Як малювати акрилом на нігтях

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� �� ������
% За допомогою фарб звичайні нігті можна перетворити на витвори мистецтва. Малювання на нігтях акриловими фарбами досить трудомісткий процес, тому він зажадає наявності деяких навичок.
% Статті за темою «Як малювати акрилом на нігтях» %
Як малювати акрилом на нігтях
% Нарощування нігтів %
Як малювати акрилом на нігтях
% Сучасні види нарощування нігтів %
Як малювати акрилом на нігтях
% Нарощування нігтів %
Як малювати акрилом на нігтях
% Наслідки нарощування нігтів %
% Для розпису нігтів акриловими фарбами потрібно мати кисті №0, №00 та №1. Це дуже тонкі кисті, і вони якраз підходять для кропіткої роботи на нігтях. Акрилові фарби дозволяють створювати майже ідеальні малюнки. Таку розпис можна створювати як на натуральних нігтях, так і на штучних.%

Для роботи знадобляться самі акрилові фарби, палітра для їх змішування, стакан з водою для промивання кистей. Такі фарби швидко сохнуть і їх потрібно змити з кисті, інакше вона буде непридатна для подальшої роботи. Так само знадобиться прозорий лак і лак базового кольору. Придбайте акрилові фарби шести основних кольорів, інші відтінки отримаєте шляхом змішування. За бажанням можна придбати лак з блискітками, що зробить дизайн нігтів більш яскравим і оригінальним.

Для початку нігті необхідно обробити, підточити і покрити безбарвним лаком або накласти основний тон. Якщо основа вийшла занадто світлою або лак розподілився нерівномірно, можна нанести другий шар. Потрібно дочекатися повного висихання базового шару. Тепер можна приступати до вибору малюнка. Різної товщини пензля дозволять створювати різноманітні візерунки.

Змішайте трохи фарб, щоб вийшов запланований відтінок, і акуратно почніть малювати. Бажано використовувати контрастні кольори, щоб малюнок краще було видно. Для різноманітності можна деякі деталі зображення виконати за допомогою блискучого лаку. Не варто засмучуватися, якщо щось вийшло не так, як було задумано. Акрил в будь-який момент можна змити водою і перемалювати малюнок заново.

Елементи малюнка різного кольору, що знаходяться поруч, наносите після висихання попереднього шару. Якщо ви робите таку роботу вперше, чи не вибирайте орнамент, що складається з багатьох деталей.

Коли розпис буде готова, нігті потрібно покрити безбарвним лаком, щоб закріпити вашу роботу.

Теги: фарба, ніготь, малюнок, розпис, акрил

Як зробити візерунок на нігтях

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
��� ������� ���� �� ������
% Салонний дизайн нігтів - надзвичайно привабливе і не дешеве задоволення. Але жінки йдуть на це, вважаючи, що зробити гарні візерунки на нігтях в домашніх умовах досить складно. Це не зовсім так. Для того щоб намалювати самостійно візерунки на нігтях, необхідно мати лише потрібні інструменти і бажання.
% Статті за темою «Як зробити візерунок на нігтях» %
Як зробити візерунок на нігтях
% Як малювати візерунки на нігтях %
Як зробити візерунок на нігтях
% Як малювати на нігтях в домашніх умовах %
Як зробити візерунок на нігтях
% Як зробити акваріум на нігтях %
Як зробити візерунок на нігтях
% Як намалювати картинку на нігтях %
% Для початку вам потрібно запастися лаками різних відтінків. Серед них повинні бути срібний і прозорий. Також заздалегідь придбайте набір кистей різної товщини. Їх можна знайти майже в будь-якому кіоску. Матеріал кистей повинен бути щільним. Найкраще, якщо вони будуть виготовлені з кінського волоса.%

Бажано продумати малюнок заздалегідь і навіть потренуватися. Наприклад, на скляному або пластмасовому бульбашці циліндричної форми.

Перед нанесенням візерунка безпосередньо необхідно обробити нігті за допомогою манікюрного набору. Потрібно підпиляти їх, зробити однакову форму, прибрати кутикулу і т.д. Коли все це буде зроблено, можна наносити малюнок.

Спочатку нанесіть основу під лак. Краще використовувати білу акрилову основу. Потім за допомогою акрилових фарб намалюйте візерунок з лініями різної товщини, довжини і в різному напрямку. Ці лінії наносять тонким пензлем, яка є в кожному наборі для манікюру. Повторіть малюнок, використовуючи при цьому більш бліду фарбу, ніж попередня. Це дозволить створити ефект об'ємності візерунка. Потім фарбою іншого тону намалюйте лінії, які перетинатимуть і переплітати вже наявні.

