Як розбавити лак

% Tisson, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���
% Загуснув лак для нігтів може зіпсувати будь манікюр. Він лягати буграми, що не розподіляється по нігтьової пластини і не бажає сохнути. Звичайно, такий лак можна викинути. Але якщо флакон майже повний, та й колір покриття вам подобається, можна спробувати його реанімувати.
% Статті за темою «Як розбавити лак» %
Як розбавити лак
% Як нафарбувати лаком нігті %
Як розбавити лак
% Як правильно наносити лак для нігтів з ефектом потрісканої землі %
Як розбавити лак
% Як наносити чорний лак %
Як розбавити лак
% Лак для волосся: критерії вибору %
% Термін життя лаку залежить від багатьох факторів - марки, способу зберігання, частоти використання. Зрозуміти, що він почав змінювати структуру, нескладно. Відкрийте флакон і наберіть трохи засобу на кисть - свіжий лак відразу ж сформує краплю, загуслий само не буде стікати, навіть якщо спробувати струсити його. Таким покриттям краще не користуватися - воно ляже смугами. Перед тим як робити манікюр, засихають лак доведеться розбавити.%

Купуйте засіб, призначений спеціально для розведення лаку - його можна знайти в супермаркетах або парфумерних магазинах. Не користуйтеся ацетоном, спиртом, рідиною для зняття лаку або побутовими розчинниками - вони безнадійно зіпсують структуру покриття.

Капніть у відкритий пухирець 2-4 краплі засобу. Щільно закрийте флакон, переверніть його і потріть між долонями. Чи не трусіть лак - у ньому можуть з'явитися дрібні бульбашки, які згодом зіпсують покриття. Почекайте кілька хвилин, давши лаку відновити структуру, і відкрийте флакон. Наберіть трохи засобу на кисть, якщо воно здається вам густим, процедуру можна повторити.

Спробуйте нанести відновлений лак на мізинець. Якщо він розподіляється добре і кисть не залишає слідів, його структуру можна вважати ідеальною. Якщо ж лак розподіляється із зусиллям, доведеться додати ще кілька крапель засобу. Не намагайтеся влити відразу багато розріджувача, щоб лак мав однорідний колір, розводити його треба дуже обережно, невеликими порціями.

Можливо, перед наступним нанесенням лак знову вимагатиме розведення. Цю процедуру можна проводити необмежену кількість разів, розчинник не зашкодить ні лаку, ні нігтям. Врахуйте, що після розбавлення покриття може стати більш прозорим - наносите його в два, а то і в три шари. Не виключено, що воно стане сохнути трохи довше, для прискорення процесу можна скористатися спеціальною сушкою. Нанесіть її поверх лаку і дочекайтеся затвердіння покриття.

Теги: ніготь, лак, розчинник

Як робити французький манікюр в домашніх умовах

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ������ ����������� ������� � �������� ��������
% Руки жінки - це те, що може видати її положення в суспільстві, соціальний статус, її вік і ставлення до себе. Тому так важливо, щоб прикрасою дамських ручок був ідеальний манікюр. Особливо добре і доречно при будь-якій ситуації виглядає французький. І його цілком можна зробити самостійно в домашніх умовах.
% Статті за темою «Як робити французький манікюр в домашніх умовах» %
Як робити французький манікюр в домашніх умовах
% Модний манікюр 2011: курс на колір! %
Як робити французький манікюр в домашніх умовах
% Французький манікюр на коротких нігтях %
Як робити французький манікюр в домашніх умовах
% Манікюр та педикюр одночасно %
Як робити французький манікюр в домашніх умовах
% Французький манікюр - модна класика %
% Правильно виконаний французький манікюр додає жінці шарму. Тому поставтеся досить серйозно до проблеми підбору матеріалів для такого дизайну нігтів. Адже зараз існує величезна кількість квітів для французького манікюру. Це раніше біла «посмішка» по краю нігтя була непорушним еталоном. Зараз вона може бути і сріблястою, і чорної, і червоною, і зеленою - словом, будь-якого кольору. Однак те, що залишається незмінним у процедурі виготовлення френча, - це алгоритм дій.%

Для початку підготуйте руки до манікюру. Проведіть очищення, використовуючи скраб. Змийте його теплою водою, після чого просушіть руки. Це допоможе довше зберегти шкіру зволоженою.

Далі займіться безпосередньо манікюром. Ображати кутикулу, приберіть задирки, підпиляєте нігті, зробіть їх потрібної форми. Так, наприклад, якщо нігті у вас крихкі, зробіть їх закругленої форми. Це захистить їх від розшаровування і допоможе надати рукам більш доглянутий вигляд. Також пам'ятайте, що коли ви підпилювати нігтьову пластину, не сідайте пилою назад-вперед. Це призводить до руйнування нігтя і його крихкості.

