Техно-бюстгальтер поспішає на допомогу

�����-����������� ������ �� ������
% Якби фантастам XX століття дали можливість хоч одним оком заглянути в наші дні - вони напевно були б шоковані тими напрямками, за якими розвивається наука і техніка. Адже реальність часто виявляється куди сміливіше - і куди неожиданнее найнестриманіших фантазій. Кому з письменників, наприклад, могла б прийти в голову думка про «інтелектуальних» бюстгальтерах, здатних у разі чого самостійно викликати поліцію? Звучить неймовірно - але насправді скоро така білизна вже надійде в продаж.
% Статті за темою «Техно-бюстгальтер поспішає на допомогу» %
Техно-бюстгальтер поспішає на допомогу
% Ромашка поспішає на помрщь %
Техно-бюстгальтер поспішає на допомогу
% Трикотаж для комфортного міжсезоння %
Техно-бюстгальтер поспішає на допомогу
% Роздільний відпочинок - тривожний симптом? %
Техно-бюстгальтер поспішає на допомогу
% У Сполучених Штатах Америки розроблений бюстгалтер, який буде оснащений GPRS - і зможе передавати інформацію про свою «носительці» та її місцезнаходження на пульт поліцейського управління. Який принцип дії цього чудо-білизни?%

«Розумний» бюстгальтер буде шитття зі спеціальної електрочутливого тканини. Конструкція передбачає, що між чашечками розташовується чіп, який фіксує частоту пульсу жінки - і ця інформація негайно потрапляє на пульт поліції. У випадку, якщо частота пульсу різко підвищується або сигнал перестає надходити - це свідчить про те, що сталася надзвичайна пригода. У такому випадку команда швидкого реагування негайно відправляється на місце події, точні координати якого можна встановити завдяки вбудованій в бюстгальтер GPRS-системі.

Зрозуміло, такий предмет туалету не призначений для постійної шкарпетки. По ідеї розробників цього засобу безпеки, цей техно-бюстгальтер треба надягати у випадках, коли має бути, приміром, нічна прогулянка по темних вулицях, або можливе виникнення інших ситуацій, пов'язаних з ризиком для життя чи здоров'я.

За прогнозами, коли такі бюстгальтери надійдуть у продаж, їх вартість складе близько 50 доларів.%

% Автор:Лариса Сустіна

Як носити шарф стильно

% Жовта Оса, автор JustLady. % % %
��� ������ ���� �������
% Відносно шарфа працює те ж правило, що й з іншими аксесуарами. Якщо наряд простий і лаконічний, аксесуари повинні бути яскравими і складними. Так само і з шарфом, і справа не стільки в кольорі, скільки в фактурі і виконанні. Але коли питання з вибором шарфа вирішене, виникає інше: як його носити?
% Статті за темою «Як носити шарф стильно» %
Як носити шарф стильно
% Як стильно носити шарф %
Як носити шарф стильно
% Як носити шарф з курткою %
Як носити шарф стильно
% Як носити шарф з пальто %
Як носити шарф стильно
% Як зав'язувати шарф %
% Теплий вовняний шарф, виконаний великої фактурної в'язкою, наприклад, з косами, виглядає особливо красиво, якщо трохи недбало розташувати його на плечах і зав'язати нещільний вузол, просто перекинувши кінці один через інший. Якщо виріб дуже довге, можна зовсім зав'язувати його, а оповити кілька разів навколо шиї і залишити кінці вільно висіти.%

Полотняні шарфи великих розмірів краще носити так, щоб полотнище вільно покривало плечі. Якщо палантин виконаний з якісного матеріалу, складки тканини будуть красиво струмувати і грати. Ви можете помістити кінець широкого шарфа на одне плече так, щоб він прикривав руку до ліктя, укутати друге плече і перекинути кінець тому. Цей спосіб шкарпетки шарфа гарний і для приміщень і для вулиці поверх пальто. Експериментуйте з палантином - можна оповити його таким же чином, але зі спини вперед.

Довгі тонкі шарфи носять з декольтованими блузками або сукнями. Вони підкреслюють бюст завдяки контрасту - тонкий і рівний проти пишного і округлого. Такий шарф необхідно оповити один раз навколо шиї, а кінці розмістити спереду.