Для отримання більш насиченого візерунка лінії можна закінчити листочками або завитками. На деякі ділянки нігтя додайте трохи срібного кольору, щоб надати композиції закінчений вигляд. На завершення зафіксуйте все прозорим лаком.

Головна складність при виконанні такого дизайну - досягнення ідентичності малюнка на кожному нігті. Для успішного виконання цього завдання існує одна хитрість. А саме, необхідно створити трафарет, вирізавши на ущільненої папері потрібний вам малюнок.

Можна малювати як легкі візерунки на нігтях, так і більш складні, наприклад, з маленькими пейзажами. Головне, не боятися помилки і включати уяву. Спробуйте зобразити сюжет, який плавно переходить від нігтя до нігтя.

Малюнок також може повторювати частина візерунка вашого наряду. Його не обов'язково наносити на всі нігті, а можна намалювати лише на одному. Це теж буде виглядати досить ефектно. Важливо уважно поставитися до вибору кольору лаку. Яскраві кольори краще нанести на один ніготь, а ось малюнок спокійних тонів підійде для нанесення на всі нігті.

Експериментуйте! Можливо, вам вдасться намалювати щось досконале.

Теги: ніготь, легке

Як правильно наносити лак для нігтів з ефектом потрісканої землі

% Sofia, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� ��� ��� ������ � �������� �������������� �����
% Лак з ефектом потрісканої землі незмінно приверне увагу до манікюру і стане яскравим акцентом вашого образу. Такий манікюр ви можете зробити самостійно, необхідно лише знати технологію нанесення цього лаку.
% Статті за темою «Як правильно наносити лак для нігтів з ефектом потрісканої землі» %
Як правильно наносити лак для нігтів з ефектом потрісканої землі
% Як підібрати колір лаку для нігтів %
Як правильно наносити лак для нігтів з ефектом потрісканої землі
% Дизайн нігтів будинку. Майстер-клас з фото %
Як правильно наносити лак для нігтів з ефектом потрісканої землі
% Модний манікюр 2011: курс на колір! %
Як правильно наносити лак для нігтів з ефектом потрісканої землі
% Нарощування нігтів %

Сьогодні на зміну пастельним відтінкам нігтів, в моду увійшов яскравий і привертає увагу манікюр. А літо - чудова пора для експериментів. І навіть якщо ви завжди віддавали перевагу стриманим кольорам лаку, спробуйте перетворити ваші нігті в яскравий аксесуар. Найпростіший спосіб - спробувати нанести лак з ефектом потрісканої землі.

Лак з ефектом потрісканої землі або кракелюр, як його називають професіонали, знову ввійшов у моду. Як правило, він підбирається за кольором або за контрастом з основним лаком і дозволяє досягти найцікавіших ефектів: не тільки «растрескавшейся землі», а й «павутинки», «леопарда» або «каменю».
% Наносити лак з ефектом потрісканої землі потрібно за такою технологією.

Знежирте нігтьову пластину за допомогою ватного диска, змоченого в рідині для зняття лаку. Нанесіть на ніготь будь-яку базу, так лак ляже рівніше, протримається набагато довше, а ніготь отримає додатковий захист від жовтизни. Нанесіть будь-який кольоровий лак в два шари. Дочекайтеся повного висихання лаку, інакше подальшої шар кракелюра ляже буграми. Візьміть флакон з вашим лаком з ефектом потрісканої землі і ретельно збовтайте його, причому набагато довше, ніж звичайний лак. Як правило, кракелюр має рідку структуру, а пігменти, відповідальні за «ефект розтріскування», осідають на дно флакона. Саме тому лак повинен як слід перемішатися.

Нанесіть кракелюр одним помірним шаром, досить швидким рухом (оскільки лак миттєво засихає), і дочекайтеся ефекту розтріскування протягом 3-5 хвилин. Якщо ви хочете зберегти рельєф і специфічну шорсткість, на цьому процедуру можна завершити. Якщо ж ви звикли до глянсової поверхні нігтя, нанесіть верхнє захисне покриття. При виборі кольорових поєднань необхідно мати на увазі, що кракелюр у флаконі виглядає завжди темніше. Після нанесення на ніготь він посвітлішає на 2-3 тони.

Теги: ефект, манікюр, ніготь, дзеркало, земля, лак, кракелюр