеціальний розчинник. Твердне біогель так само, як і синтетичні смоли, в УФ-лампі (протягом 2-х хвилин). Цей засіб має лише один недолік: нігті, нарощені із застосуванням Біосмол, недостатньо міцні і прослужать, в кращому випадку, 3-4 тижні.

Нігті, змодельовані із застосуванням біогелю, виходять легкими та гнучкими, не "кам'яними». Якщо вірити рекламі, нігтьові пластини під органічної смолою дихають, крім того, вона підживлює їх корисними речовинами. Між тим, такі твердження викликають бурхливий протест з боку деяких експертів.

Як стверджують скептики, одного лише факту, що біогель твердне під дією ультрафіолетового випромінювання, достатньо, щоб з упевненістю сказати: натуральних компонентів в ньому немає! Крім того, на їхню думку, жоден засіб, що наноситься на ороговілу поверхню нігтя, не може чинити на нього позитивного впливу, так як він вже сформований: для поліпшення стану нігтів є сенс підживлювати лише зону росту під кутикулою.

Тим не менш, на сьогоднішній день моделювання нігтів за допомогою органічної смоли або біогелю залишається дуже затребуваною послугою в манікюрних салонах, - адже у цього способу є, принаймні, одна перевага: він не травматичний, оскільки дозволяє зберегти непошкодженою нігтьову пластину. Без сумніву, поява органічної смоли або біогелю для моделювання нігтів - певний крок уперед у розвитку технології нарощування.

Теги: ніготь, смола, нарощування, біогель, моделювання

Акваріумний дизайн нігтів (фото) - краса без жертв

% Кожна жінка хоче мати красиві руки, кожна жінка мріє про першокласному манікюрі, але не у кожної є для цього час: сучасні жінки надто завантажені. Будинок, сім'я, діти, спортзал, дієти, робота віднімають наш час. Але ми ж повинні залишатися жінками всупереч усьому, вважає жіночий журнал JustLady. І з цим важко посперечатися.
% Статті за темою «Акваріумний дизайн нігтів (фото) - краса без жертв» %
Акваріумний дизайн нігтів (фото) - краса без жертв
% Дизайн нігтів будинку. Майстер-клас з фото %
Акваріумний дизайн нігтів (фото) - краса без жертв
% Нарощування нігтів %
Акваріумний дизайн нігтів (фото) - краса без жертв
% Наслідки нарощування нігтів %
Акваріумний дизайн нігтів (фото) - краса без жертв
% Нарощені нігті: плюси і мінуси %

У рубриці Здоров'я: Лікування хропіння, як перестати хропіти

Для жінок, що цінують свій час, завжди є місце для краси. Буквально з кінчиків нігтів. Нарощеними нігтями вже нікого не здивуєш, багато пані хизуються френч-манікюром. Але ж хочеться дивувати, і всупереч будь-якій логіці, хочеться бути одночасно і як усі, і відрізнятися кардинально. Для таких метущіхся душ і був придуманийакваріумний дизайн нігтів: Одне з останній досягнень нігтьової індустрії. Власне це один з підвидів гелевих нігтів, що славляться своєю міцністю, гладкістю і красою.

Технологія створення гелевих нігтів проста - на типсах або формах виготовляються нігті, які і нарощуються на натуральні.Акваріумний дизайн нігтів роблять тільки на гелевою основі. Суть створення «акваріума» полягає в наступному: майстер наносить малюнок на ніготь, а зверху накладає гель, причому малюнок може мати продовження і на подовжуючої поверхні. Гель, що покриває зверху створену майстром красу, закриває малюнок, через що він виглядає як би під склом. Саме тому його і назвали акваріумним.Акваріумний дизайн нігтів вигідно відрізняється від об'ємного тим, що не створює дискомфорту при роботі, а увага приваблює не менше ніж об'ємний дизайн.

����������� ������ ������ ����
����������� ������ ����������� ������
����������� ������ ������ �����
����������� ������ ����������� ������ ����

на фото: акваріумний дизайн нігтів

Перш ніж зробити собіакваріумний дизайн нігтів, Потрібно все гарненько обдумати і зважити: малюнок повинен збігатися з колірною гамою вашого гардеробу, тільки тоді ви досягнете ефекту цілісності образу і зарекомендуєте дуже стильною особливої. Він не повинен бути надто кричущим або надто химерним - ви з ним будете ходити ні один день, а малюнок може і набриднути. Правда, в цьому випадку, на нігті можна нанести будь-який лак. Потім змити його. Потім знову нанести. Ніготь від цього не постраждає.

Акваріумний дизайн нігтів, На думку жіночого журналу JustLady ще гарний і тим, що він вкрай довговічний. З ним можна ходити до трьох місяців, роблячи регулярно корекцію у майстра. І взагалі, це дуже красиво. Особливо якщо ваші нігтики потраплять в руки хорошого майстра.

������� ����� ����������� ������
����������� ������ ������� ������
����������� ������ ������ � ���������
���������� ����� ����������� ������

на фото: акваріумний дизайн нігтів гелем

 Наталя Торопова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: акваріум, ніготь, краса, технологія, дизайн, картинка, гель, блондинка, нарощування, google, аквадизайн