6 стильних способів носити шапку
% Bosyak, автор JustLady.
%
%
%
% Багато сучасних модниці сприймають необхідність носити шапку як неминуче зло. Хочемо ми цього чи ні, але для того щоб уникнути переохолодження голови, в холодну пору року необхідно одягати шапку. Пора вже перестати ставитися до шапки як до ворога і спробувати зробити її своїм другом. Адже цей аксесуар здатний бути модним, стильним і нескінченно цікавим.
% Статті за темою «6 стильних способів носити шапку»
%
% Як носити довгу шапку
%
% Справа в шапці: шапка-вушанка
%
% Top-10 модних головних уборів зими 2011
%
Отже, найпопулярніша шапка - в'язана. Для того щоб ваш образ був підкреслено жіночним, коли ви одягаєте в'язану шапку, потрібно частину передніх волосся злегка випустити назовні. Ці пасма можна залишити прямими, а можна і завити - в обох випадках це буде виглядати досить ефектно. І ніколи на стоїть натягувати таку шапку на брови, бо при частій шкарпетці може зіпсуватися форма брів.
Якщо ви пострижені під каре, потрібно стежити за тим, щоб волосся не притискалися до шиї. Необхідно збризнути їх спреєм для укладки і злегка збити. Таким чином ви додасте своїм волоссю об'єм
Жокейська капелюх зробить вас справжньої леді, якщо разом з нею у вас буде вільний хвіст або коса, перекинута через плече.
Капелюх-федора чудово поєднується з м'якими укладаннями, що додають цього строгому головного убору чудовий і переконливий контраст. Навіть якщо ви зберете волосся на потилиці, все одно залиште кілька пасом, які обрамити особа спереду і підкреслять вашу ніжність і крихкість.
Якщо ви полюбили ретро-капелюх, шокуючу своїми широкими полями, вам не завадить додаток до неї у вигляді «укладання - 70-х». Як правильно це зробити? Для цього на коріння слід нанести мус для об'єму і висушити волосся, підкручуючи їх круглою щіткою для укладання.
Шапка-вушанка просто чудово підійде до волосся, довжина яких нижче плечей. У даному випадку, чим волосся довше, тим краще. І зовсім не важливо, які саме волосся - прямі, або хвилясті.
Теги: волосся, шапка, шкарпетки, спосіб, укладка, аксесуар
Як зав'язати нашийний хустку
% Шийні хустки є універсальним аксесуаром - ви можете радикально змінити концепцію образу за допомогою цього невеликого шматочка матерії. Підібрати хустку потрібної форми і забарвлення під будь-який стиль нескладно, набагато важче зав'язати цікавий вузол або зафіксувати хустку незвичайним способом.
% Статті за темою «Як зав'язати нашийний хустку»
%
% Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі
%
% Зав'язуємо шовкову хустку: джгут
%
% 6 способів носити хустку цієї осені
%
% Чоловік шийну хустку: стильний атрибут метросексуала
%
% Найпростіше обмотати шию хусткою, закріпивши його кінці спереду ефектним вузлом або гарною брошкою - складіть його навпіл або у вигляді трикутника, витягніть обидва кінці на груди і зафіксуйте їх. Якщо ваша шия відкрита, то ви можете обернути хустку навколо неї кілька разів, привертаючи увагу до незвичайного скручування. Оберніть хустку навколо шиї, пов'яжіть його на потилиці і кінці виведіть вперед. Закрутіть обидва кінчика по спіралі і обмотайте навколо шиї настільки, наскільки вистачить його довжини.% Якщо ви хочете спробувати щось менш класично вдале, то зробіть кінці хустки неоднаковими по довжині. Зауважте звичайний, нехитрий вузол з передньої сторони шиї, при цьому один кінчик повинен бути значно довший іншого. Ви можете зробити акцент на вузлику і залишити кінці вільно звисати на груди, а можете прибрати довгий кінець назад і закріпити його там.
Зав'язуючи кінці хустки ззаду на шиї, ви надаєте образу жіночність і романтичність. Спереду можна залишити полотно хустки (якщо на ньому розташований малюнок) або перехопити його вузлом.
Короткі хустки можна зав'язувати вузлом зразок піонерського галстука - їх кінчики будуть завзято стирчати в різні боки. Якщо ви вмієте зав'язувати чоловічі краватки, то спробуйте зробити те ж саме з шийним хусткою, тільки не стягуйте туго кінцевий вузол, а трохи ослабте його, випускаючи пишні складки тканини. Такий вузол ефектно виглядає на хустках з пишною і тонкої тканини.
Широкий хустку великого розміру можна використовувати замість накидки на плечі - складіть його у вигляді трикутника, накиньте на плечі, а кінці зав'яжіть на шиї, перекидається їх хрест-навхрест.
Бічний вузол на шиї завжди виглядає елегантно і оригінально - хустка скрутіть до вузької смужки, складіть вдвічі і прикладіть до шиї, пропускаючи обидва кінці хустки в утворену петлю. Гарно виглядатиме і довгий хустку, зав'язаний таким чином, але він повинен бути дуже тоненьким, майже повітряним. Для виходів у світ відмінно підійдуть хустки, що прикривають шию і груди - трикутне полотно прикладіть кутом до шиї спереду, кінці перекиньте через шию і зав'яжіть спереду. Випустіть трохи тканини з-під вузла і прикрийте його матеріалом.