Вовняний шарф з бахромою або воланом по довгому краю краще всього не зав'язувати, а заколювати великої декоративної шпилькою або брошкою. У випадку з в'язаним шарфом особливо ефектно виглядає кільце, обтягнуте шерстю того ж кольору, що і шарф, і паличка, захоплююча частина виробу і фіксує його в кільці.

Завжди актуальний буде стиль лондонських денді. Шарф простий в'язки середньої ширини найкраще зав'язати петлею. Для цього складіть його навпіл, помістіть згин спереду під підборіддям, оповте шарфом шию і протягніть кінці у петлю.

Полотняний шарф з тонкої вовни можна кілька разів перекрутити в одному напрямку, а потім вільно оповити шию кілька разів. Короткі кінчики необхідно зав'язати між собою і сховати під шарами шарфа, а сам предмет гардероба злегка збити, щоб він виглядав об'ємним.

Теги: шарф, образ, варіант

Бюстгальтер: історія і сучасність

% Марина Малиновська, автор JustLady. % % %
�����������: ������� � �������������
% Точну дату, коли був винайдений такий важливий елемент жіночого інтимного туалету, як бюстгальтер, назвати дуже складно. Насправді він винаходився (не дивуйтеся!) Кілька разів за всю історію людства абсолютно різними майстрами, що знаходяться на різних континентах.
% Статті за темою «Бюстгальтер: історія та сучасність» %
Бюстгальтер: історія і сучасність
% Топлес - історія і сучасність %
Бюстгальтер: історія і сучасність
% Must-have: бюстгальтер-трансформер %
Бюстгальтер: історія і сучасність
% Як вибрати бюстгальтер для занять спортом %
Бюстгальтер: історія і сучасність
% Види бюстгальтерів і модні тенденції %

Перші схожі на бюстгальтер пристосування жінки носили ще в античну епоху. Сучасний вигляд цей предмет жіночого гардеробу придбав не так давно - в 1889 році. Виріб було виставлено в корсетній майстерні пані Кадоль і називалося «благополуччя»! Конструкція бюстгальтера була досить простою: дві тканинні чашечки, підтримувані стрічками з сатину. Зазвичай вони кріпилися на корсет. Однак, така модель швидше уплощает груди на догоду панувала в той час моді, ніж її піднімала і підкреслювала.

Наступна модель цієї необхідної речі була спроектована жінкою-медиком Гош Саро в 1903 році. Бюстгальтер мав форму верхньої частини корсета і виконував ті ж функції, адже цей бюстгальтер був винайдений дуже просто (а значить і геніально): верх корсета був відрізаний від низу.

Подальші зміни бюстгальтер зазнав лише в 1932 році. Нова модель акцентувала увагу на глибині чашок. Найцікавіше, що до бюстгальтера не відносилися, як до нижньої білизни і на голе тіло не носили, одягаючи тонкі майки! Лише після того, як знаменитий кутюр'є Поль Пуаре ввів в моду красиві, легкі моделі, бюстгальтер став предметом нижньої білизни і почав активно використовуватися не тільки багатими станами.

Конструкція удосконалювалася з року в рік, і ось вже в 1935 році виробники придумали вставляти в бюстгальтер подушечки, які надавали особливу пишність жіночих грудей. Нумерація розмірів чашок була введена приблизно в цей період.

Сучасні бюстгальтери доречніше назвати витвором мистецтва - настільки вони красиві і продумані. Для їх виготовлення зараз використовуються найрізноманітніші тканини будь-яких кольорів. Безліч моделей дозволяє кожній жінці підібрати варіант, який їй підходить ідеально. Розрізняють безліч варіантів від повсякденного до святкового.

Якщо говорити про моделі особливо популярних в цьому сезоні, то варто відзначити такі, як «секонд скін» (для носіння під тонкими кофточками краще нічого не придумати), «дельта бюст» (абсолютно невидимий, тому що виготовлений з прозорої віскози), «бюстьє »(груди підтримується ідеально) і« бюстгальтер невидимку »(віддалено нагадує бюстгальтер і складається лише з пари чашечок-липучок).

Складно уявити які моделі будуть до послуг дівчат через кілька років!

Теги: історія, поява, створення, сучасність