Після закінчення підготовки намажте руки пом'якшувальною кремом і зробіть обгортання - загорніть руки в теплий рушник і посидьте так хвилин 15. Потім сполосніть руки водою і видаліть залишки крему. Після чого знежирте нігтьову пластину. Необхідно це для того, щоб нове лакове покриття не стиралася і не деформувалося від того, що на нігтях залишилися частинки старого.

Нанесіть базу під манікюр і почекайте, поки вона висохне. Таким чином, ви обережете нігті від пересушування і появи жовтизни. А також додасте їм додаткове зміцнення. Тепер переходите безпосередньо до виконання дизайну французького манікюру.

Спочатку візьміть той лак, яким будете малювати «посмішку». Можете на ніготь підкласти спеціальний трафарет, щоб легше було малювати лінію. Пам'ятайте, що для прямих нігтів лінія по краю повинна бути прямою, для округлих - змальовує природною лінією білу частину нігтя. Постарайтеся, щоб при нанесенні лаку у вас не тремтіли руки, інакше крива вийде хвилястою і нерівною. Дайте лаку просохнути.

Тепер залишається тільки нанести зверху базовий шар. Для класичного френча використовується ніжно-рожевий відтінок покриття. Наносити його потрібно на весь ніготь цілком, покриваючи і білу смужку по краю. Таким чином вона стає не такою інтенсивною і дуже благородно «визирає» з-під покриття. Наносити базове покриття потрібно в один шар. Дайте просохнути.

Щоб надати нігтям закінчений і доглянутий вигляд, нанесіть зверху шар закріплювача або покриття з ефектом «мокрих нігтів». Тепер можете втерти в підставу нігтя масло для кутикули. І ваш манікюр готовий.

Теги: домашні, умова, манікюр, нанесення

Як правильно пиляти нігті

��� ��������� ������ �����
% Від правильного чи неправильного неправильного догляду за нігтями - стрижки, підпилювання, обробки кутикули - залежить здоров'я нігтьової пластини і зовнішній вигляд рук. Шаруються нігті часто бувають результатом невмілого поводження з пилкою і неправильного вибору інструменту.
% Статті за темою «Як правильно пиляти нігті» %
Як правильно пиляти нігті
% Як пиляти нігті %
Як правильно пиляти нігті
% Як підпилювати нігті %
Як правильно пиляти нігті
% Як відростити довгі нігті? %
Як правильно пиляти нігті
% Акрилові нігті в домашніх умовах %

Від вибору пилочки залежить те, наскільки делікатної для нігтьової пластини буде регулярна обробка країв нігтів. Ідеальними будуть скляні пилочки, потім металеві з алмазним абразивом, а найдоступнішими і популярними вважаються пилочки з наждачним крихтою. Для полірування нігтів слід використовувати замшеві або гумові пилки.

Визначившись з типом пилочки, приступайте до обробки нігтів. Краще буде, якщо підпилювання співпаде з щотижневої обробкою - зняттям лакового покриття, манікюром і очищенням нігтів. Нігті при цьому повинні бути ретельно вичищені, вимиті і витерті насухо. Мокрі і вологі нігті легко пошкодити, вони м'якше і податливою. Не рекомендується підпилювати нігті частіше, ніж 1 раз на тиждень, щоб не порушити їх структуру.

Уважно стежте за напрямком руху пилочки - все штрихи повинні відбуватися в одну сторону. Саме від різнобічного підпилювання відбувається порушення структури краю нігтя і починається процес розшарування. Руху пилочки від краю до центру повинні бути акуратними, ви повинні завжди контролювати процес і не допускати підпилювання з боку в бік. Тримати пилочку потрібно під кутом до краю нігтя і обробляти в основному зовнішню поверхню.

Якщо ви предпочитается овальну форму нігтів, то будьте готові до того, що пошкодження будуть відбуватися дещо частіше, ніж при квадратних нігтях. Ламкість нігтьової пластини зменшується, якщо нігті мають форму квадрата із закругленими краями. Але при виборі форми нігтів слід також враховувати довжину і форму пальців.

Завершуючи процес підпилювання, не забудьте обробити нігті полірувальним інструментом. Щоб не пошкодити нігті, слід проводити не більше ніж 10 рухів по нігтя.

Якщо протягом тижня знадобиться підрівняти нігті або усунути невеликі дефекти, то слід підпиляти пластину різкими короткими рухами.

Теги: манікюр, ніготь