Шалі: в'язані, росіяни, ажурні
% Очманілі хроніки. Незважаючи на те, що шаль виключно рідкісний і екзотичний аксесуар, жінки носили її завжди. Цікаво, що протягом історії моди бували часи, коли шаль була незмінною супутницею не тільки жінок, але й чоловіків. Вона, родом з Персії, вже сотні років є символом Індії, Англії, Франції та Росії. Аксесуар, що включає в себе безліч понять і властивостей, насолода для жіночого погляду і річ з незвичайною долею сьогодні головна героїня модною рубрики жіночого журналу JustLady.
% Статті за темою «Шалі: в'язані, росіяни, ажурні»
%
% Як зв'язати пухову шаль
%
% В'язані жіночі берети: з чим носити?
%
У рубриці Краса: Матирующая пудра
Історія шалі
Мало хто знає, що слово «шаль» має перські коріння і означає буквально «великої візерунчастий хустку, що прикриває плечі». Азіатські країни здавна володіли секретами виробництва шалей, цей предмет одягу був частиною чоловічого і жіночого костюма Стародавньої Індії та Вавилонії. В Європішаль з'явилася завдяки Наполеону, в 1799 році, коли ці хустки відмінної якості в достатку з'явилися у Франції. Вони були настільки прекрасно зроблені, що відразу підкорили жіночі серця. Прозорі муслінові сукні, модні в ту епоху, зовсім зігрівали жінок, тому, м'які тонкі кашемірові шалі з'явилися вчасно. Новий розкішний аксесуар могли дозволити собі лише дуже багаті жінки. Вартість однієї шалі була надзвичайно висока і деколи перевищувала ціну всього туалету.
Висока ціна і величезний інтерес до цього аксесуара, привели до того, що в Європі з'явилися свої версії шалей, що імітували індійські. Середина XIX століття, епоха романтизму, час, коли шалі носять повсюдно. Чудові твори ткацтва, яких відрізняли багатство малюнків, кольорів і візерунків. У той час їх гідно цінували і чоловіки. Наприклад, Байрон і Стендаль практично не розлучалися з шаллю.
У Росії жінки також не відставали від паризьких модниць і з величезним задоволенням одягали поверх сукні розкішний теплу хустку. Основними виробниками шалей були фабрики поміщиці Надії Мерлін і колишнього офіцера Колокольцева. Вони випускали добірні зразки небувалого тоді в Європі якості, так як виготовлялися вручну за особливою технологією. Нитки з обох сторін закладалися так, що кінці не вихрилися - так виготовляли шалі тільки в Росії. Особливу вишуканість Мерлінського шалям надають малюнки, які брали з берлінського і віденського порцеляни.
Більш демократичнамода на шалі прийшла в 1850-і роки. Їх стали робити квадратними з темним ромбом посередині. З'явилися набивні імітації шалей. Цей аксесуар чудово доповнював модні тоді сукні на тюрнюром.
На початку XX століття модниці стали віддавати перевагу шовковим і тюлевим шарфам і шалям, забувши на час про кашемірові.
Сучасність
Сучасні модниці і стильні жінки носять шалі зі всіляких матеріалів. Трикотаж, кашемір, хутро, шерсть - дизайнери не перестають дивувати нас цікавими рішеннями в подачі цього аксесуара на подіуми. Малюнки, кольори, орнаменти, оформлення облямівки, нестандартні фасони - всі ці деталі роблять шаль винятковим прикрасою жіночого вбрання.
Найзапекліші модниці знають, що ексклюзивні і дорогі моделі вони придбають у відомих дизайнерів, одним з яких є Олена Золотарьова. На тижні моди в Москві, що пройшла в квітні цього року, була представлена колекція домотканих шалей марки ZOLOTA. Засновниця цього бренду, Олена Золотарьова створює свої шалі за старовинною технологією. Лляне полотно роблять на дерев'яних станках, а після в нього вплітаються вовняні нитки. У колекції представлені шалі з льону із золотими принтами, які художник завдає вручну.
Також відомий дизайнер Тетяна Парфьонова приділяє увагу в цьому сезоні оригінальним накидкам-шалям всіляких квітів з візерунками і бахромою.
Знаменитіажурні шалі з Оренбурга зроблять вас ніжною, повітряної і крихкою. Саме оренбурзькі хустки називаютьросіянами шалями. І цілком заслужено. Слово «хустку» ближче до російської культури, ніж перське слово «шаль». Головна відмінність між хусткою і шаллю виражається в розмір і спосіб носіння, але вираз «російська шаль»З'явилося тільки в середині XIX століття.
Павлопосадскіе шалі прославилися своїми візерунками і принтами. До слова сказати, інтерес сучасниць до шалям викликаний етнічної тенденцією в моді, а шалі з міста Павло-Посад знамениті малюнками і неповторними орнаментами. Багато модельєрів використовують орнаменти павлопосадскіх шалей та хусток в декоруванні своїх костюмів.
І нарешті, ви можетезв'язати шаль самі -в'язані шалі будуть в моді завжди. І що, що не шаль, зігріє вас взимку і створить відчуття комфорту, затишку та екзотики! І повірте, накинувши на плечі шаль, ви доставите неймовірне естетичне задоволення вашим рідним і близьким!
Шувалова Євгена % Жіночий журнал JustLady
Теги: хустку, журнал, шаль, в'язання, облямівка
|